Курс по Apache Kafka
Привіт!
Виклав свій перший курс по Apache Kafka і буду дуже вдячний чесному фідбеку.
www.udemy.com/...ture/?couponCode=FREE_MAY
Тут більше саме про Архітектуру Кафки.
Після цього курсу Ви маєте впевно відповідати на питання на співбесідах по Кафка.
Який матеріал Вам би хотілося бачити в такому курсі?
Які теми не розкрито?
Що можна покращити? (вочевидь, як мінімум звук — вже придбав мікрофон 😁)
Заздалегідь дякую!
P.S. Купон у лінці активний 3 дні, якщо буде потрібен купон то звертайтесь 😉

14 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівДякую за фрішний курс, фідбек залишу)
Дякую)
Супер, давно хотів розібратись з кафкою
Актуально, спасибо!
Паша, привет)
Спасибо, как раз прошел пару курсов по Кафка на Udemy, интересно будет сравнить)
спасибо!
Спасибо, зарегистрировался. Как раз хотел рефрешнуть знания по кафке
спасибо!
Субтитры в курсе как и в предпросмотре — автоматические/плохие?
Пока отключил их (да, нужно исправить автоматические). Все еще видно?
В предпросмотре уже нет. В курсе — не знаю.
Дякую, зареєструвався
О, красавчик Толик:) Как раз хотел попробовать кафку