×

Квест для web-розробників

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Всім привіт.
Щорічно команда Binary Studio випускає квест для розробників, і кожного року ми враховуємо ваш фідбек і намагаємося покращити його. Цього року ми з гордістю презентуємо 9 задач, які кинуть виклик вашій ерудиції і увазі до деталей. Серед тих, хто впорається з усіма задачами, ми розіграємо Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen (умови тут www.facebook.com/...​my/posts/1205684699889281).

Якщо готовий прийняти виклик — переходь на quest.binary-studio.com/2021

P.S. Давайте зберігати інтригу і не шейрити підказки/спойлерити ;)

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Меня простите бога ради
Я думал здесь собрались леди
Чтоб на костыль-велосипеде
В фейсбук наспамить о награде

К каждому заданию можно получить подсказку за шер поста в Facebook

Итого: не квест, а говноспам на палочке. Вангую: без подсказок задание вообще не содержит части условия, в подсказке сказано что имелось в виду.

Пожалуйста, не используйте режим инкогнито

А вот с этого места поподробнее. Индивидуальный подход к каждому клиенту? Я это вижу так: не охота париться с подделкой розыгрыша, как обычно делают в таких случаях, можно просто заведомо пометить победителей. Ну а для чего ещё??

Мені квест подобається) Того року його пройшов не «колективним розумом» і цього року поки що 6/9 розвязав. Задачки цікаві і навіть на квесті можна для себе щось нове почерпнути. Також подобаються підказки, бо вони відносяться якраз до моменту коли ти вже на середині чи кінці шляху і маєш питання, бо є неоднозначність

Так. Але минулого і позаминулого року квест був суцільно нашпигований помилками, і щоб його пройти треба було розуміти, де насрано. Левова частка завдань тупо не відтворювалися, і треба було читати код та вгадувати що саме намагалися зробити.

Підтверджено: перше ж завдання, код з помилками. Простіше знайти відповідь аніж допилити обфускование кодлайно.

хм... а може просто не витрачати на це час? (не агітую а ні за , а ні проти)
взагалі коли щось зроблено так, що краще, легше, швидше і дешевше зробити з нуля по новому (в тому числі і софт/код) то мабуть навіть не варто на це звертати уваги (імхо)

хм... а може просто не витрачати на це час?

Але пропонують витратити його іншим. У цьому вся сутність інфоциганських вайті-контор.
Минулий квест я пройшов — але мене цікавив саме людський фактор. Як саме поведе себе контора в умовах відвертого лайна, виставленого на паблік. Виявилося дуже передбачувано: злили відповіді ну дуже конкретними натяками в стилі «а чи не вольтметром вимірюється напруга?».

топіком не помилився? Про дію — це туди ←———————

прошу взяти автора фона

quest.binary-studio.com/2021

 та просто бити палицями поки він не зрозуміє що за такий фон ще 20 років тому дуже міцно били

Фон — це найменше з того лайна, що продюсує ця «студія». Для квесту фон нормальний. Це реальні проекти не мають бути квестами, а цей — саме квест.

Приклад: renderBulka=function... Як тобі неймінг? Навіть var писати не навчили, не кажучи вже про якісь там let

це «ЖЕРСТЬ» (це шерсть+жесть :) )
я не дуже знайомий з «творчістю» цієї студії але фончик вже надихає... лищилось тільки сніжинки запустити зверху :))))))))))))))

Вангую: його знов розгадають колективним розумом та підказками на фейсбуці. А самі завдання, як і минулого разу, будуть із помилками.

Підписатись на коментарі