Інструкція по вакцинації у Києві (оновлено 21.07.2021)

Оновлення від 21 липня: Із 22 липня всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами Spikevax Moderna

Оновлення від 29 червня: МОЗ пропонує компаніям з 50+ співробітникам організовувати вакцинацію Пфайцером. Запитуйте деталі у керівництва своєї компанії.

Вчора нарешті чіпувався. Дуже здивований що влада погано робить маркетинг центрів масової вакцинації та не пушить людей які записалися через Дію. Навіть тут на форумі немає інфи! Пишуть тільки про вакцинацію від кластерів, хоча вже місяць як працює МВЦ.

Я сам дізнався про такий центр випадково, від свого колеги Віктора Черніявського. Вакцинуватися може будь-хто! Незалежно від прописки та віку! Вакцинують Sinovac/Coronavac. Зараз ця вакцина «не котується» Європою, але в мене є непідтверджена інфа що через місяць вже буде котуватися. Втім, для мене це некритично, чекати півроку поки до нас доїде пфайцер я не збираюсь. Навпаки, шкодую що не чіпувався раніше.

Отож, інструкція:

  1. Дізнатися години роботи центру вакцинації у МВЦ. Зазвичай він працює на вихідних, проте перед святами та наступного тижня буде працювати у четвер та п’ятницю. Точної інфи я не знайшов, гугліть. Після обіду людей значно менше.
  2. Берете паспорт та йдете до МВЦ. В інтернеті пишуть що потрібні: запис на вакцинацію в Дії, декларація з лікарем, запис через сайт helsi.me. Мені то все нічого не знадобилося, лише паспорт.
  3. Йдете до МВЦ, шукаєте вхід 4А там має бути табличка «вакцинація», можливо стоятимуть люди у черзі. Якщо не зможете знайти — питайте у місцевих.
  4. Піднімаєтесь на четвертий поверх, підходите до будь-якої бригади, заповнюєте папірці, чекаєте поки папірці оцифрують.
  5. Отримуєте укол, сидите півгодини у залі. Йдете додому.
  6. Вам дадуть папірця на якому буде зазначено дату другої вакцинації та адресу і телефон лікарні. Потрібно буде туди зателефонувати та записатися.
  7. Все! Не забувайте що після першої вакцини імунітет недостатньо міцний, тому обов’язково треба зробити другу.

Карта проходу:

Вакцина Sinovac/Coronavac показала свою ефективність у боротьбі з тяжкими та середніми формами ковіду. Так пишуть в інтернеті.

Для мене особисто переваги від вакцинування значно перевищують потенційні негативні ефекти. Тому я вакцинувався та закликаю вас зробити те саме поки до нас не дійшов штам дельта з Росії. Самопочуття добре, нічого не болить, не крутиться та не свербить.

В інших містах теж є центри масової вакцинації! Шукайте в інтернеті.

Другу вакцинацію можна зробити в будь-якій районній поліклініці де є вакцини. Я зателефонував найближчу, мені сказали години роботи кабінету, прийшов, заповнив анкету-згоду, отримав укол, пішов. Попереднього запису, Дії, helsi.me та нічого іншого не треба було.

Всім доброго здоров’я та гарних вихідних!

p.s.: не забувайте підписатися на мій телеграм канал. Того тижня я ставив у продакшн ClickHouse!

👍ПодобаєтьсяСподобалось19
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

З одної сторони так, прікольно. Я сам вакцинувався, але юзав AstraZeneca (корейська). З іншої є трохи зрадонька тут, коли через Covax для вразливих верств населення присилають Pfizer, але їх отримують дуже вразливі депутати. А ви стійте далі в черзі МВЦ за китайською вакциною яку ще не апрувнули в ЄС і хз чи апрувнуть...Надіюсь колись цей цирк закінчиться

Ну що друзі, маю можливість перевірити якість китайської вакцини на собі. Злі язики що нижче намовляли на мене можуть злорадствувати.

Того тижня захворіла дружина, а кілька днів тому піднялася температура вже у мене, далі історія як і у всіх. Сьогодні практично втратив нюх та смак. Дуже неприкольно коли їж сир за 500 а він тупо як поролон. ПЛР-тест позитивний.

Як же так я заразився коли вакцинувався? Через довготривалий контакт з хворим—від цього ніяка вакцина не захистить. У моєї дружини симптоми виникли на кілька днів раніше, а вона нажаль не була вакцинована. Хоч усюди ходила в масці. Очевидно що ми постійно дуже близько контактували, я постійно отримував великі дози вірусу, набутий імунітет (та ще й китайський, що слабший за американський) не зміг з цим впоратися, ось і все. Крім мене заразилась також наша подруга (невакцинована) з якою контактувала дружина.

Наразі в мене перебіг йде трошки легше ніж у дружини—температура максимум 38.5°, болить горло, забитий ніс, шмарклі та нечастий кашель. Сатурація в нас 99 так що я думаю будемо в порядку. Повністю пропав апетит, їсти нічого не хочу.

П’ю ібупрофен дві таблетки на день, цього вистачає щоб тримати температуру до 37.5°, адекватно мислити та працювати.

В цілому досить неприємно, бо ліків немає, сиди збивай температуру, міряй сатурацію, пий водичку та чекай поки імунітет роздуплиться.

Чи захворів би я, якщо б дочекався модерни? Думаю що так, через постійний контакт з хворим. Втім то вже немає значення. Сподіваюсь що вакцина посприяє швидшому одужанню.

Важливий висновок—вакцинуватися треба усім у сім’ї інакше ризикуєте заразитися навіть якщо у вас два пфайцери.

Буду тримати шановне панство в курсі.

вопчем устал ждать пока галерочька наконец-то организует центральную вакцинацию в соответствии со списьками двухмесячной давности, позвонил медсестре врача из декларации да и съездил в ближайший пункт вакцинации. вся процедура от принятия решения позвонить до получения вакцины заняла около одного часа, очереди как таковой не наблюдал, но поток 2-3 человека видел постоянный. синовак, однодозовые флаконы. решил для себя, что хоть какая-то минимальная защита всё лучше чем ничего, не время капризничать таксказать. но канешно каждый сам решает за себя. будьте здоровы!

Summary по технологіям.

Inactivated vaccine: Coronavac/Sinovac, більшість вакцин проти грипу, вакцини проти сказу (rabies), поліо, вірусного енцефаліту.
Відносно стара технологія. Відносно дешево. Супчик зі шматків віруса, вбитого теплом, формальдегідом або чимось ще.

mRNA: Moderna, Pfitzer, (CureVac, Walvax)
Розчин синтезованої messenger RNA в чомусь, що не дає mRNA протухнути. Нова технологія, до COVID ніби масово взагалі не використалась. Проблема донести молекулу mRNA з лабораторії до клітин людини без пошкоджень.

Viral vector vaccine: Oxford-AstraZeneca, Johnson & Johnson, Convidencia, (Sputnik V), дві вакцини проти Еболи
Інший, відносно безпечний вірус, модифікується щоб заражав але не розмножувався, в нього копіпаститься фрагмент коду цільового віруса. Вірус заражає людину, викликає імунну відповідь в т.ч. на доданий фрагмент. Оболонка віруса-вектора захищає фрагмент під час транспортування. До COVIDа такі вакцини були заапрувлені тільки проти Еболи.

en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_vaccine

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Scott Alexander опублікував величезний мета-аналіз та синтез існуючих досліджень по івермектину: Ivermectin: Much More Than You Wanted To Know

Рекомендую почитати усім свідкам івермектину а також тим хто сумнівається або піддався на вплив пропаганди свідків івермектину.

Якщо коротко: значна частина досліджень є сфальсифікованими, неякісними або статистично незначними. Якщо їх відкинути то івермектин дійсно показує трішки кращу ефективність ніж плацебо. Ймовірніше за все ця ефективність є результатом того що люди просто позбавляються глистів, адже всі дослідження які показують позитивний ефект проводилися у місцевостях де люди зазвичай мають багато червів. Конкретно проти коронавірусу ймовірніше за все ефекту або немає або він статистично незначний.

Якщо у вас немає глистної інвазії, то ймовірніше за все, інвермектин ніяк вам не допоможе.

Я не думаю, що на доу знайдуться реальні (не тролоботи) люди, які захочуть їсти ветеринарні препарати.

ветеринарні

Це препарат для людей в тому числі і його можна купити в «людських» аптеках. Відрізняється від ветеринарного («паста для коней») очищенням та дозуванням.

вопрос знатокам — есть ли сейчас возможность получить бумажный сертификат с QR кодом без установки Дия? в сентябре получил бумажный, но QR кода там нет. мож что поменялось

На портале дия скачать ПДФ и распечатать, если шапочка из фольги жмет

для этого все равно придется зарегистрироваться в дие

в условии было

без установки Дия

, а не без регистрации

Потім можна видалити аккаунт

Все мы там будем, кто-то раньше, кто-то позже. Это я про Дию)

site.ua/...​-krutiti-golovoyu-iy6rjx3
без регистрации никак, потом удалить аккаунт как чел там советует

Зачем переубеждать антиваксов? Зачем мешать естественному отбору? Каждый в силе решать свою судьбу, в иных ситуациях люди так же совершают роковые ошибки изза «правильности» своей позиции

Вообще, антиваксы выгодны государству. Ведь умирают в основном пенсионеры, больные и слабые, кто не работает, кто не платит налоги, кто наоборот сидит на шеи у государства. Не думаю что наше государство настолько низко упало, но для рашинского это вполне норма, иначе как объяснить ольгинские ботофермы распространяющие антиваксовскую чушь? Рикошетом и Украину задело так как соседнее государство, тот же язык, те же ресурсы и соцсети.

Якби вони просто помирали спокійненько. А так — давай ліжко та кисень, а не просто нафіг, переобладнуй лікарні і посилай із лікуванням інших, лікарям потім ще ПТСР лікуй, потім більшість все одно не помре і буде ще більше допомоги медичної вимагати.

Природній відбір діє на рівні популяцій, а не окремих людей.

Будет смешно, если через полгода появятся другие вакцины. Которые будут и эффективнее, и безопаснее. И не требовать ревакцинации каждые полгода. Уже вроде идет работа, ученые пишут что одного S-белка в вакцине недостаточно, потому как наш иммунитет к нему формирует сильный имунный ответ с тучей антител, но совершенно не формируется память на клеточном уровне, и организм быстро забывает о вторжении. Перестает распознавать этот белок и формировать имунный ответ при повторных контактах. И второе, идут разговоры, что S-белок и отдельные его последовательности, могут встраиваться в клетки, или накапливаться в них при многократном ваедении. Процесс его утилизации не изучен, и в реальной жизни, организм никогда не сталкивался с таким количеством специфического белка, регулярно попадающего в кровь, при отсутствии собственно, возбудителя.

