Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

А як ви себе змушуєте зробити щось нудне та непотрібне?

А як ви себе змушуєте,мотивуєте щось зробити зовсім нудне і не потрібне?

За мотивами Мотивація у працівників ІТ (опитування) | DOU (але там шо попало)

Наприклад знати тест який треба здати?

Чи посунути 100500 пікселів і це не можна автоматизувати чи збондити комусь іншому?

коли від одної думки про нього хочеться спати. Прямої вигоди чи інтересу нема.

щось істи пити курити? Спати?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ненужные вещи делать не нужно. Это же очевидно.
Нужные но неинтересные делать иногда нужно. Это же тоже очевидно.
Топик вообще странный.

бью по щекам и говорю: «соберись, тряпка!»

Мне кажется, вы можете добиться намного большего. Кожаев, по щекам этому господину

У будь-якій справі є нудні і малоцікаві завдання, які потрібно регулярно робити.
Потрібно просто сприймати це як гру. Так як ви це робите постійно, постарайтеся з кожним разом робити це краще і швидше, щоб це замінювало все менше і менше часу.
А ще краще — автоматизувати цей процес, якщо можливо.

З вічного. Ніщо так не підвищує мотивацію в роботі, як довгостроковий іпотечний кредит.

ну довгостроковий кредит швидше виснажує
його за день не здихаєшся
і навіть за рік

А як же тоді працюють американці, коли у кожного другого

довгостроковий (іпотечний) кредит.

не думаю що це мотивуэ робити щось нудне
та й кредит у них мало хто виплачує є мало хто живе в одному місці 30 років

Якщо нудне поєднується із непотрібним, і при цьому ти себе змушуєш це робити, то це вірна ознака, що час щось змінювати (проект, компанію... чи може й професію). Рутини вистачає у більшості професій, про які я знаю, але щоб воно ще й нікому не потрібне було... це вже примітив.

Якщо ж говорити за одну рутину, то найдієвіший спосіб для мене — це ділення однієї великої задачі на дрібні підзадачі і, звичайно ж, не робити їх усі скопом, переключатись на інші цікавіші задачі. Ну і періодично відволікатись на щось типу «відосік на ютубчіку», а ще краще на якусь комедію, головне щоб захоплювало (серіал «Кремнієва Долина» передивився вже мабуть раза три, «Теорія великого вибуху» — хоч і тупуватий серіал, але щоб відволіктись на хвилин 20-40 — часто допомогає).

P.S. одні тільки «відосіки на ютубчіку» погано відновлюють бажання повернутись до рутини, краще все-таки це поєднувати із діленням задач на підзадачі.

Нужно иметь больше одной задачи в пуле, и делать что-то менее нудное сначала.
Рано или поздно всегда находится задача еще более нудная чем та, которая кажется нудной сейчас. Вот тогда наша изначальная задача и делается.

Порада від капітана — просто роблю. Бо хтось має це зробити. Але разом з цим намагаюсь зрозуміти, як цього уникнути в майбутньому. Але бувають ситуації, коли нудна робота (якісь мануальні тести, наприклад) просто повинна бути зроблена та автоматизувати її просто неможливо.
Як варіант — домовляюсь з собою про якусь винагороду ввечері. Типу пляшки хорошого пива.

А як ви себе змушуєте зробити щось нудне та непотрібне?

Чередуя с веселым и полезным) Причем крайне желательно, чтобы скучного было не более 10% от общих усилий. Если переваливает за 10% — обновляю страничку в Линкедине и начинаю читать сообщения от рекрутеров. Если переваливает за 30 — начинаю активно отвечать на их сообщения.

Не забувайте, що Luxoft читає ці форуми

Надеюсь, у сотрудников Люксофта, которые будут это читать, всё в порядке с чувством юмора))
А иначе мне несдобровать :D

Нудне в принципі зі скрипом, але роблю, я ж професіонал, йоптить. А от непотрібне — ні. Завожу такий шітшторм, щоб всі в компанії знали, что тут намагаються робити непотрібну хрєнь. Тому що, я, зову ж таки, професіонал, і мій обов’язок пояснити людям з відсутньою єкспертизою, що вони пруться не туди. Когли всі списи зламані, потенційні проблеми та наслідки розжовані, а менеджмент все рівно хоче, робити буду, але завжи оверестімейчу, тому що робити сізісову працю в мене нуль мотивації, і воно фізично виходить вдвічі довше.

А ще, якщо виявляється, що робота в принципі заключається в подібному розчищенні авгієвих стаєнь, що часто трапляється в легасі-проектах, я вважаю що можна сміливо йти вимагати позапланову надбавку за шкідливі умови праці в ~20-30%. І якщо компанія не згодна, можна з чистою совістю йти шукати нову роботу.

Не-легасі в цьому плані ще гірші, коли ними керують «молоді та амбітні» — воно вже народжується мутантом. Особливо коли замість малої команди беруть досить велику, та ще й розподілену.

Якщо серйозно — ефірна олія пальморози або герані. Гераніол у їхньому складі — досить сильнодіючий пофігін, що створює зону комфорту out of the box.

Протипоказано вживати при прийнятті важливих рішень або у важливих переговорах. Бо він підвищує толерантність до сигналів. Інакше кажучи, ти є більш вразливим до брехні. Але якщо тобі треба засвоїти інфу із джерела, в якому ти впевнений — гераніол це твій друзяшка.

