nopCommerce, до чого тут Крим?

Добридень,

є така ситуація...

хто не знає що таке nopCommerce — це шопінг кард, досить поширений, а як на .net core то вообще — лідер, навіть Microsoft Web Installer його знає

так от роблю для нього переклад. дивлюся у покажчиках країн та регіонів Крим руський, а Донецька та Луганська області ще наші, але якщо, наприклад, вибрати Україну, то їх у переліку областей нема — приховані

написав їм листа, бо з ними в мене є спроба контакту, додав ішью та зробив пулреквест — тиша

і може хтоб сказав шо то справа Andrei Mazulnitsyn і з Ярославля може все так і вигляда... але ж проект не суто руський, от і пан John Baluka всьому .net комьюніті рекламує.

вобщем є думки, але ще й вирішив порадитись. кажіть, будь ласка

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
вобщем є думки, але ще й вирішив порадитись. кажіть, будь ласка

а шо тут думать

Andrei Mazulnitsyn

канселить этого персонажа да и все

руський

Мені здається, що «рфіянський» — цей термін більше підходить

Бо
руський => Русь (Ruthenia lat) <=> Україна
Бо російський <=> Росія Rosia/Russia/Rossia — це назва, вкрадена московією
youtu.be/NaSbX9mCaiI?t=221
youtu.be/M4LtPumA5mA

вони руські, я — українец і мене це влаштовує)

так, але то не про nopCommerce. там те що Андрій вважає за потрібне — робиться на раз

ваш покірний слуга) вже зробив. треба жмакнуть мердж)
за всі інші ішью треба окремо балакать, але по хісторі якщо дивитись вони працюють майже кожного дня.

веду до того, шо не, проект не мертвий

Тобі як мінімум треба було зробити 2 ПР бо то 2 різні теми.

можна, але три, бож там три різні територіальні одиниці

ІМХО 3 безглуздо, але то ще питання чого ти хочеш досягнути.

тут просто,
Expected:
UA,Автономна Республіка Крим,АР Крим,True,1
UA,Донецька область,Дон. обл.,True,5
UA,Луганская область,Луганська область,True,12

а от як переконати репозіторі овнера, то питання

Якийсь потік свідомості, я нічого не зрозумів

додав трохи, так зрозуміліше?

Дополните пожалуйста и описание ишью github.com/...​s/nopCommerce/issues/5608
И кстати по уму его надо бы разделить на 2 — вопрос по Крыму и вопрос по тому, почему 2 области не показываются в списке областей. Если второе — скорее всего ошибка, то с первым у мейнтейнеров будут вопросы. Судя по всему вся их основная команда живет и работает в РФ, так что признание Крыма украинским может для них закончится уголовкой.

1 на github-і imho не треба політики дипломатії тощо. технічно проблема задокументована, мені не важко, але не знаю що там ще додати.
2 ділити на два чи на три... мабуть в контексті міжнародного правового поля воно не ділиться. проект міжнародний, тому і питання постало, я там писав про це. булаб цікава думка спеціалиста з цієї галузі.
3 як краще зробити Андрію, йому видніше. а моя правда про те, що все має бути на своїх місцях.

Підписатись на коментарі