А як ви себе змушуєте зробити щось нудне та непотрібне?

А як ви себе змушуєте,мотивуєте щось зробити зовсім нудне і не потрібне?

За мотивами Мотивація у працівників ІТ (опитування) | DOU (але там шо попало)

Наприклад знати тест який треба здати?

Чи посунути 100500 пікселів і це не можна автоматизувати чи збондити комусь іншому?

коли від одної думки про нього хочеться спати. Прямої вигоди чи інтересу нема.

щось істи пити курити? Спати?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

все
збондив той бридкий гзамент

так, наприклад, голюся

Ненужные вещи делать не нужно. Это же очевидно.
Нужные но неинтересные делать иногда нужно. Это же тоже очевидно.
Топик вообще странный.

бью по щекам и говорю: «соберись, тряпка!»

Мне кажется, вы можете добиться намного большего. Кожаев, по щекам этому господину

У будь-якій справі є нудні і малоцікаві завдання, які потрібно регулярно робити.
Потрібно просто сприймати це як гру. Так як ви це робите постійно, постарайтеся з кожним разом робити це краще і швидше, щоб це замінювало все менше і менше часу.
А ще краще — автоматизувати цей процес, якщо можливо.

З вічного. Ніщо так не підвищує мотивацію в роботі, як довгостроковий іпотечний кредит.

ну довгостроковий кредит швидше виснажує
його за день не здихаєшся
і навіть за рік

А як же тоді працюють американці, коли у кожного другого

довгостроковий (іпотечний) кредит.

не думаю що це мотивуэ робити щось нудне
та й кредит у них мало хто виплачує є мало хто живе в одному місці 30 років

Якщо нудне поєднується із непотрібним, і при цьому ти себе змушуєш це робити, то це вірна ознака, що час щось змінювати (проект, компанію... чи може й професію). Рутини вистачає у більшості професій, про які я знаю, але щоб воно ще й нікому не потрібне було... це вже примітив.

Якщо ж говорити за одну рутину, то найдієвіший спосіб для мене — це ділення однієї великої задачі на дрібні підзадачі і, звичайно ж, не робити їх усі скопом, переключатись на інші цікавіші задачі. Ну і періодично відволікатись на щось типу «відосік на ютубчіку», а ще краще на якусь комедію, головне щоб захоплювало (серіал «Кремнієва Долина» передивився вже мабуть раза три, «Теорія великого вибуху» — хоч і тупуватий серіал, але щоб відволіктись на хвилин 20-40 — часто допомогає).

P.S. одні тільки «відосіки на ютубчіку» погано відновлюють бажання повернутись до рутини, краще все-таки це поєднувати із діленням задач на підзадачі.

Нужно иметь больше одной задачи в пуле, и делать что-то менее нудное сначала.
Рано или поздно всегда находится задача еще более нудная чем та, которая кажется нудной сейчас. Вот тогда наша изначальная задача и делается.

Порада від капітана — просто роблю. Бо хтось має це зробити. Але разом з цим намагаюсь зрозуміти, як цього уникнути в майбутньому. Але бувають ситуації, коли нудна робота (якісь мануальні тести, наприклад) просто повинна бути зроблена та автоматизувати її просто неможливо.
Як варіант — домовляюсь з собою про якусь винагороду ввечері. Типу пляшки хорошого пива.

Чередуя с веселым и полезным) Причем крайне желательно, чтобы скучного было не более 10% от общих усилий. Если переваливает за 10% — обновляю страничку в Линкедине и начинаю читать сообщения от рекрутеров. Если переваливает за 30 — начинаю активно отвечать на их сообщения.

Не забувайте, що Luxoft читає ці форуми

Надеюсь, у сотрудников Люксофта, которые будут это читать, всё в порядке с чувством юмора))
А иначе мне несдобровать :D

Нудне в принципі зі скрипом, але роблю, я ж професіонал, йоптить. А от непотрібне — ні. Завожу такий шітшторм, щоб всі в компанії знали, что тут намагаються робити непотрібну хрєнь. Тому що, я, зову ж таки, професіонал, і мій обов’язок пояснити людям з відсутньою єкспертизою, що вони пруться не туди. Когли всі списи зламані, потенційні проблеми та наслідки розжовані, а менеджмент все рівно хоче, робити буду, але завжи оверестімейчу, тому що робити сізісову працю в мене нуль мотивації, і воно фізично виходить вдвічі довше.

А ще, якщо виявляється, що робота в принципі заключається в подібному розчищенні авгієвих стаєнь, що часто трапляється в легасі-проектах, я вважаю що можна сміливо йти вимагати позапланову надбавку за шкідливі умови праці в ~20-30%. І якщо компанія не згодна, можна з чистою совістю йти шукати нову роботу.

Не-легасі в цьому плані ще гірші, коли ними керують «молоді та амбітні» — воно вже народжується мутантом. Особливо коли замість малої команди беруть досить велику, та ще й розподілену.

Якщо серйозно — ефірна олія пальморози або герані. Гераніол у їхньому складі — досить сильнодіючий пофігін, що створює зону комфорту out of the box.

Протипоказано вживати при прийнятті важливих рішень або у важливих переговорах. Бо він підвищує толерантність до сигналів. Інакше кажучи, ти є більш вразливим до брехні. Але якщо тобі треба засвоїти інфу із джерела, в якому ти впевнений — гераніол це твій друзяшка.

