Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

«PM посиденьки» — 27.05.2021 о 19:30

Усім привіт! 🤗

Давайте знайомитись! Мене звати Ольга і я починаючий проджект менеджер в IT сфері.
Я єдиний проджект менеджер у своїй компанії і мені не вистачає спілкування... не просто спілкування, а спілкування з колегами які так само закохані в проджект менеджмент та аджайл як і я 🥰!

Так, кілька років тому я закінчила курси з проджект менеджменту в IT, так, я багато читаю професійної літератури, так, я відвідую купу вебінарів, так, я постійно слухаю лекції на Linkedin, Percipio і т.д., але це не про спілкування... Це про навчання...

А так хочеться послухати історії один одного... про те як знайшли себе у проджект менеджменті, які складнощі у пошуках роботи, які перешкоди та успіхи при налагодженні аджайл процесів у командах, які нові ідеї та плани по реалізації, чи все задумане вдається...

Посиденьки будуть цікавими та корисними для всіх!

🐘 досвідчених проджектів, які хочуть поділитися набутим досвідом та своїми історіями з «підростаючим поколінням» і такими ж досвідченими колегами (а може і надихнутися на нові ідеї 💡)

🦙 «молодих» проджектів, які вже почали свій шлях і мріють надихатися успіхами та досвідом «старших» колег

🐇 тих хто лише закінчив своє навчання та робить перші кроки у напрямку роботи своєї мрії та потребують «моральної підтримки», чи не лише моральної

Гадаю кожен із нас на своєму кар’єрному шляху або вже був, або ще буде на кожному з цих етапів! Давайте зустрічатись та ділитись своїми знаннями, ідеями, сумнівами та перемогами! Надихати та підримувати один одного! Радити та радіти успіхам! Розвивати та розвиватись!

Перша зустріч-знайомство відбудеться десь у центрі Києва (все залежить від кількості бажаючих започаткувати нову традицію — РМ посиденьок). Хто «ЗА» — додавайтесь в друзі та пишіть повідомлення щоб я мала уявлення про кількість однодумців та могла вирішити організаційні питання 🏠 www.linkedin.com/...​olga-korolenko-956406199

📆 одразу після закінчення локдауну — 15.04.2021 о 19:30 (якщо локдаун продовжать, повідомлю про нову дату у LinkedIn, берегти своє здоров’я та здоров’я своїх рідних — понад усе!)

P.s. ніяких лекцій, лише приємне спілкування за філіжанкою ароматної кави або чаю ☕🍰

Якщо хтось знаходиться в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську, Вінниці, Ужгороді... або будь-якому іншому місті 🌍 та має бажання організувати «РМ посиденьки» у своїх містах, пишіть, маю ідеї як це зробити 😊

Запрошуйте своїх колег та друзів! Започаткуємо нову традицію «PM посиденьок» разом! 👫👫👫👫👫👫

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Усім привіт! 🤗

Локдаун знято, свята закінчилися... тож саме час повернутися до довгоочікуваних «РМ-посиденьок» 😊

Зустрічаємось!!! 👫👫👫👫

📆 27.05.2021 о 19:30

🏠 Антикафе «LЯSY», Зала № 1 «OpenSpace», м.Київ, вул.Старокиївська 10-г, Бізнес центр «Вектор», корпус «В» lnkd.in/eyPs8Gf

Тим, хто хоче приєднатися онлайн, скину посилання на Google Meet в особисті повідомлення у LinkedIn, тож додавайтесь в друзі, якщо ще не додались і пишіть, що будете онлайн!

Сподіваюсь усі, хто буде у Києві, зможуть долучитися особисто 🥰🥰🥰

P.s. візьміть із собою щось смачненьке 🍰 до чаю та кави ☕ 😊😊😊

До зустрічі!!!

Антикафе

электронам, протонам и пр вход воспреен

Починаючий ПМ закоханний в Аджайл — вже звучить страшно.
Враховуючи, що в Аджайл взагалі нема ПМ як ролі — трохи попахує суіцидом.

Нажаль не всі компанії можуть похвалитися чистим Аджайлом, і моя — не виключення)). Тому у моєму випадку поєдную ролі РМ та скрам майстра, але максимально намагаюсь будувати процеси відповідно до маніфесту)).

