×

Поиск няни в Киеве

Как никогда актуальный вопрос в период пандемии для работающих родителей.

Поделитесь пожалуйста опытом поиска няни в Киеве, отзывами об агенствах.

Во многих конторах в этом году добавили плюшку в виде нянь, расскажите о своем опыте пожалуйста.

Как удается совмещать работу дому удаленно и няню?

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Кому треба, моя дуже хороша знайома няня зараз вільна і готова працювати.
Київ, можна Софіївську Борщагу.

За контактами в лс.

#предланаю услуги няни#Креативная няня с набором игр, книг, неувядаемой фантазией и неугасаемой энергией ищет работу.
Использую игровой метод развития ребенка. Играем в разнообразные настольные, словесные развивающие игры, плетём из бисера, делаем аппликации и поделки, поем песни, снимаем видеоролики с участием игрушек, которые сами шьём.
в/о, школа домашнего персонала (няня- гувернантка), школа бебиситтеров, курсы первой неотложной помощи детям, опыт работы в семье и в группах, в лагере руководителем кружков по рукоделию.
Есть рекомендации и санитарная книжка. Без вредных привычек и проблем. 49 лет. Занимаюсь спортом. Взрослый сын. Моментальное установление контакта с ребенком. Для детей от 3 лет.
0978695255
Живу на Троещине. Но рассмотрю разные варианты. Цена договорная. Если нравится — звоните. Креативность можно оценить здесь.

www.youtube.com/...​wQXD7vJY8Gg&feature=share

youtu.be/M6siOtDlPSM

youtu.be/pmzVspwxN-M

Користувалася сайтом НашаНяня. Якщо не звертати увагу на його дизайн, то там досить зручне фільтрування резюме.
Якими критеріями користувалася:
1) няня молодша, або плюс-мінус мого віку. Щоб я мала для неї якийсь авторитет. Як показав мій досвід, старші няні разом з дитиною намагалися виховувати і нас батьків :) звісно, всюди свої виключення.
2) вибачайте за не політкорректність, але релігія. А точніше, сектанти. На цьому сайті є такий пункт анкети. Мені байдуже хто там в шо тихенько собі вірить. Але слухати вдома агітацію Свідків Ієгови я не готова.
3) фото. І враження при особистій зустрічі. Щоб людина не виглядала ’прожженой’. Якось резонувала з вашим темпераментом. Я шукала взагалі ’божих одуванчиков’. Але тут великий перетин із множиною з пункту 2 :)
4) за можливості, проживання десь недалеко.
На що я не зважала:
1) педагогічна освіта. Згадуючи як укрмовічка кинула в голову моїй однокласниці важезним підручником з укр літу, та інші подібні випадки. Розумію що пед освіта в наших реаліях взагалі ні про що не говорить.
2) всілякі новомодні методики раннього розвитку — я однозначно не фанат.
3) досвід. Я працювала віддалено і завжди була поруч щоб щось підказати. Як не дивно, найкомфортніше мені було з молодою няньою в якої не було ще своїх дітей і був досвід трьох днів роботи в дитсадку. Але вона була дуже тактовна і відповідальна.
В нас була можливість залучити в якості няні бабусь. Але мені була некомфортною ситуація, коли ти не можеш сказати ’так робіть, а так не робіть’ - в старшого покоління часто свої уявлення про виховання, від яких вони не готові відступати.
А взагалі, бажаю вам знайти свою няню легко і без нервів :)

може хтось порадить приватний садочок на Оболоні, бачу, що там є багато різних: cleverkids, la-maluk,..
Буду вдячний за відгуки.

Как думаете соберет данный топик 1К? Или нет?

я всьо чекаю, коли на ДОУ нарешті почнуть терти/банити офтопіки :)

Подскажите, а как вы определяете что является офтопиком? Искала правила на форуме, не нашла, может покажете где прочитать? Сайт про работу, топик связан с работой. Я спрашивала на мамских форумах, но там неработающие мамы по большей части, и ничего полезного я там не нашла 🤷‍♀️

Alephtina, так я не про ваш пост, а про комент Євгена в темі про нянь :)

«Нашли» близкую родственницу которой доверяем, она переодически живет и ночует у нас, ребенок любит проснуться в 7-8 утра, а мы отоспаться хотим до 10-11 часов...Особенно когда ночью докормы и надо вставать постоянно, сон плохой, нет глубокой фазы сна и даже поспав 8 часов, все равно зомби...
Жена не работает, я из дома педалю.

Я працюю з часу, коли сину було 4 місяці. Декілька місяців, поки дитина багато спала, а я працювала парт-тайм, то обходилася без няні. Потім пів року з дитиною сидів мій свекор, пока я працювала, бо я дуже боялася довірити дитину чужій людині. Але з родичами є свої особливості, то ж довелося шукати няню: дала оголошення на сайт, потім спілкувалася телефоном, хто сподобався — зустрічалися особисто, 2 людини сподобалися після таких зустрічей — робили пробний день, це коли няня займається дитиною, а батьки спостерігають. Таким чином пощастило зустріти дуже класну няню, ми разом вже майже 2 роки.
Без няні я б не змогла працювати, бо потрібна передбачуваність та можливість на 100% зануритися в роботу. Без допомоги ззовні це нереально. Віддалена робота, звісно, вносить коррективи, бо працювати з однієї кімнати з чоловіком не дуже зручно. Зараз, поки Харків в червоній зоні, відвозимо дитину до няні додому.

