×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Цікава штука штати без податку

Можна пропетляти пожити на 2 штати

www.businessinsider.com/...​implications-2020-10?op=1

Неплохой вариант событий. Для статистики outline.com/BCtrmF

Even with $1.7 million in retirement accounts, an additional $500,000 saved and multiple income sources, I understand why you may be worried about the future

Норм:)

Да, с мед. страховкой при FIRE засада конечно.

Меня зацепил момент
>We also have approximately eight rental income residential properties
Все как по местным стандартам

8 в аренде. Это ж сколько раз надо родителей иметь

ну да там всё круто судя по честно записаным цЫфрам ))

We also have approximately eight rental income residential properties that net us about $6,000 per month after all mortgages and expenses.

ЗЫ: там дальше с цЫфрами ещё интереснее

All are in stock-heavy aggressive portfolios and I self manage my IRA averaging a 12% return.

к.м.к. это сильно больше похоже на какую-то странную замануху особенно с учётом ещё дальше

I started a new job in November 2020 after being let go from my prior position due to COVID-19 and a need to cut expenses. At 50, while I am employed, I am fearful that my job could end again and going through another 7 month+ job search would be incredibly hard on my family and me.

вообще-то к.м.к. мужик как-то очень странно попал об чём возможно и пишет «между строк» т.е. фактически ему надо «протянуть» до совершеннолетия младших это в самом простом варианте «колледж автоматом» итого ему нужны ещё минимум 19 лет будучи 50 лет в формальный пенсионный возраст 65 он уже не успевает он даже не успевает в 67 лет хотя и срок +2 года можно считать «в рамках погрешности» это если бы б на самом деле он был бы б достаточно востребован чтобы делая $300k в год не искать работу по 7+ месяцев

I want to retire, and have my wife retire, likely in Colorado, when I am 58, if I am not forced to retire sooner. I obsess on retirement calculators and try to see if I can achieve this, but one tells me we will be OK while another says I am going to be short and run out of money in 20 years.

т.е. при условии что в текущих условиях он сможет без новых провалов на 7+ месяцев протянуть ещё 8 лет он всё равно «доживает» только до 78 опять же ж это только он сам а у него ещё и жена младше на 15 лет итого допустим он совсем умер а ей соотв. всего 63 ещё только жить и жить

карочи мужику надо делать так жену сдать прямо сейчас кому по моложе вместе с детьми чтобы был задел по страховкам и вообще на старость уже жены а ему самому «проводить время с детьми» как «приходящий старый папа» ну и ещё помогать деньгами всё чистый профитЪ ))

Нормально с цифрами

We also have approximately eight rental income residential properties that net us about $6,000 per month after all mortgages and expenses.

Он же не указывает сколько в еквити идет, на налоги, это нет. Да собственно локейшн и тип проперти тоже не указан. Выглядит норм мне.

All are in stock-heavy aggressive portfolios and I self manage my IRA averaging a 12% return.
к.м.к. это сильно больше похоже на какую-то странную замануху особенно с учётом ещё дальше

Ну послушай последние года три все растет сильно больше чем 12%. Когда он начал туда контрибьютить — не сказано.

если бы б на самом деле он был бы б достаточно востребован чтобы делая $300k в год не искать работу по 7+ месяцев

Хз, наверное 300к на дороге не валяются, а на меньшее не согласен вот 7 мес и ищет.

карочи мужику надо делать так жену сдать прямо сейчас кому по моложе вместе с детьми

:) та мозги он еб@т своей ситуацией как и многие нытики здесь

Хз, наверное 300к на дороге не валяются, а на меньшее не согласен вот 7 мес и ищет.
:) та мозги он еб@т своей ситуацией как и многие нытики здесь

там фишка с цифрами в том что они полная ерунда в контексте цели и якобы того что мужик «прикидывается инвестором»

карочи там тема я готов спорить я сразу прочёл правильно )) у чувака жена младше на 15 лет и видимо не давно судя по возрасту младших а дальше уже идёт интересный цЫфра где они тратят $10-12К в месяц ... а ну да я ещё раз пере читал там «we have zero debt aside from our primary residence» т.е. за primary residence у него до сих пор не выплачено судя по tax calculator мне лень было переходить на кали я посчитал по открытому у меня NC чувак имеет ровно $16К после налогов что при расходах $12К лично мне не кажется таким уж грубо офигенским простите

карочи как вижу это я имеется чувак лет 50 привыкший получать 300 штук баксами и возомнивший себя миллионером «инвестором» на столько что так или иначе решивший даже «завести молодую жену» дай угадаю опять же ж рассказывая ей какой он богатый и успешный и вот это всё и дальше всё уже «следствия» «успеха» включая те странные цЫфры в инвестициях и расходы #внезапно довольно большие и не вы плаченный дом

мужику надо резко урезать осетра только он боюсь дайте угадать не может просто потому как крыть жену ему больше не чем вот он «рассказывает истории» за то как он якобы выйдет на пенсию в 58 и жена тоже вместе с ним только жене будет 43 соотв. это вообще ещё не возраст только снова не понятно а зачем им же ж терять этих 8 лет как на иболее ценных даже потом уже дети просто под растут (младшие) и им не так интересно будет с родителями уже а старшие так и совсем будут 19 как раз колледж т.е. фишка тут в том что мужик в своих «представлениях за жизнь» выражает крайне слабую форму личного представления реальной реальности и при этом ещё и to pretend чем он на самом деле не есть «типа миллионера» ну и жена готов спорить в этом принимает не просто не малое но прямое и не посредственное участие

ну дальше конечно ещё интереснее дальше там появляются не то чтобы акулы но так мелочь совсем «местные жищные рыбы мельче шакала но тоже хотят кушать» некие братья перельман financial advisers )) «контора» в составе 6 человек в 5 штатах тоже среди прочего статейки по писывающие аккурат на сабж тему ))

* сидя на крутой полностью оплаченной работодателем мед. страховке от ФААНГа

Неплохой вариант событий.

50 лет жена 35 лет к.м.к. весьма годно ок покупаю ))

Так бывает, расклад годный

продублирую тут, чтоб не потерялось

сент. 2020
Вот подробный расчет какая у вас будет пенсия meet-usa.com/ru/article/pensiya-immigrantov-v-ssha/
Например вы средненький айтишник с зарплатой допустим 90000 в год, отработали только десять лет и ушли на пенсию в 67 лет
90 000×10 лет = 900 000, то всё что вам начислили за 10 лет, делим эту сумму на 35 лет и затем на 12 месяцев:
900 000 : 35 : 12 = 2142 доллара. Получили AIME — ваш среднемесячный доход от которого рассчитывается пенсия, он 2142 доллара.
Теперь ваша пенсия будет 90% от первых 895 долларов, это 805 долларов. Плюс, вычитаете из 2142, 895 доллара и получаете 2142 — 895 = 1247.
Теперь берёте от 1247 32%, это будет 399 и добавляете это к пенсии. 805 + 399 = 1204. Итого ваша пенсия будет 1204 доллара на сегодняшний день, но в будущем она ещё будет индексироваться с учетом инфляции.
Если же вы например все десять лет получали и декларировали допустим 28 000 в год, работали кассиром в супермаркете, то по этой же формуле ваша пенсия будет 600 долларов.

больше тут
dou.ua/...​rums/topic/33585/#2142964

Считается, что повышение пенсии для безбедной жизни требует накоплений в размере $1 млн. Для этого надо откладывать сумму, максимально разрешенную для 401к, в течение 25-30 лет.

прекрасный образчик г.имигрантского г.русского г.сайтика )) включая запрет на копирование текста в буфер и ссылки куда-то на яндекс зачем там они его используют просто таки в точку как писал великий толстой там русский дух там русью пахнет

1204$...
На сшашке.
Я даже не знаю, блять, что брать первым на такую пенсию -феррари или дом на Оаху.

так вывозить же в Украину (даже тема про это)
бабок на лавочке за семки снимать

А що сталося з 401К, житлом, іншими накопиченнями? Бо ось ці гроші від держави — це лише приємний додаток до того, що сам собі на пенсію наскирдуєш.

Ми ж пенсіями міряємося.
Но наступний рівень

Ми ж пенсіями міряємося.

А, я це щось пропустив. Мені мабуть ще й в Україні будуть якусь пенсію видавати (наче достатньо напрацював свого часу), але це не точно.

будут програмистом такой дом за сто тыщь продавать

Амазон таки вредитель.
Был суко классный нейборхуд

Odor from paper plant. Spoke to our Councilor about the foul
smell and he said the EPA is on the case. The problem is the plant went from making newsprint to making cardboard boxes for Amazon and this process requires a different sulphur dioxide process.
He said everyone needs to report to DHEC every time it smells.
He said the plant was bought by Robert Kraft of the Patriots and a multi million $$$ scrubber is needed to stop the odor. He needs to step up and spend some money!
Everyone just needs to keep reporting the time and date they smell it.

Был я в Панаме (жил два месяца в сити в свое время, от нефиг делать). Оч слабо представляю себе туда ретайрмент.

А в чём там проблемы, можете рассказать поподробнее? Я так понял, это Майами для тех, кто победнее.

пляжа там нет. На пляж надо черти куда из города, непоноятно как ехать (местный транспорт — маршрутки «дьябло рохо» это еще то приключение). В самом городе есть трущобы 80 левела, в США такое еще поискать надо :-). Они вроде как пытаются аля США город для автомобилей сделать, при этом у населения явно не у всех автомобили есть, инфрастуктурно дичь какаято выходит.

А ви в Мексиці були? Раджу спочатку поїхати на кілька місяців. Тут навіть в центрі міста (Playa del Carmen) грати на всіх вікнах, дверях і колючий провід на огорожі (іноді з підводом електрики, або замість провода скло з розбитих пляшок). Не кажучи вже про те, що іспанську треба знати, англ. навіть в туристичних місцях не всюди. В супермаркетах охорона в бронижилетах і з автоматами, патрульна поліція також в бронежилетах і з автоматами, повне обмундирування. А інкасаторське авто це ford f450 з такою бронею наче ядерний удар пережити має. Це все не просто так.

Якщо жити поближче до побережжя, то там і ціни підтягуються (розбещені більш заможними американцями) і хитрі місцеві (і ще хитріші експати, які знають вашу мову і готові (ще дорожче) допомогти). Пляж в Playa del Carmen жахливий (вузька берегова лінія, дуже багато людей). Нормальні кафе по цінах дорожче ніж в Києві.

При офіційному тарифі таксі в 30 песо (наприклад вам переїхати 1 км з валізою з готелю в готель) з вас попросять мінімум 100. Дуже сильно туристично і хитро всі кругом стараються заробити.

Мексика не викликала жодного бажання тут жити, тим більше в старості.

Мож че поменялось, 3 года назад показалось, что песо примерно в гривну и цены такие же. Продаваны, конечно, рассказывают про тяжёлую жизнь. Пляж, правда, входил в территорию огромной gated community с отелями и виллами и посторонних оттуда гоняли.

я могу сфотать местное недо нетто и инкассаторов

ну броников только на охране супермаркета нету

Решетки и колючая проволока в центре Плаи? А ты сам там точно был? Я очень сомневаюсь

Кожного дня)
Центр це не тільки набережна. Пройдіться (навіть на Гугл мапс) чуть далі від 5 avenida 2-3 блоки.
Гляньте де зона Downtown чи Centro, це все від Набережної до 50 avenida.

ну я так припоминаю что выше 30й не ходил, но до 30й в Плае вообще не показалось что как-то опасно. Современные дома, решеток нет и тп. Дальше 30й говорить что это тоже центр... Ну не знаю

типичный взгляд туриста из all-inclusive на страну по ту сторону забора, сорри

Не вгадав. Не оллінклюзив. А 2.5 місяці проведені в Мексиці, більшість в Плаї. І особисто зіткнувся з крадіжками, нажаль.
Звісно в кожного своя думка. Ваша на основі якого досвіду в Мексиці основана?

Ваша на основі якого досвіду в Мексиці основана?

на основі вражень інших експатів, що вже багато років живуть в країні, а також на основі кількох власних подорожей по мексиці на машині. одна з таких — три тижні на авто з каліфорнійськими номерами. все це — з родиною и дітьми, ночівлями в наметі на пляжах і в пустелі де прийдеться, пиятиками з місцевими рибалками і т.д. Від усіх подорожей — тільки позитивні враження і жодних проблем. а в туристичних місцях звичайно скрізь ті самі проблеми, хоч в Канкуні, хоч в Барселоні

Плайя немного на любителя. Почему не выбрали Акумаль или Тулум?
Ездили на коллективо в Тулум пару раз и в Плайю один раз, никаких ужасов особо не заметили, равно как и в такси когда в Кобу ездили.
КантинаРу туристическое место и с криминалом там на много лучше чем в других штатах.
Если и ретироваться то с прикупом кондо/виллы в секьюрных местах типа www.bahiaprincipeliveroom.com/...​ie-de-kaan-ha-dashboard-1

мне, кстати, из всего юкатана страшно понравилась Мерида. я понимаю, что это все далеко от океана и пр., но сам город ну очень классный. я бы для жизни что-то подобное искал

В Мериде не был, но планирую ее как базовый лагерь для посещения пирамид вокруг. В Мексике жить вне гейтыд комьюнити стремно. В Латинской Америке тоже.

А вот отдыхать на ривьера майя самое оно. Никакие Доминиканы не идут в сравнение

Была в Плайе и ничего такого не заметила. Очень даже уютный городок, я бы там жила, но шумновато :D

Ви напевне були тільки в туристичній зоні. Варто відійти трохи далі і все там є.

Само собой. Но никто силком туда не тащит, Мексика это не та страна, где стоит шариться по трущобам.

так, в Мексиці лише деякі румуни змогли зачепитися

insightcrime.org/...​afia-atm-skimming-mexico

только вернулся с вашего

Playa del Carmen

, ох и страсти ужасти понаписывали, гугляли там вечером и я ощущал себя спокойнее чем вечером в жилом квартале в ХА. так что ненадо тут утрировать

А местных на деньги пробовали разводить ночью? В долларах дают или песо?

