Оренда авто в Україні

Трактористи, коли ви приїзжаєте в Україну, де орендуєте авто?

Порадьте контори, які би дали в оренду авто на 1-2 місяці з адекватними умовами і з відділеннями в обл. центрах.

👍НравитсяПонравилось2
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. Я представник компанії RentDrive. Ми надаємо оренду автомобілів у Києві, але пересуватися авто може по всій країні, крім Криму, Донецької та Луганської області. В нас є авто на вибір від економ до преміум класу. Повний перелік машин можете переглянути на сайті нашої компанії rentdrive.ua Якщо виникнуть питання зателефонуйте нам+380672333955, +380952333955

Питання: чи можу я з громадянством України але іноземними правами водити орендоване авто в Україні?

Арендовал в двух разных компаниях:
1. NarsCars, в Харькове — норм контора, никаких проблем с оплатой и возвращением депозита. Дали двухлитровый Фокус в хорошей комплектации, вместо забуканного Поло, что порадовало. Но Фокус явно «биток из сша», т.к. были странности в управлении на скоростях.
2. Rentdrive.ua, в Киеве. Привезли сразу в аэропорт, там же забрали (доп услуга). Тоже всё без проблем.
П.С.: На обеих машинах был вынужден ездить на расстояния >1500 км, т.к. ездил на юг, к родителям.

Дякую, В Україні середній рейт для довготривалого прокату $25 ?

категория бизнес смешная после эльфий

цена на Honda CR-V тоже интеренсня

Також є необхідність взяти на прокат машину. Буду в Києві всього три дні, але без машини ніяк. Думаю авто середнього класу мені підійде ідеально. Порадбте фірму.

Подписаться на комментарии