Що виходить по грошам за фул-тайм няню (нормальну) в Києві?

Как договоришься, 15к вроде среднее на 8 часов в день

Стільки Дартяньянів розказують, як вони справлялися без нянь... Зі свого спостереження скажу, що вам таки скоріш за все треба буде няню для дитини такого віку і так вам буде морально набагато простіше, якщо хочете вертатися на роботу.

В ідеалі, якщо не знаєте як вибирати, то найкраще найти няню, яка працювала в садочку і проходила там різні професійні курси. Такі і про виховання знають, і про психологію, і що робити в екстренних ситуаціях, і мають багато ідей, як забавити дітей(а то дуже важливо, щоб дитині було цікаво, інакше буде бігти до вас). Такі на ринку є, ми такою були задоволені.

Все решта в стилі я мама 5 дітей і т.д. — це все ризики і краще тоді добре поговорити, чи дійсно ваші і її погляди на виховання співпадають.

Памятайте, що дитина зараз копіює все, що бачить. І чим більше вона проведе часу з нянею, тим більше вона скопіює її поведінку і погляди.

Ще одне, як правило, чим молодша няня, тим легше їй буде знайти підхід до дитини. Дитина скоро буде хотіти бігати і дуріти, і так кожен день і не кожна старша няня захоче таке підтримувати. Більше того, може захотіти строїти дитину, типу наводити дисципліну і т.д.(ну тут знову ж, якщо ви вважаєте нормальним строїти дитину змалку — то тоді вам краще старша няня :) А мінуси такого підходу — це вже тут офтоп )

Ну і памятайте, що в разі чого ви завжди зможете розпрощатися і найти іншу. У Львові наприклад така текучка кадрів, що всі мої знайомі поміняли по кілька нянь.

Коли няня тільки прийде, в вас буде період, коли дитина буде привикати до неї. Відповідно ви всі разом будете гуляти, розказувати що до чого і т.д. Можете домовитися, щоб ті перші тижні були випробувальним терміном і заодно спостерігати і корегувати то, що вам не підходить.

А почему обязательно няня, а не частный детсад? Ну естественно с возраста подходящего.

В Украинских садах трещ угар и содомия. Когда я маленький был мне воспитательница губу разбила. В одних трусах заставляла во время тихого часа в туалете стоять, пугала что придет милиция с собаками, и собаки нас загрызут сразу, и прочие приколы. Еда была отвратная. Я хоть неприхотливый к еде. и в КПИ ел суп по 5 грн пока все группа плевалась от него, но садиковая еда это трешь еще тот. На то что в частных садиках будет как в твоей Швеции, я бы не надеялся. Опыт повешения самых крутых частных больниц мне показал что у нас частное не намного лучше государственного.

Я думаю в частных никакого подобного треша не будет.

В Польше было два скандала, в частных детсадах, воспитательницы херню делали. Впрочем херня считалась нормой в детских садах в мое время — запирали детей в темной комнате, кричали, дергали, крыли матом.
Разница — в Польше открыты уголовные дела против воспитательниц и директоров

Я не имел в виду, что такое невозможно в принципе. Я имел в виду на постоянной основе без реакции родителей или руководства сада.

Ну по этому отложили даже разговоры про садик, в пользу няни, пока дети не смогут рассказать как у них прошел день и что было в саду

А кто расскажет про няню?

Мы сами — мы же на удаленке и вся квартира в камерах

Ой ужас какой! У меня от детского сада самое негативное, это то, что садили на холодный горшок, железный раньше такие в ясельных группах были. Но самое плохое было то, что мой горшок стоял на верхней полке, и его было практически не достать!
ru.freepik.com/...​kindergarten_10235027.htm
vpravda.ru/...​gorshke-sidit-korol-5568

Поскольку все государственное это полный 0, то что бы выиграть конкуренцию, надо частному надо быть чуть лучше 0-ля и все будут туда ити.

А частные тоже только с 3 берут?

Ребенок начинает взаимодействовать с другими детьми играть вместе с ними а не рядом с ними как раз в среднем к 3 годам

Тоже так раньше думал, но мой в саду с 1.3 и он все это время взаимодействует с другими детьми и играет. У него есть лучший друг, с которым они подружились с самого начала. Сейчас уже обоим по 3 и они до сих пор лучшие друзья и каждый день вместе играют.

Да и смысл в 2 года в сад.

Развитие социальных навыков, да и просто они быстрее всему учатся в компании одногодок. Сами едят, сами одеваются, учатся сами играть. Не важно мама или няня, но я считаю, что если у ребенка целый день есть выделенный взрослый, который постоянно уделяет ему внимание это не есть гуд. До 1- 1,5 лет гуд, может максимум до 2. А дальше ИМХО излишнее внимание и отсутствие других детей скорее минус, а не плюс.

Тоже так раньше думал, но мой в саду с 1.3 и он все это время взаимодействует с другими детьми и играет.