Будет смешно, если через полгода появятся другие вакцины. Которые будут и эффективнее, и безопаснее.

Появятся, но и к таким вакцинам антиваксеры найдут 100500 аргументов почему они вредят, стерилизуют, убивают имунку, итд итп.

убивают имунку

не просто убивают умунку
а убивают бычий/конский/мегасильный иммунитет

а убивают бычий/конский/мегасильный иммунитет

И подсаживают на иглу. Вакцинную иглу.

чет ржу

логика антиваксера похожа на
как если бы человек заявил, что он пауермен, пауерлифтер и почти чемпион мира силен как Халк, и при этом будет бояться поднять гантелю в 10 кг — ну а вдруг силушка куда то денется и вообще поднимать тяжести вредно для здоровья.

Да, но абсурдность их логики в том, что для пауэрлифтера временное использование гантельки 10кг — это тренировка, отточить технику выполнения упражнения на легких отягощениях и быть готовым технично дернуть штангу 100кг, но вакцина это не тренировка организма, вы не понимаете, это другое.

но вакцина это не тренировка организма, вы не понимаете, это другое.

это заговор
гантелька 10кг, которая убьет напрочь наработанное годами и хорошую генетику

куда там подпольно произведенной на коленке запрещённой спортивной фарме — ее годами и колят ниче. нет, тут прямо золотая пуля и осиновый кол в одном флаконе — раз вколол и всё, иммунитет в труху, мировой заговор, чипипование и бесплодие.

BREAKING: Germany’s vaccine advisory committee has recommended that people under 30 only receive the Biontech-Pfizer COVID shot www.dw.com/...​t-to-under-30s/a-59773550

Добре думайте чи колоти собі будь-яку вакцину. Читайте (англомовні ресурси) про можливі побочки кожної конкретної вакцини (серце, тромби) і яку відповідальність несе правляча ЗЕ-команда за побічні ефекти від цієї примусової, масової вакцинації.

Після таких заяв, жодній вакцині не довіряю, але це звісно особиста справа кожного. Бо ці турботливі глобалісти з Пфайзеру через 6-12 місяців ще зроблять якусь подібну заяву, що можна було і без вакцинації або що власний імунітет краще.

Обрані коментарі людей під цією новиною в фейсбук:
1. Outcomes the keyboard heath experts
2. If it was said by someone else before they would consider it another conspiracy theory , time will reveal the real harm .....
3. No heart muscle inflammation?

И что тут нового чего никто раньше не знал?

То что у вакцин есть побочки? Так этого никто никогда и не скрывал, было известно с самого начала. Вакцина по сути тот же вирус или часть вируса, стимулирует те же части иммунной системы что и вирус.

То что у одной вакцины больше или меньше побочек чем у других? Так с самого начала было известно и со временем дополнялось реальными кейсами. Новость скорее надо читать так: пфайзер показал себя вполне надежным по сравнению с модерной (которая в свою очередь тоже признана безопасной), поэтому лучше колоть пфайзер.

Как бы то не было, вирус страшнее любой вакцины в любом отдельно взятом организме. Если вакцина у кого-то вызвала тромбы, он бы их и от вируса получил. Не надо сравнивать так что вот Вася 30 лет переболел легкой формой, а Петя 30 лет получил Модерну и тромбы, значит Модерна это зло а вирус в 30 лет не страшен. Статистика так не работает.

Тромбоз вызывает аденовирус и вакцины на его основе. Где вы встречали инфу что и ковид тоже?

People who contract COVID-19 are also 100 times more likely to experience cerebral venous thrombosis (CVT) than the general population, a new pre-print Oxford University study has found.

The research, conducted in the wake of numerous high-profile clotting cases linked to people who had received the AstraZeneca vaccine, found around 39 in one million people with COVID are diagnosed with CVT, compared with 0.4 per million people who had not contracted the disease.

CVT was also found to be more common among people who received either the Pfizer, Moderna or AstraZeneca COVID vaccines — at a rate of between 4–5 per million — meaning people with coronavirus are between 8–10 times more likely to develop the blood clots than those who have been vaccinated against it.

Само исследование:
osf.io/a9jdq

Спасибо за ссылку, интересное чтиво.

Хочу лишь заметить, что напрямую сравнивать случаи тромбоза больных и привитых, некорректно. Даже если корона в 10 раз чаще вызывает тромбоз, пациент в это время лежит в стационаре с обширным поражением легких, под присмотром врачей. Ему дадут препараты для разжижения, и угроза для жизни пропадает.
Совсем другое дело, если вырвать из обычной жизни ЗДОРОВОГО человека, у которого совершенно неожиданно может развиться тромбоз через несколько недель после прививки. Он в это время может быть за штурвалом самолета, глубоко под водой, или просто в месте, где нет доступа к мед помощи. Большинство просто не знает про такой риск. И тут шансы умереть очень велики.

Тромбоз возникает далеко не только у тех, кто лежит в больнице. У моей мамы при ковиде и сатурации 95+(в больнице, к счастью, полежать не довелось), анализы по тромбам в десятки раз превышали норму, при этом никак визуально не поймёшь, что такая проблема есть.

Что тут думать, это выбор или жить или умереть, у меня на глазах переболело 4 человека, двое чуть не умерло.

Какой возраст у 2 переболевших и 2 почти умерших?

Вопрос ко все. А чем вы руководствуесь при выборе вакцины? Коронавак, Пфайзер, Джонсон, Модена? Данные по эффективности кто-то оценивал? Риски-осложнения? Или что есть то и колю? Просто в информационном поле этой инфы нет, хотя запрос в обществе на нее имется.

А чем вы руководствуесь при выборе вакцины? Коронавак, Пфайзер, Джонсон, Модена?

вибрав Pfizer бо звучить як назва крутої рок-групи.

Інфи повно
Але pro-plague не вміють читати тексти англійською

Ничем не руководствовался. Я часто болею бронхитами + каждое лето обструктивный бронхит. Записался к семейному врачу на АстраЗенека, но фирма быстрее подвезла Файзер — вакцинировался файзером. Т.к. у меня, собственно, выбор один — как бы выжить.

Ну вот, Украину, заповедник антиваксерства и бизнес империю по подделыванию сертификатов, исключили из зеленой зоны в Европе

Україну видалили через спалах ковіду (саме через небажання вакцинуватися), а не через підробляння (воно у нас є, але не більше, аніж в інших країнах Європи). Вакциновані можуть їздити в ЄС без проблем.

Вакциновані можуть їздити в ЄС без проблем.

Если страны ЕС будут выключать Украину из зеленого списка то не смогут. Из стран за пределами ЕС, не входящих в зеленый список не пускают даже вакцинированных.

www.eurointegration.com.ua/news/2021/11/9/7130069

Попри початкові повідомлення про заборону в’їзду туристам з України, влада Бельгії все ж лишила право на «несуттєві подорожі» тих, хто має український сертифікат про вакцинацію.

Про це йдеться у королівському указі, що регулює оновлені правила карантину після спалаху епідемії коронавірусу в Бельгії.

Попри те, що стаття 16 цього указу забороняє несуттєві подорожі до Бельгії (як-то то туризм, поїздки до друзів, бізнес-поїздки тощо) з держав, які виключили з «білого списку ЄС», вона містить також виняток для вакцинованих іноземців. Для поїздки до Бельгії знадобиться сертифікат про вакцинацію, який прирівнюється до європейського. Українські електронні сертифікати, отримані через додаток або сайт «Дія», мають такий статус; паперові «міжнародні» сертифікати не визнаються належним доказом.

Також дозволений в’їзд дітей до 17 років, якщо ті подорожують з вакцинованими дорослими.

Указ встановлює, що право на в’їзд українців до Бельгії буде відкликане у разі, якщо Україна набуде статусу «зони дуже високого ризику». Наразі ми не маємо такого статусу, Україна класифікується як «зона високого ризику» (або «червона зона»).

Сайт бельгійського уряду, присвячений питанню пандемії, уточнює також, що подорожуючі з України, у тому числі туристи, зобов’язані здати два тести у Бельгії та відбути короткий «карантин», який, втім, не є перепоною туризму. Перший тест необхідно здати на 1-й або 2-й день після прибуття; у разі, якщо він є негативним, карантин можна припинити. Важливо, що правила дозволяють здати для цього швидкий антиген-тест і зробити це відразу по прибуттю, що зменшує тривалість карантину до мінімуму.

Другий контрольний тест необхідно здати на 7-й день перебування у Бельгії для тих, хто лишається у країні понад 7 днів; антиген-тест також є дозволеним.

Діти до 12 років не мають проходити тестування та не потребують ізоляції після в’їзду.

Нагадаємо, що раніше була опублікована інша інформація: посольство України у Бельгії підтверджувало закриття кордонів Бельгії для усіх несуттєвих подорожей з України, також про це повідомляла ЄвроПравда. «Враховуючи існуючу наразі суперечливу інформацію на офіційних ресурсах Королівства Бельгія, посольство звернулось за роз’ясненнями до прикордонної служби Бельгії», — повідомили ЄП в українській дипмісії. Редакція опублікує також офіційне роз’яснення оновлених правил в’їзду для вакцинованих мешканців України, щойно воно надійде.

Варто також зауважити, що більшість держав ЄС, як очікується, також лишать відкритими кордони для вакцинованих українців попри переведення нашої держави до «червоної зони». Раніше очільник МЗС доручив посольствам України докласти зусиль для збереження вільних мандрівок українців в ЄС.

простыню не читал.
смысл простой — бюрократия ЕС исключает страну из зеленого списка, а уже каждая страна в отдельности дальше решает прислушиваться к этой рекомендации и исключать Украину из разрешения на вьезд или нет.
Может быть так, что в Бельгию вьехать можно, а в Нидерланды нет.

ec.europa.eu/...​trictions_en#latestupdate

What happens if I travel from a green, orange, red or dark red zone?
If you are vaccinated or recovered and you have an EU Digital COVID Certificate, you should not be required to be tested or quarantine independent of the colour of the area you are travelling from.

Ну а собственно с августа Дию сертификат признают как EU Digital COVID Certificate

дельное замечание, может быть и правда диевский сертификат будет приравниваться в данном случае как для граждан стран ЕС.