Нажаль не всі компанії можуть похвалитися чистим Аджайлом, і моя — не виключення))

Так вам подобаэться не просто Аджайл, а «брудний Аджайл»? А як ви ставитесь до «жорсткого Аджайла»?

Мені подобається просто Аджайл, але реалії такі, що доводиться починати з, як Ви кажете, «брудного» і поступово його «очищати». Головне, щоб були бажання та наснага. Якщо у Вас є досвід як це зробити найліпшим чином, буду рада послухати на РМ-посиденьках

Якщо у Вас є досвід як це зробити найліпшим чином, буду рада послухати на РМ-посиденьках

Маленький, і вже давно. Єдине правило яке я виніс в результаті — підходити до всього «з головою», тобто постійно дивитись що в вас виходить і думати чи має сенс то що ви робите. Посиденьки класно, але Києв задалеко, але в цілому успіхів вам.

Крута ідея!!!! Шкода, що я не РМ(((

Дякую! Запрошуйте своїх друзів РМ :)

Ольчик, суперська ідея) Друзі, приєднуйтеся до «PM посиденьок») Спілкування — це те, чого зараз не вистачає нам всім!

Дякую за підтримку!!!!! :)

Знаходжусь у Львові, як Ви написали роблю свої перші кроки тому відкрита до нових та цікавих знайомств

Супер :)! Додавайтесь у друзі в LinkedIn. Там буду писати як долучитися до посиденьок онлайн :)

Привіт!
Через локдаун у Києві, нашу зустріч доведеться перенести...
Як тільки обмеження будуть зняті, я повідомлю про час та місце зустрічі.
Гарного дня та міцного здоров’я 😉

РМам щастить) Шкода, що зараз такі івенти не проходять по іншим напрямкам.

Дякую :)! Сподіваюсь, що все вийде... і можливо надихне інших на подібні івенти :)

Дякую за посилання! :) Круто що зараз є купа онлайн мітингів, де кожен може знайти щось корисне для себе :)

dou.ua/goto/sD9Z — актуальна аналітика по зарплатах українських PM

+1 к онлайн, я территориально далековато нахожусь )

Супер! Организуем через zoom или google meet :). Напишу позже в LinkedIn

Привет!
Изза локдауна в Киеве, нашу встречу прийдется перенести...
Как только ограничения будут сняты, я сообщу о месте и времени встречи.
Хорошего дня и крепкого здоровья 😉

Супер! Пізніше скину в LinkedIn інформацію як долучитися :)

Привіт!
Через локдаун у Києві, нашу зустріч доведеться перенести...
Як тільки обмеження будуть зняті, я повідомлю про час та місце зустрічі.
Гарного дня та міцного здоров’я 😉

Звучит прикольно, готов подключиться онлайн, т.к. территориально в Харькове.

Супер! Организуем через zoom или google meet :)

Привет! Встреча предварительно переносится на 22.04.2021 в связи с локдауном. Здоровье — самое главное! :)

на 22.04.2021 в связи с локдауном

Так это может ещё пару лет продолжаться, пока вакцину не протестируют, одобрят, и не выпустят в большом количестве.

Привіт. Дуже хотіла б долучитись, однак я наразі далеко територіально. Було б чудово онлайн також зустрічатись)

Супер! Обов’язково скину посилання у LinkedIn, як тільки буду знати дату проведення)

Гарна спроба. Але не дуже зрозуміло, що ти продаєш цим спамом. Смайлики?

Дякую! Я нічого не продаю. Є різні клуби по інтересам, наприклад любителів грати у настільні ігри, власників однієї марки автомобіля і т.п., де люди збираються і обговорюють спільні цікаві теми. Хотілося б щоб і у проджект менеджерів було щось подібне! Якщо у вас є друзі проджект менеджери, запрошуйте приєднатися! :)

Мене звати Ольга і я починаючий проджект менеджер в IT сфері.

Да и так сразу с полуслова раскусят твою тягу к знаниям

В данном конкретном случае, я больше про тягу к общению :). Очень хочется знакомиться и встречаться с людьми со схожими интересами! Не случайно на конференции, не в чате на вебинаре, а лично и регулярно :). Так что если Вы или Ваши друзья/коллеги — РМ, буду рада знакомству и встрече!

Підписатись на коментарі