Мы посещаем группы раннего развития с пол года, а также бассейн. Ребенку 2 года, а он уже плавает как рыба, чудо. Я, например, только в 10 лет научился плавать своими силами.
Тем не менее остальных детей он воспринимал как объекты, а не как субъекты. Хотя, возможно, кто-то и может стать другом в таком возрасте.

Если честно, я довольно скептически отношусь к тренду на эти «развивашки». Конечно, плавание это хорошо — физическая активность и все такое, но нет никакой практической разницы — научится ребенок плавать в 2, 5 или 10, если вы конечно не собираетесь из него растить олимпийского чемпиона по плаванию.
В моем представлении грамотный детсад должен формировать правильную для развития детей среду, в которой он гармонично развивается соответственно своему возрасту в компании других детей. И тогда лет до 6 не нужны никакие «развивашки».
Отличие развивашек в том, что там дети находятся все время со своими родителями, а по опыту могу сказать, что на развитие детей очень положительно сказываются когда они оказываются без родителей :)

Я согласен, но я описывал то, чем мы занимались до 2х лет, сейчас садик подбираем.
В государственный уже наша очередь подходит и скоро путевку пришлют, из плюсов — большая территория где им играться и бегать хорошо, из минусов — там все подряд по социальному статусу.
Из частных в округе есть несколько хороших по отзывам с их «уклонами» в какую-то область, и вряд ли там социально нестабильные будут детей отдавать за такие деньги, из минусов — частные садики снимают помещения какие есть, соотвественно территории очень маленькие и тесно, негде детям побегать.
Пока думаю.

соціально нестабільні? це коли у батьків не вистачає коштів щоб одягти дитину краще чи що це означає?

Не совсем, это когда у родителей денег не хватает даже одеть ребенка, а мамка с папкой идут водочку на последние покупают.

думаєте такі батьки водитимуть в садок?

Тут ви праві- жалко на дитину і це не завжди повязано з соціальною нестабільністю, є знайомі які просто не хочуть вкладати гроші у якісніший догляд, бо їм жалко але можливість є, підрзрюю що таких зараз в рази більше ніж алкашів

Суть того раннього плавання не в тому, щоб стати олімпійським чемпіоном. Це ще один вид фізичної активності і взаємодії в групі дітей і дорослих. Тобто розвиток.

у підтримку плавання, дитина сильно додає у фізухі за короткий період, нам свого часу рекомендовано було займатись плаванням саме через це і результат був суттєвий, нажаль зараз немає такої можливості

в нашому садку з 12 міс беруть, ціна як місяць з нянею, в групі два вихователя і 6 малючків, і таких садків повно, приватних, інша справа, я вважаю, що таким малючкам рано садок, для спілкування достатньо розвивашок ну або батькам нема куди дітись і садок це єдиний варік

Нет, и раньше с 2. Не в частные тоже.
Еще раньше возраста есть выбор нечто среднего — микс сада и развивашки, правда не на целый день, а на 3 часа, тем не менее прогресс.

Раньше после 1 года брали, правда в ясельную группу...

В основном с 1,5, но есть варианты тс года

по опыту знакомых, с садом первое время няню еще оставляют, потому как начинают с 2-4 часов, а потом еще часто ребенок болеет, со стоимостью частных садов, это получается по деньгам почти х2

Ну найперше тому, що автор питає за няню, а не за садок. І то, і то користується попитом.

Кілька плюсів за няню:
Є шанс, що садіки закриють при якійсь новій хвилі і дитині прийдеться сидіти вдома. А автору треба працювати.
Навіть тут стверджують, що садочок — це два тижні ходиш, а два лікуєшся вдома. А автору треба працювати.
Няня — то мінімізація контактів. Шанси, що заразишся від няні ІМХО меньші, ніж що хтось з сотень дітей прийде в садок і всіх заразить.
Дехто комбінує садок(пів дня) і няню (привести з садка, побавитися 4-6 годин).

Хочу добавить, что помимо болезней, тут еще адаптация может быть долгая, т.е. сразу на весь день не все дети смогут ходить.
И по поводу совмещать няню и сад — звучит хорошо, но из реальных примеров, хорошие няни не хотят начинать получать в 2 раза меньше и работать по 4 часа, т.е. у семьи есть возможность либо искать няню еще раз, либо продолжать платить своей за полный день. Может кому-то удается договориться со своей, но честно говоря, не слышала.

Студентки на старших курсах з психології або медицини якраз шукають парт тайм і будуть мати портібні знання.

Можно найти сад с 1-1,5, однако в условиях пандемии я предпочитаю няню. В идеале сад когда говорить начнет, как минимум уверенно ходить и сам кушать

Ще одне, як правило, чим молодша няня, тим легше їй буде знайти підхід до дитини. Дитина скоро буде хотіти бігати і дуріти, і так кожен день і не кожна старша няня захоче таке підтримувати.

А, тепер зрозуміло, що малося на увазі під фразою:

Ревнивым бабам хорошие няни противопоказаны, а детям — плохие. потому няня для ревнивой женщины — не вариант вообще.

Був певний період у моєму житті, кілька років, коли я частенько ходив у офіс від метро «Вокзальна», і з офісу також повертався тим же шляхом.
Одного разу біля метро почув розмову двох продавщиць квітів:
— Побудеш ввечері з моїм малим? Заплачу сто гривень.
— Так у вас же няня!
— Та вона, сука, з моїм чоловіком спить!
— Як це?!
— А от так — приходжу додому, а вона, сука, з ним спить!
— Ого! І що ж ти зробила?
— Забрала малого й переїхала до батьків.