А бывает и еще хуже: только что человек соберется съездить в Кисловодск, — тут иностранец прищурился на Берлиоза, — пустяковое, казалось бы, дело, но и этого совершить не может, потому что неизвестно почему вдруг возьмет — поскользнется и попадет под трамвай!

а с чего вообще речь о старости-то зашла?
какой посыл?

Есть мнение, что мы уже умерли.

чтоб не одновременно

Я бы рассматривал южный тироль / север Италии. Но это все пока мечты)

На мою думку, Балі — чудове місце для відпустки. Для постійного проживання — дуже специфічно

А в чому саме полягає специфічність?

Ну там неможливо асимілюватись. До того ж міграційне законодавство не передбачає зрозумілих шляхів отримання резиденства, наскільки я знаю. Люди які проживають там роками, знають мову, так і залишаються «буле».

Украина — Испания (Страна Басков) — Швейцария (Ури) как карта ляжет )

Нет. После 55 лет можно переехать на пенсию
www.expatica.com/...​ng-in-switzerland-100004

Non-EU citizens must prove the following:

adequate financial resources to support life in Switzerland
valid Swiss health and accident insurance cover
proof that they are no longer pursuing gainful employment
demonstrate a close connection to Switzerland, such as frequent trips, family members living in Switzerland, past residency or real estate (owning Swiss property is sometimes not enough to demonstrate ‘close ties’ to the country)

Это проверенная инфа , так как в швейцарии ПМЖ получить тот еще квест

demonstrate a close connection to Switzerland

тут имеется в виду несколько „кк” на счету

Спасибо, кэп! только не там, а тут

adequate financial resources to support life in Switzerland

Ну и у меня она стоит как ultimate goal, для себя определил порог в 150Куе пассивного годового дохода (Испания — 100К), когда буду смотреть в сторону переезда туда ) А это 4КК )

Особенно если сам пенсионер уже

Расскажи плиз план на 150к в год пассивного. Такая серьезная цель, интересно послушать.

Так там же все написано — накопить 4кк

это я понял. 4кк именно «накопить» вряд ли выйдет, нужно активное участие. Какие планы? Интересно увидеть планируемую математику и тп

Хз, бэктестинг говорит, что получится как раз накопить www.portfoliovisualizer.com/...​st-asset-class-allocation . Понятно, что past performance is not a guarantee of future results, поэтому и 3 сценария — пессимистичный, реалистичный и оптимистичный. В принципе, я через 5 лет планирую выйти на уровень пессимистичного. Даж если потом накроет эйджизмом и начнет падать доход, рынок удваивается каждый 10 лет в среднем. Кароч, через 5 лет уже будет плюс-минус понятно к какому варианту готовиться ) Ну и мож придется раньше выдернуть шнурок и выдавить стекло в пользу Испании, чтобы снять вопросы лечения п****цом

покаж то хоть что вводишь по ссылке там

Вот например сеньор, откладывающий по 2куе в месяц с 30 до 65 лет, выходит на 4 млн в с учётом инфляции www.portfoliovisualizer.com/...​kMarket&allocation1_1=100

Немного напрягает вся эта тема со стоками.
Со стороны похоже, будто Безосы выпускают акции, выплачивают ими по бартеру половину 6-значной зарплаты своих программеров.
Программеры меняют эти акции на ваши деньги.
В итоге Безосы экономят половину бюджета, которую оплачиваете вы своими кровными.
Пахнет разводиловом.

Ну принаймні гівенця всередині точно не так багато. Щирий українець, — щоб в сусіда хата згоріла :)

Ну принаймні гівенця всередині точно не так багато. Щирий українець, — щоб в сусіда хата згоріла :)

А причем тут сосед?
Украинец тоже может купить американских стоков и тоже либо наварить либо прогореть на этом.

А ти приказку про щирого українця перший раз чуєш? Отакої. Сусід він і в Африці сусід. Просто хтось купив стоків і заробив, а хтось сидить і жовччю давиться.

Просто хтось купив стоків і заробив, а хтось сидить і жовччю давиться.

У меня другая аналогия:
www.youtube.com/...​zzDkh3_Zg&ab_channel=357w

Ок звісно. Ця аналогія перевірена часом і досвідом. Адже ринок ще жодного разу не відновився після падіння. І середньостатистичний інвестор втрачає гроші ось протягом вже... всього існування біржі. :)

Адже ринок ще жодного разу не відновився після падіння.

Японский фондовый рынок Nikkei 225 (я так понимаю, это японский аналог S&P 500) только 6 месяцев назад восстановился до уровня 1991г.

Вот не хочется оказаться на месте инвесторов в 1991г.
Рынок вроде и восстановился, но спустя 30 лет.
Можно ж и не дожить.
Да и смотря как посчитать что восстановился, деньги ж сильно инфлировали за это время...

Японія це окрема історія. Там і нерухомість накривають свого часу мідним тазом.
І чому беремо саме 90ий а не 85ий рік скажемо? Звісно можна попасти якщо вкладається на піку. Інша справа, що за 30 років, грошей, якщо їх нікуди не вкладати, ти так само втратиш на інфляції.
Тобто, якщо ти обмежуєш інвестиції виключно Японією і виключно відрізком в 30 років — ти в будь якому разі втратив би гроші :)

Японія це окрема історія.

Вообще-то определенная аналогия напрашивается.
У Японии высокотехнологичная экономика и в Nikkei 225 в основном входят hi-tech компании, так же как и в США.

Інша справа, що за 30 років, грошей, якщо їх нікуди не вкладати, ти так само втратиш на інфляції.

Верно.
Потому я пока для себя сделал вывод, что раз в любом случае излишек твоих денег обесценится и будет присвоен другими людьми, то и нет смысла тратить свое время и силы над зарабатыванием этого излишка, и перешел на работу part-time.

Насправді це норм підхід, просто ти ставиш на падіння ринку а не на ріст, те саме що шорт.

Лично я пока прикупил честные немецкие акции, которые платят дивиденды и вроде как не раздают работникам вместо половины зарплаты. Надеюсь, что они не лопнут при очередном кризисе.

Криза на то вона і криза, що падати буде все. Різниця в тому — що перше відновиться. А «лопнути» компанія і без кризи може.

"ко-ко-ко стокі, куплю акцій епл, вони виростуть в сто разів"

Инвестировать в рост — не единственная стратегия (и насколько можно верить корифеям — вероятно, не самая выгодная in the long run). И уж точно никакая стратегия не отменяет необходимости думать головой, а не тупо следовать хайпу.

И уж точно никакая стратегия не отменяет необходимости думать головой

См. первое правило wall street

www.youtube.com/...​r9UXE&ab_channel=РеалАвто

Хочется, чтобы ценился живой труд и сырьё больше, чем надутые воздухом активы.

Яка праця? Коробки на складі амазлну переставляти? Скільки часу пройде поки цю працю замінять роботами? Якраз праця людей яких важко замінити і ціниться- їм дають акції. Чим фактично підкріплений долар? От надрукували триліони баксів, по факту, актив кожної людини яка тримала заощадження в баксах і в валютах які завязані на бакс, а також облігаціях — розмили. За акціями стоїть право власності в компаніях. І коли епл минулого року вирішив сток спліт зробити — його акціонери залишились при своїх.

Да полно труда, который улучшит жизнь здесь и сейчас. Ремонтник, врач/медсестра, повар, продавец. Японцы экспериментируют, но пока что-то дешевле граждан нанимать.

Так медики і отримують зарплати дай боже. Продавець чому має отримувати норм гроші? Ремонтних? Ну це дуже і дуже розтягнутий поняття.. в США рейти на роботу електрика теж ого. Кухар — ну це мабуть залежить, чи ти працюєш в типовому ресторані чи в радянській столовій.

Пс все вище стосуватися цивілізованих країн.

ремонтник тоже в общем получает деньги норм не миллионы конечно но хорошая стабильная работа стабильный спрос другое дело что не кофешоп и не барбершоп и вообще грязно а ещё граждане буквально туда простите срут и фактически по штатах ремонтники тоже начали заканчиваться что дальше будет пока не ясно

Японцы экспериментируют, но пока что-то дешевле граждан нанимать.

японцы не «экспериментируют» они конкретно занимаются местами где человека можно заменить роботами просто потому что у них тупо заканчиваются люди

Чим фактично підкріплений долар? От надрукували триліони баксів, по факту, актив кожної людини яка тримала заощадження в баксах і в валютах які завязані на бакс, а також облігаціях — розмили. За акціями стоїть право власності в компаніях.

Я подозреваю, что аналогично ничто особо не мешает напечатать новых акций.

Если цена акции не растет (т.е. на акцию нет большого спроса у спекулянтов), то дополнительная эмиссия будет проблемой — это будет обваливать цену еще больше.
А вот если цена акции постоянно потихоньку растет (т.е. на нее есть постоянный спрос) — то можно постепенно вливать в рынок новые акции, и получать за бумагу живой кеш. И это не будет обваливать цену акции, если соблюдать разумный баланс.

Главное следить, чтоб вливание новых акций не обвалило цену на существующие, чтоб поддерживать постоянное желание у спекулянтов покупать еще (ведь завтра ж будет дороже, а через 30 лет вообще будет ого-го).
Если текущего спроса на акции не хватает для того, чтоб влить в рынок новых акций и не обвалить цену акции — то можно подогреть спрос искусственно — взять кредит под 0% и прикупить своих акций назад (бай бек).
После такого выкупа цена акции вырастет, и привлечет еще больше спекулей, которым можно эти акции загнать обратно и вернуть кредит банку, а самому еще и наварить.

Ти не можеш від банди надрукувати нових акцій. За розміщення акцій відповідає фондова біржа. Найгіршу для акціонера що можу зробити компанія — це продавати вже надруковані акції які є в її активі. Протилежність бай бекам. Але для деяких компаній це раптово піднімає вартість їх акцій (тесла минулого року).

Яка праця? Коробки на складі амазлну переставляти? Скільки часу пройде поки цю працю замінять роботами?

пиздно

youtu.be/yYUuWWnfRsk

Угу. Вони там профспілки створюючи, причому амазон 15 баксів в годину їм платить. Думаю — будуть вимахуватись, процес швидше піде

Амазон так жарит их штрафами шо в бутылочку писают на рабочем месте

хоча б як в 2008

Щоб можна було накупити стоків подешевше і через 10 років зробити на них 3x. Я теж за!

Так Украине первой пиндец настанет если так бахнет как 2008м (я уже молчу про 100 лет назад). Гениально

Как бы цинично не звучало, но это возможность перераспределить капиталы из всяких бриксов обратно к золотому миллиарду

осталось только выяснить, кто в этот так называемый «золотой миллиард» потом войдет (многих, кто в него входит сейчас, там внезапно уже может не оказаться)

что сшашке это все побоку, т.к. она может себя полностью обеспечить продовольствием, энергоносителями и валютой и походу имеет достаточно авианосцев чтобы не пришлось ни с кем делиться

римляне думали примерно то же самое пару тысяч лет назад (разве что без авианосцев)

варвары не держали свои капиталы в римских банках, их торговля не была завязана на Рим

Варвари також не експортували корупцію в еліти Риму в шалених масштабах

вовки, порошенки, януковичі молодші ж не тут живуть і навчаються

Не свої
Вкрадені у нас

Несуть, бо там є реальна стабільність і повага до прав власності

І я повторю. Проблема не в тому, що несуть гроші, а в тому, що беруть з собою корупційні звички і знищують культуру

(не считая школы, в которой работает сестра Евгения, там все плохо, да)

и ещё я слышал меган фокс очень сильно обижали в семье и довели до само убийства в прямом эфире опры так что всё не так однозначно

С другой стороны, взять российско-советскую империю.

я только сегодня написал в контексте нового русского кино так ларчик просто открывался просто советская россия традиционно ходит по замкнутому кругу не имея фактической истории и соотв. не имея и фактического будущего т.е. здесь «будущего» это уже буквально на чистом техническом уровне как если бы б вы захотели спланировать завод и капиталы в него но не можете этого сделать просто потому что специфика вашего объективного времени такова что у вас всегда только настоящее (а точнее героическое прошлое) и будущее просто никогда не наступает просто потому как «светлое будущее» это чисто технически чистая идеологическая абстракция а не конкретная линейность течения «сегодня мы вложили капитал и завтра получаем с него отдачу в виде произведённого продукта» просто «завтра» никогда не наступит ну селяви

enjoy the present

youtu.be/bsqOSvKskF8

А в остальном, оно как было говно 200 лет назад, так и осталось.

youtu.be/6km8mLK8qFE

в следующем веке мы с вами увидим переформатирования золотого миллиарда, при котором Украина займет место Штатов или Западной Европы

ну если мы хоть что-то увидем в следующем веке это уже огромный позитифф))))

вообще-то римляне обеспечивали себя и главное империю в основном как раз за счёт экстенсивного роста как только рост достиг неких чисто технических пределов и фактически прекратился так сразу римляне начали терять провинции со схопыванием до пределов самого рима дальнейшее уже было логичным в условиях того что варвары уже успевшие познакомиться с римлянами благодаря в первую очередь самим же ж римлянам таки решили «сходить на рим» что интересно «бы б» но совершенно не факт что без знакомства с римом они бы б до такого додумались бы б сами по себе

Гарний поінт, що золотого ярда вже нема, є золота тисяча сімей (може 10k) які контролюють все

в строго конкретных странах

і офшорах.

и никуда из них не спешат уходить.

x to doubt. Якщо воно в вигляді пасиву, то так — його фіг швидко переведеш в гроші, а ось активи. Там час може йти на micro sec

"золотым курятником"

Прийнято за основу в першому читанні

А нам-то, рядовым рабочим, какая разница от того, где хранят капиталы миллиардеры?
Больше чем по рынку нам платить они всё равно не будут, а рабочие места они открывают там, где им выгодно по миру и где есть интересующий их ресурс, а не по географической привязке к банку, в котором у них лежат деньги.

Вы хотите сказать, что Безос с Гейтсом делятся своими капиталами с американскими нищебродами, и поэтому они не варят бродячих кошек?
Судя по новостям с рабочими Безоса, писающими в баночки, похоже на то, что эти капиталисты скорее удавятся чем поделятся своими миллиардами, которые они никогда в своей жизни не просрут даже если по миллиону в день будут тратить.