Дія досить коротка, основний пік хвилин за 20, з повільним зпаданням за годину-півтори. Із недоліків — це досить ароматна речовина, навіть невелика кількість помітна за версту. Його можна було в застосовувати як освіжувач в сортирі, але тоді люди там затримуватимуться, і нехай весь світ зачекає

Льоха, я чось так і думав, що ти в цьому шариш.

Є люди, які шарять наабагато краще. А я шарю, що є такі люди. Я власне запитував те саме, але ж не на DOU.

Наприклад, в амфетамінах я не шарю. Бо в мене лише один мозок, і бекапи робити нема куди. Одна справа скористатися командою nice, інша — видати root всім, відключити файрвол та сподіватися на краще.

Непотрібне робити не потрібно. Якщо ж воно тупе, але потрібне — тупо віддай комусь іншому за дрібний прайс. Наприклад, я не вперше здаю тести за індусів та китайців.

щось істи пити курити? Спати?

Так. Замість дурної роботи, яка особисто тобі корисна аж нічим.

Коли людину/компанію шукають для аутсорсингу, то в першу чергу для нудної і нецікавої роботи

Ділиш таку задачу на невеликі частини, пишеш іх у список і починаєш по одній робити і викреслювати. За кожну частину себе якось трохи винагороджуєш.

Наступний топік — як скинути зайві 120кг до літа?

То нафіг таку роботу, якщо там на 120кг тупих тасок.

Саме так і вважають ті, хто віддає роботу на аутсорсинг в Україну.

А як ви себе змушуєте зробити щось нудне та непотрібне?

Этому нужно тренироваться с малых лет! Родители должны постоянно повторять: «делу время — потехе час». Должны приучить что важно делать то что «должен» (то что скажут), а что ты хочешь — не важно и если успеешь. Этому хорошо учат в садике, потом в школе: «надо», «должен», «слушайся», «не ленись», «не отвлекайся» и т .д. Все это программирует ребенка подавлять свои желания и покорно делать то, что ему не интересно.
Так же важен личный пример: когда ребенок видит что родители работают тяжело, что мама приходит с завода и начинает заниматься делами, что отец работает на 2х работах и приходит только спать. Это четко показывает что жизнь — это не развлечение, а тяжелое выживание.

Та никак не заставишь, только найти ценность этого занятия. Чему это может научить? Терпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Терпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Ога, а потом дофаминовый маятник заставит все это компенсировать путем растраты денег и здоровья.

Нет никакого маятника, ты просто шопоголик и прожигатель жизни :)

Я то как в раз в ладу с собой, поэтому — все ок. Яркие примеры и так повсюду: нудно-рабочие с кредитными Apple-девайсами в маршрутанах.

И это тоже пройдёт. Как только при очередном витке жопы в щеневмерлой их осчастливят покращеной кредитной ставкой и поменяют график выплат. Да, такой у нас закон «про відновлення кредитування».

ерпению, например) как духовная практика аскезы своеобразная

Лечить лень опиумом для народа — так себе идея.

Иду в Сильпо, покупаю грамм 150 своего любимого миндаля в черном шоколаде, обещаю, что он съем его весь по окончании таски. ))) Работает в 3 из 4 случаев для меня.

А потім через таких як ви, в країні дефіцит мигдалю і чорного шоколаду

апельсини мандарини и миндаль
не растут на елке
не растут на елке
очень жаль...

Ніяк. Просто звільняюся і йду туди, де не нема такої фігні.
Звісно, шо я маю на увазі ситуації, коли подібні речі стають якшо не постійними, то досить регулярними.

Сім’ю треба годувати. Ось і вся мотивація.

ну навіть за 10к
навіть всі нагодовані
буває впадлу і все

чим змастити?

нудне и непотрибне — это фигня. Как заставить себя сделать веселое и нужное если ты даже не знаешь где этот код лежит и как оно вообще все работает. И таких 3 таски в спринте — как себя заставить все время что то выискивать и как только ты это нашел и пофиксил, появляется следующая такая же таска.

бери більше (на лопату)
кидай подалі (довше)
поки летить — відпочивай

пахне потогоном
подумай чи не треба підкрутити свій КПД
якшо зарисувався як конячка — треба міняти роботу

Зарабатывать сильно больше 3 квартиля.

і це викреслюємо
навіть за великі гроші доводиться щось робити нудне

За вэлыки грощи нуднэ становiться чудовым та вэлiколэпным.
Вопрос в количестве.

Вопрос в количестве

конкретно зараз 328 сторінок мотлоху треба заштовхати в голову
але це тільки окремий приклад

бери ширше

Ну, меня пушит осознание факта, что «яжпрофессионал» и обязан выполнять работу в рамках своей компетнециии (но печалька все-равно настигает, да)

конкретно зараз 328 сторінок мотлоху треба заштовхати в голову

Це неможливо. А ти впевнений що саме в голову, і вони тобі будуть недоступні за потреби ці 328 сторінок?
Підказка: CREATE INDEX

В найближчій перспективі не потрібні.
Ну 5 відсотків може.
А треба.
Я то зроблю.
Цікаво послухати лайфхаки інших

Підписатись на коментарі