А, ну в такому разі добре що вони найняли няню. Вдалося виявити ці схильності легко і відносно безболісно.

на самом деле, сочувствую, в топике «как найти няню», все рассказывают как классно можно работать удаленно с ребенком *facepalm*.
В последний раз искала тут www.facebook.com/groups/mamzzz, запостила объявление, было порядка 60-70 отзывов, отобрала тех, что казались мне адекватными, прозвонила, выборка отсеялась еще, потом уже звали к нам домой, и тоже одну мы вытерпели полдня, вторую день, третью что-то тоже пару часов, после этого нашли свою, вот с июля с нами, прекрасная женщина. Тут надо понимать, что хотите от няни, сразу это все ей огласить, чтобы не было сюрпризов никаких, ну и лучше ждать ’perfect match’, потому как человека будете видеть постоянно, разговаривать с ним придется + какой-то майндсет он ребенку все равно передаст, в общем это как с обувью, если жмет где-то даже немножко при примерке, то в носке будет жесть.

Агенства не советую, развод, имхо. Много была наслышана про парасольку, по факту, когда мы прилетели в Украину после долгого отсутствия и надо было срочно няню, пока будем искать постоянную вызвали через парасольку 2 раза, это жесть была. Ты выбираешь одного человека — оказывается он занят, приходит другой, без отзывов, после 2х-минутного звонка, который тебе совершенно не подходит, но времени уже выбрать нет, и потом еще напаривает свои услуги в обход сервиса (в обоих случаях это присутствовало). Понято, это мой личный опыт, у кого-то другой, но на данный момент, я против агенств.

Про организацию работы удаленно, я работаю с 3х месяцев ребенка фултайм, удаленно оба с мужем, всегда в соседней комнате, сначала начинали с 2-3-х часов няне отдавать, с 1.4 няня на полный день, но в зависимости от загрузки на работе, когда больше, когда меньше выходим к нему, иногда он врывается к нам, когда няня за ним не успеет, а у нас дверь не на замке, но в целом ребенок не мешает, но и знает что мы всегда рядом. Первое время я больше дергалась и бегала смотреть что и как, сейчас спокойнее, но ребенку уже 2 почти, и няне доверяем.

З трьох місяців вже працюєте...жесть яка. Мудрі книги пишуть, що перший рік мама і дитина мають бути разом...

а я-то уж начала переживать, что это никто меня не блэймил за целых два года ни разу, что я — плохая мать, раз рано работать начала, но нет, в интернете с этим все еще все в порядке 👌

Перед родами на одних курсах наслушались, что в течении первых 3 недель мать вообще должна не отходить от ребенка. Разве что через 20 минут после того как он заснет, может сбегать в туалет. Все остальное время — лежать с ним. А если нет — то ребенок пугается до полусмерти и не плачет только из-за того, что от страха не может выдавить не звука. И все кто отходят от своих детей пока они бодрствуют — гнобители своих детей и плохие родители.

Это в Украине такой трешак был?

я слышала версию «в течении первых 7 лет», а иногда и 10))

ну правда там не 20 мин, конечно, но больше чем на несколько часов расставаться нельзя, даже в возрасте > 3, то есть это я не утрирую)

Ну так, якщо з вашою позицією не згідні — то вже треба писати про блейм)
Почитайте про теорію прив’язаності(дитини і матері).

ну так перечитайте, что вы написали и увидите блэйм) я написала свой опыт чтобы человеку подсказать, а не чтобы мудрые троеточия читать и ссылки на книги петрановской, или перечитайте еще раз мое сообщение, и увидьте, что няня была сначала по 2-3 часа, например, не?
Мало того, мне даже в мамских группах не рассказывали как жить, но на доу просто филиал лавочки с бабушками. Простите.

Таємна опора: емоційний зв’язок у житті дитини — Петрановська Л.

Мудрі книги пишуть, що перший рік мама і дитина мають бути разом...

А ще мама обов’язково має робити все по дому, бути нераціональною та емоційною і що там ще з патріархальних стереотипів?

Какие стереотипы в постсовковой матриархальной стране, где мужчины до 40 умирали, а посему мамки всегда были главными?
Тут просто слепой хромого не поймет. Это психологическая штука. Некоторые сами без родителей растят детей, без нянек, я не могу сказать, что это счастье прям пипец, но вот только сам этот процесс проходит довольно легко — и с работой как-то разрулят, расставят приоритеты и т.д., и в принципе все ок. А некоторые родят ребенка и через полгода на стены лезут, не знают чтоделать, ведь ребенок мамке и папке кодить не дает)) От людей зависит.

Какие стереотипы в постсовковой матриархальной стране, где мужчины до 40 умирали, а посему мамки всегда были главными?

kek)) то-то у нас постоянное насилие со стороны женщин, мужчин не берут на обычную работу потому что «вдруг в декрет уйдет», именно мужчин социально гнобят, если оба родителя работают и давят, чтобы ушел в декрет. Самому-то не смешно?