Да, именно это и хочу сказать. Ну то есть, напрямую, конечно, не разбрасывают баксы, как Трамп с Байденом, но их рабочие получают свои 18 баков в час со всякими страховками и пр, писая в баночку. Венесуэльцы ж не то что в баночку, а себе в компот готовы писать, если им предложат 18 в час.

Не стоит обольщаться.
Как только появится внушающая доверие локация, где можно без опасности для бизнеса запаковывать посылки и дешевле чем за 18$/час, то цеха по запаковке перенесут туда.
Как уже перенесли производства в Китай.
Либо если это можно будет делать дешевле роботами, то перейдут на роботов. И американские рабочие также лососнут тунца, как и венесуэльские. Правительство США рабочих конечно не бросит, и будет какие-то пособия выплачивать лучше чем в Венесуеле, но заслуги миллиардеров (мирового капитала) в этом не будет.

Безос і особливо Гейтс, багато грошей на доброчинность виділяють.

Вони дають на благочинність мізерно менше ніж, якщо б вони просто заплатили податки
Тисячні долі відсотка в випадку безосів
Відсоток — в випадку Гейтсів
Або 0 — як всякі засновники гуглів
www.youtube.com/watch?v=mS9CFBlLOcg

Тобто, якщо гейтс в рік в середньому жертвує 500млн. Ти вважаєш, що він би мав заплатити 50млрд податків в рік? Який тоді на твою думку в нього дохід? :)

и вважаєш, що він би мав заплатити 50млрд податків в рік?

99% від всього, що більше за $1B

Який тоді на твою думку в нього дохід?

ichef.bbci.co.uk/...​3b-1d8d56035169/image/816

www.bbc.com/news/world-55793575

Ясно. Чувак який коробки на складі запаковує має отримувати стільки ж грошей як бізнесмен, власник великою корпорації. В 1917 вже проходили. Потім 100 вилилось в 100 років непомітно щастя + пломбір.

Ні

В 1917 проходили інше
Колективізація проходила пізніше
В той час не було нічого навіть приблизно нагадуючого мільярдерів
Мільйонери московської імперії або влились в правлячі еліти (не на довго) або потікали з капіталом

«Бізнесмен» не має отримувати річну оплату, персоналу який на нього працює, за долі секунди, не вкладаючи ніяких зусиль

І просто цікаво — нащо ви захищаєте більйонерів?

Не має — це таке категорично твердження. Воно чимось обґрунтоване?

Бізнесмен нічого не робить? А бізнес звідки взявся? Не він часом вклав гроші, взяв на себе ризик? А скільки таких бізнесів Не вистрелило? Пакувальник коробок зі складу амазону компенсувати збитки невдалих стартапів?

Я не більйонерів захищаю, а захищаю право людини, отримати винагороду відповідну його талантам/працездатності/вмінням. І не бути пограбований податками, на благо чуваків, які хочуть грошей нахилу.

1917 — це як початковий відлік, тієї задниці.

Не має — це таке категорично твердження. Воно чимось обґрунтоване?

Так. Відсутністю в той період людей, які могли самостійно змінити світову політику, чи мали капітал рівний з ВВП країн

Не він часом вклав гроші, взяв на себе ризик?

Я не бачу, які зараз ризики несуть мільярдери
— вони регулярно отримують дотації
— кредити під 0%
— вимагають хабарі від міст за розміщення
Покажіть хоч один приклад, коли хтось з мільярдерів ризикував

захищаю право людини, отримати винагороду відповідну його талантам/працездатності/вмінням

Я ніяк не посягаю на дане право
Напроти
Я хочу, щоб малі і середні бізнеси не годували мільярдерів через державні дотації

Абсолютно всі.
Маск, Безос, Гейтс, Цукерберг ітд. Вони Б могли гребти кеш в умовних флангах того часу або деінде, але ризикнули своїм часом і прибутком і почали свою справу.

Ми починали з оплати праці пакувальникам амазону а закінчили підтримкою малого середнього бізнесу. Так — його треба підтримувати. Так його підтримують.Так амазон мав би платити податки, він їх заплатить свого часу, не можна від дяді Сема вічно ховатися.

але ризикнули своїм часом і прибутком і почали свою справу

Нащо ви змішуєте бізнесменів і мільярдерів?
Не треба так

Так його підтримують

Не впевнений в цьому

він їх заплатить свого часу

Навіть натяку на це нема
Корпоративні податки зменшуються 50 (чи більше) років підряд

«Бізнесмен» не має отримувати річну оплату, персоналу який на нього працює, за долі секунди, не вкладаючи ніяких зусиль

Зарплата Джефа Безоса (Amazon CEO) — 82 тысячи долларов в год. Это меньше чем зарплата SDE интерна в Амазоне. Достаточно, или нужно еще сильнее урезать?

Супер

Хай живе тільки на зп, як всі інші
xD

Чувак який коробки на складі запаковує має отримувати стільки ж грошей як бізнесмен, власник великою корпорації.

Почему столько же?
«бізнесмен, власник великою корпорації», ну найми ты больше рабочих, чтоб имеющиеся рабочие не работали в режиме потогонки, писая в бутылочку.
Ты ж миллиарды зарабатываешь на этих рабочих!
Но нет, потогонка будет продолжаться, а миллиарды будут копиться нулями на счету.
Вот всё, что вам нужно знать про мировой капитал, чтоб перестать надеяться на какие-то подачки от него.

Якщо вони працюють за 18 баксів, з якої радості їм платити більше? Через дорогу волмарт по 10 баксів, можуть туди сходити. Якщо робітник не виконує роботу, його замінять іншим, який буде робити те саме. Я думаю з боку Мексики черга вишикується.

Якщо вони працюють за 18 баксів, з якої радості їм платити більше? Через дорогу волмарт по 10 баксів, можуть туди сходити. Якщо робітник не виконує роботу, його замінять іншим, який буде робити те саме.

Так я про это и говорю.

А еще Амазон может обанкротить волмарт, и тогда вообще можно будет и 9 баксов платить, когда через дорогу ничего не останется.

Тут шла дискуссия с товарищем aztec, который считает, что раз он живет по соседству с мировым капиталом, то ему каких-то плюшек этот капитал навалит.

А я говорю, что платить будут по рынку, и будут оптимизировать, как только смогут.

Ясно що так. І з точки зору бізнесу — це правильно. Особисто я робив би те саме. Тому не розумію наїзд на Безоса. В банальній капіталістичній схемі попит/пропозиція все чудово працює. І рівень життя людей в цілому покращується. Тоді як соціалізм, нібито і дає щось незахищеним за так — а початку, їх рівень життя стає лише гіршим.

сно що так. І з точки зору бізнесу — це правильно. Особисто я робив би те саме. Тому не розумію наїзд на Безоса.

Ти б зрозумiв, якщо б все життя працював би в рiтейлi, який потiм банкрутуе через Амазон, i в тебе залишаеться вибiр або в Амазон, або в Волмарт, йдеш в Амазон i пiсяешь в бутилочку.

Опа! Луддиты на форуме программистов.

Хаха, спасибо, поржал.
Но я б скорее сказал, хиппи.
Хотя тот же Леннон, пропагандировал одно, а жил как миллионер.
За что собственно и был убит.

В мире достаточно ресурсов для всех.
Но по факту одни копят нули на счету, а другие еле сводят концы с концами и писают в бутылочку, и при этом все работают в одной компании.
В итоге 90% людей проживают конченную никчемную жизнь.
И кого в этом винить скажете кроме как капиталистов?

А що вони таке екстраординарне роблять кожного дня, що їм треба платити 100к в секунду?

Безос создаёт добавленную стоимость

Як програмер?
Чи може пакувальник?
Управлінці — не створюють додану вартість

А теперь представьте, что зарплата у него была 80к/год

Не хочу представляти
Make it happen

Пойти к Байдену сказать, эй Джо, у меня слишком много денег

Так
«Я, як лідер великої компанії і громадянин, відчуваю відповідальність за майбутнє пропоную зробити освіту безкоштовною і анулювати борги за освіту»

"а зачем людям ходить на работу"

І для чого?

>The most recent data indicate there is: $1.71 trillion in total U.S
$197 Elon Musk
$185 Jeff Bezos
$132 Bill Gates
$109 Bernard Arnault
$95 Mark Zuckerberg
$88 Warren Buffett
$82 Larry Page
$79 Sergey Brin
$79 Larry Ellison

1000+

того надо где-то 3 состояния Безоса, чтобы оплытить один год университетов для всех, кто уже поступил.

Тобто по вашому бізнесмен, це той хто складе лапки через таку причину

Це загальний борг за бозна скільки років
Не за рік
Примтіка — це тільки верхівка, їх там сильно більше

Дальше что делаем?

Реформуємо, щоб система освіти перестала бути платною
Або наприклад дивимось, якого біса топи універів видають самі собі бонуси
І все стає сильно дешевше

Реформуємо, щоб система освіти перестала бути платною

Це що за маячня? За які ресурси, наприклад, опалювати приміщення? Немає бесплатних речей, є тільки ті, за які заплатив хтось інший.

Не хтось інший
А суспільство через податки

Опалення — така велика стаття в кошторисі універів?

Викладачі — велика стаття в кошторису універу.

Ultimately, college is expensive in the U.S. for the same reason MRIs are expensive: There is no central mechanism to control price increases. “Universities extract money from students because they can,” says Schleicher at the OECD. “It’s the inevitable outcome of an unregulated fee structure.” In places like the United Kingdom, the government limits how much universities can extract by capping tuition. The same is true when it comes to health care in most developed countries, where a centralized government authority contains the prices.

www.theatlantic.com/...​ensive-in-america/569884

Дякую не треба. В Україні є ауторіті. Результат на лице.

От ти питав чому мені не поріг на те що Безоса обдеруть.
В мене зворотню питання. Чому тебе, живучи в Україні, так хвилю соціальна справедливість в США?

В статті порівння йде до країн ЄС

Це питання просто справедливості
Це питання існування США і її лідерства
Втрата лідерства буде означати сценарій глобального совку на стероїдах на планеті під керівництвом кнр

Тобто, давайте зробимо з штатів совок, щоб китайці не зробили зі штатів совок?

Штати здобули свою першість за допомогою дикого капіталізму. І втримають лише якщо залишаться капіталізму. А як ні — деградують як соціалістична європа

Якщо єс совок — то тут нема про що розмовляти

Штати здобули свою першість за допомогою дикого капіталізму

digital.library.cornell.edu/catalog/ss:10637330

І? Тобто тебе напрямки агіт плакати? А мене податки напрягають.

Почитатйте тези на плакаті

Якщо це для вас

дикого капіталізму

, то напишіть, який зараз капіталізм в США

Зараз у США, капіталізм з домішками соціалізму. А що з плакатом не так? Ну рекламують себе профспілка.

Плакат 1956
Це плакат републіканціів
Републіканців, що вважають профспілки (і весь отой перелік) частиною своєї ідеології

Тобто «дикий капіталізм» вважає проспілки і високі податки для багатих — корисними
А «капіталізм з домішками соціалізму» — ні

gotcha

А ти віриш політ агітації? Ай молодець ;)

Лозунги на плакаті відповідалють політиці, що впроваджували республіканці в ті роки

Тому, чому я маю сумніватись?

Тому, що зараз їхня політика інша? Тому що вони міняють свої погляди залежно від подуву вітру?

Тому, що зараз їхня політика інша?

Це тому, що вони перестали бути американською партією. Зараз вони роблять все щоб утриматись при владі, при цьому беручи хабарі у всіх хто дає

Але це не змінює того, що колись вони були патріотичною партією з купою «соціалістичних» лозінгів

подуву вітру

Ці зміни відбулися за 30-60 років

Я не розумію з чим ти сперечашся.
Періоди історії США
Дикий капіталізм
Велика депресія і накачка економіки баблом, по суті в бетон
Черговий етап дикого капіталізму до початку 60их
рух за права, зсув в бік соціалізму аж до сьогодні, з періодтчними перепвами

з цим ти згоден,?

При русі маятника від 60их до сьогодні, в рай0ні 2000их — маятник пересік адекватний зточки зору республікаців ліміт, і вони змінили риторику.

Інша справа, що в Європі маятник рухався швидше.

Тому США і капіталістична країна, а Європа в більшості — соціалістичеа.

Я сперечаюсь з вашим викривленням моїх слів

Періоди історії США

Без дат? Ні

накачка економіки баблом, по суті в бетон

Це ви так «інфраструктурні проекти назвали»? Типу китайського нового шовкового шляху?

в рай0ні 2000их — маятник пересік адекватний зточки зору республікаців ліміт

www.npr.org/...​ical-scientist-with-dread

1970-ті
Після того як корпорації почали отримувати 1 amendment

в Європі маятник рухався швидше

Що таке Європа?

США і капіталістична країна, а Європа в більшості — соціалістичеа

Почитайте хоча б визначення з вікі
uk.wikipedia.org/wiki/Капіталізм
суспільний лад, економічна система виробництва та розподілу, заснована на принципах приватної власності, особистої ініціативності, ефективності використання наявних ресурсів, максимізації прибутку (капіталу)

Я сперечаюсь з вашим викривленням моїх слів

Які саме слова, і як я викривив, і головне, що малося наувазі бо

Я не розумію з чим ти сперечашся.
Без дат? Ні

Які дати? я накидав плюс мінус дати, чи ти хочеш щось типу «1961 рік — почався зсув США в бік соціалізму». Сорян, по перше, забагато матеріалу обробити, щоб щось таке накидати, по друге не думаю що деталізація така взагалі потрібна.

Це ви так «інфраструктурні проекти назвали»? Типу китайського нового шовкового шляху?

Саме так я називаю великі інфраструктурні проекти часів великої депресії. Це ніяк е наїзд на користь яку вони принесли вцілому. Просто основною метою, імхо — було дати людям роботу, тому і придумували проекти будівництва сторіччя.

Що таке Європа?

— континент європа за виключенням країн варшавського договору. Адж вони в іншій реальності жили.

1970-ті

Можливо 70ті. По твоєму посиланню десь якраз в 2000их вони вийшли на історичний максимум. Тобто, ти хочеш сказати, що республіканці стали хабарниками в 70их роках?

