Ukrainian IT communities awesome list

Привіт!

Я створив awesome list українських IT комьюніті, що функціонує за принципами інших Awesome lists на GitHub.

Наразі там не так багато всього, я додав лише ті спільноти, в яких сиджу сам, а також парасолю спільнот IT KPI, тому буду вдячний, якщо ви допоможете доповнити цей список крутими українськими спільнотами!

Просто переглянути список можна на сайті: awesome-it.in.ua

P.S. Поки що я не додавав цей список до загального Awesome list, тому що там є критерій, що список має бути старшим за 30 днів, але я планую додати його туди одразу, як це стане можливим.

👍НравитсяПонравилось2
В избранноеВ избранном1
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

React Kyiv — t.me/reactkyiv
Faang interview, для тех кто хочет строить карьеру в google и им подобных — t.me/FaangInterview
Faang algorithms — t.me/FaangTechInterview
DevOps канал от киевлянина Oleg Mykolaichenko — t.me/devopsengineer (чат есть)
канал ukrops’ов в телеге — t.me/UkropsDigest
Flutter (mobile/web/desktop) — t.me/artflutter

Спасибо! Я решил не добавлять read-only каналы, потому что в таком случае список стал бы слишком большим. Я знаю и канал Олега, и Дайджест UkrOps, но я так и не смог найти ссылку именно на чат у канала. Возможно, это какое-то ограничение Телеги.
Кстати, не знал, что у Олега есть ещё и чат

там 5 участников, так что не особо актуально. можно перейти с основного канала в мобильном приложении, клик на название, и справа вверху кнопка в виде облачка.

всегда когда есть нативные комментарии — есть и чат.

Чат по Flutter’у чем не понравился?)

Перепроверил. Он тоже в списке. Я просто его чуть позже добавил.
С каналами не ясно: с одной стороны, действительно не очень справедливо, так как чат там есть; с другой — канал это всё же такой glorified RSS, кмк, т.е. не совсем о комьюнити.

Наверное правильней было бы написать «Я створив awesome list українських IT КПІ комьюніті»

Вони провели чудову роботу і зібрали всі свої групи до купи, тому їх було зручно знайти та з них розпочати.
Буду вдячний, якщо ви допоможете наповнити цей список іншими спільнотами, що варті уваги

Подписаться на комментарии