довольно легко

Нет, вот именно, что

как-то

Первые 3 года фуллтайм работать обоим без сторонней помощи близится к невозможному — подыхания, нервные срывы и прочие прелести бонусом

1.

о-то у нас постоянное насилие со стороны женщин

Семейное насилие ничего не говорит о патриархальности\матриархальности

2.

«вдруг в декрет уйдет»

А мужчинам вообще не дают патернал вакейшн, уж не знаю что хуже. Опять же это не про -архальность

3

мужчин социально гнобят

Да, мужчин социально гнобят.

Семейное насилие ничего не говорит о патриархальности\матриархальности

ооо да, конечно субдоминанта бьет и унижает доминанту. Чувак, у тебя логическая цепочка первого порядка сломалась

А мужчинам вообще не дают патернал вакейшн, уж не знаю что хуже.

Кстати, уже дают

Да, мужчин социально гнобят.

Чтобы он ушел в декретный отпуск?))) На мужчин есть социальное давление, чтобы он «обеспечивал семью». Это как раз одно из проявлений патриархальности. Мужчина — главный, так как он зарабатывает деньги. А женщина получается, так, — обслуга

Первые 3 года фуллтайм работать обоим без сторонней помощи близится к невозможному — подыхания, нервные срывы и прочие прелести бонусом

Наскільки знаю є садки і розвивалки
ну і як вище писав — можна працювати по черзі.

Наскільки знаю є садки і розвивалки

І як це відрізняється від няні?))

можна працювати по черзі.

oh my sweet summer child. Ще можна й відливати стоячи на голові, але ж нащо. Сенс у тому, що звісно можна теоретично працюючи по черзі, решту 8 часов хендлити дитину і ще щось намагатися урвати для того щоб прибиратися, постирати, приготувати. Але на практиці це виливається в повне вигорання, скандали у сім’ї через втому, втрату контакту, бо разом тільки засинати і так далі.

Няня то вже зайва людина в сім‘ї під яку треба підлаштовуватись.

Нема ніякого вигоряння, півторироку як.
Живемо двоє в квартирі, чергуємо, дружина підпрацьовує парт-тайм без прив‘язки до годин. Так як тепер більшість на ремоуті, обов‘язкової прив‘язки до годин нема.

підпрацьовує парт-тайм без прив‘язки до годин

і працює — це зовсім різні речі.

А вы сами работали по очереди, просто вот интересно?
Потому что мы работали, хоть и с няней на 2-3 часа, так вот я вообще не знаю как мы выживали все то время, и да, у меня есть примеры в окружении когда мать вообще не уходила в декрет, и няню не брала, там финансово не потянули бы, все это выливается в работу ночами в основном, и ребенка отдали в садик в 1.2, ибо сил не было.
Я верю в такое, только если либо работа сильно парт-тайм + ребенок супер-спокойный, звучит как фантазия правда.

Садики и развивашки значит лучше няни? Ну вы серьезно?

З одного боку є «Теорія прив’язності» — обгрунтована психологами теорія, яка є зараз досить пополярною. З другого боку є якась людина, яка не розібралася в темі і не компетентна, щоб давати експертну оцінку в тому питанні... Кожен на тому форумі може вибрати яку йому сторону обрати...

З одного боку є «Теорія прив’язності» — обгрунтована психологами теорія, яка є зараз досить пополярною

Эээ, а можно аргументировать каким образом теория привязанности обязывает маму год не отрываться от ребенка? Там же сказано про нескольких значимых взрослых. Наличие в этом списке няни никак не исключает здоровых отношений мамы, папы и ребенка.

На рахунок кількох дорослих мені пояснювали так — дитина копіює поведінку і майндсет тих кого бачить. Чим більше вона буде бачити вас, тим більше вона засвоїть ваш майндсет і буде подібна на вас. Чим більше вона проведе чау з нянею, тим більше вона засвоє поведінку і майндсет чужої для вас людини. І чим більша різниця в ваших з нянею майндсетах — тим гірше. Бо потім будете дивуватися, чому ваша дитина так поводиться.
Але якщо вам дійсно то цікаво — то логчно би було задавати такі питання професіоналу, який зможе грамотно то аргументувати, а не в чуваків на форумі.

майндсет тих кого бачить. Чим більше вона буде бачити вас, тим більше вона засвоїть ваш майндсет і буде подібна на вас.

Да, там выше об этом упоминается, что нужно искать няню с нормальным майндсетом и это трудно. Это раз, а второе, — современные исследования говорят, что паттерн обратимый.

Але якщо вам дійсно то цікаво — то логчно би було задавати такі питання професіоналу, який зможе грамотно то аргументувати, а не в чуваків на форумі.

Так стоп, вы мне тут предъявляете, что я заявляю что-то противоречащее этой теории, а теперь отсылаете меня к профессионалам. Представляя все таким образом, будто я спорю с профи. Нет, я спорю с такими же чуваками на форуме.

Так стоп, вы мне тут предъявляете, что я заявляю что-то противоречащее этой теории,

Коректно. Вот ваші цитати:

-

Мудрі книги пишуть, що перший рік мама і дитина мають бути разом...

А ще мама обов’язково має робити все по дому, бути нераціональною та емоційною і що там ще з патріархальних стереотипів?