Почитайте хоча б визначення з вікі

Ну і?
uk.wikipedia.org/wiki/Соціалізм

Чистого капіталізму зараз не існує. В більшій частині Європи соціалізму більше ніж капіталізму, в США навпаки.

В США цей процес почався під час великою депресії. Коли почали економіку стимулювати великими будівницствами, і розігнався з 1960их. В Європі він проходив швидше тому і ситуація там гірша.

Тобто, ти хочеш сказати, що республіканці стали хабарниками в 70их роках?

В ті роки корпорації почали вкладатись в політиків, бо їм це дозволили.
Мені складно сказати, коли цей процес став викривлятись і перетворився на треш

соціалізму більше ніж капіталізму

Як це можна порахувати?

розігнався з 1960их

А не в 40 коли держава вклалась в ВПК і в 50х, коли відбудовували західну Європу і Японію?

В Європі він проходив швидше тому і ситуація там гірша

Що значить «гірша»?

Так які я слова перекрутив твої?

Я написав що воно почалось ще за ВД. А в 40их 50их це геополітика а не соціалізм.

Гірша, — суб’єктивне сприйняття. Поясню на прикладі.
Є Андрій. Він жив в Україні, його не влаштовував уклад життя, він спакував валізу, вибрав на глобусі місце, де на його думку, уклад життя відповідає його інтересам, і завів трактор.
Є Олександр. Він сидить в Україні, звідси висновок,, мабуть його все більш менш влаштовує. Олександр, свято переконаний, що Андрію в США погано. Тому Олександр топить за зміну політичного укладу США, і перетворення його на... Україну? :)
З точки зору Андрія — це погано (гірше)

Як це можна порахувати?

рівнем соціального забезпечення населення по відношенню до достатку аппер мідл класу, ваш кеп. Ти ж не будеш заперечувати що в Європі коеф вищий?

Так які я слова перекрутив твої?

dou.ua/...​rums/topic/33106/#2104416

А в 40их 50их це геополітика а не соціалізм.

Створення unions і social security в США — це геополітика?

звідси висновок

А чому не висновок, що в Андрія є валіза і трактор?
З наведеного тексту це більш вірогідно
xD

В Європі він проходив швидше тому і ситуація там гірша

Що значить «гірша»?

Гірша, — суб’єктивне сприйняття

Саме тому я наполягаю на використанні цифр, а не відчуттів

аппер мідл класу

Заробляє сильно більше $10М/y
Мені байдуже на їх соц забезпечення
і сама фраза

рівнем соціального забезпечення населення по відношенню до достатку аппер мідл класу

я не розумію, що вона означає

dou.ua/...​rums/topic/33106/#2104416

Де перекручування слів? Ти топиш за соц забезпечення і вищі податки для багатих в СЩА. Це частина соціалізму, чи не так?

А чому не висновок, що в Андрія є валіза і трактор?
З наведеного тексту це більш вірогідно

Якщо мій висновок не вірний, то чому ти досі в Україні?

Саме тому я наполягаю на використанні цифр, а не відчуттів

Як можна цифрами оцінити задоволення від життя людей? Якщо б я хотів життя в країні розвинутого соц захисту — я б емігрував в однуу з європейських країн. Тобто ось тобі факт субєктивного сприйняття особисто для мене. Але для когось — це навпаки. А для когось і в Україні добре. Якщо наведеш формулу за якою можна це виміряти — буду радий порахувати.

Заробляє сильно більше $10М/y

Це відверта брехня.
www.investopedia.com/...​income-class-are-you.aspx

я не розумію, що вона означа

Береш видатки на соц захист і ділиш на нет інкам аппер мідл класу, ваш кеп.

Це частина соціалізму, чи не так?

Чому це частина соціалізму?

Як можна цифрами оцінити задоволення від життя людей?

en.wikipedia.org/wiki/Quality_of_life

Заробляє сильно більше $10М/y

Це я переплутав з іншим «класом»

Береш видатки на соц захист і ділиш на нет інкам аппер мідл класу, ваш кеп.

Чому саме цей «клас»?
Яка характеристика «white-collar» наразі зникла з дослідження, того що ви привели?

І нащо говорити про «мід клас» в розмові про справедливе оподаткування мільярдерів?

Чому це частина соціалізму?

Тому що в основі соціалізму лежить поняття так званої соц справедливості. Тобто — стригти багато х, роздавати біднішим? Ні?

en.wikipedia.org/wiki/Quality_of_life

А тепер цифри будь ласка. Тут ну дуже багато метрик. І всі вони оцінюють якість життя середньостатистичногр індивіда в соціумі. Твій досвід буде відрізнятись якщо ти вище або нижче медіани для кожної з країн.мене ж цікавить мій персональний досвід. Тому я і написав, що для когось в Європі буде краще, а для когось і в Україні. Особисто ж мені подобаєиься США з тією системою, яка в ній є.

Чому саме цей «клас»?

Давай візьмемо інший, нехай буде просто мідл клас. Я думаю, коефіцієнт між Європою і США від того сильно не зміниться.

Можеш також взяти клас вище, там буде те саме. Клас нижче брати немає змісту, бо вони в основному споживачі тих соціальних благ а не спонсори.

І нащо говорити про «мід клас» в розмові про справедливе оподаткування мільярдерів?

Розмова від статків мільярдерів перейшла в русло обговорення соціально економічного устрою Європи/США. Якщо ти маєш краще мірило як порівняти наскільки країна більш/менш соціалістична — я з задоволенням послухаю.

Ти лінки кидати любиш, ну от лінка по соц країнах.
worldpopulationreview.com/...​ratic-socialist-countries там добра половина Європи відмічена. Нащо взагалі сперечатись з очевидними речами.

Тому що в основі соціалізму лежить поняття так званої соц справедливості. Тобто — стригти багато х, роздавати біднішим? Ні?

Не зовсім
Це намагання повернутись до концепту, коли з підвищенням «статусу» в особи з’являються більше відповідальностей по захисту інших

мене ж цікавить мій персональний досвід

Тоді вам треба жити окремо від всіх інших

Нащо взагалі сперечатись з очевидними речами.

Тому що це не очевидні речі, а «загальноприйняті»
А в деяких випадках нав’язані речі
>Socialism and Communism are both built on the premise that individuals contribute to society based on their ability to do so. Both concepts have the government playing a larger role in economic planning, investment, and government control institutions. Both also remove private business as a producer of goods and services.
Це цитата з приведеного лінку
Вам очевиден рівень BS?

Яка характеристика «white-collar» наразі зникла з дослідження, того що ви привели?
Це намагання повернутись до концепту, коли з підвищенням «статусу» в особи з’являються більше відповідальностей по захисту інших

Тобто стригти багатих і віддавати бідним?

Тоді вам треба жити окремо від всіх інших

Дякую, мені важлива ваша думка :) я спеціально переїхав туди, де мені жити комфортно :) а от віж прямої відповіді ухилився чи тобі добре в Україні живеться. То, може тобі краще переїхати, де нема інших, і не нав’язувати свої політичні погляди іншим людям?)

Вам очевиден рівень BS?

Мені очевидна різниця в цьому плані між Європою і США, людям які писали статтю вище — теж очевидна, не очевидна походу лише тобі :) ти реально хочеш сказати що США >= Європи в плані адаптації соціалізму?

Яка характеристика «white-collar» наразі зникла з дослідження, того що ви привели?

Я не розумію ні суті, ні контексту питання. Я термін white colar не вживав в даному треді.

Тобто стригти багатих і віддавати бідним?

Тобто багаті приймають відповідальність або, якщо не витягують, не беруть її на себе

теж очевидна

Headlong Jump to a Predetermined Conclusion

Я не розумію ні суті, ні контексту питання. Я термін white colar не вживав в даному треді.

А я розумію, бо хоч трошки почитав про проблему «мідл класу»
www.theatlantic.com/...​class-really-mean/574534

багаті приймають відповідальність або, якщо не витягують, не беруть її на себе

З якого раптом х ті хто більше заробляє має бути відповідальним за когось іншого?

Це не так для тих хто живе за межами соціуму

Тому не переживайте ви так

Тобто багаті приймають відповідальність або, якщо не витягують, не беруть її на себе

Це коли безос добровільно віддає гроші. А ти пропонуєш

Тобто стригти багатих і віддавати бідним?
Headlong Jump to a Predetermined Conclusion
ти реально хочеш сказати що США >= Європи в плані адаптації соціалізму
А я розумію, бо хоч трошки почитав про проблему «мідл класу»

І? Рахуй мідл клас як хочеш, чи за методикою з твоєї статті. Чи зі статті яку я скинув вище. Головне рахуй одинаклвл для Європи і США.

Це коли безос добровільно віддає гроші

Ви коли 1 коп кидаєте бідняку, то також пафосно себе почуваєте?

за методикою з твоєї статті

Почитайте що там в кінці написано xD

ти реально хочеш сказати що США >= Європи в плані адаптації соціалізму
Ви коли 1 коп кидаєте бідняку, то також пафосно себе почуваєте

Я двоногим ледарям не подаю. За своє життя я жертвував лише на тварин і на армію.

Почитайте що там в кінці написано xD
І? Рахуй мідл клас як хочеш, чи за методикою з твоєї статті. Чи зі статті яку я скинув вище. Головне рахуй одинаклвл для Європи і СШ
там в кінці написано

Under these conditions, it may no longer even make sense to talk about the „middle class” at all. New concepts may be necessary to describe the social stratification in America’s polarized society.

ти реально хочеш сказати що США >= Європи в плані адаптації соціалізму

І? Рахуй мідл клас як хочеш, чи за методикою з твоєї статті. Чи зі статті яку я скинув вище. Головне рахуй одинаклвл для Європи і СШ

Те що якийсь чувак в окремій статті, пише що «можливо не збереглось мідл класу» не робить його істиною в останній інстанції.

Я тобі вже 4ий раз перепрошую питання, ти даш на них прямі відповіді, чи й далі будеш розтікатись текстом по гілці?

Якщо не читати статті, то може і так

Я тобі вже 4ий раз перепрошую питання, ти даш на них прямі відповіді, чи й далі будеш розтікатись текстом по гілці?
Тобто багаті приймають відповідальність або

по научному это называется «бремя белого человека» (к) (тм)

upload.wikimedia.org/...​’s_Burden"_Judge_1899.png

Не зовсім

Це відповідальність лідерів
Колір шкіри не є ознакою лідера

Який саме колір шкіри є ознакою лідера?

Ти того, обережніше, людей кенселили і за менше :)

ти не надто розумний правда? і на що посилання йде зрозуміти не зможеш а «українськая мова» це просто модне популярне прикриття для цього всього і як окремий індикатор ну селяві

Посилання веде на карикатуру, яка просуває сумнівне твердження

«українськая мова» це просто модне популярне прикриття

НАРЕШТІ укр мова популярна

греат_саксес.жпг

А ще раніше був закон не платиш податки -не голосуєш. Навіть чесно. Але зафукали правами ущимлених

Я сумніваюсь, що він був в реальності

А от те, що якщо колір шкіри був не правильний чи стать, то голосувати точно не давали

Ото часи були, чи не так?

Нащо ви привели три лінки замість одного?

Якщо треба було тільки 24 поправку
Ну то таке

Дякую, що спонукали прочитати про ту кухню

До речі, чому ви переплутали «податки» з фіксованою сумою за голосування aka poll tax vs tax?

В тому контексті, я б переклав, як «квиток для участі в голосуванні», бо папірець видавали
Чи «обмежувальний внесок для участі в голосуванні»

То

Нащо ви привели три лінки замість одного?

Розшоирити ваш кругозір.
Використати як виносний модуль памяті

ну штат джорджия уже отреагировал на это прямо приняв закон прямо за прещающий «стороннюю поддержку голосующих» что соотв. прямо на мекает что надо бы б иметь возможность лично обуспечивать себя самого хотя бы б в участии в выборах а если ты не можешь сам себя обеспечивать то «помощь» тебе прямо конкретно «на голосование» она как бы б прямо противоречит и закону да и самому принципу «свободного воле излияния» потому как ерунда какая-то получается «свободно голосуют и тем самым выражают своё мнение» люди которые сами себя не могут содержать на столько что сами даже не могут за себя проголосовать но чём же ж тогда ихняя «свобода» вообще выражается?

опять же ж если речь идёт об свободе то на сколько я понимаю свободные граждане штата джорджия никак не ограничены менять своё место проживания на любой другой штат и никакое разрешение на работу либо вид на жительство либо вообще что-либо им для этого не требуется но так надо понимать что сами что-либо предпринимать они лично не хотят но они хотят чего-то другого а ну ок а «свобода» тогда в чём именно?

Загальне виборче право, це взагалі печаль, і це не демократія а охлократія. По факту, давати право голосу людям, які не приносять грошей в бюджет, призводить до голосування за гречку.

Та це якийсь новий Олександр Пятий Суперечливий.
Розходимося

А може нетреба щоб освіта була безкоштовною? Мені тоді доведеться платити за навчання і своїх дітей і того хлопця під мостом. Мене влаштовує платна освіта. Навпаки, я б радив українцям теж універи платними зробити

Немає нічого безкоштовного — як ви самі вже казали

Тобто ви будете вимагати безкоштовну освіту, коли будете не взмозі оплачувати її

Ок. До цього вам не так довго залишилось :)

Як громадянин я відчуваю відповідальність за майбутнє і підтримую дія сіті!

Управлінці — не створюють додану вартість

это просто лол. А кто создает? Человек который пишет что-то в текстовых файлах и потом их как-то там компилирует?

Человек который пишет что-то в текстовых файлах и потом их как-то там компилирует?

Так

Це гарне питання

Що б ви відповіли на нього своїй дитині?
Чому в сучасному світі таких осіб вважають героями?

Чому в сучасному світі таких осіб вважають героями?

За їх досягнення та результати роботи.

Ну наразі його досягення
— нездорова конкуренція
— блокування профспілок
— ухід від податків
— отримання преференцій
— wage theft

Що б ви відповіли на нього своїй дитині?
нездорова конкуренція

Якщо в результаті конкуренції споживачу стає краще (швидша доставка від усіх гравців на ринку, нижча її ціна, можливість її сконфігорувати) то це конкуренція здорова.

