Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Координований інфозахист

Судячи з того що ми бачимо в інформаційному просторі всесітньої мережі — наша держава немає достатньо ресурсів і/або бажання ефективно протистояти Російській навалі в мережі.

Я думаю кожен з нас зіштовхувався із проплаченими «Ольгинськими» тролями в коментарях на різних ресурсах. Дуже часто відрізнити їх від ідейних «любітелей русского міра©» до сміху просто. Тут вам і однотипні коментарі і автоматичний «машинний» переклад на Українську. Як правило вони не відповідають на ваші контраргумети або відповідають односкладно. Тим не менеше, навіть ті що вступають у полеміку швидко «зливаються» якщо вказати їм на їхнє очевидне неукраїнське походження і незнання місцевих культурних і соціальних нюансів. Вони завжди (попри декларацію «Паріотизму» і «Української національності») принципово відмовляються написати одну із фраз індикаторів по типу: «путін — х...ло» або «Крим це Україна». Нажаль, з огляду на масовість цього явлення, і того що багато з наших громадян особливо не заглиблюються і не цікавляться питанням — навіть такі примітивні методи приносять свої результати.

Тож у мене з’явилась наступна ідея:

Суть її полягає у тому щоб — створити на кількох ресурсах спільноту, яка-б на добровільних засадах займалася координуванням і захистом національних, проукраїнських інформаційних наративів та інтересів. Щось накшталт децентралізованої Р2Р фабрики «мисливців за тролями»

Формат і протокол роботи можна обговорити. Для прикладу це могло-би виглядти як графік добровільного чергування на популярних інформаційних ресурсах, чи хоча-б телеграм канал з координацією та описом ефективних практик протидії.

Звісно, тут не йде мова про повноційне протистояння, тим не менше думаю що частково ми могли-б вплинути на ситуацію.

Виношу на ваш розсуд. Як вважає поважна спільнота?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Лахта повсюду и воевать с ними нет никакого смысла. Проще игнорировать и не участвовать в специальной олимпиаде.
Почему-то вспомнилась картинка: pbs.twimg.com/...​media/B7uFcBaCIAIK0Ou.jpg

Я теж думав що немає смислу, але при розмові із деякими своїми знайомими із «простих людєй» зрозумів що такі вірять у все що пишуть у тому числі і про «жизнь на солнце». Не йде мова про війни у коментарях по типу того що відбувається під гілками про Трактор — я більше про мінімальне позначення коментаря як проплаченого, інколи цього достатньо.

Вопрос к ТС.

Вы узнали, что в пригороде Киева отдают 180 га депутату из ЕС, и одновременно — 40 га — депутату от СН под застройку. То есть в частные руки, ввиду скорого принятия закона о продаже земли, отдают больше 200 га «золотой» земли. Опишите ваши действия в рамках возможной реакции на эти события со стороны

спільноти, яка-б на добровільних засадах займалася координуванням і захистом національних, проукраїнських інформаційних наративів та інтересів.

Відповідь маніпулятору і провокатору — в Україні до жаху багато коррупції несправедливості і банальної тупості, але це наші внутрішні справи. Я-ж пропоную протистояти небезпеці інформаційного, руйнівного впливу ззовні. Саме це я описав у тексті, і зрозуміти це нескладно маючи хочаб мінімальний рівень когнітивних здібностей. З чого я роблю висновок — що ціль вашого питання — провокація і маніпуляці, а не конструктивний діалог

Вы хотите внешних опасностей? Их есть у вас! Навалом.
Турецкое предприятие забронировало землю в Днепропетр. области под добычу золота. После запуска рынка земли — переход в ЧС и полноценная добыча оного.
Я молчу про само золото и деньги. Исчезновение питьевой воды во всём регионе и разрушенная в хлам экология — это самые что ни есть вопросы нацбезопасности и противостояния внешним угрозам. Только немного с другой стороны.

Це не відноситься до піднятої теми обговорення. Навіть якщо описанні вами події і відбувались. Крім того є велике питання до вашого трактування оскільки як ми вже зазначили ви — провокатор

При таком подходе к внешним угрозам из вас получится неплохой боец при определённых политических силах.

А я думаю, что в существовании государства должен быть смысл и вот такие события как описано выше его нивелируют

Вы узнали, что в пригороде Киева отдают

землю вже 30 років

Ваші дії?

До чого тут взагалі

закона о продаже земли

?

Потому что землю 30 лет не продают, а передают в аренду. Но после принятия закона о продаже земли полным ходом начнётся её продажа гражданам разных государств с полноценным её переходом в частную собственность. Со всеми вытекающими...

Потому что землю 30 лет не продают

Хм
Тобто ви не в темі взагалі

Ви маєте якісь правові документи на землю
Ви берете в борг суму грошей
Як гарантію ви залишаєте землю
Ви не повертаєте борг
Земля переходить у власність іншої людини по рішенню суду

В України вже є латифундисти
Цими латифундистами є фірми з офшорів

Вам треба роз’яснювати, що офшори не знаходяться в Україні?