Перед родами на одних курсах наслушались, что в течении первых 3 недель мать вообще должна не отходить от ребенка. Разве что через 20 минут после того как он заснет, может сбегать в туалет. Все остальное время — лежать с ним. А если нет — то ребенок пугается до полусмерти и не плачет только из-за того, что от страха не может выдавить не звука.

слідуюче твердження:

Представляя все таким образом, будто я спорю с профи.

Некоректно. Те, що мамі рекомендують побути перший рік з дитиною — це загальновідома річ і тут не треба бути профі, тут ви собі склали хибне враження.

рекомендують

та

мають

, яке було в оригінальному дописі — це зовсім різні речі за забарвленням. З тим, що рекомендують — ок, погоджуюсь. Ще рекомендують бігати кожного дня, вчити нові мови, не їсти фастфуд, бути постійно на свіжому повітрі та багато ще чого. Але треба відрізняти ступінь необхідності

Пишу як в книзі було, а ви вже приплітаєте отсебятіну) Класика сироварні

ну бо це типова патріархальна фігня. Чому саме мама? Чому раптом не тато? Те, що це написано в книзі, не значить, що це правда

В нормальних сім‘ях обов‘язки розділені.

лол) ні) я навіть не здивований, що ви надихаєтесь книжкою російською психологіні. Чому не може тато більше контактувати, ніж мама?) Чому це раптом треба обов’язки розділяти? Можуть обидва займатись тим, на що більше вистачає сил, як домовились. Сьогодні в мене більше настрою сидіти з дитиною, завтра у дружини. Сьогодні мені не влом помити посуд, завтра дружині. Післязавтра мені фігово, дружина зробила все сама, післяпіслязавтра їй фігово, я все зробив сам. При нормальних стосунках розділяти обов’язки немає потреби.

а, ну так бы сразу и написали впринципе

Таємна опора: емоційний зв’язок у житті дитини — Петрановська Л.
якщо цікаво

Ребенку нужна счастливая мама, и деревня привязанности. То что ребенок проводит несколько часов в день не с мамой, это даже хорошо для него. И для мамы.

Спасибо вам огромное за комментарий! Мне становится яснее процесс. Я жалею что сразу не настроилась на ранний выход, это было бы вполне реально на пол дня.

Если есть возможность работать пол дня — это вообще супер) Если что пишите в личку, подскажу что смогу.

ми свого часу шукали тут: www.nannies.kiev.ua
але робили досить прискіпливий відбір з «тестовим завданням».
Ну і няні по рекомендаціям у фб групі нашого ЖК на вагу золота.

Как удается совмещать работу дому удаленно и няню?

можно полсе работі таксевать или няней подрабатівать

зачем агенство? дать объявление в интернете, я думаю, желающих будет сотни.
выбрать адекватную, я думаю, будет не сложно

На деле не так просто выбрать адекватную.

Испытатеоьеый срок и камеру. А то будет сериалы под пивко смотреть

А почему дети не посещают сад? Разве это не сделало бы жизнь проще и приятнее?

На чужих не рассчитываю и не доверяю.

Helicopter parenting он такой.

Спасибо! Я ещё год не выдержу только домом заниматься, сидеть дома в пандемию и не работать, это слишком тяжело. Без няни точно никак в этом возрасте

Я описала свою, когда, к сожалению, без вариантов.

Я б все ж подумав за домогосподарку яка і прибере і наготує їсти та все таке. Бо це може й непомітно але дійсно вивільняє купу часу та зменшить стресс (ну і ми дуже не любимо прибирання).

Даже в инклюзивной комиссии мне посоветовали самой разбираться со своими проблемами.

Як на мене, це один з небагатьох вагомих аргументів за міграцію.

это действительно помогает справляться со стрессом

Плацебо

В мене знання від двох md, які його отримали з мед публікацій

Мы с женой справлялись своими силами до 2х лет, просто, чтобы запрограммировать ребенка на правильную модель семьи. На удаленке это значительно легче, всегда можно прерваться и быть на подхвате. А сейчас уже время садиков подходит.

...время не работающих из-за пандемии садиков, если быть точным. По крайней мере в Киеве так.

В Киеве все как-то особо строго в этом плане. У нас в Харькове работа садиков не ограничивалась ни на день, если что и закрывалось — то на пару недель на карантин, если в группе кто-то заболел

в вас діти не хворіли, коли пішли в садік? всі знайомі говорять про одну і ту ж картину, що як пішли в садік, то вічно дитина два тижні ходить, два хворіє дома

Тут то в принципе история понятная — именно так у детей развивается иммунитет. Просто те дети, которые сидели с няней дома до школы условоно говоря будут так же часто болеть когда пойдут в первый класс.

Не факт.
Я в школе первый раз заболел в 3 классе ветрянкой. А классе в 6 выкупил что поболеть недельку гриппом это почти каникулы и надо брать.
Ни в какой детсад не ходил

Ну могут быть другие варианты — дома были другие дети, носившие все эти вирусы домой из школы. Или во дворе было такое плотное общение с детьми, что хватало тоже. Так или иначе иммунитет должен натренироваться.

Тут ещё надо принимать во внимание другие характеристики детей — закаленность, наличие дополнительных и основных вакцин. Можно и без д/с иметь много контактов с детьми — кружки, секции, развивашки

Закаленность кстати тоже в садике лучше развивается — когда мама не следит за всем и не кутает :)

Не все мамы кутают ;)

хехе, вы бы видели в каком виде я обычно забираю младшего из детсада, особенно в холодное время года.