блокування профспілок

Профспілки — зло. Тут підтримую його.

ухід від податків

Поки в межах закону — все робить правильно.

отримання преференцій

Яких, від кого, чому це погано?

wage theft

Це що таке?

Якщо в результаті

конкуренція зникає і з’являється монополія?

Профспілки — зло

Ріпіт афтер мі
8 годин на день це зло
Вихідні — адське зло
Лікарняні — зло
Заборона на дитячу працю
Чи ви не в курсі, що все було нормальною практикою?

Яких, від кого, чому це погано?

www.wired.com/...​zon-hq2-search-backfired
Тому ще це нівелює «конкуренцію», через те, що амазон купив більше лобістів і політиків

en.wikipedia.org/wiki/Wage_theft

конкуренція зникає і з’являється монополія?

Але ж такого нема. І навіть навпаки — щоб вижити інші бізнеси додали доставку товарів, в тому числі безкоштовну і в той же день. І споживачі від цього лише виграли.

8 годин на день це зло

Тебе ніхто не примушує.

Вихідні — адське зло

Знову — це твій вибір.

Лікарняні — зло

Чому?

Заборона на дитячу працю

Заборона на дитячу працю що?

Чи ви не в курсі, що все було нормальною практикою?

В курсі. І як це стосується заробітків Безоса?

це нівелює «конкуренцію», через те, що амазон купив більше лобістів і політиків

Протизаконні практики мають бути покарані, усі гравці на ринку мають дотримуватися правил.

Тебе ніхто не примушує
Лікарняні — зло

Чому?

А чого ви так порізному відноситесь до 8 годинного робочого дня і лікарняних?

І як це стосується заробітків Безоса?

Це стосувалось вашої підтримки безосової стратегії знищення профспілок

Протизаконні практики мають бути покарані, усі гравці на ринку мають дотримуватися правил.

Залякування, за допомогою поліцейських — це законна практика?

А чого ви так порізному відноситесь до 8 годинного робочого дня і лікарняних?

А чому ти відповідаєш питання на питання?

Це стосувалось вашої підтримки безосової стратегії знищення профспілок

Профспілки — зло.

Залякування, за допомогою поліцейських — це законна практика?

Напевно ні. Скарга -> слідство -> доказ -> вирок -> покарання.

А чому ти відповідаєш питання на питання?

тому, що я бачу, що я не зможу пробити ментальний блок аргументами — хочу винести з цього флуду, хоч щось

Напевно ні. Скарга -> слідство -> доказ -> вирок -> покарання.

Скарга — куди
Слідство — ким
Вирок — кому

Скарга — куди

В гугл за тим кому скаржитися на протизаконні дії.

Слідство — ким

Гуглом шукати хто проводить слідство.

Вирок — кому

В свій комент за тим що побачити кого підозрюють у порушенні законів.

А чого ви так порізному відноситесь до 8 годинного робочого дня і лікарняних?

Як так по різному? Що ти, цікаво, прочитав у написаному мною?

Тривалість робочого дня, лікарняні — твій вибір йти на такі умови чи ні.

Як так по різному?

Ну прочитайте, як ви відповіли
Два рази повторили одне й те слово і змінили його для лікарняних

твій вибір йти на такі умови чи ні.

Ви ж розумієте, що у дітей в 19ст не було «вибору»?

Ну прочитайте, як ви відповіли

Так само і відповів — це твій особистий вибір чи погоджуватися на запропоновані умови, чи ні. Не розумю, що ти ще хочеш витягти з мого коменту.

Ви ж розумієте, що у дітей в 19ст не було «вибору»?

Терміново сідай у машину часу і виправляй стан речей у XIX сторіччі!

Терміново сідай у машину часу і виправляй стан речей у XIX сторіччі!

Нащо

Я почекаю і буду виправляти в 21
xD

І це велика честь працювати на мінімалці в його імперії

Enjoy your stay :)

анулювати борги за освіту

Що це за ***ня? Якщо це зробити, то завтра освіта коштуватиме в 2 рази дорожче.

Ну звісно

Багатій який вкладеться не виявить чому освіта стала такою дорогою, а керівники універів почали собі виписувати бонуси
Та інші речі
xD

www.theatlantic.com/...​ensive-in-america/569884

Їх під дулом пістолета змушували кредит на освіту брати

Він створив сотні тисяч робочих місць, створив сервіс який покращив і спростив життя мільйонів людей, створив конкурентне середовище, яке спонукало інших до інновацій та оптимізацій щоб лише не зникнути з ринку.

З моєї точки зору подібних людей необгрунтовано обкладають несамовитими податками в той же час як їх вкладення в економіку та прогрес просто безцінні.

Супермен просто какой-то. Пожалуй можно новую религию открывать.

Я не смогу. Не я же тут фанатик и свидетель великого Безоса

Значить «відкривати нову релігію» ще поки не можна.

0. Що таке несамовиті податки?
1. Чому навіть знижені податки вони не хочуть платити?
2. Чому люди, що працюють на створених ними робочих місцях, потребують соц допомоги від держави?

Що таке несамовиті податки?

Непропорційно великі у порівнянні з іншими групами платників податків.

Чому навіть знижені податки вони не хочуть платити?

Причина та ж, що і у 100% інших платників податків.

Чому люди, що працюють на створених ними робочих місцях, потребують соц допомоги від держави?

Тому що не вмають достатньої кваліфікації та вмінь щоб робити більш високооплачувану роботу.

0.

Непропорційно великі у порівнянні з іншими групами платників податків.

З якими?
Цифри?

1.

Причина та ж, що і у 100% інших платників податків.

Яка?

2. Як починалось

Він створив сотні тисяч робочих місць, створив сервіс який покращив і спростив життя мільйонів людей

Як закінчилось

Тому що не вмають достатньої кваліфікації та вмінь щоб робити більш високооплачувану роботу.

Мільярдер, геній і просто герой мас
Що збільшує свій капітал на 20-50% щорічно
Не може створити робочі місця, на яких люди б заробляли достатньо для життя

Вау

З якими?

З тими, що ї платять в інших брекетах.

Цифри?

Так, цифри. І навіть числа.

Яка?

Бажання платити менше податків і лишати собі більше зароблених грошей.

Мільярдер, геній і просто герой мас

А заздрити не продуктивно.

Що збільшує свій капітал на 20-50% щорічно

Та як він насмілився заробляти більше ніж раніше?

Не може створити робочі місця, на яких люди б заробляли достатньо для життя

Скоріше не хоче — для чого це йому, який в цьому сенс?
І я вважаю це добре, що він не роздає гроші просто так за відсутність вмінь та знань.

Ну хоча б так і має бути. Але я б зробив ще радікальніше — усі платять однаково. А не так що Безос десятки мільйонів, а хтось навпаки отримує від держави та ще й ниє, що Безос мало платить.

Можна вводити прогресивний податок
Можна регресивний
А можна один відсоток для всіх.
Це імхл справедливий компроміс.

соррі, я неправильно висловився. Я мав наувазі єдиний відсоток. Про фіксд рейт — я подумав про якусь суму фіксовану кешем =) А так — абсолютно згоден.

Все так. Дякую за розгорнуту відповідь — практично в усьому співпадає з моїми думками.

Маємо те що маємо, тобто вибираємо найкраще з найгіршого :(

А почему, собственно говоря, это плохо?

Возможно, это личное дело каждого.
Но лично мне не хочется оказаться ни на месте Безоса (я не представляю для чего мне может понадобится столько лишних денег и зачем продолжать их копить), ни на месте его рабочих (не люблю писять в бутылочки).
А значит, с моей точки зрения эта система работает неправильно.

Неужели вы полагаете, что свои 150 миллиардов Безос копит кешем в темном подвале с сейфом в полный рост? Его состояние это 10% доля в компании, которую он создал и которая теперь оценивается рынком в 1.5 триллиона. Это не физический кеш под подушкой или даже на счету в банке.

А что, есть какая-то разница: акции, деньги, кеш, на счету в банке?
Одно конвертируется в другое по щелчку пальцев.

Да, есть разница. Это компания, которую он создал с нуля и резонно ожидать, что он хочет оставаться ее собственником.

Чтобы что?
Компании создаются с целью получения прибыли.
Получена прибыль, покрывающая 400 лет жизни c тратами 1М в день.
В чем смысл дальнейшего приумножения?

Чтобы что?

Щоб і далі займатися тим що йому подобається — розвивати свій бізнес.

Вот вы бы отказались от компании, которую вы сами создали, ради того, чтобы у вас не было слишком много денег?

Лично я б для начала перестал тратить свое время на компанию.
Нанять наемных директоров и пусть % отстегивают, чтоб хватало на жизнь и на хобби.
А остаток пустить на улучшение условий труда и жизни рабочих, благодаря которым всё это крутится.

Если на форуме есть кто-то из Амазона, не могли бы передать Безосу как на самом деле надо управлять компанией?

Вы спросили, что бы я сделал.
Я ответил.
Зачем что-то кому-то передавать?
Все равно всем на...рать на нашу мышиную возню и все сделают так, как считают нужным.

хобби

А якщо його бізнес і є його хоббі?

остаток пустить на улучшение условий труда и жизни рабочих

Сподіваюсь ти сам залишки на це пускаєш?

Сподіваюсь ти сам залишки на це пускаєш?

У меня нет ни залишкiв ни рабочих, т.к. я свернул в другую сторону намного раньше

У меня нет ни залишкiв ни рабочих

Але є розуміння того що і як треба робити Безосу. Ок.

Але є розуміння того що і як треба робити Безосу. Ок.

И что в этом удивляет?
В политике нет честных людей не потому что их не существует, а потому что честные люди не идут или не проходят в политику.

И что в этом удивляет?

Здатність ніщебродів впевнено розказувати, що і як мають робити міліардери. Це явище того ж порядку коли хтось живе у забацяній хрущовці в яку пробирається темним засцяним під’їздом, але при цьому точно знає як і що воно в міжнародній політиці та економіці. Ніколи не припиню дивуватися з цього.

честные люди не идут или не проходят в политику

А в спорт? А в мистецтво? Ну хоча б в космонавти?

Здатність ніщебродів впевнено розказувати, що і як мають робити міліардери.

Ну поговорили мы на «кухне» и чё?
Я сказал что думал, может в чем-то правильно, может нет, но это просто мои мысли.
А вы чего-то начали на личности переходить, нищебродом обзывать, пытаясь обидеть что ли.
Смешно смотрится.

Я такого себе никогда не позволяю, даже когда общаюсь с теми кто намного меньше меня зарабатывает.

Ну поговорили мы на «кухне» и чё?

А те що «в інтернеті хтось не правий».

начали на личности переходить, нищебродом обзывать

У порівнянні з Безосом я рівно такий самий ніщеброд. Це просто факт.

А якщо його бізнес і є його хоббі?

Тогда можно только посочувствовать.
Жизнь дается только раз.
Нормальные люди хотят вырваться из РАБоты, чтоб успеть хоть немного пожить.
А у человека получилось вырваться, а он сидит и дальше РАБотает.

Тогда можно только посочувствовать.

Безосу? :D

Жизнь дается только раз.

Нельзя войті дважди в одну рєку.
Сємь раз отмєрь — одін отрєж.

Нормальные люди хотят ...

Тут якби мова про те, що Безос та інші генії сучасності створили своїми зусиллями значно більше ніж «нормальні люди».

А у человека получилось вырваться, а он сидит и дальше РАБотает.

Так, він може собі дозволити займатися саме тим, що йому подобається і чим йому хочеться займатися.

Неужели вы полагаете, что свои 150 миллиардов Безос копит кешем в темном подвале с сейфом в полный рост?

нет, не так. Мы все смотрели Утиные Истории и там вот показывали как Скрудж Мудак Безос нырял в гору с золотом в своем банке))

За что собственно и был убит.

Эмммм, нет.

Эмммм, нет.

ru.wikipedia.org/...​ki/Убийство_Джона_Леннона

«Спустя несколько лет Чепмен прочел книгу „Над пропастью во ржи“, которая совершенно его захватила, и он стал идентифицировать себя с главным героем книги — юным бунтарем, борющимся против фальши взрослого мира. Затем Чепмен прочел еще одну книгу — на этот раз о Джоне Ленноне, в которой описывалось, как Леннон — один из лидеров движения хиппи, призывавший в песнях к миру без собственности — ведет образ жизни миллионера. После этого Марку Чепмену показалось, что Леннон — и есть олицетворение лжи, с которой нужно бороться. По мере того, как нарастала одержимость Чепмена книгой „Над пропастью во ржи“ и её главным героем, он пришёл к решению убить Джона Леннона.»

Тобто Леннон був вбитий через те, що хтось виявився легковірним дурнем з проблемами.

хтось виявився легковірним дурнем з проблемами

Как и все теракты

Тобто Леннон був вбитий через те, що хтось виявився легковірним дурнем з проблемами.

Как и Аннушка была убита из-за разлитого масла.
Эффект бабочки.
Если бы жил поскромнее, если бы не написали про него книгу, если бы Чепмен ее не прочел... Был бы Леннон жив если бы хоть один из этих фактов не свершился.
Но основой этой трагической цепочке послужила именно жизнь миллионера при декларировании ценностей хиппи.

Звинувачували Леннона в тому, що його застрелив якийсь недоумок це дещо занадто. Якби не ця причина, то вигадав би іншу — співвідношення мінорних/мажорних композицій не дорівнює золотому перетину чи іншу маячню. Але винен звісно Леннон.

Звинувачували Леннона в тому, що його застрелив якийсь недоумок це дещо занадто.

Я не прокурор кого-то обвинять.
Но следуя вашей логике можно пойти светить кешем ночью в гетто, а когда ожидаемо ограбят, говорить что не виноват, а это нищеброды козлы

пойти светить кешем ночью в гетто

дещо інше від заробити гроші своїм трудом і жити на них як хочеться.

не виноват, а это нищеброды козлы

Саме так і є.

Саме так і є.

Это инфантилизм, не признавать что твои поступки приводят к определенным последствиям.
И можно сколько угодно четырхать нищебродов, отобравших у тебя кеш ночью в гетто, и не признавать что твое решение пойти с кешем ночью в гетто было ошибочным, но вернуть кеш тебе это не поможет.