Я на reopen.europa.eu слежу за 5 странами (Нидерланды, Франция, Швейцария, Испания, Германия), куда у меня забуканы отпуска в ближайшее время, нигде не видел чтобы вакцинированных украинцев не пускали

Будут ездить в НЛ через Бельгию, делов-то.
Через месяц волна спадёт, и будет опять не-красная зона.

Бельгию вьехать можно, а в Нидерланды нет

Более вероятно, что наоборот)

Бельгия была куда жестче в плане поездок

а им разве не все равно? там же хорошо живут, все есть, нафих в ту нищую эльфию кататься.

www.timesnownews.com/...​ceiving-real-doses/829999
Это прекрасно, забашляй денег за фейковый сертификат и получи настоящую вакцину.

Можно ли зайти в супермаркет и, увидев продающиеся сигареты вызвать наряд полиции?

Курят табак серьёзные люди, чтобы прерывать работу. Бывает, просят «Огня», чтобы познакомиться с понравившимся прохожим. Как держать сигарету, как подкуривать — это считается стилем курильщика. Мой друг Юрий даже кольца табачного дыма умел пускать в атмосферу.

На табачных упаковках крупно авторитно написано — «Курение убивает». Минздрав обращает внимание, что курение портит дыхательную систему, и здоровье в общем. Потерпевшие кашляют, воняют, и постоянно угрожают пожарной безопасности общества.

Колумб привёз этот яд из Америки, хотя пытался совратить заказчиков, что это специя из Индии.
Доверчивые курильщики теперь рассказывают что они таким образом успокаивают нервы, делают дыхательную гимнастику, останавливают суетливый ум.

Во время эпидемии Ковид, на улице правоохранители становятся в кружок, курят, общаются, шутят. Потом надевают маски и идут проверять у населения сертификаты о прививках.

Целая табачная индустрия(Phillip Morris), даже во время всемирной катастрофы, зарабатывает на убийстве граждан. В супермаркетах на кассе и других самых заметных местах — витрины табачной продукции, например пачка сигарет с надписью «Урожай черешни» 100 грн(~4$).

Не вакцинирует, потому что считает что вакцины не работают и корпорации создают их лишь бы стричь бабло. Сценаристы когда писали сценарий то думали что покажут самую нелепую теорию заговора. Они и подумать даже не могли что 10+ лет спустя огромное количество людей (проценты среди всего населения) в реале будут верить в чипирования, в золотой миллиард, что вакцины призваны убивать и калечить людей, делать их бесплодными и в другую ересь.

и корпорации создают их лишь бы стричь бабло
что вакцины призваны убивать и калечить людей

Что меня поражает, такие люди не в состоянии:
— открыть прайс на вакцины и сравнить с прайсом на лекарства
— стать в аптеке на часик, и посмотреть сколько денег тратит население на лекарства и фуфломицины только в одной точке продажи (помножить на количество аптек в стране)
— увидеть что страховая медицина проталкивает вакцины во все щели, хотя страховой надо только одно: «клиенты платят деньги и не обращаются за лечением» (как то это совсем не вяжется с «нас хотят всех убить кококо»)

Страховая не проталкивает никакие вакцины. Есть такая вещь как тендер — кто предложит лучше условия, тот и получит контракт на ХХХХ гребцов, многие из которых не будут этой страховкой и пару раз в год пользоваться -> профит.

Страховая не проталкивает никакие вакцины.

Я про эльфийскую страховую. Проталкивает. Мне это немецкий педиатр говорила — «нас пушат сейчас со всех сторон»

У нас в страховках максимум от гриппа прививка, которую я никогда не делала и не планирую.
А вот те, что делала или хочу сделать — отсутствуют.

Страховые следуют рекомендациям ВОЗ, полагая что массовая вакцинация позволит сократить расходы на лечение для общества в целом. И это совершенно ничего не говорит о здоровье одного конкретного индивида. И если вопрос встанет, пожертвовать ли этим индивидом для «общего блага», поверьте, его мнения даже не спросят.

Насчет цены вы немного заблуждаетесь, дело не в цекне за штуку, а в доходах в целом. Капитализация производителей вакцин уже давно обогнала производителей пилюль и антибиотиков, даже блиставший десятилетими Пфайзер, за счет огромной маржи на Виагре, сегодня основной доход получает от вакцин ковид.

У Пфайзера многие препараты — оригинальная разработка. Первые несколько лет такие препараты защищены патентом, потом на рынок вываливается куча дженериков, как правило, гораздо дешевле, и продажи оригинала идут на спад. Собственно, и Виагра уже не приносит столько дохода, т.к. люди пытаются сэкономить и берут что-то подешевле. А вот у вакцин от ковида с конкуренцией беда, и Пфайзер сейчас снимает за свою самые сливки рынка. И они же там еще противовирусный препарат от ковида выпускают, в таблетках, вроде. На нем тоже заработают много, в ближайшие несколько лет так точно.

Ну так у них логика что вакцины калечат, убивают иммунитет чтобы сделать тебя зависимым от лекарств и до конца жизни нести денюжку фарме. Их логика в том, что все твои последующие болячки в 40-80 лет это последствия вакцин а не твоего образа жизни и банальной старости. И в качестве аргумента приводят «ну я же не болел до 30-40 лет! а потом вакцины, доктора угробили мне иммунитет и здоровье!». Ну блин, так и машины с конвейера работают как часы и начинают ломаться через 10-20 лет, в зависимости от того, кто, как и сколько ездит (образ жизни если переводить на вакцины и людей)

И в качестве аргумента приводят «ну я же не болел до 30-40 лет! а потом вакцины, доктора угробили мне иммунитет и здоровье!

Интересно что на них их же «логика» вообще не действует — «все люди которые употребляли в пищу огурцы — умерли» :-) Антиваксер это способ мышления и организация нейронных связей в мозгу.

Вакцины, приводящие к бесплодию, действительно существовали. Получились они такими не специально, а, по заверению производителя, случайно. При отсутствии полноценных испытаний и нормального контроля качества. Было это много лет назад. Программу вакцинации проволили в Африке на деньги ВОЗ и красного креста. Те благими намерениями, вроде.

В контексте ковид, данная тема возникла тоже не случайно, S-белок имеет последовательность нуклеотидов, совпадающую с другим белком, регулирующим способность плаценты прикреплять яйцеклетку. Была теория, что антитела, натренированные на s-белок, могут атаковать и его. Эта теория не подтвердилась! Но пока ее не проверили, опасения имелись, и, по моему мнению, вполне обоснованные.

Насчет бабла комментировать лень.

Ну що друзі, тиждень хвороби пройшов, сьогодні восьмий день, вже три дні маю нормальну температуру та зникли дефолтні симптоми (слабкість та біль у м’язах). Залишився сухий кашель. Задишки та інших приколів з легенями не було і немає, сатурація всю дорогу що в мене що в дружини була 98-99. Нюх потроху повертається.

Чи допомогла вакцина у перебігу хвороби не знаю—нижче вакциновані люди писали що хворіли досить тяжко. В дружини на восьмий день ще була температура, до того ж їй прописали антибіотики по результатам обстеження. Наша подруга ніби вже на третій день не мала суттєвої температури та ніби теж вже відновлюється, хоча значно старша за нас.

За кілька днів до появу симптомів я зустрічався з колегами (працювали в коворкінгу цілий день, постійно знаходилися в контакті в маленькій кімнаті). Троє з них перехворіли раніше, один вакцинований пфайцером, інший модерною. Ніхто з них нащастя не захворів.

Ключові моменти які би я хотів знати перед тим як хворіти:
1. З першого дня варто зробити ПЛР-тест щоб відкинути жодні сумніви. Коли дружина тільки захворіла то ми подумали що в неї звичайна застуда бо вона перед тим перемерзла, а симптоми були такі самі як в застуди. Ще декілька днів ми реально сумнівалися але коли захворів я то вже все стало зрозуміло.
2. Не відкладати візит до лікаря, та якомога швидше записатися на прийом. Незважаючи на те що ліків немає і ваша справа сидіти—одне діло читати поради в інтернеті (багато з яких протирічать одна іншій), і зовсім інше—отримати рекомендації конкретно для себе. В моєму випадку лікар пояснив мені чому в мене болить горло і що приймати та робити щоб не боліло. Стало легше на наступний день. Також вам скажуть рекомендації по менджменту температури, диханню і супровідній терапії.
3. Вакцинуватися все одно потрібно. Як вам відомо, навіть набутого після хвороби імунітету надовго не вистачає, і люди хворіють по кілька разів. Тому нажаль захворіти по методу Юри Базая, отримати «органічний» імунітет, та жити собі спокійно не вийде. Бо через рік треба буде хворіти знову. Взагалі краще не хворіти.
4. На рахунок лонг-ковіду поки що нічого сказати не можу.

В цьому та іншому треді людина з ніком invermectin zinc vitamin c стверджувала що за допомогою протипаразитного засобу Invermectin вилікувала усіх своїх родичів від ковіду за два дні.

Я почитав інтернет стосовно цього чудо-засобу, і на диво виявилося що на заході дискусія щодо інвермектину надзвичайно політизована. Демократи вважають що це отуйна паста для коней, а республіканці—супердешеві та суперефективні ліки від ковіду яким не дають ходу фармакорпорації тому що інакше втрачатимуть гроші на непроданих вакцинах. Якусь неупереджену інформацію знайти складно, більше того, моїх знань очевидно не вистачає для того щоб оцінити якість досліджень. Багато людей пишуть що дослідження які обіцяють манну небесну містять купу недоліків а то й взагалі сфальсифіковані, але як це підтвердити або спростувати я не знаю. Та вже й не дуже цікаво, бо фактично одужав.

Насправді хоч є дослідження які показують деяку ефектівність інвермектину, вони проводилися з недоліками. Якщо вам цікава ця тема то пропоную почитати коменти на Slate Star Codex: astralcodexten.substack.com/...​-to-check-a-play-in-three ось комент звідти:

The large and well conducted trials seem to be showing little and no effect. That has been my amateur vague sense, as well as the direct conclusion of a number of «actual scientists» who I’ve seen look into this. The antis seem to have consistently had principled and sensible objections, comparisons, and arguments, while the pros have tended to have more careless and less scientific points.

В мене немає своєї думки щодо цих ліків, але я застерігаю вас від самолікування. Під апарат їхати вам а не конспірологу-аноніму з інтернету, тому з обережністю ставтеся до будь-якої інфи, особливо яка обіцяє вилікувати вас за 2 дні.

Чи допомогла вакцина у перебігу хвороби не знаю—нижче вакциновані люди писали що хворіли досить тяжко.

