Відеоблогери, час подавати декларацію з доходу від відеохостингу

Підписуйтесь, ставте дзвіночок, подавайте декларацію — саме так податківці перефразували відоме гасло відеоблогерів, які отримують кошти від роботи з YouTube.

02.03.2021 на сторінці Головного управління ДПС у Запорізькій області з’явилася інформація стосовно декларування доходу, отриманого від відеохостингу, а точніше податківці зазначають, що дохід, отриманий від відеохостингу, як нагорода за кількість переглядів відеоконтенту — має бути задекларованим.

Тому, якщо ви займаєтесь створенням контенту і отримуєте кошти від перегляду відео на Ютубі — маєте такий дохід декларувати.
Задекларувати свій дохід, з якого не були сплачені податки, можна до 1 травня дистанційно в Електронному кабінеті платника податків, або ж зверніться до нашої компанії, і бухгалтери BIP зроблять все за Вас :)

Ще одна новина, яка буде актуальною для відеоблогерів: нещодавно в своєму повідомленні компанія Google повідомила, що починаючи з червня 2021 року вона почне оподатковувати кошти, отримані каналами від перегляду відео в США. Йдеться про прибуток в тому числі від переглядів реклами, сервісу YouTube Premium, cуперчату і спонсорства.

В зв’язку з цим, відеоблогери в термін до 31 травня 2021 року мають надати свою податкову інформацію щодо доходів у США в обліковому записі AdSense. Зверніть увагу, що якщо ви не надасте податкову інформацію до 31 травня 2021 року, з ваших загальних доходів у всіх країнах може бути вирахувано до 24%.
Як надіслати податкову інформацію в Google
Увійдіть в обліковий запис AdSense.
Натисніть Платежі.
Натисніть Керувати налаштуваннями.
У розділі «Платіжний профіль» натисніть значок «олівця» поруч із пунктом «Інформація про податки в США».
Виберіть Керувати податковою інформацією.
На цій сторінці можна знайти посібник, який допоможе вибрати відповідну форму для вашої податкової ситуації.
Якщо потрібна детальніша інформація, знайдете її тут.

Наталя Юдіна,Директор в bip.net.ua, t.me/bip_net_ua ; моб.: +380506290469 (telegram)

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чудесно, тільки б от хоча б було менше скарг на музикальні авторські права.
Бо окрім https://eproves.com/uk/ дізнатися про те чи можна використовувати музику, немає іншого методу.

А каким боком это к налогам?

З’явилася інформація про те, що компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, вже розіслала авторам цього сервісу повідомлення щодо необхідності надати необхідну податкову інформацію в AdSense до 31 травня 2021 року.
Тому нагадуємо, що якщо автор з України надасть таку податкову інформацію і подасть заяву про зниження податкової ставки, то ставка буде становити 10%, адже між Україною та США є угода про уникнення подвійного оподаткування.

зверніться до нашої компанії, і бухгалтери BIP зроблять все за Вас

Звучить пісенька групи Лєнінґрад

Я бачила цю новину у такому вигляді
ain.ua/...​/nalog-s-youtube-dohodov

Возможно, не вникала, так как у меня видеоблога нет) Но я еще раньше слышала, что наше правительство подумывает обложить налогом айти-гигантов типа Гугл, Фейсбук, мол, чего они не отчисляют ничего в бюджет.. Тоже может быть вариант.

Да, верно :) Так же ниже в комментарии написали о том, что такое соглашение у нас имеется :)

Я так зрозумів, що youtube планує самостійно вираховувати податки згідно законів США.
Є ще закон про подвійне оподаткування, але для цього між країнами повинна бути підписана відповідна угода.

А хіба монетизацію вони отримують не як фізичні?

как это не может? гугл не платит без подтверждения личности

Зверніть увагу, що якщо ви не надасте податкову інформацію до 31 травня 2021 року, з ваших загальних доходів у всіх країнах може бути вирахувано до 24%.

А ей это и не надо. Либо предоставь сам свои документы в Google и они будут начислять в соответствии с законодательством твоей страны, либо они вычтут 24% в бюджет США.

в соответствии с законодательством твоей страны

Вы немного широко предполагаете
они буду начислять в соответствии с договорами между США и страной — резидентством получателя, для Украины это 10%, России — 0%, ЕС тоже в основном 0%, но есть и отличия

а уже в Украине вы можете декларировать все полученное как ваш доход и уплачивать с него 18% + 1,5% государству

они буду начислять в соответствии с договорами между США и страной — резидентством получателя

Я собственно так и написал

начислять в соответствии с законодательством твоей страны

Законодательство твоей страны включает в том числе и международные договора.
Но это в том случае, если будет предоставлена информация о налоговом статусе, а иначе первоисточник говорит

If your tax info isn’t provided by May 31, 2021, Google may be required to deduct up to 24% of your total earnings worldwide.

Youtube це, може, і не треба, але ініціатива ж то іде від федеральної влади.

Запорізька податкова буде намагатися заробити на всьому на світі. Їй що ютуб, що дитяча спортивна школа — однаково.

Гуглоютуб вошел в заговор с другими американскими компаниями и демпартией, чтобы сделать всех людей нищими. В начале был adpocalypse, когда народу посрезали монетизации, теперь вот это. Получая бабки за ролики с ютуба, люди начали ставать слишком независимыми, а это плохо для правящей верхушки

Будет-будет. А разницу между налогами в штатах и у нас тоже надо будет заплатить

чтобы иностранным получателям роялти от Ютуба не нужно было задумываться как его уплатить государству США, за них это сделает Ютуб

Доброго дня. Така угода між Україною та США підписана.

Прівєт! І шо? Я говорив про всі країни, а не лише про Україну. Це ви самі додумали, що я мав конкретно її на увазі.

Я описав своє розуміння закону, в якому слово «Україна», наче, не згадується.

Прост ютуб будет автоматом снимать 30% при выплате, а ты потом бегай оплачивать разницу (18%-15%=3%) чтобы вернуть 30%-18%=12% назад

Налоговой и не надо устанавливать связь. Как и в случае с криптовалютой.

Налогом облагается доход, а не владение. Доход поступает на банковский счёт физлца то ли в виде перечислений от ООО Google, то ли в виде перевода от покупателя биткоинов. С этой суммы и платится 18+1,5% подоходного налога.

Но вообще-то статья не про украинскую налоговую. Что не отменяет обязанности видеоблогеров платить налоги.

Провірено чи теорія ? Працює в Україні без проблем ?

хз
там же при регистрации спрашивает кто ты и откуда

Попробовал зерегистрировать новый экаунт (Украина)

We’re sorry, cards haven’t reached your country yet
Click below to be the first to know when they do.

А еще теоретически можно свой видеоблогинг оформить как фоп, чтобы платить 5% вместо 18%.

большинство так и делают

Адсенс посылает деньги только на банковский счёт и всё.

Как и в случае с криптовалютой

покупка криптовалюты не облагается
а вот получение облагается
и возможно обмен крипто на крипто

но наполнит бюджет и поднимет рейтинги как следствие

Підписатись на коментарі