Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Робототехніка для дорослих

Друзі, чи хтось десь чув про такі «угрупування» як робототехніка для дорослих?)) Шукаю клуб за інтересами)) Все, що знайшла — для дітей) А так хочеться навчитися новому і добряче та з користю покрутити, попаяти, попилити :))))

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дорослі роблять дорослих бойових роботів. Але ж це не в Україні з її Свинарчуками та Найемами

Що там вже сталося?
Не стісняйся, розказуй

Тоже секс-роботы первыми на ум пришли, я испорчен...

Це системна проблема ))

Залежить від рівня «глибини», на який Ви хочете зануритися у робототехніку для дорослих. Поскладати щось з готових модулів Lego — це одне, конструювати з компонентів, що є у продажу — інше, робити електроніку та механіку самому — третє...

Якщо Ви у Києві та цікавить low-level, шукайте тут: makerhub.org/...​ces-fablabs-hackerspaces Або шукайте місце та обладнання для власної майстерні — це реально, проходив (у темі з 2008-го). Проте може вилізти інша проблема — відіійдете від власне робототехніки та займетеся металлообробкою. Але це теж цікаво )

клас, дякую! вже краще — з*явилися орієнтири ) не можу сказати, що хочу точно, треба пробувати ; )

Хоч якийсь досвід у електроніці є? Паяти вмієте? Якщо ні — раджу починати саме з Lego Mindstorms чи аналогів. Будете ізольовані від проблем з механікою/електронікою, займетесь саме конструюванням та програмуванням.

ахаха і хоч за цим майбутнє, все ж таки, тут живцем краще)) іще справляємося))

Можна спробувати в дитячому стати тренером/викладачем і вже так знайти контакти.

якщо знати, що викладати)) я можу режисуру)))

найс! тут что-то есть;) спасибо;)

Підписатись на коментарі