Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Стоит ли готовиться к сдаче PMP в 2021 году?

Здравствуйте,

Хочу начать подготовку к сдаче экзамена PMP.

Но в августе 2021 года обещают новый PMBoK, и, как я понимаю, там будут существенные изменения. А подготовиться к сдаче экзамена по 6-му изданию легче, поскольку есть материалы, а для подготовки к 7-му — думаю нужно ждать целый год.

Вопрос: имеет ли смысл готовиться, чтобы сдать экзамен осенью?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колеги, ось посилання на чат, для тих, хто цікавиться здачею PMP — t.me/...​joinchat/VrCY6Ig6gYvZSA8u.

Анна, спасибо за ссылку на группу — я в восторге!

Привіт, Олеже! Я VP of Volunteers в PMI Ukraine Chapter. На твоє питання дам дві відповіді: 1) готуватись вартує навіть за PMBOK 6, адже склад (exam content outline) тестів змінився вже пів року тому і він не прив’язаний до PMBOK 7; 2) у нас є чат для людей, які готуються до здачі іспиту PMP в каналі Telegram. В чаті вільне обговорення, багато корисної інформації від PMів, які готуються та здають іспит, в тому числі рекомендації з підготовки, заповнення заявки та власне здачі. І додам пункт 3 про «бумажку». Хто готувався, здавав іспит PMP та в цілому серйозно підходить до професії керівника проєктів, добре розуміє, що це не просто «бумажка», а стандарт якості теоретичних і частково практичних знань.
Будь ласка, напиши мені в приватні повідомлення — додам тебе в чат підготовки до іспиту PMP. Посилання на мій профіль в LN — www.linkedin.com/in/annakompanets

А що таке за позиція «Change Management Lead»? Звучить як главарь банди з повалення режиму :)

Так і є :-) Але детальніше можете ознайомитися з приблизним описом позиції за посиланням www.prosci.com/...​anagement-job-description. Я будую компетенцію та практику СМ в компанії на enterprise рівні.

Ключевые вопрос — «кому это надо?» и «на когда это надо?», потому как сертификат же не вечный. А вся суть сертификации — тупо бюрократический ритуал, чтобы какие-то другие бюрократы могли показать, что вот у нас человек-какашка человек-с-бумажкой.

Підписатись на коментарі