Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Нові відеокарти Geforce RTX 3000 стали найуспішнішими в історії NVIDIA. Так би сталося і без майнерів, — додали в компанії

Нещодавно NVIDIA випустили нове покоління ігрових відеокарт GeForce RTX 3000 на базі архітектури Ampere. На конференції Raymond James, що відбулася 1-3 березня, фінансова директорка компанії Колетт Кресс назвала це найуспішнішим запуском ігрових рішень в історії компанії та зазначила, що NVIDIA отримала список з понад 30 ігор з підтримкою трасування променів та помітний приріст продуктивності з запуском 2-го покоління технології RTX, що забезпечило сильний попит на відеокарти.

Реліз ігрової відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3060 відбувся 25 лютого. Драйвери Game Ready для неї виявляють певні атрибути алгоритмів майнінгу криптовалюти Ethereum, а також обмежують швидкість хешування та ефективності майнінгу приблизно на 50%. Вартість відеокарт на базі архітектури Ampere стартує від $329.

«Її (відеокарту) розробляли виключно для геймерів з великою увагою до деталей (певне, саме тому вона отримала захист від майнерів) і вони в захваті» — говорить Колетт Кресс. Також вона зазначила, що квартальні результати ігрового напрямку, ймовірно, були б такими ж і без майнерів, оскільки NVIDIA обмежені у постачаннях. У компанії продовжать спостерігати за ситуацією та розраховують, що лінійка спеціалізованих графічних процесорів CMP допоможе їм краще оцінити розмір долі майнерів протягом нового кварталу.

Дефіцит відеокарт Geforce RTX 3080, 3090 та 3060 прогнозується щонайменше до кінця року. Всі їх розбирають одразу після поступання у продаж.

Слід зазначити, що у минулому кварталі NVIDIA вперше отримали $5 млрд та розраховують отримати у цьому кварталі не менше.

Нагадаємо, що навесні 2020 у Києві з’явився R&D-офіс NVIDIA і компанія планує розширювати свою присутність в Україні. Як працює київський офіс, про умови роботи в компанії, реальні акції для співробітників та багато іншого дивіться у нашому інтерв’ю з директором NVIDIA у Києві — Василем Пастернаком.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я от не зовсім зрозумів про драйвери, які щось там виявляють з майнінгом. А де гарантія, що вони помилково щось там не виявлять?

одна гаранития: вот эта сладкая статья с бородатым

и больше :)
4к лучше делает
и больше.лучше эффектов всяких

наявністю тензорних ядер (прискорює тренування моделі, сам перевіряв і дійсно працює), рт ядер (realtime raytracing в іграх круто виглядає)

прискорює тренування моделі, сам перевіряв і дійсно працює

Прискорює настільки, що варта ціни в порівнянні з більшою кількістю старіших?

обмежують швидкість хешування та ефективності майнінгу приблизно на 50%.

не долго мучилась старушка в матроса опытных руках...

GeForce RTX 3060 45 MH/s
www.hkepc.com/...​orce_RTX_3060_算力重返_45_MHs

посоны забыли упомянуть что каждая 2я карта из супер успешной 3х серии создает лютый гемор своим владельцам: www.nvidia.com/...​-3070-black-screen-issue

это та компания которая опубликовалась на твиттере со словами «новые видео карты для майнинга»?

Ще й ігор вмер після поляків з розводом половини світу на обіцянки. Нові ААА релізи не маячать в 2021.

Відвалювати 40к грн за дві години пограти ввечері верх маразму. Краще вже консоль і телік.

Більшість орієнтується на 3070-3080.

По ціні як бляха :-)

Маразм, але найдуться такі котрі відвалять.
За такі бабки мало б в пакеті йти якесь сервісне ТО як для машини.

Кому той мертвий РТХ треба? Такий же проходняк як і 20хх серія, твльки зараз барижать відяхами прям на заводі, майнери вигрібають все підряд.

Чекаємо 40хх серію з адекватними цінами.

Рад, что успел взять 2070 за 400 евро перед НГ))

Взял 2080 Super в июне прошлого года за 25к грн.
Рад, что созрел собрать себе комп ещё тогда. А то сейчас бы сидел ни с чем и писал бы озлобленные комменты этим «успешным», товар которых нельзя приобрести.