Тобто Леннон мав думати про кожного ідіота в світі і жити так щоб жодного з них не розхвилювати чимось?

Тобто Леннон мав думати про кожного ідіота в світі і жити так щоб жодного з них не розхвилювати чимось?

Такие риски всегда есть у публичных людей

Але це не їх провина і не вони є причиною злочинів.

А дівчина в короткій спідниці провокує згвалтування?

А дівчина в короткій спідниці провокує згвалтування?

Це риторичне питання?

Ні

Самиця-собака провокуе спарювання, коли ходить по вулицi з течкою?

Це ахтунг :) ні, вона не провокує, вона просто ходить. Не в кожної порядної собаки є буда, щоб не виходити. А спаритись- вона не проти.
Фізіологія. Тобто є згода.

Стосовно зґвалтування- згоди нема, є примус.

Тобто, повертаємось до першого питання. Ти даш на нього відповідь нарешті, чи третім питанням відповідь?:)

Ну по-моему тут все очевидно, даже отвечать влом.
Дівчина в короткій спідниці провокує згвалтування.
По физиологических причинам, так как демонстрирует секусуальные признаки.
Возможно неосознанно, а может и осознанно, пытаясь найти самца.
См. перевод provoke в google translate.

Но провокация != вина.
Факт вины устанавливает прокурор, сопоставляя факты преступления с действующим законодательством.
По действующему законодательству, за провокацию наказания нет.
Но наказание есть за згвалтування, и факт провокации не является смягчяющим обстоятельством.
Потому виновным будет признан гвалтiвник, хотя факт провокации мог иметь место быть со стороны жертвы.

Считаю ли я такое законодательство справедливым? Да.
Поможет ли чем-то дівчинi в короткій спідниці то что виноватым будет признан гвалтiвник? Не думаю.

Ну тут я хз, кого-то может и линолеум возбуждает.
Меня лично помада не вставляет.

Значит осталось составить список что именно вставляет under’а

Мммм, а причем тут я? Я по данной теме не привлекался.

тогда можно будет сразу определить сама дура спровоцировала или таки стала жертвой преступника

А вариант «жертва спровоцировала преступника» не рассматривается?
Чё там именно вставляет конкретного преступника в конкретном случае, меня не интересует, и к теме не относится.

Ладно, я наверно закончу на этом, а то похоже что то ли троллите то ли спорите абы поспорить

Я думаю вам варто почитати про віктимну поведінку, і чому сучасна психологія незгодна з вашою точкою зору.

Дівчина в короткій спідниці провокує згвалтування

Можна скоротити до

Дівчина провокує згвалтування

Бо одні гвалтівники будуть себе виправдовувати довживною спідниці, інші — тим що подивилася надто розпустно, хто тим що занадто близько підійшла, або взагалі на вулицю без чоловіка вийшла.

Бо одні гвалтівники будуть себе виправдовувати довживною спідниці, інші — тим що подивилася надто розпустно, хто тим що занадто близько підійшла, або взагалі на вулицю без чоловіка вийшла.

Ну такие оправдания прокурора не тронут в любом случае.

Но это не отменяет тот факт, что если красивая девушка будет ходить одна по улице при полной экипировке — то будут у нее приключения.
Собственно, мне девушки много раз рассказывали о таких случаях.

Ну такие оправдания прокурора не тронут в любом случае.

Як і довжина спідниці.

если красивая девушка будет ходить одна по улице при полной экипировке — то будут у нее приключения

Лише при наявності бабуінів навколо. І так, там дійсно краще на вулиці не ходити і не лише дівчатам.

Лише при наявності бабуінів навколо

А что, у вас есть пример страны на Земле, где их нет?

Є приклади міст, навіть цілих країн де подібні мають себе якось обмежувати, бо інакше сильно боляче і дорого виходить.

Это прям как прикидываться, что хомо сапиенс на самом деле разумный и 2я голова не отрубает 1ю. Ну разве что долго 3.14ть, чтоб сексуальные желания возникали только при виде нотариально заверенного согласия.

Ще не було сказано «Гітлєр в чьом-то бил прав», так що ще є куди.

Ще не було сказано «Гітлєр в чьом-то бил прав», так що ще є куди.

Это всё весело, пока не начинает касаться тебя лично.
Хотел бы я на тебя посмотреть, когда твоя подросшая физически, но не умом, дочка соберется на дискотеку ночью в прикиде «элитная проститутка».

Какой вариант выберешь?
1. Забить и отпустить. Она ж не провоцирует.
2. Не пустить в таком виде.
3. Отпустить и ходить за ней с двустволкой, отстреливая самцов на подлёте.

Я цю проблему для себе вирішив відсутністю дочки :D

Я цю проблему для себе вирішив відсутністю дочки

Вот видишь, не так всё однозначно становится, когда встают такие вопросы.
А у меня их 2...

А у меня их 2...

8 марта — черный день календаря для кошелька? :)

Я цю проблему для себе вирішив відсутністю дочки :D

Сыновья рулят!

Как и Аннушка была убита из-за разлитого масла.

Эммм, снова нет. ЕМНИП, от бляццкого масла таки погиб Берлиоз.

от бляццкого масла таки погиб Берлиоз

ой всьо

ЕМНИП, от бляццкого масла таки погиб Берлиоз.

Ага, Аннушка разлила, не то я написал.
Но суть не меняет.
Я не выверяю комменты перед публикацией :)

Окей. Тобто- твій рітейл виявився неефективним і помер, а винен амазон? Волмарт, Таргет, Костко — чудово себе почувають поруч з амазоном. Може проблема не в амазоні?

Тобто- твій рітейл виявився неефективним і помер, а винен амазон?

Так

Якщо твій рітейл не може (не хоче) наймати лобістів, що пропишуть під тебе закони

Якщо твій рітейл платить всі податки, а амазон ухиляється

Якщо твій рітейл не отримує дотацій, а амазон отримує

Які податки платив збитковий 10 років JCPenny?

Він отримував дотації як амазон чи вимагав хабарі від міст, чи наймав лобістів?

От чого не знаю, того не знаю. На дотаціях інвесторів, сидів полотно це факт..

Те що ти хабарів називаєш — я називаю інвестиціями в інфраструктуру. Я думаю, якби в Україну зайшов амазон на своїм умовах, від цього Україна лише б виграла.

інвестиціями в інфраструктуру

А амазон випадково не вимагав, щоб в цей хабар входило безкоштовне підведення інфраструктури?

Ну давайте подумаємо, як захід корпорації, які створювали місця для іт в Україні щось кардинально змінило?

Серйозно? Ну якщо під інфраструктурою розуміти каналізацію, то ок.
Як під інфраструктурою розумію робочі місця, які створюючи нові робочі місця. Це як ітішники в Україні. Вони платять 5% і хочуть щоб їх не чіпали. Але вони і навколо себе інфраструктуру. Чи це інше?

По перше, в Україну не заходив ніхто такого масштабу. По друге- таки змінило. Кожне робоче місце щось змінює.

під інфраструктурою розуміти

Все
Дороги, електрику, воду і каналізацію
Світлофори, щоб не давати розповсюджувати інформацію про профспілки
Навіть поліцію для того, щоб погрожувати організаторам

По перше, в Україну не заходив ніхто такого масштабу

згоден
інтел, самсунг, гугл, той же амазон
Не те що створення 1к робочих місць з мін зп

Почалась софістика. Амазон другий по величині приватний працедавець в США, Повторю — в Україну не заходив ніхто такого масштабу.

В нас своїх таких «працедавців» повно

Такі які платять на 50% вище ринку за аналогічну роботу?

На 50% вище за мінімалку — так повно

І ще один на кілька сотень тисяч робочих місць би не змінив ситуацію? Спойлер, що би виросла у всіх.

Хм

Цікаво, чому ще не використали «захист»
«Мільярдери створюють робочі місця»

xD

найми ты больше рабочих

Якщо хочеш зберегти місце керівника то слухати треба не анонімів в інтернетах, а акаціонерів. Акціонери ж кажуть — мінімізуй витрати, максимізуй прибутки.

Ну как бы, если бы было легально убивать людей и это приносило бы деньги, они бы требовали это делать.

О
Ще один мрійник думає, що йому пощастить стати мільярдером

Чи може, той хто не розуміє, що таке 1B

А ти сам скільки податків платиш, чи не 5%? Чи коли мова іде про Безоса — то його гроші легше роздавати? Поруч купа людей за мінімалку в 100 баксів працюють, можеш почати відновлювати фінансову справедливість.

Я не мільярдер

За 5% + 20% пдв годують місцевих олігархів, також мільярдерів, до речі

Їм також треба встановити такі ж податки
Може перестане вистачати на кишенькових суддів і презів

Ну от, а де межа між тим кого можна розкуркулюваьи, а кого неможна? :) ніхто не сперечатися що годувати олігархів — погано. Інша справа, хто може вирішувати забрати чесно зароблені гроші, навіть якщо ти мільярдер.

Тобто забрати в працівника гроші через податки — це ок
А з мільярдера — не ок
?

І ще, для кого існує держава
— для громадян
— для обраних громадян
?

Лол, перекручування. Всі рівні перед законом. І ьезос має платити за відповідно до закону, а не 99% як ти написав вмще.

І ьезос має платити за відповідно до закону, а не 99% як ти написав вмще.

тіки безос купив політиків, щоб під нього написали закони

А ще трошки змі, щоб розказували, що він все правильно зробив

І потім ті, хто навіть ще не ввійшов до середнього класу, захищають його

nice

Тобто Безос таки має платити 99% лол?

І потім ті, хто навіть ще не ввійшов до середнього класу, захищають його

Ванга, ти?

А чому ні?

Що вам особисто дасть, що він має 200B а не 1B?

після нього — прийдуть до мене. Соціалісти — вони такі

Якщо ви про ситуацію в США, то до «вас» вже прийшли

Прийшли 20-30 років тому

Про що ви взагалі?

Хто прийшов? :) де прийшов? :) я плачу свої податки, які доречі не такі вже й великі. І не хочу платити більше :)

Ні. Безос заплатив 6 мільярдів податків в 2020, я набагато менше

Ні.
І навіть якщо б так. Нагадую, це говорить людина, яка платить 5%

Або 50%, якщо по білому

Ні.

Який ви щедрий, що дозволяєте бідненькому безосу платити менше ніж ви

Безос платить як кілька тисяч девелоперів, або як кілька сот тисяч «нормальних людей». І це не зважаючі на те, що і користі він приніс незрівняно більше.

Що в даному випадку

здравый смысл

?

Навіть простіше, що вам особисто дасть те, що такі особи будуть концентрувати ресурси під собою?
Які наслідки пожнуть ваші діти від цього?

Тобто ви не проти, щоб вони жили в гібридній системі, як в кнр

Жаль

Зачем мелочиться? Давай сразу 100% и принудительную коллективизацию.

та если уже не мелочиться то брать 146% с буржуйской сволочи!

Був рік коли Гейтс віддав 2ярди на благочинність
Заробив 3

xD

«мировой капитал» давно стал фикцией это было актуально на конец поза прошлого века на сегодня концепция «капитала» давно изменилась просто советскому народу этого никто не сказал а сказать не поверят я проверял ))

Ще є один етап — бай беки. Безоси викупляють в тебе акції назад

Наразі ні, але робив, і швидше за все буде робити в майбутньому. Та і інші фаанги роблять. Слово Безоси ж не тільки до амазону відноситься, правда? Інакше було б Безос?

Ще є один етап — бай беки. Безоси викупляють в тебе акції назад

Так они эти бай беки делают вертолетными деньгами. которое им раздает правительство США через банки под 0%.
И очень похоже, что эти бай беки делают специально, чтоб «музыка продолжала играть».
А потом, когда музыка закончит играть, кто-то не успеет сесть на стул, но мне кажется это будет не Безос.

Я так розумію, Безос в твоїй реальності злив усі свої стоки в 2008му?

Я так розумію, Безос в твоїй реальності злив усі свої стоки в 2008му?

А почему он должен был их слить в 2008, если музыка продолжила играть?

2000*12 = 24к по закону невозможно
в этот гуду лимит 19500 на двоих ил илимит растте на около 500 в год
т.е в 1986 начать с 24к невозможно

но если даже возможно, и 401к дает свои 10 %

2000*12 мес. * 35 лет = 840к

это ж во сколько раз до 4М?

Каким боком тут 401К? Ну и в США по рукам бьют, если инвестируешь дополнительно к 401?

а, ну со стоками как повезет
матерые чуваки типа Буфета делают под 30%
те шо попроще 20%
или меньше

если инвестируешь дополнительно к 401

такие есть годовой лимит сколько можно в 401к

Еще раз — какая разница какой годовой лимит у 401? Кто мешает инвестировать помимо 401?

после налоговый доход ты можешь куда угодно инвестировать и никто по рукам за это не бьет

Прикол 401к что туда можно сливать деньги до налогов и не надо платить налоги с торговли, пока не начнёшь выводить деньги

Есть мнение, что надо вместо того что сливать доналоговые деньги в 401K, нужно сливать посленалоговые в Roth 401K.

Да, я в курсе как работают 401, мой вопрос же в другом был.

ну вот по ссылке навар Full 10.78%
откуда 4М (там даже не 4 а 10)?

Зачем? У тя ж все равно максимум 19500 в год и руки отбиты. Нет ручек — нет варенья

вот вбил в калькулятор акций на чуть меньше лет
при очень бесбашенном оптимизме 36 %

Goal:Save for retirement edit
Initial deposit:$500.00 edit
Recurring deposit:$2,000.00/month edit
Investing focus:Core edit
$582,226.29
Potential balance in 2036

Максим 401
12к+ roth ira (на двох)
Решта — на брокерів акаунт

точно, ще ж іра є
там правда є теж максимум при прибутках на сім"ю за 200к

Так глава 5.3 говорит то же самое: 55 лет, близкие связи, работать нельзя, достаточное финансирование. С 39 к в год я даже из Украины никуда не буду переезжать на пенсию, не то что в Швейцарию) ну и Ури я не зря указал) Я не имею в виду, что это прям стопроцентный кейс, но иммиграционные лоеры в Швейцарии свое дело тоже знают ) Спасибо за пожелания, надеюсь пригодятся

adequate financial resources to support life in Switzerland

На этом пункте украинский пенсионер вычеркивает Швейцарию :)

Это мои планы, а не абстрактного украинского пенсионера

Это мои планы, а не абстрактного украинского пенсионера

На этом пункте Gennadiy Kartashevskyy Senior Backend Developer в MyHeritage вычеркивает Швейцарию :)

Спасибо! Это ж так прекрасно, когда анонимы лучше меня знают что мне светит, а что — нет

Посматриваю на Швейцарию, Новую Зеландию и Уругвай, в качестве пенсионного варианта.
Мексика — как-то стремновато. Украина и прочие страны африки — смысла нет.