Я знаю багато людей які перехворіли дуже легко без вакцини

Нажаль ми не дізнаємося скільки людей не захворіли взагалі бо були вакциновані, мені чомусь здається що їх теж чимало.

А могли бы узнать, если б делали БЕСПЛАТНЫЕ тесты всем желающим и вели ститистику.
Напомню, в законе о защите населения от инфекц хвороб, у пациентов есть право, а у гос органов, обязанность, предоставить полную и исчерпывающую информацию о болезни, рисках, последствиях, профилактике и тд. Но почему-то ни объективной информации, ни даже попыток собрать нормальную статистику, я не вижу. Как и информации о профилактике, группах риска, целесообразности прививок и рисках, для каждой группы. Чувствую себя баранчиком, за которого все решили, и ведут на стрижку с тысячами других.

3. Вакцинуватися все одно потрібно. Як вам відомо, навіть набутого після хвороби імунітету надовго не вистачає, і люди хворіють по кілька разів. Тому нажаль захворіти по методу Юри Базая, отримати «органічний» імунітет, та жити собі спокійно не вийде. Бо через рік треба буде хворіти знову. Взагалі краще не хворіти.

Знакомая работает врачом в поликлинике, заболела ковид зимой прошлого года, перенесла легко. Летом вакцинировалась, через месяц заболела повторно. Ковид подтвержден, они регулярно делают тесты. В этот раз перенесла тяжело, сейчас ее снова заставляют идти на ревакцинацию. Из чего логичный вывод, вакцинация, по крайней мере для некоторой группы людей, не работает, и не защищает, ни от заражения, ни от последствий.
Рассуждения по поводу иммунитета, выглядели бы лучше, со ссылками на источник.

Из чего логичный вывод

Чудово що ви на підставі одного випадку робите висновок за всіх. Зразу видно освічену людину зі знаннями матстату.

dou.ua/...​rums/topic/33894/#2271868

Людина вважає, що туберкульоз — це вигадки
А ви про теорвер

Александр, вы не заболели? Или сегодня на доу день такой?
Туберкулез не выдумка. Но его причина не в самой палочке, обитающей повсеместно, а в сочетании факторов, при которых эта палочка может становится активной и наносить вред организму, вызывая открытую форму. Это кстати, не единственный способ навредить человеку. С появлением вакцин, возникла и другая форма — туберкулез костей. Когда палочка проникает в кость и там создает гранулемы. Все это легко гуглится, кстати.

С появлением вакцин, возникла и другая форма — туберкулез костей.

Эм? Я вот в школе учить биографии писателей терпеть не могла, но точно помню, что Леся Украинка умерла от туберкулёза костей. Вакцины тогда были единичными, а от туберкулёза её и вовсе не существовало.

Ok, похоже вы правы. Болячка возникла раньше.

Ні, ваша маячня не гуглиться

Ви просто ленитесь.
ru.wikipedia.org/wiki/Туберкулёз

Всего в мире носителей бактерий и больных не менее двух миллиардов человек, то есть треть населения мира. Носительство увеличивается с возрастом, поэтому носителями являются примерно половина взрослого населения Земли. Каждый десятый из носителей микобактерий туберкулёза в течение жизни будет страдать от активной формы туберкулёза.

Tубинфицированность
Основная статья: Латентный туберкулёз

Существует мнение, что M. tuberculosis инфицирована примерно треть населения Земли[23], и примерно каждую секунду возникает новый случай инфекции[24]. Распространение туберкулёза неравномерно по всему миру, около 80 % населения во многих азиатских и африканских странах имеют положительный результат туберкулиновых проб, и только среди 5–10 % населения США такой тест положителен[3]. В России скрытую форму туберкулёза (которая может ни разу в жизни не перейти в активную стадию) имеет до 80 процентов россиян[25][26][27][28][29].

Опровергать будете?

Рфіянську пропаганду на вікі, я навіть читати не буду

Нет, я написал «для определенной группы людей», где вы увидели обобщение на всех, или логическое противоречие?
Как раз противоречие я нахожу в вашей логике. Со всех каналов нам льют в уши, что привика вас защитит. Но оказывается, это не точно. И не всех. И не навсегда. Хорошо, у меня тогда встречный вопрос: меня лично с какой вероятностью она защитит? Ответа нет. Но я должен принимать решение вакцинироваться, подписать бумажку что я ознакомлен со всеми рисками (нет), и быть готовым за свои кровные лечить побочки (напомню, фонд компенсации от поствакцин осложнений, у нас до сих пор не наполянется).

Зразу видно освічену людину зі знаннями матстату.

Сказал человек, который все еще про 100% рассказывает)

дискусія щодо інвермектину надзвичайно політизована
Якусь неупереджену інформацію знайти складно

Бро
А етикетка на ліках — це проіскі дєрьмократов чи комуністів?
i.imgur.com/MllieH1.png

Я почитав інтернет стосовно цього чудо-засобу, і на диво виявилося що на заході дискусія щодо інвермектину надзвичайно політизована.

Коллега вылечил двоих родычей ивермектином, второй вообще плох был, долго не могли найти кислород. На третий день задышал сам и явно пошёл на поправку. Рассказал на работе всем, и еще несколько коллег проделали тоже с родителями, у кого был ковид. Эффект аналогичный. Все быстро выздоровили.
Ну и как бы, на сайте ВОЗ висит рекомендация к применению, с припиской «для лечения covid в рамках клинических экспериментов».

Ну що друзі, маю можливість перевірити якість китайської вакцини на собі. Злі язики що нижче намовляли на мене можуть злорадствувати.

Того тижня захворіла дружина, а кілька днів тому піднялася температура вже у мене, далі історія як і у всіх. Сьогодні практично втратив нюх та смак. Дуже неприкольно коли їж сир за 500 а він тупо як поролон. ПЛР-тест позитивний.

Як же так я заразився коли вакцинувався? Через довготривалий контакт з хворим—від цього ніяка вакцина не захистить. У моєї дружини симптоми виникли на кілька днів раніше, а вона нажаль не була вакцинована. Хоч усюди ходила в масці. Очевидно що ми постійно дуже близько контактували, я постійно отримував великі дози вірусу, набутий імунітет (та ще й китайський, що слабший за американський) не зміг з цим впоратися, ось і все. Крім мене заразилась також наша подруга (невакцинована) з якою контактувала дружина.

Наразі в мене перебіг йде трошки легше ніж у дружини—температура максимум 38.5°, болить горло, забитий ніс, шмарклі та нечастий кашель. Сатурація в нас 99 так що я думаю будемо в порядку. Повністю пропав апетит, їсти нічого не хочу.

П’ю ібупрофен дві таблетки на день, цього вистачає щоб тримати температуру до 37.5°, адекватно мислити та працювати.

В цілому досить неприємно, бо ліків немає, сиди збивай температуру, міряй сатурацію, пий водичку та чекай поки імунітет роздуплиться.

Чи захворів би я, якщо б дочекався модерни? Думаю що так, через постійний контакт з хворим. Втім то вже немає значення. Сподіваюсь що вакцина посприяє швидшому одужанню.

Важливий висновок—вакцинуватися треба усім у сім’ї інакше ризикуєте заразитися навіть якщо у вас два пфайцери.

Буду тримати шановне панство в курсі.

Як же так я заразився коли вакцинувався? Через довготривалий контакт з хворим—від цього ніяка вакцина не захистить.
Важливий висновок—вакцинуватися треба усім

Ось саме, дітки, і виглядає когнітивний дисонанс.

А міг займатись профілактикою і жити нормальним життям протягом усієї скандемії, не маючи жодного сік дей.

Шановний у вас два стільця—на одному вакцина та гарантований захист від госпіталізації, на іншому свобода вибору та ускладення. Куди самі сядете куди маму посадите?

та гарантований захист від госпіталізації

Этого, увы, нет, дельта картинку несколько наломала, а про обновление прошивок чипов пока не слышно

Ви про цей надлом?
censor.net/...​vaktsynovani_fotoreportaj

Коли 2 вакцинованих на 200 хворих?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

www.beckershospitalreview.com/...​ccinated-study-finds.html

Предваряя BS про требования дослідження, предлагаю уразуметь, что исследования строятся на определённых измерениях, и эти цифры именно являются измерением

Предваряя BS про требования дослідження, предлагаю уразуметь, что исследования строятся на определённых измерениях,

То почекаємо, коли вони з’являться
А поки що стратегія — вакцинація

Пффф
А ви повністю читали статтю?
Given the large number of fully vaccinated Israelis, some breakthrough cases were expected, health officials say, and a growing body of research has shown those who are unvaccinated face far higher risks of severe illness or death from a COVID-19 infection

С выделенным болдом я и не спорил.

Просто даже 1 случай на 100 — это уже не 100% защита, как утверждает пан Рожков

99 < 1
Так виходить?

Чи ви за те, щоб вакцинуватись, носити маски і соц дистанцію, а потім ще додаткову вакцинацію проти нових варіантів?

99% < 100%, по ссылке дальше даже ниже.

Я за точность формулировок в таких важных вопросах, вопрос за что я лично тут вообще нерелевантен.
www.cdc.gov/...​olumes/70/wr/mm7037e2.htm

On September 10, 2021, this report was posted online as an MMWR Early Release
In this multistate interim analysis of 32,867 medical encounters among adults of all ages during June—August 2021, when the Delta variant was predominant in the United States, VE of all three authorized COVID-19 vaccines combined remained high against hospitalization (86%) and ED/UC encounters (82%).

vaccines combined remained high against hospitalization (86%) and ED/UC encounters (82%).

Позвольте поинтересоваться, как получены цифры «защиты от госпитализации»? О какой возрастной аудитории идет речь? Полноценное плацебо-исследование был проведено только со спутником, но здесь речь не о нем, верно? Если я пропустил что-то, буду благодарен за ссылки.

18+ и до упора. В тексте написано, что для 75+ защита послабее

Eligible medical encounters were defined as those among adults aged ≥18 years who had received SARS-CoV-2 molecular testing (primarily reverse transcription—polymerase chain reaction assay within 14 days before or 72 hours after the admission or encounter) and a COVID-19—like illness discharge diagnosis. Vaccination status was documented in electronic health records and immunization registries.

То есть вакцинированых госпитализированных соотнесли к позитивным

unvaccinated face far higher risks of severe illness or death from a COVID-19 infection

Это пустая болтовня. Одно дело, когда высокий риск означает 50% против 2%, и другое дело, когда 0.5% против 0.1%. Это совершенно разные риски.