Насколько я понимаю, не «у власність» в полном смысле:
lb.ua/...​_pozitivi_i_nedoliki.html
«Запуск ринку землі запланований на 1 липня 2021 року. Саме з цієї дати парламент дозволив українцям (фізичним особам) купляти сільськогосподарську землю до 100 гектарів, так би мовити, в одні руки. З 1 січня 2024 року дозволяється купляти до 10 тис гектар для фізосіб, а також на ринок вийдуть юридичні особи — лише резиденти України. Вони зможуть купити також не більше, ніж по 10 тис гектарів кожна.»
«Власниками землі можуть ставати банки — за умови, що таку ділянку вони отримали як заставне майно за непогашений кредит.»
То есть для ситуации "

Ви берете в борг суму грошей
Як гарантію ви залишаєте землю
Ви не повертаєте борг
Земля переходить у власність іншої людини по рішенню суду

"
банк как бы получает эту землю и может осуществлять на ней какую-то деятельность, но полноценно она перейдёт в его собственность только после запуска рынка земли.
И также www.epravda.com.ua/...​cations/2020/03/31/658748

То есть для ситуации

Ні
Це схема яка працювала з самого початку
Це не про майбутнє, це про те як зараз ви можете придбати землю

Насколько я понимаю, не «у власність» в полном смысле

В повному

Власниками землі можуть ставати банки

Банку нафіг не здався непрофільний актив, який не можна продати
Саме тому кредит в нормальному банку ви не отримаєте
А якщо візьмете, то на мізерну суму

Ще раз — всі ваші жахи вже втілені
Іноземці і риги _вже_ скупили землю

Но после принятия закона о продаже земли

Швидше б вже!

Нажаль я більше зара бачу в деяких поважних facebook спільнотах — зворотню картину: cкупчення вишиватних ботів з дуже низьким рівнем знань щодо історії, розуміння економічних показників розвитку держав, etc. Як показали остані президентські вибори — людей цікавить економічне зростання (73% повелися на обіцянки-цяцянки коміка), тобто суто патріотична тематика, яку використовува попередній президент себе віджила. Тому що людям не айтішнікам потрібно щось їсти. Відповідно і "

захистом національних, проукраїнських інформаційних наративів

(проукраїнська пропаганда по-простому) практично нічього не дасть.

суто патріотична тематика, яку використовува попередній президент себе віджила

Це попередній през себе віджив
Тематика — ні

Ви не зрозуміли — я не про проаганду

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вам бы сначала научиться противостоять коментам на доу

 Я тут шукаю однодумців і зікавлюсь їхньою конструктивною позицією.

а потом уже рассказывать в интернатах, что мы на самом деле европа и космическая держава. А повсеместный фавелский пейзаж трущоб — стилистическая задумка

 — покажіть де я таке написав — чи як завжди ..?

И при встрече спрашивают «На каком стуле служил?»

Я думав це буде перший коментар. ))) Навмисне не згадую цей мем, але якщо є такі організівані і фіненсуються з боку ворога то ....

Дай їм грошей, бо ніхто так не позорить рашу як її інтернет-довб@10би

Суть її полягає у тому щоб — створити на кількох ресурсах спільноту, яка-б на добровільних засадах займалася координуванням і захистом національних, проукраїнських інформаційних наративів та інтересів. Щось накшталт децентралізованої Р2Р фабрики «мисливців за тролями»

informnapalm.org

Це крутий проект, але вони більше про розслідуваня та боротьбу з фейками. Я більше про більш низько рівневу протидію — на рівні коментарів, відео, блогів, форумів.

Судячи по коментарям нище, не в мене одного був фейспалміще після прочитаного :)

Цитуючи класика:

Люди на зарплате против долбоебов в вышиванках. Даже не знаю за кого я

З вами все зрозуміло. Дякую що користуєтесь Українською

Будь ласка)
«Українською» пишеться з маленької букви в данному випадку.
З повагою, щиро ваш Grammar Nazi :)

Тоді питання нащо ви з такими думка не переміщуєтесь на болота, а хочете перебиратись до гейропи?

Ви ж не витримаєте в тому середовищі
падумайтє

Ви ж не витримаєте в тому середовищі

в якому?) в Океанії?)

з чого ви взяли, що я хочу перебиратись

до гейропи

?

Там же написано «мопед нет мой.» :)
но ок, припустимо що мій, що там таке за серидовище буде, на вашу думку, що я не витримаю?)

Авжеж, питаю для друга, бо інвайта на форум нема

хаха) Я правда не QA-інженер)
На другу частину питання ви рішили не відповідати, щоб не позоритись ще більше? Мудре рішення)

«Серидовище» — це туалет мається на увазі?)

Так, зробив помилку, правильно буде «Сиридовище» :)

добровільних засадах займалася координуванням і захистом національних, проукраїнських інформаційних наративів

Люди на зарплате против долбоебов в вышиванках. Даже не знаю за кого я

Дехто вибрав з цього набору не отримувати гроші, не вдягати вишиванку та вважати себе кращим за інших

LOLD

Та є такі дивні люди
Вони ще пишуть «на Украине»

Не треба так розчаровувати людей
Я був кращою думки про ваші розумові здібності

І чим відомий цей наш сучасник, що його так полюбляють москвофіли?