Temporary Retirement Visitor Visa
If you have NZ $750,000 to invest in New Zealand for 2 years, another NZ $500,000 to live on, and an annual income of NZ $60,000

If you have NZ $750,000 to invest in New Zealand for 2 years, another NZ $500,000 to live on, and an annual income of NZ $60,000

В общем, пара лямов европейчегов — на всё, про всё. Вполне разумные деньги.

В Гватемалі мені прямо з придиханням розказували про Ель-Сальвадор — живуть навіть багатше ніж у заможній Мексиці, населення маленьке (300 тис здається), розвинена інфраструктура і взагалі свято.

вики в раскладке по умышленным убийтсвам в год показывает Ел-Сальвадор на первом месте

en.wikipedia.org/...​intentional_homicide_rate

знакомые, которые оттуда сбежали, очень плохо отзывались о преступности.

В Украине доблестная медицина, коей рулят продажники, убивает больше. Но про это тебе не расскажут и статистику вести не будут. Здесь даже перепись населения провели якобы по данным сотовых сетей, а в реале — тупо подделали цифры. Естественно результаты потом не признали, но и перепись не провели, даже косвенными методами.

Я абсолютно впевнений, що шкідливі звички в Україні призводять до набагато більше смертей, ніж ваше припущення про «помилки в лікуванні»

Не буду ображати почуття віруючого. Тим більше конформіста.

А недвижимость для прописки? у детей наверное можно числиться

О какой прописке речь?

Ну там, например, если банку нужно новую кредитку прислать, то с почтовым адресом «автомобильчик дядюшки Мокуса, Фокусу Мокусу лично в руки» это будет не очень удобно.

Так

POBOX нет

только через кого-то прокси
или ящик или числиться у кого-то где-то

Ну, мотаться за каждой кредиткой через океан к poboxy — тоже не самая удобная опция.

1. Не знаю как кредитка, но некоторые конфиденциальные документы с пометкой do not forward мне периодически приходят.
2. Никак — кочевой образ жизни создает некоторые неудобства не зависимо от наличия формальной прописки.

могут (а может и нет) быть ньюансы с правами деклариациями и прочим где нужно доказывать резидентство штата

например
help.virtualpostmail.com/...​sing-your-mailbox-service

какая кредитка??? к тому времени чип в голове и связь со старлинком

сначала теслафон со старлинком и майнингом маскоинов

толпа народу живёт на воде у пристани другая толпа живёт в трейлер парках видимо как-то вопрос решается

можно ставишь трейлер у себя во дворе и живёшь как вариант вообще только трейлер и лот земли правда здесь речь идёт о лоте земли за пределами коммюнити

ставишь трейлер у себя на парковке и трава не расти

на парковках волмарта живут
и некотрые на парковках фаангов

участок стоит $15,000 старенький дом вместе с участком $50,000 новый дом вместе с участком $150,000+

Знаю такого, пока не женился — можно. Хотя восторженных воспоминаний не слышал о жизни на «лодке»

А здоровью не вредит?
Можно еще в шкиперы и яхтинг.
Хотя если с палубы гайдить то может и ок.
Я когда то загорелся не променять ли айти на водолазанье. Но софт скилы и все такое . Клиента обхаживать.
Сдал padi сертификацию и успокоился..

Ты же вроде летчик? Или ты как утка, и летаешь, и ходишь, и плаваешь? :-)))

Когда смотришь на линкедин aztec’а, кажется что это смердженый профиль трех разных людей.

как медведка — еще и под землей проходы делать :)

Капустянка Розсаду порте, собака!

я с морем, вообще, знаком не по ютюбу

т.е. сейчас твоя основная задача — наскирдовать на яхту?

до второго серьйозного шторма

у меня есть нормально знакомых с яхтами, особенно шведы их любят, правда не особо большие лодки у них. Самые оторванные живут на маврикии, остальные кто налетами в эмираты, кто в маринах турции и греции, но почти каждый расказывал как попал в большой шторм на 24 часа и больше через океан никуда не поплывет.

у меня была верхняя койка в каюте и во время шторма реально сложно было на ней удержаться, боялся что среди ночи свалюсь

а ремней безопасности не было?
ты на своей яхте обязательно сделай :)

Високі ризики.
Яхта можна зламатись + на старості може наступити період інтенсивного спілкування з лікарями.
Також вангую, що після року-двох такого життя, тебе це дуже задовбе і захочеться банально мати змогу покинути борт і прогулятись до магазину.

Идея неплохая, но, как всегда, есть нюансы.
Большая яхта — эт сколько? 45 футов — это достаточно большая?

самому транс атлантику всё равно сложно это фактически сразу в рекорды идёт по карибам самому и то всё не так однозначно самому это хорошо вдоль берега на соотв. судне

На основании своего опыта чартеров — могу сказать, что 45-й управлять в одиночку можно, особенно если сделать небольшие апгрейды типа автоматической перекидки стакселя, хотя знаю шкиперов, которые и без этих апгрейдов вполне могут управляться в одиночку, но тут ещё сильно от погоды зависит. ИМХО 45+ всё-таки лучше управлять в2-м, так что приучай жену к этой мысли, пока есть время :)
Но тут есть другой нюанс и, раз ты имеешь практический опыт — ты его знаешь, я думаю. Места у тебя будет минимум, это даже нельзя сравнить со смарт-квартирой. Особенно если есть желание ходить в чартеры, то есть, планировка будет не 2 каюты, а как минимум 3. От многих привычных вещей придётся отказаться по причине либо нехватки места либо нагрузки электросети.
45-ка — это не 34-ка, конечно, но места в ней не так много, как хотелось бы :)
Если рассматривать намного больше — 90+, к примеру, чтобы не сильно себя ограничивать — то там сразу рисуется ещё 1 нюанс: по-первых, стоимость (а, значит, и стоимость ремонта), а, во-вторых, стоимость места в марине, которое растёт отнюдь не линейно с увеличением размера лодки.
Я для себя тоже периодически подумываю купить / взять в чартер на длительный период лодку, пока локдаун, работать с неё, лениво переползая из бухты в бухту, как надоест стоять )
Пока облизываюсь на эту идею ))
Успехов в реализации!

следить за большим домом лень итд

Тогда яхта точно не варик ) Я когда шкипера получал, владелец яхты за эти 2 недели успел и дизель чинить, и столик, и радар, и лебедку якоря. При этом яхта была довольно свежая, и все это с ценами услуг в марине, не говоря уж о стоимости запчастей. Хз, на /r/fatFIRE все, кто яхтами владели, все подтверждали правдивость поговорки про 2 самых счастливых дня в жизни ))

Да, море — агрессивная среда, ломаться там будет много чего и часто, есть такое.
Для того, чтобы это всё приводить в порядок — надо либо руки из правильного места, либо очень много денег, чтобы ремонтироваться по ценам марины. У меня, к сожалению, нет ни того, ни другого — и это основной фактор, который меня останавливает...

поговорки про 2 самых счастливых дня в жизни

это когда купил и когда продал?

Не, дело не в детях. У тебя будет выбор типа: кофеварка — или стол, посудомойка — или парочка дополнительных шкафчиков для хранения кухонных принадлежностей, стиралка — или каморка для хранения запчастей и т.д. Все твои решения будут компромиссом, ты не сможешь поставить столько же вещей, сколько стоИт у тебя в доме, они физически не влезут )
Всё, чем ты пожертвовал ради компромисса, тебе придётся компенсировать в марине. Например, не поставил стиралку — в любой марине есть laundry, только это затраты времени и привязка к суше. То есть, экипируя себе яхту, ты должен будешь решить, чего ты хочешь — лениво перемещаться вдоль берега — тогда можно повышать комфорт, забивая на автономность или фигачить трансатлантику — тогда наоборот, надо повышать автономность (солнечные батареи, 2 комплекта автопилота, GPS, ...) - но понижать комфорт: та же посудомойка не потребуется, она будет расходовать слишком много пресной воды, запас которой ограничен.

у вас же принято на пенсии на трейлере кататься по стране
и еще ж сейчас на пенсии модно покупать домик в испанском/итальянском селе недалеко от моря (до пандемии)

Ну тут вопрос, вы «старость планируете» в след году, через 5, 10 , 20 лет ?

Вроде в мексике дешево

это же местный Донбасс
старикам там не место ©

та ти глянь на ту тьотю
дрібна та пафосна
показуха

Нахрена тебе вообще старость?? Ты ж не женщина, у мужиков старость в принципе короткая. В жизни мальчика сложные только первые 70 лет.

IMHO ты ещё подожди чем в России закончится, когда ВВХ копыта двинет. А вдруг там хорошо будет? А в Штатах наоборот, там уже по ходу результаты выборов решает армия на улице, а голосования с такими же уровнями фальсификаций как в Украине, так что запросто сольют их китайской мафии. Особенно дерьмократы, у которых рыльце в пушку по самые жабры.

Так я и застраховался из расчета не дожить до 70

Вам вже і Америка не подобається?
Якби не Америка, то ви б зараз сиділи де-небудь на заводі і за 150 пом’ятих доларів писали бухгалтерію на 1C

На marketwatch есть серия статей на эту тему. На разный бюджет.
Например последняя www.marketwatch.com/...​11616608299?mod=home-page

Аризона, Флорида или Орегон уже не то?

В статье написано, что пенс живет на 1.5K в месяц в гейтед комьюнити с 24\7 вооруженной охраной. Я сомневаюсь, что этот вариант лучше чем дешевые штаты.

хз, дешевая еда не компенсирует безопасность, по карйней мере для меня

в том числе безопасность этой само еды.

а болячки вікові лікувати подорожником?

Куда попроще ?! с кали едут в NC.....

А разница между SC vs NC существенная ?

ну не совсем без налогов, как некоторые штаты любимые пенсионерами для выплат 401к

но налоги другие
на недвигу, на машину и т.д.
они и на карантин меньше закрывались

вцелом везде тебя побреют, но по-разному

Южные штаты для медикера не вариант ну совсем, имхо конечно.

для медикера или обамакера?
а в чем подвох?

совсем жаркие штаты могут сердечникам быть хуже

Продати у США іпотечний картонний будинок, виплачений нарешті за 30 років виплати іпотеки, накупити за виручені гроші в Києві двадцять однокімнатних квартир біля метро для здачі в оренду, і жити на пенсії в тридцять разів багатше, ніж планують вітчизняні сироїди, які таких квартир до пенсії встигли придбати одну-дві. У тридцять разів це орієнтовно — хтозна яка там пенсія у американських РПЗ виходить.
Що цікаво, виходить, що і до пенсії працюючий в США РПЗ живе на широку ногу — у власному просторому будинку. І на пенсії має змогу жити значно багатше, ніж вітчизняні РПЗ,

тозна яка там пенсія у американських РПЗ виходить.

зависит от доходов, стажа работы, если грубо можно прикинуть, то у девов, с их большими доходами, пенсия будет в районе $3k в месяц. Начинать получать social security бенефиты можно в 62года.

нарешті за 30 років виплати іпотеки

пенсия это не возраст, а сумма, когда американский дев решит выйти на пенсию, у него будет экьюти в недвижке, 401k, инвестиции в фондовый рынок (и\или ламба и конда в маями, ymmv). Обменять это все на киевские хрущи кончено можно, но зачем.

Ну якщо цієї пенсії вистачить і на продукти, і на сплату податку на нерухомість, і на комунальні послуги, і на страхування здоров’я, то мабуть, і немає сенсу міняти американську нерухомість на київські хрущі.

здоровье: если 65 лет и выше, то медикер покроет расходы: en.wikipedia.org/...​/Medicare_(United_States

недвижка: стандартная стратегия по выходу на пенсию, это продать свой большой дом в дорогой эрии, и переехать в дешевое место, обычно это ретаермент комьюнити для тех кому за 50. Например, западная флорида (Нейплс, Форт Маерс) очень популярна у пенсов, работы там кроме туризма особо нет, жизнь и недвижка дешевая, погода круглый год теплая.

В целом, 3k на семью это мало, поэтому люди и откладывают бабло на 401k, чтобы потом на пенсии не потрять в уровне жизни.

Що ж, я вважаю, дуже привабливо на пенсії жити у теплому кліматі.

ну а если таки 2-3 к ?

Украина все хуже
Мексика стремно
Сша — выживание

ну а если таки 2-3 к ?

в смысле, после десятков лет работы в сша девелопером, все на что ты расчитываешь это social security?

сошал секюрити совсем копейти меньше 1000
и чтоб ее дали надо чтоб были кредиты но не было ни дома ни денег, ничего
а пенсия ну будет 2к, и не дать ни взять

еще на 401 к пару сотен отложится до старости (как раз отдать долги да жилье)
еще если повезет умереть до 70 и была старховка то семье условный мильен

пенсия ну будет 2к, и не дать ни взять

social security payments это и есть твоя пенсия: en.wikipedia.org/...​_Security_(United_States

еще на 401 к пару сотен отложится до старости (как раз отдать долги да жилье)

лил, ты про себя, или про условного водителя грузовика из алабамы? если про себя, то можно ж поменять работу, так что бы не выплачивать кредит за дом до конца жизни. А вообще хз какой у тебя бюджет, может это твой выбор все проедать и не держать ничего в сейвингс и\или инвестициях.

про условного девелопера (не 500к) (с проекцией на себя конечно же)

хз, как-то все слишком грустно, больше похоже на водителя грузовика. условный девелопер (с прокцией на тех которых я знаю), выйдет на свою условную пенсию с 1.5-2M экьюти в недвиге + 1.5-2M в стоках, 401k и кеше.

