Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Правильне оформлення виводу з Payoneer на рахунок ФОП в Монобанку?

Вітаю!

Хотів би уточнити декілька моментів щодо виводу коштів. Я на 3 групі ФОП. Заробіток спочатку заходить на мій Payoneer, потім хочу його виводити на рахунок ФОП в Монобанку.

  1. Чи достатньо щоразу заповнювати такий інвойс як первинний документ та зберігати всі заповнені інвойси для потенційних перевірок та/чи звітності?
  2. Як правильно заповнити поле «Customer Bank information:», якщо я не знаю цієї інформації? Крім того, оскільки кошти мені заходять через Payoneer, то і вказувати якісь банківські реквізити замовника було би неправильно.
  3. Яку суму інвойсу правильно ставити? Де-факто умовний Монобанк отримує кошти після всіх комісій Payoneer. Водночас, якщо ставити в інвойсі суму до комісій, то буде здаватися, що мені постійно недоплачують по інвойсах. Якщо ставити суму після комісій, а потім виявиться, що на Payoneer більше, чи не буде ситуації, що мене звинуватять в тому, що я приховую частину прибутку?

Дякую та хорошо дня!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В Payoneer для виводу коштів, Вам не потрібно заповнювати такий інвойс.
Якщо цей документ потрібен Вам для обліку, то краще всього проконсультуватися з відповідними органами у Вашому регіоні, тому що вимоги у кожній країні індивідуальні, і ми не маємо відповідної інформації. Payoneer зі свого боку може надати Вам різноманітні виписки за транзакціями в акаунті, наприклад, підтвердження переказу, інформація про комісію, історія платежів.
Щоб їх отримати, необхідно звернутися в службу підтримки.

Якщо є контракт то можна в монобанку можна виводити гроші с пайоніра на пряму без інвойсу. Якщо без контракту — тоді інвойс з прикладу підходить. На рахунок суми: по ідеї береться до уваги сума, яка вже прийде на фоп рахунок, але для спокійного сну я б порадив проконсультуватися з професійним бухгалтером

Звичайний контракт на надання послуг між вам ФОПʼом і компанією з якою співпрацюєте

Підписатись на коментарі