А коли скажуть, що ризик 50%. то ви скажете, шо треба 80%

І тд і тп

Замість цієї пустої маячні провакцинувались і ми б забули про цю тему
А так через таких як ви будемо всі страждати незрозуміло скільки

Я за то, чтоб публиковать реальные данные, отражающие объективную ситуацию. Вместо этого, вижу запугивание и манипуляции искаженными фактами. И вот такие вот эмоциональные жалостливые посты. Вы, наверное, целевую аудиторию попутали. Скептиков можно переубедить фактами, но не эмоциями.

Так є реальні дані
Чого ви їх не читаєте?
Чого ви маніпулюєте і пишете сопливі пости?
Може ви цільову аудиторію поплутали?
І коли pro-plague стали скептиками?

Недавно в нидерландском парламенте было голосование, насчет обязать местный минздрав публиковать статус вакцинации поступающих больных.
Коалиция не пропустила. И разные чиновники в один и тот же день называют разные цифры.

Хотя инфа все равно просачивается и есть данные с Израиля, ЮК, Бельгии.

про Израиль уже кидал
Вот про UK
www.cnbc.com/...​e-working-in-the-uk-.html

В частности про Северную Ирландию
www.health-ni.gov.uk/...​ons-previous-publications

Вакцины таки работают, но говорить про 100% — это бред

Недавно в нидерландском парламенте было голосование, насчет обязать местный минздрав публиковать статус вакцинации поступающих больных.

на ось це лінк

.

100%

en.wikipedia.org/...​wiki/Smallpox#Eradication
?

Тобто не було ніякого голосування

Цікаво тоді, яка була мета такої брехні

coronadashboard.government.nl
Вот тебе официальный дашборд. Удачи найти там такую информацию

А нащо мені шукати на цьому дашборді інфо про голосування в парламенті?

Цікаво тоді, яка була мета такої брехні

А нащо парламентарі, які не є науковцями чи мед спецами включили цю фразу

whereas confidence in institutions such as RIVM is never obvious and must always be able to be controlled and criticized, certainly by the Lower House;
?

Босс этого самого RIVM ранее говорил, что ковид не пройдёт, хорошая вентиляция не нужна и маски бесполезны. Вопросов к пацанам накопилось много.

На це також треба лінк

Босс этого самого RIVM ранее говорил

В статті тільки про маски
Але і це зашквар

Я уже замахался гуглить непонятно ради чего.
www.technieknederland.nl/...​nieuw-tot-jaap-van-dissel

По поводу вентиляции он отыграл назад летом, исследований накопилось достаточно и больше это игнорировать уже было нельзя.

www.forbes.com/...​of-the-covid-19-pandemic

Це залишає єдине питання — якого ця особа все ще сидить в своєму кріслі

Де факто это фигура больше политическая, чем экспертная, видать он устраивает коалицию.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Rutte-doctrine

Скептиков можно переубедить фактами, но не эмоциями.

Сорян, упоротых антиваксеров не переубедить ни фактами ни эмоциями.

Единственное, что может переубедить — какое-то фатальное событие, которое заставит серьезно задуматься о своих убеждениях и пересмотреть их (типа очень тяжелая болезнь, которая оставит пожизненные осложнения, или смерть нескольких родственников подряд от предотвратимой болезни)

Загалом, Україна є хорошим прикладом для наукового аналізу ефективності-неефективності вакцин.
Поряд Польща, де вакцинувалося принаймні 1 дозою 92%, а 2 дозами 50% (на жовтень www.statista.com/...​ovid-19-vaccination-rate)
У Польщі так само (але з затримкою) як в Україні почалася нова хвиля ковіду, кількість хворих порівняно майже однакова, зараз у Польщі середнє семиденне 14 тис www.worldometers.info/...​ronavirus/country/poland в Україні 21.6 тис)
Середня семиденна смертність у Польщі зараз складає 158, в Україні 680. Потрібно брати до уваги, що у Польщі хвиля почалася на 40 днів пізніше (як точку я брав день, коли середнє семиденне по захворюваності перевищило 1000 випадків — 18 серпня в Україні, 2 жовтня у Польщі). 40 днів тому в Україні середня семиденна смертність складала 156 смертей.

Тепер можна поставити мисленевий науковий експеримент: якщо вакцина не працює, то Польща матиме однакову смертність з Україною через 40 днів. Якщо працює, то побачимо, що у Польщі рівень буде набагато нижче.

Тепер можна поставити мисленевий науковий експеримент

Мені це нагадує спроби трейні розказати TL, як правильно робити «архітектуру» за допомогою «технології» про яку він вчора прочитав в якомусь блозі

Є що заперечити? Я пропоную метод доказової медицини, а ви що? Посилання на авторитет, як у середні віки?

Я пропоную метод доказової медицини, а ви що?

методи доказової медицини це рандомізоване контрольоване дослідження а не те що ви написали. І цих досліджень по всім вакцинам була ціла купа

Про пфайзеру приведите ссылку на такое исследование, пожалуйста.

Але всі ці дослідження мають один, але надкритичний недолік: всі вони проводилися за гроші зацікавленої сторони, а саме, виробників. Тому, раз отримати дослідження чистими неможливо, доводиться використовувати і такі методи (їх теж використовують, особоливо в довготривалих дослідженнях по впливу їжі. Там не зможеш давати піддослідному несправжню свинину, щоб перевірити, чи впливає вона на появу раку).
Я не маю жодних підстав ставити під сумнів саму ідею вакцинації, а от ставити під сумнів ефективність вакцин — можна і треба, адже ця пагдемія надовго. Мій мислений експеримент має або підтвердити ефективність вакцин, або показати неефективність. Всього 40 днів, і результат буде, сподіваюся, саме такий, що покаже ефективність, бо я й сам вакцинувався, і всіх рідних переконав вакцинуватися. Але істина важливіша за потенційний когнітивний дисонанс

всі ці дослідження мають один, але надкритичний недолік: всі вони проводилися за гроші зацікавленої сторони

Приведіть докази даної фрази

Ну наприклад, звідки беруться докази ефективності вакцин
www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8220996
Footnotes
Supported by Janssen Research and Development, an affiliate of Janssen Vaccines and Prevention and part of the Janssen pharmaceutical companies of Johnson & Johnson

Звісно, Johnson & Johnson буде показувати ефективність.

Я продовжу вашу думку за вас

Після того як ви перестали довіряти таким дослідженням ви перестали користуватись всіма ліками і процедурами

EOF

Ніт. Когортні дослідження і покажуть, чи дієві саме ці вакцини (хоча змішування вакцин різних виробників робить цю задачу куди складніше)

Footnotes
Supported by Janssen Research and Development, an affiliate of Janssen Vaccines and Prevention and part of the Janssen pharmaceutical companies of Johnson & Johnson

Звісно, Johnson & Johnson буде показувати ефективність.

checkmate

Учитеся, читайте©
www.ncbi.nlm.nih.gov/...​variable are investigated.

Там є хороша табличка з типами досліджень.

In the simplest case, cohort studies involve the observation of two healthy groups of subjects over time. One group is exposed to a specific substance (for example, workers in a chemical factory) and the other is not exposed.

Одна група (жителі Польщі) вакцинувалася на 90+%, інша група (жителі України) на 20+%. Розміри груп приблизно однакові, як і генетика.

В тому коментарі не було такого лінку

Ані в цьому, ані в попередньому, я не бачу
— посилань на вашу кваліфікацію
— study protocol
— statistical power
— CONSORT statement
...

Все верно, кроме одного. Уровень медицины в Польше, несравнимо выше. И снабжение больниц, и наличие вакцин-лекарств.

Отже, пройшло лише 30 днів іііііі (тадамс!) Польща у світових лідерах за смертністю від Covid-19
www.pravda.com.ua/news/2021/12/10/7316906

Найбільше смертей за добу від коронавірусу в Росії (1 181), США (1 088), Польщі (562).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

За 2 дня только президент Кыргызстана может своим «корнем» лично вылечить:
www.bbc.com/...​russian/features-56784129

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Шановний, гарантированный — это когда есть обязательства. Напомните, где они прописаны. А то я когда гуглил, нашел только, что в Европе и Украине, с производителей вакцин сняли вообще всю ответственность. Вы манипулируете.

ачивка: читать каменты Włodzimierz Rożkow еще до того, как он стал звездой антиваксерского движа
выздоравливай, бро!

Друже, я знаю я знаю кучу народа які захворіли навіть після кошерного пфайзера, так що не парся

А я знаю что если русский военный выпьет бутылку водки то его никакая зараза не возьмёт. Есть одно но — пить надо каждый день минимум по бутылке, в составе подразделения эффект усиливается если пьют все. Командиру желательно пить по две бутылки водки ежедневно. Часовому желательно принимать по 100 грамм каждые пол часа на посту.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

По идее правильно ширяться как только начинается стремительный рост заболеваемости

рост заболеваемости начинается тогда, когда у заболевающих уже прошел инкубационный период, т.е. вирус какое-то время УЖЕ широко распространяется в популяции
кроме того, (ре-)вакцинация же тоже начинает действовать не в момент укола, а по прошествии времени, примерно равного тому же инкубационному периоду
все это время поцыэнт is exposed заражению с последующим заболеванием
поэтому, оптимальное время вакцинации — МЕЖДУ всплесками заболеваемости, это, блджад, основы мировой эпидемиологии. и к моменту подъёма заболеваемости иммунитет должен быть все еще «свежим», а если он через 3 месяца уже не свежий, то такую вакцину необходимо отправить на утилизацию в биореактор вместе с ее создателями
да, мы не врачи, но мы же, блеать, инженеры, мы же должны понимать, что не может сляпанное в спешке в обход норм и процедур накопленных опытом, работать нормально

Не будут, потому что высока вероятность аллергических реакций. Посмотрите на ютубе как это выглядит, когда молодые люди через пару минут после прививки, пускают пену, опухают, и отключаются. Если немедленно не ввести антигистамины с адреналином, человек с высокой вероятностью, умрет.

Ширнулась короваваком в июне. Мой бусинка с положительным ПЦРом меня так и не смог заразить.

Маю протилежний приклад: знайомий поставив 2 пфайзера 2 місяці тому, зловив ковід і заразив усю сім’ю, як вакцинованих, так і невакцинованих.

есть исследования по шансу госпитализации после первой, второй дозы и разного времени(сразу после дозы, через 10, через 21 день). Там разница между 2+10 и 2+21 в 20+% получается. Тоесть разворачивается больше 10 дней точно имуннитет. К тому же, на иммуную реакцию уходят ресурсы организма и входить в эпидемию с вакцинации точно плохая идея. не, ну оно лучше чем вообще не вакцинироваться, но явно хуже,чем заранее.

