Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Раді ухвалити Дія City в другому читанні і в цілому

Сьогодні, 18 червня, Комітет з питань цифрової трансформації провів засідання народних депутатів, на якому розглядали проєкт Закону № 4303. Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Заступник голови Комітету Єгор Чернєв під час засідання сьогодні повідомив, що до обговорення проєкту долучилися представники органів держвлади та IT-індустрії.

До другого читання надійшло 358 пропозицій і правок, з них:
124 — врахували повністю
13 — редакційно
36 — частково
185 — відхилили

За результатами засідання Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроєкт № 4304 в другому читанні та в цілому, з урахуванням пропозицій Комітету.

Законодавча база проєкту Дія City розробляється у співпраці з IT-галуззю. Підготовлений до другого читання законопроєкт № 4303 містить низку змін.

UPD

Як повідомляє Комітет, підготовлений до другого читання законопроєкт № 4303 містить такі зміни:

  • До 25 років збільшили строк, протягом якого держава гарантує ІТ-індустрії незмінність умов Дія City;
  • Спростили вимоги для стартапів;
  • Удосконалили процедуру втрати резидентства;
  • Розширили перелік кваліфікованих видів діяльності;
  • Вилучили норму щодо договорів про непереманювання.

Матеріали на тему:

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
До 25 років збільшили строк, протягом якого держава гарантує

ой сумніваюсь...

В солдатах 20 лет было, сколько на галере — не знаю, но думаю гребцы умирали быстрее.

а може хтось популярно пояснити як договір про неконкуренцію буде працювати? (Відповідно до цього законопроекту)

Поддерживаю, я просто не могу найти нигде, как именно это будет работать.

Да, благодаря резонансу от петиции.

Так, забрали норму договорів щодо непереманювання. Доповнили топік цією інформацією

Как говорится «Собаки лают, караван идёт»

Підписатись на коментарі