Сучасник? По моему первый президент независимой Украины никак не может быть нашим современником

Оу

Тоді нащо ви на нього посилаєтесь?
Ви ж не пишете на московскій говірці тих років

Потому, что он первый президент независимой Украины. Ваш К.О.

І що з того?

Ви ж не пишете на московскій говірці тих років

То, что Грушевский знал историю в отличии от современных идиотов в вышиванках

Щось вас все далі від теми тягне
До

Тоді нащо ви на нього посилаєтесь?
Ви ж не пишете на московскій говірці тих років

Додається ще, до чого «знання історії» до філології і консистентості правил в мові?

З вашого коментаря зрозуміло за кого ви )

Можете конткретизувати в контексті теми — що і кого ви відносити до цього?

Одни подлецы за деньги призывают к плохим вещам, вроде ведения войны. Другие сумасшедшие думают, что можно агитацией скрыть говняжность украинской реальности. И те и другие уроды

Трохи почитав інформацію про вас і ваші пости — всі питання до вас знімаються

Неужели Кожаев научился бить сквозь 2 монитора ?

яка-б на добровільних засадах

доки хтось взяв на те гроші з фонду Відро, але залишити бодай щось хоча б на імітацію — жаба даве.

ми могли-б вплинути на ситуацію

почніть із себе. Давайте разом: сорос — х...ло, нуланд — дірка стара, Україна не належить СШП, проплачені активісти ***** друг друга в ****

А мені подобається Сорос і Нуланд.

Саме так! Тільки тоді коли Сорос і Нуланд окупують частину нашої і сподіваюсь ще твоєї країни. Покищо захищаємось з іншого боку

Вибач, а зараз то ні? То розкажеш може чому Мустафа Внайем успішно перетворився на Свинарчука? Може розповіси, чому вбивця Стерненко не сидить за зумисне вбивство, і де він зараз, в той час коли йому подібні папуаси «добровільної підтримки» малюють на стінах свастики?

Розпатякай як на духу, хто саме поставляє вакцину в Україну (і кому вона дістається), я вже не кажу про інші медикаменти — за принципом «заберіть прострочку, а як нема — то і не дамо нічого, але гроші візьмемо»? Хто такий Ляшко та звідки це опудало на посту, якого не може бути через ліквідацію санепідеміологічної служби (теж мабуть сама розпалася)?

Може розповіси чому Україні дана команда радикально скоротити вищі учбові заклади — звісно ж через запровадження «конкурсів» та їм подібних типу прозорих процедур, які проводитиме не держава, а псевдогромадські організації?

PS. Зарікалася свиня лайна не їсти, аж тут біжить — ціле Відро лежить

Я мав здогадатися з твого першого коменту )) ... Єдине від чого я кайфую — це те що таких пацієнтів з часом тільки меншає і як вас від цього корчить. Ваш час закінчився, навіть проватний арлєкін це зрозумів. Такщо — Нах фатерланд, ім русланд! Как гаварітся к радним берьозкам мокша і ерзя.

btw

чому вбивці Стерненка не сидять за зумисне вбивство

?

А що, вже грохнули? Дай вгадаю — яке жахливе самогубство?

Це приклад garbage in; garbage out
Саме тому треба прискіпливо аналізувати якість інформації, що ви споживаєте

авіть такі примітивні методи приносять свої результати.

Какие результаты? Как эти результаты получили?

Люди піддаються впливу, починають вірити і ретранслювати ворожу пропаганду

и как проверить твои результаты, я вот утверждаю что люди всегда поддавались влиянию и всегда транслировали вражескую пропаганду.

Я не розумію вашого питання. І чи є це питанням узагалі?

Я спрашиваю как ты определил что люди поддаются влиянию комментариев от ботов? Насколько сильно они поддаются такому влиянию? Даже если они ему поддаются, что с того? Как комментарий от одного бота под комментарием другого бота поможет уменьшить это влияние? И чего вообще ты хочешь добиться строча комментарии под комментариями ботов?

Читайте уважно пост — там все написано

Если бы там это было написано, я бы не спрашивал.

Проблема в том, что сама платформа (социальная сеть, чат и т.п.) имеют доступ к истории поведения пользователя, истории IP-адресов, User Agent, для android возможно ещё к геолокации, буферу обмена и т.д.

У «энтузиастов» есть лишь возможность прочитать один комментарий человека (или бота) без фильтра по всем его комментариям и сообщениям на этой платформе.

В общем, анализ должен быть подкреплен данными и автоматизацией со стороны бэкенда. Без этого эффективность близка к нулю.

Не йдеться про детальний аналіз — часто це досить очевидно. І достатньо просто позначати під коментарем що це пише троль

И что должно произойти, если под комментом бота — написать что он бот?

Позначення ворожої пропаганди

Бот може мозначити коментар не-бота як коментар бота.

В общем, анализ должен быть подкреплен данными и автоматизацией со стороны бэкенда. Без этого эффективность близка к нулю.

Тим не менше навіть редіти і фб банять

Підписатись на коментарі