Ходить из бацилой и вакциной двойная нагрузка на организм.

21 день на разворачивания имуннитета и нагруженная имунная система.
В идеале надо сделать за три месяца до эпидемии все. месяц на разворачивание, два на восстановление.
я ж вам говорю, статистика есть, что надо не меньше 21го дня на разворачивание.

это стандартная практика. 90 дней между прививками и между «переболел» и «привика».
в данный момент ВОЗ рекомендует 90 дней, почти для любых прививок.
Если вам надо срочно привится несколькими вакцинами, минимальный рекомендуемый интервал 2-4 недели.

а в Украине есть еще магические 89 дней.
если вторую не сделаете в этот срок, то будете делать опять первую ковид.
у меня 86 дней между пфайзерами,к примеру.
есть еще где-то британское исследование на расстояние между привиками — шанс заболеть. для пфайзера идеальное было 3 месяца ровно(до 6 там тестировали), для модерны — 2 вроде, точно не помню. тестировали с интервалом в неделю и на 80летних.

Есть нужно через силу, иначе будут хуже.
У меня в семье 3 заболевших, я постоянно с ними, вожу продукты, меряю температуру, 3 дня были очень напряженными, сейчас немного стабилизировалось.
Вакцинировался 2 дозами Модерны, из симптомов был только небольшой кашель.

История, которая лишний раз подтверждает что врачи не глупости пишут!
1) Человек, который вакцинировался — МОЖЕТ заболеть, вакцина это не 100% защита, поэтому даже если укололся 2 раза — это не значит что можно ходить на концерты без маски и жить как до Ковида.
2) Человек, который вакцинировался — даже если заболеет то не попадет в больницу. Выживет сам и даст выжить другому человеку, не занимая его место в реанимации.
3) Человек, который не вакцинировался — подхватит Корону с большей вероятностью. И будет ЗАРАЖАТЬ ДРУГИХ, даже вакцинированных — в первую очередь своих близких и друзей.
Таким образом отказ от вакцинации — это не просто «свобода выбора». Это сознательное распространение опасной болезни! Все равно что быть носителем СПИДА и не пользоваться презервативами. При том что даже зараженные с «почти незаметным» Ковидом все равно заражают других, которым может так не повезти.
Если вам похер своя жизнь или вы верите в свой иммунитет — то все равно надо вакцинироваться для спасения других людей!

есть выбор
1) уколоться вакциной, и быть защищенным от тяжелых случаев (ура, вы спасены, в больничку не попадете), но заболеть можете, распространять можете, ходить дальше в масках итд
2) не колоться вакциной, распространять и болеть

не понимаю, почему людям из первой категории не насрать на людей из второй, ведь для них риска в распротранении короны нет, т.к. пройдет в легкой форме как обычная болячка раз в году.

Ты первую историю-то читал? Вакцинированный заболеет, если рядом с ним сидит не-вакцинированный и больной. «Легкая» форма в данном случае — это 38 температура на неделю. Как при этом болит башка я знаю по своему опыту. Ну и про разные проблемы после «лекого» Ковида уже неоднократно писали. У меня после «среднего» (не тяжелая пневмония) пол-года все было не в порядке с разными органами.
У меня нету никакого желания 2 раза в год так «легко» болеть просто потому, что окружающие не хотят вакцинироваться. Пускай тогда антиваксеры носят колокольчики, как прокаженные в средние века, что бы нормальные люди слышали что идет разносчик заразы и держались подальше.

т.е. вакцинированые болеют так же как невакцинированые?
ну тогда могу посоветовать надеть маску и социально дистанцироваться
oh wait.. это же вам и предлагают после вакцинации

т.е. вакцинированые болеют так же как невакцинированые?

За рахунок готових антитіл перебіг може бути легшим. Наразі бачу що в мене хвороба проходить дійсно легше ніж в дружини. В неї температура і під 40 піднімалась, в мене максимум до 38.5, а сьогодні (п’ятий день) і ще менша.

вы уверены, что температура — это маркер тяжести?
из своего опыта знаю, что и при 37.5 может быть дико фигово, а может при 39 быть более менее

Звичайно, бо 38 я відчуваю дуже добре, а 37 вже норм.

у меня когда была сатурация 80 температура была 35.6.
такшо оно не всегда так как минимум.
более того, типичное воспаление легких(нековидное) — температура меньше 37 и часто меньше 36, а потом когда уже гайки повышается резко до 40.

Давайте тогда наденем колокольчики на всех аллергиков, людей с заболеваниями иммуной системы, носителей ВИЧ, больных раком, а также детей до 12 лет, и всех животных. Вам же сразу полегчает, правда?

Человек, который вакцинировался — даже если заболеет то не попадет в больницу.

вот да, молодой здоровый лосяра, кому ж как не ему заехать на больничку, ага

Бажаю найшвидшого одужання вашій родині та подрузі

ибупрофен не пьется при темепратуре до 38.5 включительно, как и парацитамол.
будете сбивать меньше 38 — больше будете болеть.

Я не розписував повний протокол, мій пост не є рекомендацією схеми лікування та не є рекламою лікарських засобів. Крім вакцин звісно.

Слухайте тільки свого лікаря, а не рандомів в інтернеті бо під апарат заїдете ви, а не рандом який вам видає поради.

Це неправда. Цей міф, що потрібно максимально довго не збивати температуру, шкідливий.

Если у вас неделя 38, тогда да, сбивайте, организм устал уже. В первый день сбивая температуры вы сбиваете настройки организма и он попытается опять ее поднять.

За миллионы лет, у всех млекопитающих выработался механизм подъема температуры для активации антител и ускорения работы ферментов и гормонов, этот механизм позволил нам выжить под натиском постоянно мутирующих вирусов. И тут в 2021-м, кому-то приходит в голову идея, что это миф, и он настолько хорош собой, что может управлять температурой в ручном режиме. Ок, удачи вам.

сейчас как видят 38 на термометре — это катастрофа у всех, надо срочно сбивать. Не понимают что это нормальная реакция организма

Може бути нормальна, може бути ненормальна. Загальна рекомендація МОЗ — збивати дітям вище 38, дорослим вище 38.5, але можна й раніше, якщо поганий стан. Це сучасний консенсус. Ідея лікувальної гарячки перевірялася, і експерименти показали, що від неї більше шкоди, аніж від збивання.

главное при этом — не мешать своему же организму
сидят с термометром каждые пол часа и как видят 38 — 38.5 — все, сразу таблетки
1 (ОДИН) раз кашлянули — все, сразу сироп от кашля

при этом большинство даже не знает своей нормальной температуры и/или температуры вечером/утром. 36.6 — это среднее по больнице, у некоторых больше у некоторых меньше.

При 38 и выше организм начинает вырабатывать собственный интерферон, который борется с инфекционным агентом. Та же ВОЗ рекомендовала несколько лет назад сбивать у детей 38.5 и выше, у взрослых — 39 и выше. Если, конечно, нету судорожного синдрома и тому подобного при высокой температуре.

Ні, читайте МОЗ, а не фейсбук
moz.gov.ua/...​haroznizhuvalni-pri-grvi

Дітям потрібно знижувати температуру, яка сягає позначки 38 С. У дорослого пацієнта позначка термометра повинна перевищувати 38.5 С для того, щоб приймати жарознижувальні препарати.

Понятия не имею, что там в Фейсбуке, не пользуюсь им в принципе. Рекомендации, о которых я написала выше, взяты из учебника по клинической фармакологии. Погуглила интереса ради — нигде в зарубежных источниках сбивать такие температуры не рекомендуют. Статей про интенсивную работу имунной системы в условиях высокой температуры предостаточно. Можно, конечно, и 37.5 сбивать, а потом удивляться, что собственный иммунитет никуда не годится.

МОЗ нынче лучше вообще не читать, сборище купленных фармой идиотов, печатающих рекламные агитки и финансирующих мусорыне исследования.

Исследования есть?
Вот например, одно, доказывающее обратное. В группе, где агрессивно сбивали температуру, 7 смертей, в контрольной, где температуру сбивали только после 40-ка град, умер только один.
pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16433601

Гірше ще може бути попереду. У мене перші три дні було 38 з копійками. Збивалось без проблем. От десь на день 7-8 почались пріколи. Нібит прокидався здоровим. Але у другій половині для тиск, панічні атаки. От такий той легкий перебіг після вколеного коронавака у липні.
Смак не пропадав, але мінявся. Нюх пропав повністю на тиждень, зараз тиждень після хвороби десь на 30% мабуть відновився

без ощущения запаха человек из вкусов может отличить только базовые, вроде «сладко», «горько» итд
как может пропасть нюх, но при этом остаться вкус?

От солі не відвував. А так то їжа мала смак але видозмінений трохи. Може через візуалізацію

Вирус изменяет матеболизм клеток эпителия в носу, чем блокирует им возможность улавливать запахи. Во рту и на языке чувствительность сохраняется.

П’ю ібупрофен дві таблетки на день, цього вистачає щоб тримати температуру до 37.5°, адекватно мислити та працювати.

Это самое глупое что можно сделать, при острой вирусной инфекции. Почитайте про вероятность осложнений ОРВИ, соотнесенную с применением жаропонижающих.
Пейте витамин С, находитесь на солнышке хотя бы 5-10 мин, дышите свежим воздухом, полощите рот-нос коллоидным йодом или просто содой-солью. Спите по максимуму. И не пытайтесь работать — это прямой путь в реанимацию.

вакцинуватися треба усім у сім’ї інакше ризикуєте заразитися навіть якщо у вас два пфайцери.

Младенцев тоже, собак-кошечек? Если нет, то коллективный иммунитет терят смысл.

Делюсь своим негативным опытом, возможно, кому-то сэкономит время.

Когда в Киеве открылся центр массовой вакцинации в конце мая, то тогда был только Sinovac/Coronovac для людей с улицы. Соответственно, к концу июня я прошёл полный курс прививок. Знаю, что многие откладывали вакцинацию, ждали «белую» западную вакцину, так как были велики шансы, что Евросоюз прокинет людей с «тоталитарными» и неправильными вакцинами, что по факту и произошло.

