Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як (та за що) платити зарплату контент райтеру?

В житті амбітного програміста виникає багато ідей та інколи він навіть знаходить час для їх реалізації. Але логічно, що не всю роботу можна зробити самостійно

Якщо розробка, продаж і власне продукт залишається за мною — то написання контенту в мене займає неабияк багато часу, до того ж результат не на висоті (я так думаю:) )

Є проект, є конкретні задачі по написанню контенту на лендінги, на платформу і соцмережі, є людина, яка це буде робити (початківець копірайтер, але талановитий). Як платити йому зарплату? За каву не варіант, хороша робота повинна бути достойно оплачена

Як працюєте Ви? не з агенством, а з фрілансером (або людиною в команді)

Завантаженість часткова, мова українська/англійська

P.S. свої послуги не пропонуйте, будь ласка.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зазвичай копірайтери самі називають ціни, ваш напевно початківець і не вміє оцінити обєми роботи.

він не знає скільки взяти, ви не знаєте як платити, я думаю ви договоритесь

Наталья, здравствуйте :) Могу попробовать подсказать из своего опыта райтера и менеджера райтеров, но есть несколько уточняющих вопросов. В первом приближении не все понятно. Спойлер: услуги не предлагаю, пытаюсь помочь в меру сил :) 1. Сколько часов в неделю у вас занят райтер (примерно)? 2. Какого формата контент вам нужен чаще всего? Какого формата — средней частоты? Какого — редко, иногда? 3. Как лично вы оцените эффективность работы вашего райтера? 4. Сориентируйте приблизительно, на какую тематику он(а) будет писать. Это примерно одна тема (+возможно смежные) или несколько разных (например крипта и управление персоналом).?

Доброго дня!
1. я не можу сказати, скільки часу людина буде зайнята, бо я не знаю скільки їй треба, щоб генерувати контент.
2. спочатку це наповнення самої платформи і дописи в соц мережі про розвиток платформи (якщо я буду робити це самостійно, то в мене це буде займати 15-20 годин часу на тиждень).
3. дописи в соц мережах про фічі, їх користь і все таке, як користуватись і що це дає.
4. Тематика — нічого специфічного, дуже легко зрозуміти будь-кому адекватному — з двох речень всі, кому я озвучувала ідею все розуміли.

Тогда можно попробовать два варианта. Первый — фиксированная оплата за частичную занятость в неделю\месяц. Вы договариваетесь об ориентировочном объеме задач, которые могут приходить от вас в неделю\месяц. Например: 3 поста в неделю, 1 статья, столько-то другого формата контента. И договариваетесь об оплате за этот объем работ понедельно\помесячно. Второй вариант — оплата за каждый тип работ сдельно. К примеру. Ведение странички в Facebook: 3 поста в неделю, ответы на комментарии, — столько-то. За лэндинг — столько-то. Наполнение такой-то части платформы — столько-то. И т.д. Надеюсь, это поможет)

Есть автор, который работает постоянно с моими сайтами, обычно плачу за 1000зн., ну и, если объем работы делает быстро + премия.

Якщо в вас завжди одна тематика, то краще шукати людину якій ця тематика цікава, навіть якшо вона пише гірше. До копірайтерів «пишу обо всем» краще звертатись в останню чергу. Різниця в якості буде космос, перевірено не раз особистим досвідом. Ми також робили бонуси, які можуть бути 5-25% від заробленного, шоб мотивувати писати якісно, проявляти ініціативу і т.д.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

все достатньо просто, нормальної якості текст має приблизно такі ціни:
8$/1000 сбп english language
100uah/1000 cбп українська

а ще краще запитайте напряму в райтера з яким працюєте.

Сеошник который занимается сайтом изучает что именно нужно написать, даёт техзадание райтеру — тот пишет.

Оплата за пачки контента — 20-100 описаний товаров например, за все тексты к ленду. Оплачиваемое тестовое задание (написать один блок, это быстро) — нормальная практика.

Если райтер работает над одним проектом долго — оплата может быть за объем, выполненный за неделю

Платити треба кнутами та бамбуковими палицями. Годувати баландою. Ой, вибачте, «якісним контентом»

Ой а у вас фантазії шановний, вам би в копірайтинг...

Що бентежить мене в теоретичнії співпраці з райтером-фрілансером:
Його обізнаність по необхідній мені темі.

Якщо ви створюєте якийсь продукт, ви обізнані в потребах які закриває цей продукт, доменній області та, як правило, володієте ситуацією на ринку і якимось метриками.

Аби стороння людина, що не має такої кваліфікації написала релевантний корисний текст, а не просто компіляцію мотивуючих цитат Стетхема і смехуєчок рівня Фройда, вам треба познайомити райтера з усією цією інформацією. При цьому врахуйте, що до половини інфорації міститься виключно у вас в голові.
І тут ситуація: Хто буде платити за час, який витратиться на ознайомлення із матеріалом? Якщо ви, ну ок, якщо райтер у свій вільний час буде все читати і дивитись, теж ок, але як дійти цієї згоди? Окрім того, врахуйте час на передачу всієї інфи, що у вас в голові.
Мені, чесно кажучи, слабо віриться, що кожен райтер перед написанням статті детально вивчає нову область для себе. А без детального вивчення вийде черговий словоблудний булшіт який не принесе очікуваного результату.

Я цілком згодна, що з людиною потрібно працювати і це не є проблемою. Проект не буде давати повну завантаженість одній людині, тому по суті це фріланс. Але так, якщо я хочу донести свою думку — платити за результат буде нечесно. Дякую за коментар, він дійсно корисний!

платити за результат буде нечесно

Хм. Очень интересно.
То есть человеку было поставлено задание, он его выполнил, но платить ему — нечестно?

Щоб отримати експертизу піде дуже багато часу, а час ніколи не окупиться

С точки зрения бизнес-тактика это невыгодно
С точки зрения бизнес-стратега — это выгодно

я ж будую свій продукт, а не випльовую комусь на аутсорс

Понимаю, вот когда вы потратите кучу времени и денег на «рерайтеров» и поймете, что вам нужны литературные редакторы, то займетесь бизнес-стратегией поиска партнеров, которым вы даете задачу а они — дают вам этим источник денег. А пока что ищите «рерайтеров», которым можно не платить за выполненную работу. Очень украинская тактика :)

1. Я точно знаю, що мені потрібно
2. Я не намагаюсь висосати з людини все, я хочу зробити якісний продукт
3. Ви перекручуєте і знову неуважно прочитали, скоріше «українська тактика» сейзла у вас — впарити все, що можна впарити

Обов’язково тегну вас в лінкеді, коли буду писати про те, як продавати не треба

Спасибо :)

райтер перед написанням статті детально вивчає нову область для себе

і якщо вивчає, то вивчає її він по статтям таких же райтерів

human_centipede.webp

Написал в Linkedin.

Ви хочете запропонувати послуги? мені це не потрібно

Согласен.
Считаю, контент-райтеру платить не нужно.
И нужно изредка бить.

И заранее, чтобы не начинал прогуливать.

Підписатись на коментарі