Мотивація у працівників ІТ (опитування)

Дорогі працівники,

Проводжу дослідження щодо складових мотивації, які включають в себе задоволеність працею, атмосферу у колективі та самосвідомість. Результатами буду рада поділитися з вами.

Посилання на Гугл форму — тут

Тривалість до 10 хвилин.

Для контактів залишаю LinkedIn

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном1
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дякую всім хто бере участь, — бачу кожну відповідь!

Ну кто так опросы проводит? Вот как надо — docs.google.com/...​UwHx91FV8qsTPNmQ/viewform

Дякую за приклад. У мене наукове дослідження і воно відрізняється від профільного у компанії. Є методики які я не можу міняти. Розуміючи аудиторію свого дослідження, старалась підібрати максимально легкі опитувальники.

Не поверите — у меня тоже.

Клас! Яка тема якщо не секрет?

И вчера был и послезавтра будет, и так — вплоть до Пасхи.

Zero Motivation. Все как здесь, только еще хуже) youtu.be/ln79G5fc-4c

Отвечал на вопросы до начала спец-теста *профотбор* Дальше — мимо
Биороботам удачи

Це наукове дослідження і воно відрізняється від звичайного у компанії, тому і питання так побудовані. Дякую, що приділити увагу.

Меня хватило только на первые два вопроса. Очень скучно.

Хотел было пошутить про мтоивацию, но потом стало впадло...

Забил на 3 листе по причине абсолютного бреда в вопросах. Всё равно что спрашивать про кофе «достаточно ли там соли», «устраивает ли вас степень прожарки мяса», «оцените запах в клозете от 99 до 100».

Чудове почуття гумору. Слушне зауваження. Розумію безглуздість деяких питань, та саму методику я не можу змінити. Дякую вам.

Прикольна наука, коли методичка наполовину безглузда, але треба слідувати як св’ятому письму.

Розділяю ваші погляди щодо практичності

Думаю, що компанії можуть їх скоротити, а тут же повне дослідження. Дякую за коментар.

Забил на 3-ем листе, это перебор и слишком большой разброс вопросов.

Розумію. Вибрана методика максимально скорочена. Дякую за ваш час!

может, тогда стоит настойчивее пользоваться внутренним чувством прекрасного, а не подстраиваться под методики, которые не устраивают такое количество людей?

Подписаться на комментарии