Я на днях вычитал на сайте tripadvisor.mfa.gov.ua , что некоторые крупные европейские страны, в частности, Франция, признают привитыми по такой схеме — полный курс Sinovac и 1 доза западной вакцины. Пошёл я сегодня у себя на Левобережке в городской пункт вакцинации в МВЦ. Там раздают Pfizer, а также вроде Astrazeneca и Sinovac. Во время заполнения анкеты и вручную на бумажках запрашивают, какая по счёту доза и дату предыдущей. В общем, меня стопорнули с Pfizer на этапе сбора заполненных бумажек. Сказали, надо ждать 180 дней от последней дозы Sinovac. Иначе пока никак.

З.Ы. На Pfizer очереди на улице, посреди рабочего дня. На другие вакцины запускают сразу, но я видел буквально 2-3 человека за час, кому подошёл Sinovac.

Я вот сейчас ищу где можно за деньги вакцинироваться Пфайзером/Моденой, и пока не нахожу, хотя уже в куче частных клиник есть вакцинация бесплатная этими вакцинами )

Не совсем понял ваши мотивы касательно «за деньги». Или вы, как и я, хотите досрочно? Я так понял, что по мед. протоколу не положено ранее 180 дней, так как типа человек может осложнения получить и начнёт судиться и т.п.
Я полагаю, что в частных клиниках так же само выставляют счёт службе здоровья и отчитываются за потраченные дозы.

Какие же у нас люди глупые
Одно дело когда вакцины нет и не хочется километровые очереди за шмурдяком стоять.
Но когда вакцины много и как минимум одна из них топовая — Файзер, Астрозенека. Ковишилд, игнорировать халявную вакцинацию — это преступление.
У нас в городском чате антипрививочники как с цепи сорвались — бесятся, показывают какие-то фейковые статьи как вакцинироваться вредно.
Дичь, где мы живем
Я уже не считаю, что принудительная вакцинация — это плохо, с таким народом то.

«я лучше умру, чем вколю себе эту вакцину»

По факту ця мразь не захоче вмирати і займе місце людини в лікарні яка не потрапила туди через таких от ідіотів.

если в больницу не попадают люди вакцинированые, значит займет место другой такой «мрази», как вы выразились. Не вижу проблемы

Нажаль вакциновані теж потрапляють. Просто їх дуже мало.

если их мало, то думаю можно оставить для них по небольшому госпиталю в каждом городе

А вакцинированные могут попадать в больницу только по причине ковида?

а что, у нас мешают ковидных и нековидных в одном месте?

А у нас что, медресурс безразмерный и его не перебрасывают к ковидным, когда их становится овердофига в больницах?

а что, у нас мешают ковидных и нековидных в одном месте?

И даже приглашают.
www.facebook.com/...​871598&id=100008626742507
P.S.: а потом говорят «От вакцины заболел.»

Деякі відділення перетворюють у ковідні коли не вистачає місць.

В ковидные отделения — да. Туда с другими проблемами не кладут.

Речь о том, что тем больше их там лежит, тем больше медресурса они на себя оттягивают. Медперсонал, аппараты ИВЛ и концентраторы, скоряки, которыми их забирают, койкоместа, которыe начинают под них дополнительно выделять....

Какие же у нас люди глупые

идут колоться от вируса который мутирует как грипп =)
Я какой-то хренью переболел 3 дня с потерей обоняния в первых числах Января а дальше не получается. Может зайти в отделение интенсивной терапии, а то людные места как-то не работают.

Тим часом вже є підтверджена агенством ОБС інфа про продаж сертифікатів про вакцинацію та результатів тестів :) Все як я і передбачав.

результат теста можно «купить» через любого турагента. нет, я не призываю это делать.

www.pravda.com.ua/...​lumns/2021/10/11/7310093

Стосовно відповідальності за підроблення COVID-сертифікатів, зауважую, що такі дії наразі караються:

штрафом до 17 000 грн. або
арештом на строк до 6 місяців або
обмеженням волі на строк до 2 років.

Де є попит там моментально з’являється пропозиція.

Что делать, если Дия крашится при генерации сертификата после подписывания? У кого-то было?

Не было, но я бы почистила кеш, ребутнула и если уж и это не поможет — написала бы супорту.

Ребятишки, я правильно понял что кто вакцинирован (например 2 вакцины файзера получил), может лететь как турист в ЕС (в частности в Германию и Польшу) установив на гейфон апликуху дии, при это НЕ нужно делать никах пцр тестов?
Кто то летал так в ес уже, работает ли все это на практике?

Каждая страна ЕС решает индивидуально, с какими вакцинами и как пускать.

Ну я смотрю немцы пишут что или тест, или сертификат про вакцинацию. Ниже писали про дию, что там сертификат есть. Учитывая как работает эта хрень, интересно был ли у кого то позитивный опыт и вкурсе ли вообще на немецкой стороне о дие)

Нет. Надо смотреть, что хочет каждая отдельная страна. Например, поляки вообще не пускают туристов. При этом в интернетах я уже видела довольные отзывы тех, кто в некоторые страны ЕС уже влетел по сертификату в Дие.

Поляки пока пускают всех, в тч украинцев по безвизу, и даже без сертификатов (через карантин), но велика веротяность что в ближ время перестанут.

Мой пост от августа вообще-то 🤣🤣🤣

Родители вакцинировались Pfizer и спокойно прилетели в Германию. Им нужены были сертификаты, подтверждающие прививку. ПЦР тест тоже нужен был.
Но уточнять, на всякий случай, нужно — условия таки меняются.
Edit: сертификаты были бумажными стандартной формы — на украинском и английском языках.

ПЦР тест тоже нужен был.

а когда они летели?

«обов’язок щодо необхідності мати результати тесту, підтвердження одужання або підтвердження повної вакцинації.»
Ці придуркі скрізь так пишуть, що можна подумати що одне 3-х підійде) Такі рагулі, ппц.

Ну я поняв що типу пцр обовязковий.

Ізраїльські вчені провели величезне дослідження і виявили, що імунітет після хвороби набагато сильніше за імунітет після 2 доз файзера. Імунітет після хвороби+однієї дози файзера трішечки краще за імунітет після хвороби
Обговорення в Science
www.sciencemag.org/...​cine-no-infection-parties
Саме дослідження
www.medrxiv.org/...​101/2021.08.24.21262415v1

Дослідження стосується переважно дельти

Так местные запрещатели так и говорили. У нас нет данных о том что имунитет полученный во время болезни работает (ага а сотни тысяч лет эволюции он не типа не работал) поэтому прививайтесь все. И потом куча СМИ пишут переболевших ковидом переболел снова)) Если бы эти балаболы не придумывали аргументы на ходу, а сразу толкали вакцину как средство снизить риск госпитализации и смерти доверия было бы больше.

Нумо розкажіть як

сотни тысяч лет эволюции

спрацювали для поліо, туберкульозу і тд і тп?

Люди еволюціонували та придумали від них вакцини, очевидно ж.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Having SARS-CoV-2 once confers much greater immunity than a vaccine—
but vaccination remains vital

“What we don’t want people to say is: ‘All right, I should go out and get infected, I should have an infection party,’” says Michel Nussenzweig, an immunologist at Rockefeller University who researches the immune response to SARS-CoV-2 and was not involved in the study. “Because somebody could die.”

Ваше дослідження не дослідження

Чехія відкрила кордони для вакцинованих туристів з України. За виключенням щеплених CoronoVac
www.the-village.com.ua/...​nyam-scheplenih-coronovac

#я_не_лох #рожок_не_лох

Вполне логично, что страны ЕС рассматривают как вакцинированных лишь тех — кто вакцинирован допущенными в ЕС вакцинами.

Якщо кожна країна буде пускати до себе тільки вакцинованих своєю вакциною, з подорожами будуть проблеми. А виграш сумнівний: жодна вакцина не дає навіть близько до 100% ефективності, все одно можеш хворіти і розповсюджувати вірус.

Тем временем в Дие у меня(Хуавей) появился ковидораздел, но толку от него 0, т.к. создать подпись не получается. В инетах тоже многие жалуются. По идее, у тех, у кого фотка в паспорт сделана давно, не проходит проверка, т.к. человек сильно изменился за эти годы.

Можно попробовать пересоздать подпись при разных условиях фото.
У меня помогло.

Мальчикам поможет, девочкам — вряд ли 🤣🤣🤣 пробовала больше 0 раз с разным освещением, и даже с маской из глины на лице 🤣 ну я ж тестировщик)) чёт даже глина не помогла)

Прикольное извращение с этой дией придумали)
Трусы еще не просит снимать?

ШОК КОНТЕНТ! XD после 20+ попыток таки создалась подпись, помогло распустить волосы и их на бок закинуть))) Сертификаты подтянулись :)

чей бок? єто важно...

«Заходит однажды тестировщик в бар» :) :)

Я честно, говоря, тоже так думала, но решила взять измором))) На фотку, к слову, я и близко не похожа))

Крутив головою 30 хв, але таки створив.

Так наоборот уже тоже
t.me/zedigital/769
Украина также признает сертификаты стран-членов ЕС и других стран, которые присоединились к инициативе Digital COVID Certificate.

Ну и с сайта ЕС
Ukraine also informed the Commission that it accepts vaccination, test and recovery certificates issued by the Member States, EEA countries, and other countries in respect of which an implementing decision is adopted pursuant to Article 8(2) of Regulation (EU) 2021/953. Ukraine also informed the Commission that people with EU Digital COVID Certificate test certificate for negative NAAT test and EU Digital COVID Certificate test certificate for negative RAT test are allowed to enter Ukraine, but like for the Ukrainian citizens, it is required for them to make additional NAAT\RAT test within 72 hours.

Только про тесты написано, про коронапаспорта чёт явно не указано.

Хз, английским по белому ж

Ukraine also informed the Commission that it accepts vaccination....certificates issued by the Member States, EEA countries

до этого признавали бумажные строго на английском, я спрашивал про QR коды, в аэропорту даже не поняли, о чем я.

у нас еще висит надпись «Please note: you cannot enter Ukraine with your CoronaCheck app. This is only valid within the EU.»

Ну дай то бог

Ну логично, что у вас висит надпись, потому что только вчера решение опубликовано.

with your CoronaCheck app

В тексте

EU Digital COVID Certificate test certificate

, не знаю одно и то же это у вас или нет

, не знаю одно и то же это у вас или нет

надеюсь, это аппликуха показываюшая QR код

thedigital.gov.ua/...​ta-vzaemne-viznannya-z-es
ЄС офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку Дія відповідають європейським. Українці знову зможуть безпечно подорожувати без обмежень, які спричинила пандемія.