Мой так болел три года и только на четвертый ходил более-менее нормально :) Но это очень индивидуально — в группе были дети, которые с первого года ходили стабильно день ото дня. Тут кому как повезет.

Вы оба работали? Я просто на работу хочу, и не вижу вариантов где мы можем без няни всё совмещать без потерь

Если хотите на работу — оставьте детей на мужа.
Или так не пойдет?

У нас такая ситуация, что ребенок играется в комнате где один человек «пытается» работать, второй человек в отдельной комнате, периодически роли меняем.

Так муж тоже работает. Мне не нравится вариант «пытаться» работать, я хочу работать качественно, варинатов без няни не вижу, ребеное окологодовалого возраста.

я правильно розмую, що ваша дитина в два роки сама бавилася годинами і не потребувала нічиєї уваги? бо звучить як вже про старшу дитину

Няня з агентства може підстрахувати на декілька годин, коли треба, не більше. І те питання, як діти віднесуться до незнайомої людини. Ніша агенств — саме найм на декілька годин, без зобов’язань на більше.

Довгостроково няня шукається по рекомендаціям та оголошенням, а потім ще тестується на сумісність із вами та дітьми. Таким чином ви не будете башляти агентству і будете мати підходящу перевірену людину.

Я имела в виду агенство как посредник по подбору няни, так как по объявлению в фб в соответствующей группе не особо выходит найти няню, не очень контингент, а через знакомых всё очень тухло, все знакомые няни заняты прочно и надолго

Спитав жінку, каже, що треба знайомих нянь просити порекомендувати. Ну і шо Парасолька та babysitters наче займаються також і підбором у сім’ю.

Да, я знаю про эти агенства, я бы хотела пример реального опыта, кому подбирали там няню, я общалась с их менеджером, обсуждала договор, мне не особо понравилось пока(

часто-густо агентства лише беруть вашу заявку і перше-ліпше резюме няні і зводять вас, ніхто там не займається аналізом, яка сама няня підійєда саме вашій родині. я не бачу сенса платити їм за рандомні резюме

Как удается совмещать работу дому удаленно и няню?

Працюючи віддалено, можна й без няні обійтися.

В теорії, теорія і практика — не відрізняються
На практиці...

Ну гаразд, згоден, я хоч і почав під час віддаленої роботи більше часу приділяти догляду за дітьми, але в мене дружина не працює, тож мої уявлення про те, як би ми з дружиною справлялися з доглядом за дітьми, якби вона також працювала, радше теоретичні.

Хіба то не ви розказували, що пребралися в село до тьощі? :) З тьощею — та, не треба))

Так, минулого літа перебирався на кілька місяців. Ну так на те й віддалена робота й називається віддаленою, щоб можна було працювати там, де дитина цілий день може бути на свіжому повітрі.

Разве что с определенного возраста. Однако, вопрос не об этом

Зазвичай якщо доходу родини вистачає на оплату праці няні, то родина хоч і втратить частину доходу, коли один з батьків замість роботи доглядатиме за маленькою дитиною, але на харчування має вистачати. Але згоден, питання дійсно не про це, дійсно бувають ситуації, коли немає можливості чи бажання кинути роботу заради догляду за дитиною.

Работая удаленно дома, не вижу ничего страшного, если ребенок 3-4 часа в день будет с другим человек + будет спать под его присмотром, и да, это мне выгодно экономически.

это нереально, за ребенком следить надо — везде лазит, требует внимания, хочет играть. Возможно, с двумя одного возраста с этим проще будет, но с одним не очень)

Не верь сказкам, что с двумя легче чем с одним :))

В принципі, Ви праві, погоджуюся з Вами. Якщо дійсно весь день саме писати програмне забезпечення, а не на форумах сидіти та фільми дивитися, зрідка відволікаючись на допомогу непрацюючій дружині з доглядом за дітьми та з побутом, та ще рідше відволікаючись щоб ліниво написати кілька рядків коду, то, ясна справа, без найму няні буде складно.

Я ваш коммент поняла как «если оба родителя работают на удаленке, то можно и без няни обойтись». Я не представляю: я гречку сжигаю регулярно просто потому что мы оба за компами, а за ребенком кажись сложнее смотреть чем за гречкой.

Так, це я і мав на увазі. Але тепер думаю, що помилявся.

я гречку сжигаю регулярно

Ого. Я повний лох в домогосподарюванні (власне гречка це чуть лі не єдине що я вмію варити), але навіть у мене таких проблем немає.

Якщо що, то з електроплитою (де потужність досить точно контролюється) можна дуже точно засікти за скільки стакан води випаровується.

В моєму випадку я просто кладу порожню (чисту!) каструлю, включаю плиту на макс, відміряю стакан гречки, засипаю гречку в каструлю, відміряю тим же стаканом воду і вливаю її в каструлю, потім ще раз воду, потім трохи солі, накриваю кришкою, чекаю буквально хвилину поки вода не закипить, ставлю конфорку на 6, ставлю таймер на 7хв 45сек, по таймеру якраз приблизно вся вода википає але якщо ще не википіла, то чекаю менше хвилини поки википить, виключаю плиту, закидую масло в каструлю і там же розмішую. Якщо дівчина не дивиться, то потім прям з каструлі і їм, якщо дивиться, то все-таки насипаю в тарілку і вже з тарілки їм.