если это серьезно твой бюджет, то пересматривай расходы и отчисления на твои ретаермент эккаунты, иначе действительно прийдется ехать в Мексику

ну не в долинах на семью меньше денег
и недвига дешевле

так что да, скорее ближе к водителям траков чем врачам

2M экьюти в недвиге + 1.5-2M в стоках, 401k и кеше.

думаю все эти цифры на порядок ниже будут

думаю все эти цифры на порядок ниже будут

что тут думать, можно же посчитать. Дешевая недвига это плюс, больше денег остается на инвестиции, в ту же самую недвигу, например.

где дешевле недвига ниже и доходы
что-то я в печали сегодня

что-то я в печали сегодня

я уже говорил в прошлом топике, мы нанимаем, в том числе в Атланте, если тебе ист кост больше нравится.

ну атланта недалеко ...
за то что я делаю разброс 120-180к тут в NC
и переезд в дорогую локацию не сильно проиндексируется

ok, ты хочешь сказать, что живешь в дешевом месте, с дешевой недвигой, можешь зарабатывать 180k, и твой план на ретаермент это 200k на 401k?

ну за прошлый год суммарно сделати почти 250
но эт первый раз так рванули, может и не повториться
а так да, до 180 реалистично

я не думаю что доходы сильно вырастут. Ну на инфляцию может.

и да, думаю что до старости на 401к будет 200-300к

суммарно сделати почти 250

хз, откуда писсмизм тогда.

так в том и пессимизм (или реализм) что не вижу я возможности скирдовать миллионы и/или жить как те чт оживут на 60к (и снова скирдовать мильйоны)

т.е. ты хочешь сказать, что ты проедаешь 250k в год на семью? И не можешь инвестировать 40-50k в год? с которыми к выходу на пенсию (опять хз когда ты собираешься, 10-15 лет?), ты получишь тот самый 1-1.5M?

долги еще есть
и проедаю

у меня не всегда было 250к и сеячас уже нету

Оффтоп
Выйдешь без долгов и с избыточным весом если так продолжишь

с избыточным веслом

Веслом? :D

Этот корректор меня убивает....

инвестировать 40-50k в год?

эт отипа иметь свободных 5к в месяц?
не могу

да, думаю что до старости на 401к будет 200-300к

Как так?
Зы я начал в 2016 отчислять по приколу, потом понял что к чему и счас у меня наверное 150к+ есть.
Так я один работаю и начал сравнительно недавно.

у меня сейчас 42к
сначала тоже отчислял по приколу с 2016 с разных работ
последние года 3 отчисляю то что матчится (до 6%)

т.е при нынешнем доходе тысяч 8-10 в год
ьудет ли доход таким же или упадет с возрастом — я хз
пускай мне работать еще лет 30 (оптимистически)

вот тебе 300к

ну с 50 будешь кетчап юзать будет слегка больше ;)
А так выглядит хуже статистики www.financialsamurai.com/...​r-401k-at-different-ages

да, немного отстаю
но и начал же не в 18 как местные

а что, надо по максимуму отчислять?
а есть что?

Хз такого правила как «надо» нет.
Поначалу то что было забавой, стало неплохим балансом. За 10 лет к 1м можно прийти. Разве будет лишним ?

а есть что?

Безусловно зубы на полку ложить не стоит ;)
Однак смотри, это твои деньги на 401к с метчингом и претакс. У тебя 250 — такс брекет начинает быть высоким, еще больше смысла в отптимизации.

кто-то тут писал что после 30 ехать в США уже поздно
может и правда

в 30 в штатах у тебя еще минимум 30 лет на заработать на пенсию, тут по Миссисипи 24-ох летних сеньеров не сплавляют

Більшість американців до 30ти тільки кредит за освіту віддають

Я приїхав у 35, а скільки мені зараз — страшно подумати. Але ні, я вважаю, що все ще встигну (хоча раніше приїхати було б краще).

вот в статье лихо завернули

и туда и сюда

After you contribut a maximum to your 401k every year, try and contribute at least 20% of your after-tax income after 401k contribution to your savings or retirement portfolio accounts.

This way, you will have potentially DOUBLE the amount in total retirement saving if your household income is $100,000 or more. If your household income is closer to $50,000, you should still see a nice 30% boost to your retirement savings if you consistently save 20% of your after tax income.

Treat your 401k just like Social Security and write it off completely from your mind. Do not expect either accounts to be there for you when you retire. It’s just like how you should never expect the government to ever help you when you’re in need.

Just imagine 30 years from now, the government deciding to raise penalty free 401k withdrawal to age 75 from 59.5? Unfortunately, you need the money at age 60. Because you withdraw, the government imposes a 30% penalty on top of the taxes you have to pay. Don’t think it can’t happen. Expect it to happen!

Это как?

скорее всего с того же потолка откуда они взяли

raise penalty free 401k withdrawal to age 75 from 59.5
ну за прошлый год суммарно сделати почти 250

 В ковидо-год, когда весь травел, и все развлечения закрыты, можно было легко отложить 200к.
Ну или сколько там в процентом соотношению на посленалогов

как прожить на 50к?

Если один то легко (даже в дорогущей Бостонщине). Если семья дети, ипотека, то да — сложновато.

В ковидо-год, когда весь травел, и все развлечения закрыты, можно было легко отложить 200к.

Насправді найкращий час подорожувати для тих хто не любить натовпів. Встигли побувати в кількох місцях — людей дуже мало, або нема взагалі і багато де і ціни нижчі через це. Хоча це звісно залежить від того, що таке «подорожувати» для кожного конкретно.

Ну надо, дляначала не быть «короноистеричкой» чтобы не бояццо в самолете летать, итд. Плюс были загоны у некоторых штатов с карантинами\тестами итд. Щас юга конечно пооткрывались, и южане похоже болт ложили целиком и полностью.

Не знаю как самолеты.
В круизные корабли уже хотят прививку

за то что я делаю разброс 120-180к тут в NC

 А что там с удаленкою на фанги ?

я не могу говорить за девелоперров, рынок не изучал

периодически проскакивают всякие рекрутеры на тему баз или или всяких опсов

то амазон то майкрософт
вон гугл что-то в Рали открывает

но они скорее оптимизируют расходы

интернет отвалился
наверно ща голодные хакеры опять набегут

какой удалёнкой? все фхтанги представлены местными офисами в местном «кибер треугольнике»

Все верно. Добавлю FIRE, 45-50.

45-50

как я уже говорил, пенсия это не возраст, а сумма.

В пессимистическом варианте — нет. Нет суммы а пенсия пришла.

Нет суммы, пенсия НЕ пришла

ftfy

расскажи это тем у кого пенсия пришла по возрасту а суммы нет.

не могу, они пакуют покупки и подметают пол в пабликсе

может я неправильноназвал
минималка как называется?

Ну тогда пускай будет 3к
±

Всегда хорошо иметь план б и ц
В украину сша такую пенсию не платит. Т.е. как минимум надо иммитировать присутствие.
Но и украина все менее привлекательна для пенсии.

ЗЫ
Скорее всего я тупо не доживу. Но все же

Увы нет. Есть список и Украина не в нем

Интересно. Украину убрали из списка изгоев. И россию

вероятнее всего ещё в 2006-м россию соотв. в 2012-м

Важное условие — ситизен. Или это по умолчанию у иммигранта?

ну до пенсии если оставаться то ситизен имеет смысл
и если не оставаться то тоже может иметь смысл

получить ситизеншип легко и недорого.

и быстро !
Сарказм. Совсем не легко и совсем не дешево. Про скорость этого процесса можно только вспоминать.

Вот всплывают детали

у них есть, как минимум, гринка.

Этот степ и есть самый проблемный.
А это долго и дорого и даже местами хлопотно. Вспомним что не каждая компания делает кринку с первого дня (и даже не с первого года(!))

Поменяй местами ярлыки, истинность утверждений не пострадает. Глобализация, сэр

калькулятор пишет что будет 2-3 к в современных долларах

Retirement Benefit Estimates
Retirement age Monthly benefit amount 1
62 and 1 month $2,281.00
67 in 2045 $3,307.00
70 in 2048 $4,139.00

так эт оесли еще держать хотя бы тот же уровень дохода

401k это не деньги в банке, а акции, ставка делается на то, что акции будут расти быстрее инфляции.

кончено можно

опечатка прям в точку)))

пенсия будет в районе $3k в
месяц.

Выясняли, не будет

выяснили, таки будет, хотя конкретно у тебя, может быть и нет

Конкретно вопрос не про меня, у всех не будет, ты ж
умно всех заверил.
У тебя будет через 30 3к с индексацией ;)

ты ж умно всех заверил

сори, я не виноват, что ты поздно приехал в штаты и мало зарабатывал, у теперь всех умно уверяешь что у них будет такая же маленькая пенсия как и у тебя

Не нужно извинений. У меня все в порядке с выплатами.

Вернемся, к твоему посту, где
Заверял всех что

то у девов, с их большими доходами, пенсия будет в районе $3k в месяц

Так вот это неверно. Ssa benefit зависят не только от дохода. Даже если у тебя 1м доход и 10 лет стажа −3к не светит.

мой оригинальный пост:

зависит от доходов, стажа работы, если грубо можно прикинуть, то у девов, с их большими доходами бла-бла-бла..

ты стаж работы (опять) не заметил?

Киевские хрущи к тому времени могут сильно обесцениться, в Киеве наступить Донецк, а до того времени они утонут в дерьме или окажутся отжатыми через «корыгування» в реестре.

Украина — страна возможностей и покращень.

Продати у США іпотечний картонний будинок, виплачений нарешті за 30 років виплати
іпотеки

В аренду, а если сдавать два выплаченных, то жить можно где угодно

Києві двадцять однокімнатних квартир

Оставить эту инвестиционную возможность укрсиньорам

Що цікаво, виходить, що і до пенсії працюючий в США РПЗ живе на широку ногу — у власному просторому будинку. І на пенсії має змогу жити значно багатше, ніж вітчизняні РПЗ,

Дык сто раз обсуждалось, доходит долго

Продати у США іпотечний картонний будинок, виплачений нарешті за 30 років виплати іпотеки, накупити за виручені гроші в Києві двадцять однокімнатних квартир біля метро для здачі в оренду

Four Rooms Begins

поднимут налог на недвигу до 10%годовых о. рынка — будет весело на пенсии. особенно если в владении больше 30 метров на нос. лучше уже акции. гемора меньше

Так ці 10% потрібно буде закладати в орендну плату.

Так, буде дуже шкода, якщо вкладення не виправдається. Але чесно кажучи, дуже важко визначити, яке довгострокове вкладення більш надійне. Вкладатися в біткоїни — оголосять у світі біткоїн поза законом через користування ним для купівлі наркотиків і все. Вкладатися в акції Нвідії — а вони ростуть лише через те, що на їх відеокартах криптовалюту майнять, яка може стати поза законом, бо нею користуються для купівлі наркотиків та хабарів, і впадуть акції Нвідії. Вкладатися в Теслу — випустять китайці надійний дешевший електромобіль і все, капці акціям Тесли. Вкладатися в S&P 500 — не факт, що чергова криза не припаде саме на той момент, коли гроші будуть потрібні. Свій бізнес це ще ризикованіше за все вищеперераховане. Словом краще вже в нерухомість вкладатися, раптом не вдасться в аренду здавати, то хоча б дітей туди поселити, а самому в село картоплю з буряками, морквою, огірками, цибулею, кабачками, помідорами, квасолею та гарбузами вирощувати та тримати курей, гусей, качок, кіз, свиней, корів, овець та коней, та може діти з вдячності за те, що забезпечені житлом, будуть на вихідних приїжджати та допомагати по хазяйству. Ну а щоб тримати хазяйство на пенсії, намагатися тримати фізичну форму на рівні.

Якщо у вас дійсно вийде купити 20 однокімнатних квартир, то:
1) Податки на нерухомість зжеруть все доходи від найму
2) Турботи з керування займуть весь вільний час, якого правда на пенсії буде багато.

Дружина братового знайомого працює на бізнесмена, що купив кількаповерховий будинок у одному з містечок поблизу Києва для здачі квартир в оренду. Її робота якраз полягає в тому, щоб розвантажити власника будинку від турбот з керування.
В мене таке навряд чи вийде на пенсії, я вітчизняний сироїд. А переїжджати у США заради реалізації такої мети запізно — кілька років потрібно буде на літкод витратити. Кілька років на побудову кар’єри у фаангах в Європі, поки перевезуть в США. Кілька років щоб зібрати на даунпеймент, потім ще 30 років виплати іпотеки. Тож виплатити іпотеку за картонний будиночок до пенсії вже не встигну.

потім ще 30 років виплати іпотеки

там переезд каждые 5-10 лет и редко кто планирует выплачивать все и\или 30 лет

кредит на коммерческую недвижимость другой и под другие проценты.

Но микро лендлорды умудряются купить дуплекс и иметь квартирантов. Или комнаты студентам сдавать

Зрештою десь потрібно жити на пенсії, тож після одного з численних переїздів якесь житло усе-таки доведеться придбати.
Але з розрахунками я, схоже на все, помилився. Нерухомість у Києві значно подорожчала з тих пір, коли я востаннє цікавився цінами. І зважаючи на те, що тридцятирічну іпотеку на дороге житло, за Вашими словами, американські розробники до кінця не виплачують, то на десять однокімнатних квартир біля метро у Києві американський розробник виплачену частину своєї іпотеки обміняти не зможе.

то на десять однокімнатних квартир біля метро у Києві американський розробник виплачену частину своєї іпотеки обміняти не зможе.

За 30 лет столько всего может произойти, что все расчеты пойдут прахом.
Может американцам спишут их ипотеку...
Может недвига в Киеве сравняется в цене с американской...
И еще куча разных «может».

А что, в США жизни «за ...» вообще нет?

Кто здесь?

Просто жизнь есть, но хочется жить хорошо

Там у него фишка, забраться в жопу мира и собирать деньги на возвращение.

Из старости еще никто не возвращался.

Ну зачем ты спойлишь, может ещё б денег на возвращение насобирали :)

может ещё б денег на возвращение насобирали :)

назад в Єгипет, чи куди там?

в том смысле, что он эксперт в таких вопросах

Підписатись на коментарі