Дія досить коротка, основний пік хвилин за 20, з повільним зпаданням за годину-півтори. Із недоліків — це досить ароматна речовина, навіть невелика кількість помітна за версту. Його можна було в застосовувати як освіжувач в сортирі, але тоді люди там затримуватимуться, і нехай весь світ зачекає

Льоха, я чось так і думав, що ти в цьому шариш.

Є люди, які шарять наабагато краще. А я шарю, що є такі люди. Я власне запитував те саме, але ж не на DOU.

Наприклад, в амфетамінах я не шарю. Бо в мене лише один мозок, і бекапи робити нема куди. Одна справа скористатися командою nice, інша — видати root всім, відключити файрвол та сподіватися на краще.

Непотрібне робити не потрібно. Якщо ж воно тупе, але потрібне — тупо віддай комусь іншому за дрібний прайс. Наприклад, я не вперше здаю тести за індусів та китайців.

щось істи пити курити? Спати?

Так. Замість дурної роботи, яка особисто тобі корисна аж нічим.

Коли людину/компанію шукають для аутсорсингу, то в першу чергу для нудної і нецікавої роботи

Нудна і нецікава ≠ непотрібна.

Ділиш таку задачу на невеликі частини, пишеш іх у список і починаєш по одній робити і викреслювати. За кожну частину себе якось трохи винагороджуєш.

Наступний топік — як скинути зайві 120кг до літа?

То нафіг таку роботу, якщо там на 120кг тупих тасок.

Саме так і вважають ті, хто віддає роботу на аутсорсинг в Україну.

Этому нужно тренироваться с малых лет! Родители должны постоянно повторять: «делу время — потехе час». Должны приучить что важно делать то что «должен» (то что скажут), а что ты хочешь — не важно и если успеешь. Этому хорошо учат в садике, потом в школе: «надо», «должен», «слушайся», «не ленись», «не отвлекайся» и т .д. Все это программирует ребенка подавлять свои желания и покорно делать то, что ему не интересно.
Так же важен личный пример: когда ребенок видит что родители работают тяжело, что мама приходит с завода и начинает заниматься делами, что отец работает на 2х работах и приходит только спать. Это четко показывает что жизнь — это не развлечение, а тяжелое выживание.

Та никак не заставишь, только найти ценность этого занятия. Чему это может научить? Терпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Терпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Ога, а потом дофаминовый маятник заставит все это компенсировать путем растраты денег и здоровья.

Нет никакого маятника, ты просто шопоголик и прожигатель жизни :)

Я то как в раз в ладу с собой, поэтому — все ок. Яркие примеры и так повсюду: нудно-рабочие с кредитными Apple-девайсами в маршрутанах.

И это тоже пройдёт. Как только при очередном витке жопы в щеневмерлой их осчастливят покращеной кредитной ставкой и поменяют график выплат. Да, такой у нас закон «про відновлення кредитування».

ерпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Лечить лень опиумом для народа — так себе идея.

Иду в Сильпо, покупаю грамм 150 своего любимого миндаля в черном шоколаде, обещаю, что он съем его весь по окончании таски. ))) Работает в 3 из 4 случаев для меня.

А потім через таких як ви, в країні дефіцит мигдалю і чорного шоколаду

апельсини мандарини и миндаль
не растут на елке
не растут на елке
очень жаль...

Ніяк. Просто звільняюся і йду туди, де не нема такої фігні.
Звісно, шо я маю на увазі ситуації, коли подібні речі стають якшо не постійними, то досить регулярними.

Сім’ю треба годувати. Ось і вся мотивація.

ну навіть за 10к
навіть всі нагодовані
буває впадлу і все

чим змастити?

нудне и непотрибне — это фигня. Как заставить себя сделать веселое и нужное если ты даже не знаешь где этот код лежит и как оно вообще все работает. И таких 3 таски в спринте — как себя заставить все время что то выискивать и как только ты это нашел и пофиксил, появляется следующая такая же таска.

бери більше (на лопату)
кидай подалі (довше)
поки летить — відпочивай

пахне потогоном
подумай чи не треба підкрутити свій КПД
якшо зарисувався як конячка — треба міняти роботу

Зарабатывать сильно больше 3 квартиля.

і це викреслюємо
навіть за великі гроші доводиться щось робити нудне

За вэлыки грощи нуднэ становiться чудовым та вэлiколэпным.
Вопрос в количестве.

Вопрос в количестве

конкретно зараз 328 сторінок мотлоху треба заштовхати в голову
але це тільки окремий приклад

бери ширше

Ну, меня пушит осознание факта, что «яжпрофессионал» и обязан выполнять работу в рамках своей компетнециии (но печалька все-равно настигает, да)

солодке не помогло
вточив солоний огірок Ж)

конкретно зараз 328 сторінок мотлоху треба заштовхати в голову

Це неможливо. А ти впевнений що саме в голову, і вони тобі будуть недоступні за потреби ці 328 сторінок?
Підказка: CREATE INDEX

В найближчій перспективі не потрібні.
Ну 5 відсотків може.
А треба.
Я то зроблю.
Цікаво послухати лайфхаки інших

Подписаться на комментарии