×

Новая налоговая отчетность ФОП 3я группа

Добрый день. Подскажите пожалуйста. Сколько отчетов сейчас нужно подавать в налоговую и пенсионный ФОП 3я группа. Ранее, я подавал отчеты:
— ЕСВ за наемных сотрудников (каждый месяц).
— Отчет 1ДФ за наемных сотрудников (раз в квартал)
— Налоговая декларация за себя (раз в квартал)
— ЕСВ за себя (раз в год)

Как я понимаю сейчас все изменилось. Объединили отчеты. Сколько сейчас отчетов подаётся и когда. Какие номера у этих форм?

Я правильно понимаю что сейчас раз в квартал подается 2 отчета:

1. Отчет 1 ДФ за наемных сотрудников (номер формы F0500105) где указываю заработную плату сотрудников и удержанный налог, который я перевел в налоговую. И военный сбор заполняю.

2. Налоговая декларация плательщика единого налога ФОП 3я группа
— Главная форма (номер формы F0103307) где заполняю как обычно прибыль за квартал и уплаченный налог 5%
— Додаток 1 (номер формы F0133107) где заполняю за себя ежеквартально ЕСВ

Вопрос, отчет по ЕСВ за наемных сотрудников, сейчас нигде не заполняем? Я не могу найти форму для подачи отчета по ЕСВ за наемных сотрудников. Старая форма действует только при закрытии ФОП.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Только что успешно сдал отчет F0103307 без додатка F0133107. Обе квитанции прилетели в течении 5 минут.

Вже годину чекаю на першу квитанцію.

На сайте Пенсионного фонда www.pfu.gov.ua/...​dpryyemtsiv-novi-pravyla
сказано «Наказом № 752 встановлено, що вищезазначена звітність вперше подається за податкові звітні періоди 2021 року. Зокрема, оновлену звітність платники ЄП 3 групи вперше подають за І квартал 2021 року — протягом 40 днів після закінчення кварталу».

Т.е. сдать-то можно, но потом придется платить штраф

Воно з додатком вертає Квитанція 2. Помилка

Так. А якщо подати без додатка — це порушення граничного терміну здачі (якщо не полагодять вчасно, і подаємо поєднану коли полагодять), і відповідно, штраф: zp.tax.gov.ua/...​-ark/news-ark/461321.html
«Об’єднана звітність за формами F0103307 та F0103405, подана в електронному вигляді, буде прийматись від платників єдиного податку-фізичних осіб першої-третьої груп найближчими днями.

На даний час удосконалюється взаємодія інформаційно-телекомунікаційної системи щодо приймання та обробки звітності, зокрема, в органах Пенсійного фонду України.

Водночас наголошуємо, що граничний термін подання декларації платника єдиного податку — 11 травня.»

Підкажіть будь-ласка, якщо сьогодні оплачувати ЄСВ за 1 кв., чи буде штраф і якого розміру. Крайній термін був учора.

Из-за карантинных каникул штрафа нет мне кажется.

Вроді так і є, можу підтвердити.

Кто подскажет, надо сдавать или нет?
ФОП 3 гр, ЕН, 5%, наемных нет. Появилось в кабинете.

27.03.2021 17:11

Податковий календар для ************* :
Самозайнята фізична особа
Платник єдиного податку 3 групи
основна ДПІ ******
Граничний термін подачі Fri Apr 30 00:00:00 EEST 2021 :
F0100211 Рiк 2020 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть)
F3005113 Рiк 2020 Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) — (до 1 травня року, наступного за звiтним перiодом)

— Додаток 1 (номер формы F0133107) где заполняю за себя ежеквартально ЕСВ

всі бухгалтери на ютюбі кажуть, що додаток по єсв заповнюють лише у річній декларації (в IV кварталі). тобто за перший, другий і третій квартал нічого там не заповнюємо

але це не точно

з форуму цитата
податківці в ЗІР повісили роз’яснення (підкатегорія 201.06.02), що ФОП третьої групи вперше подають Додаток 1 у складі Декларації за IV квартал 2021 року у термін до 09 лютого 2022 року. Таку свою позицію вони ґрунтують на абзаці п’ятому частини восьмої ст. 9 Закону про ЄСВ, у якому зазначено, що «періодом, за який ФОП подають звітність з ЄСВ до контролюючого органу (звітним періодом), є календарний рік».

сегодня в третий раз отправил через приват, приняли (1 и 2 квитанция пришла без ошибок)

Заповнив додаток за квартал — прийшла помилка в 2й квитанції
Відіслав без додатку — 2га квитанція ОК.

Есть мнение, что пока можно додаток не заполнять — ain.ua/...​06/fop-deklaracii-za-1kv
Вот и хз что думать и делать.
До 11 мая же нужно подать это?

zp.tax.gov.ua/...​-ark/news-ark/461321.html
Можливість подавати звіт з єдиного податку в електронному вигляді з’явиться найближчим часом
(інфо от 5.04)

Вообще сделали тупо. Я думал класс упростили, теперь раз в квартал нужно подавать отчет за наемных сотрудников. А оказалось что теперь нужно просто 6 листов заполнять за каждый месяц ЕСВ и 1ДФ по 3 штуки.
И при всем этом ничего не работает, квитанция 2 не приходит.

У меня уже 2 суток квитанция № 2 не приходит к этой форме.

Так саме. Можливо це пов’язане з тим, що не закінчено ще термін сплати ЄСВ

Сьогодні в обід уже здав.

З привату для бізнесу здавав. Але в кабінеті податкової теж уже форма з’явилась. Мабуть можна і звідти.
Другої квитанції ще нема.

Поменять формы, не опубликовать изменения, а потом оштрафовать всех, кто не успел. Дали бы мне этот бизнес минут на 15!

youtu.be/ZCTgiBs1jQ4
тут тоже говорят про

Додаток 1 (номер формы F0133107) заполняется за себя по итогам 2021

Добрый день.
Все верно, с уточнениниями по ЕСВ

За наемных сотрудников заполняется в:

«Для роботодавців та податкових агентів об’єднаному новому звіті J(F) 0500106 має назву Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску»
извлечение источник news.dtkt.ua/accounting/reposts/68775

Есть еще форма «Довідникова», которая заполняется, когда и в каких случаях кратко здесь
news.dtkt.ua/...​kredit/partner-news/67567

За себя:
Додаток 1 (номер формы F0133107) заполняется за себя по итогам 2021 года в составе Декларації за IV квартал 2021 года.
Аналитика изменений из источника news.dtkt.ua/accounting/reposts/68762

Підписатись на коментарі