У меня тогда ход мыслей был примерно такой: «скоро выйдут новые карты, поэтому брать самый-самый топ (2080 Ti) сейчас нецелесообразно, учитывая что цены на неё всё такие же конские, как были два года назад; а вот взять какой-то пред-топ, чтоб погонять в игрульки с комфортом, я себе позволить могу, и его менять потом будет не так жалко».

Я вообще собирался пройти сайберпанк и сдать ее обратно на амазон. Но как-то затянуло, а потом и вовсе стало понятно, что лучше себе оставить)))

Я свою 2070S за 17.3 брал, сейчас их б/у по 27 сливают :)

Вдвое на новых.
Некоторые старые карты разгонялись

нет
whattomine.com/gpus
не все последнее поколение зеленых лучше даже старых карт красных

соттношение заводской цені к производительности

www.whattomine.com/gpus

Майнять альти і переводять в бітки

толпа разметает ВСЕ

вчера озадачился найти 3mm термопрокладку 12W

после того как IgorLab написала что помогает 3080 картам
ее тоже не найти
копеечная цена а нет в наличии

Драйвери Game Ready для неї виявляють певні атрибути алгоритмів майнінгу криптовалюти Ethereum, а також обмежують швидкість хешування та ефективності майнінгу приблизно на 50%

майнеров и эти 50% устраивают

Вартість відеокарт на базі архітектури Ampere стартує від $329.

от 1K
hotline.ua/...​mputer/videokarty/643445
но и их на самом деле — нет
то что в наличии — 1.5-4+ K USD

виключно для геймерів

геймеры такие карты видят только в анонсах и обзорах

И вы хотите сказать, сама NVidia не выпустила «секретный» способ обойти это ограничение майнинга? Типа пчёлы против мёда.

Зато NVidia сильно мухлюет с маркировкой, делая медленные карты практически неотличимыми от быстрых, надо отличать по конкретным буковкам серии. Что особенно весело для ноутбуков, где производитель может тупо скрыть эти буковки, а видяху там поменять тот ещё гемор.

Так что крипта — самый успешный лохотрон в истории. Куда там тому Мавроди с его МММками.

Вот такой я предсказатель. Мне они понравились. Я попробовал их купить и это оказалось не сложно. Потом я представил себе, как уговариваю заказчика купить мне их вместо оплаты тугриками и это тоже меня удовлетворило настолько что я пришел к очень занимательному выводу — криптой не пользуются потому что у нее есть порог входа. В крипту нужно вайти примерно так как в айти например — приходит начинающий и глаголит: как с 0 изучить питон?
Тут тоже самое, но про крипту. То есть про использование крипты в товаро-денежных отношениях. Нужно просто чтобы

Как будто такая цель вообще ставилась

Драйвери Game Ready для неї виявляють певні атрибути алгоритмів майнінгу криптовалюти Ethereum, а також обмежують швидкість хешування та ефективності майнінгу приблизно на 50%

www.tomshardware.com/...​0-still-profitable-mining

Дефіцит відеокарт Geforce RTX 3080, 3090 та 3060 прогнозується щонайменше до кінця року.
Вартість відеокарт на базі архітектури Ampere стартує від $329.

в Грузии на черном рынке распродали 3060 по 800+ за неделю до релиза
лицемерие...

Драйвери Game Ready для неї виявляють певні атрибути алгоритмів майнінгу

i.redd.it/r50ont79okj61.jpg

хотя бы сотрудникам дали по видеокарте?
или бонус от выручки

Дадут, не переживай. И по видеокарте, и в процессор настучат.

хотя бы сотрудникам дали по видеокарте?

вместо зарплаты? типа намайнь себе сам сколько хочешь?

живо представил, как фарцовщики, одетые в джинсы от Rokotov & Fainberg, вычисляют сотрудников Mellanox NVIDIA у входа в БЦ Леонардо

люди палатки ставят перед магазинами в день начала «продаж» видях

Сотрудники могут купить по рекомендуемой цене, плюс у нвидии есть свой магазинчик, где тебе капают бонусы каждый квартал. Так что я свою 3070 купил за чуть больше 200 баксов. Но иногда бывают проблемы с наличием.

Так все могут купить тогда по рекомендованной цене 3070.
Всего лишь «небольшие проблемы с наличием», через два года подвезут.

так это окупаемость за месяц
ставишь 8 в риг и + 500-1000 в карман

Підписатись на коментарі