Купить таймер и поставить возле печки стоит у меня в туду-листе :DDDDD
Но пока что просто решили не делать это в рабочее время ) или мультиварка

Я на телефоні ставлю :)

А я на плите таймер ставлю. Вообще всю технику с таймером беру, очень время экономит.

Пфф, так варит гречку джун. Синьер закидывает нужные пропорции в мультиварку, ставить таймер если необходимо и достает идеально готовое, не тратя свое время на слежение за речкой, и без рисков пригорания, кстати.

Принципал делает еще проще — покупает гречку в порционных пакетиках, закидывает ее в кипящую воду, ставит таймер на 12 минут и идет лайкать джунов котиков)

Пробував порційні пакетики гречки. Одного замало, двох забагато :(. А от з рисом порційні пакетики збс.

Джун одной гречкой не наестся, это я точно знаю!

Та мені і на простій плиті не дуже то і важко :). Ну тобто я навіть не уявляю що там ще в моєму рецепті можна спростити.

Шё бы гречка не пригорала, надо её либо в термосе готовить, либо в мультиварке на соответствующей программе.

До сих пор не поняла бенефитов мультиварки. Чем каша лучше, чем в кастрюле? А место на столе занимает.

Я включала мультиварку с тефтелями а сама вообще уходила в спортзал. Возвращаешься еда готова. В общем профит что само выключается. Я ее отдала просто пока, надо было кое-кому очень

Я так-же делаю с блюдами на плите и духовке. Видимо преимущество все-таки в таймере включения-выключения. Хорошо, если уже есть во встроенной технике.

Для меня один из бенефитов это наличие таймера — включил и забыл. Точно ничего не сгорает. Ну и отсроченное включение. Можно с вечера настроить так, чтобы с утра мультиварка сварила что-то на завтрак как раз к пробуждению.

На практике всё совершенно иначе. Я хочу выйти на работу, прошлая моя работа занимала огромный обеденный стол с кучей мониторов и девайсов, и я слабо себе представляю как я одной рукой работаю, а другой кормлю ребенка, в то время как в этой же комнате муж на митинге с заказчиком XD

По чесному було б Вам вийти на роботу, а чоловіку звільнитися і доглядати за дитиною.

Этот вариант нам не подходит на данном этапе жизни, и топик не об этом.

Що ж, удачі в пошуках няні. Підозрюю, що сумлінну няню для маленької дитини знайти важче, ніж досвідченого розробника програмного забезпечення для міжнародної високотехнологічної корпорації.

Хоть бы одна женщина лайкнула. Как просто всё у отцов блин.

Згоден, батьки схильні недооцінювати той об’єм робіт, який необхідний для догляду за дітьми. Визнаю, що я помилявся.

А что тут лайкать? Изначальная тема у вас правильная, я так понимаю и вы и муж на высокоплачиваемой работе, и няня экономически выгодна, так что ищете няню, пусть муж работает. Я например не могу себе позволить неработающую (или работающую за копейки) жену + няню.

Я про комментарий
>>

Працюючи віддалено, можна й без няні обійтися.

Ни одна женщина не лайкнула. Я как бы тоже хочу жить в удовольствие. Но слуйчайная женщина не находится по знакомым уже 2 месяца(

100 %, що гарну няню дитина буде любити і це добре, бо це плюс одна людина, якій дитина довіряє і відчуває прив’язаність

но я хз нафига жить так, чтоб колесами от стресса закидываться...годами

Тут треба препарати замінити і чуть-чуть рефреймінгу заюзати, бо «роками закидуватись колесами від стресу» реально стрьомно звучить. А от «після роботи накатити півлітра випити бокальчик-другий виньця» уже не так стрьомно.

Oh, you hate your job? Why didn’t you say so? There’s a support group for that. It’s called EVERYBODY, and they meet at the bar.

Варіант дочекати до садіка, не?
Або парт-тайм робота не прив‘язана до графіку. + можна мінятись з чоловіком, коли в нього закінчилась робота — він сидить з дитиною, а жінка працює. Няня якби не дешеве задоволення...

Знаю випадки, коли замість няні родичі, яким наймають окрему квартиру

Сидеть в декрете 3 года? А потом ещё одного родить, и ещё 3 года? Ну это просто убийство собственной личности, крыша поедет от такого. Хороший частный детский сад с яслми не дешевле няни, да и как бы зп позволяет нанять няню, так почему бы и нет? Хорошо, когда есть родные бабушки и дедушки, но бывает что их нет. Конечно, я бы рассмотрела такой вариант, если бы он был возможен. Вот вы сами предстваьте, как вы бросаете свою работу на 3 года, и потом ещё раз на 3 года, и 24/7 занимаетесь не особо интеллектальной деятельностью? Детям в первую очередь нужна счастливая и успешная мама, которая может дать реальную опору, а не уставший зомби.

я думала, як піду на роботу — ох, заживьом))) перші пів року так, а далі, нажаль, ще більше уставший зомбі(

Підписатись на коментарі