Вот только осталось чтобы они в Дие заработали XD Меня добавили бета тестером и на моем телефоне ниче не работает от слова вообще — даже билда с работающими сертификатами для Хуавея нет)))

Так для ведроида ток на этой неделе начали выкатывать бету

Ага, выкатили для ведроида на гугл сервисах, а для ведроида на Хуавей сервисах — нет

Ну, бачили очи шо брали ) Если Андроид, то только Пиксель )

По работе имела дело с пикселем и на тот момент это был худший из наших тестовых телефонов в плане качества сборки. Также на него жаловались знакомые.
Вцелом и для хуавея запилят, чисто что позже. По факту они как в прод выйдут, то все кому надо уже отлетают и начнётся локдаун)

Хз, я еще с Гугл Нексуса на них сижу, ванила андроид со своевременными обновлениям зе бест. Самсунг и Хуайвея с их блоатварью и адварью — это ужас. Ну то такое, сайд ноут )

Меня подкупила автономность — телефону год+, а батарея держит 2 дня. И железо за эти деньги шикарнейшее. Когда-то была соня и с тех пор я для себя решила, что хардверные проблемы с телефоном решить анриал, а решение софтверных это вопрос упоротости владельца XD

Сделала тест на антитела после коровавака XD при этом ковидом не болела вообще. Сейчас 756 (антитела считаются в наличии при 50+), после второй прививки прошло почти 2 месяца. Слышала, друзья хвастались и 3к после другой прививки, но там человек ещё и болел ковидом. При этом есть знакомый, у которого через 2 месяца после выздоровления 300.
Всем не болеть :)

при этом ковидом не болела вообще

откуда ты знаешь? Я, например, тоже не знал что болел, пока тест не показал обратное.

Не было и намёка на ковид, временами делала для отлёта ПЛР тесты и когда в офисе коллега заболел. Также 2 раза делала дома быстрые кровавые тесты — тоже всё ок.

тоже не было никаких намёков. Ну ок

Титры антител — весьма недостоверный способ оценить качество иммунитета, описано куча случаев, когда люди с высокими титрами заболевали, и наоборот в тех же условиях, с низкими, оставались чисты. Иммунитет сложнее намного, чем просто количество антител в кубике крови.

У меня у парня пришёл положительный ПЦР посреди отпуска, я с ним общалась всю дорогу, жили в одной комнате, у меня отрицательный, заразить он меня так и не смог.

апну тему

походу закончилась модерна для первых доз в Киеве.. в хелси бронь на первую дозу модерны недоступна
у кого какой опыт был за последние пару дней — есть ли еще шансы до конца недели кольнуть пфайзер/модерну?

С Модерной это не баг, а ожидаемое поведение.
Ее как раз раскатали 1 млн из 2-х завезенных.

Я кольнул 15-го, это был 22-й день. Вчера позвонили, предлагали на вторую прийти. Думаю, кольнуться можно будет, дозы есть.

Что скажете сейчас за паспорт вакцинации?
Где и как его можно получить после второй дозы?
Можно ли на месте прописать в книжку с прививками и поставить печать?
Дия что-то так и не ввела его для всех, хотя, вроде, обещали до конца июля открыть доступ всем желающим.

Я специально для справки о вакцинации заключила договор с семейным врачом онлайн (клиника Верум, сотруднику колл центра надо так и сказать, что жаждите заключить договор онлайн). Сбросила в вайбер им все свои данные в текстовом виде, в назначенное время мне позвонила врач и я продиктовала ей смс с кодом для апрува обработки личных данных и всё, договор заключён. Также отдельно записалась на получение справки, доктор её сама сделала и оставила мне в аптеке при клинике, а я в удобное мне время забрала.

это не стоит ничего

Укололся Moderna. Место укола побаливает, немного поднялась температура, но в целом полёт нормальный. Кто знает, как после второй дозы получить паспорт/сертификат вакцинации?

Спросил. Пока одна мне говорила, что «подходите к семейному врачу после второй дозы», вторая её перебила словами «не слушайте её, сразу после второй дозы мы сами Вам выпишем». Ну и кому верить?

И то, и то правда. Должны дать бумажку сразу после, но неясно это международный сертификат или нет. Потом в любой момент можно по инфе из электронной системы выписать сертификат в больничке через семейного врача или вообще любого вроде.

Думаю, что ко времени второй вашей прививки может уже и в Дие появится.

Тогда только квест за справкой) Которую не во всех странах принимают, даже если и вакцина подходит :(

Как он может подходить если его в природе ещё нет? XD

Хорошо, с чем тогда за границу в ЕС ездят?

Зависит от страны, некоторые просто так пускают, например, Нидерланды, некоторые по ПЛР тесту/сертификату о вакцинации, например, Испания. Гугл в помощь.

ездил за границу с сертификатом о вакцинации от семейного врача, там на одной странице две версии — укр и англ. А так уже ниже написали, что пускают чаще всего даже без него, в Испании у меня его даже не смотрели (тест я не делал), в Германии тоже (но видел, что выборочно проверяют, и еще в отеле спросили, показал — норм)

При регистрации на рейс (из Украины) или перед посадкой не спрашивали сертификат?

Да, в Украине при регистрации на стойке в обоих случаях спрашивали.

Значит, не надо обольщаться насчет

пускают чаще всего даже без него

Это просто погранцы возложили бремя проверки на авиаконторы (тем всё равно назад везти проблеммных).

Жахнули модерной в поликлинике без декларации.
При мне заполняют карту в хелси (я заранее сделал, врач был рад и только подтвердил личность по документам).
В хелси же (на телефоне и на сайте) сразу через 10 мин появилась вакцина (даты, место, отсчёт до следующей) и надпись, что после второй можно получить сертификат.

хелси же (на телефоне и на сайте) сразу через 10 мин появилась вакцина (даты, место, отсчёт до следующей) и надпись, что после второй можно получить сертификат.

А где это отображается? У меня после 2 уколов просто 2 записи о консультациях у врачей, нигде не могу найти инфу именно о вакцинации

Приложение хелси — медкарта > мои вакцинации

М-да. Поставили пфайзер 10 дней назад, сейчас посмотрел в хелси — пусто...

Вроде такое видел в коментах, напишите хелси в фб — скажут чего делать, чтобы появилось. Мне там быстро отвечали.

У хелси нередки проблемы с коннектом к гос. базе eHealth, где есть все эти декларации, вакцинации и т.д.

www.interieur.gouv.fr/...​e-of-international-travel
Франция с сегодняшнего дня с вакциной или ПЦРом разрешила для Украины

Нидерланды с завтрашнего дня Украину отнесли к безопасным странам: без тестов, без вакцинаций, без карантинов www.government.nl/...​bmvJjl8TbDOLNYR2L4VNzaP8E

при этом наглухо завакцинированные своей же собственной вакциной британцы обязаны показывать тесты (или идти на карантин)
то есть единственным фактором, реально открывающим границы без смс и регистрации, является малое количество выявляемых случаев внутри страны
интересно будет посмотреть на статус вакцино-сертификатов осенью, когда начнется сезонный подъем ОРЗ во всем северном полушарии

интересно будет посмотреть на статус вакцино-сертификатов осенью, когда начнется сезонный подъем ОРЗ во всем северном полушарии

Да, я тоже предвкушаю. :)

П.С. Главное в этом всём — успеть летом проскочить на морько. До возобновления массовой истерии...

Я сильно ржал, когда в июне в NL было 2-3 смерти в день и где-то 600 кейсов, они всё ещё были красными. Тем временем в PL регистрировалось совсем ничего случаев и они были уже зелёными. А что при этом 40 смертей в день — дело десятое.

Статистики кейсов — сплошной источник лулзов.

в PL регистрировалось совсем ничего случаев и они были уже зелёными. А что при этом 40 смертей в день — дело десятое.

это как раз правильно — при инфекционных вспышках график смертности повторяет заболеваемость с некоторым временнЫм лагом, поэтому статус должен определяться именно новыми кейсами.

Статистики кейсов — сплошной источник лулзов.

это да, прежде всего потому, что количество случаев нарастающим итогом со времен царя Берендея — абсолютно бессмысленная цифра, предназначенная разве что для запугивания читателей журнала «Светская жизнь»
значение имеет только текущая динамика (как правило недельная) с разбивкой по регионам (отдельным государствам и административным единицам внутри них)

статус должен определяться именно новыми кейсами.

Если исходить из предположения, что покрытие и методики одинаковы, чего и близко нет.

З 8 серпня для подорожі до Нідерландів знову треба тест або сертифікат вакцинації

www.avianews.com/...​_ukrainians_from_8august

Это не только для украинцев, а для всех прибываюших из жёлтых зон, в том числе самих голландцев.

Ну и весь ЕС покрасили в жёлтый или зелёный.

з 22 числа можна буде колотися не китайським шмурдяком а православною американською Moderna!:

Із 22 липня всі охочі зможуть щепитися від COVID-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna

Записан в понедельник на модерну. Если выживу, отпишусь по ощущениям.

Вчера укололся, полёт нормальный, только тело немного ломит

Веселье будет после второй дозы.
Прививаться лучше по пятницам, чтобы на работу не влияло, если это важно.

А может и не будет, после 2го пфайзера рука болела даже меньше, других эффектов не было.

Да, это индивидуально. У меня была температцра до 38 и сильная ломота, но ровно 1 день. Вообще, как я читал, от модерны и пфайзера побочки, в основном, после второй дозы. Первую я вообще не заметил.
З.ы. тоже пфайзер делал

Мне после 2го файзера было плоховато пару дней — ломота, усталость, подавленность как-то так. Температуры не было. Ну и в отличии от первой — боль в месте укола была несколько дней

Все довольно тривиально. Два дня поболела рука, температура так и не поднималась. Данные о вакцинации подтянулись в приложении helsi на 3й день.
Рекомендация и даже просьба к тем, кто собирается вакцинироваться. Заключите заранее эту несчастную декларацию. Сетка приёма в клинике построена из расчета 3 минуты на пациента. Этого достаточно, чтобы доктор нашёл вас в бд и сделал укол. Иначе начинается вакханалия с оформлением деклараций на месте и сдвигом всей очереди. Меня и еще человек 20 приняли на 30 минут позже назначенного времени, но уверен, что бывает и дольше. Декларацию, кстати, можно заключить онлайн, схема рабочая, проверил.

А заявку на вакцинацию в Дие просили показывать? А то helsi.me пишет что надо

Сьогодні вколов другий чіп!

Просто прийшов в районну поліклініку, без попереднього запису, без черги, без нічого. Заповнив анкетку, отримав укол, пішов додому. За місяць зроблю тест на антитіла.

Всім здоров’я!

А где потом взять бумажку (международного формата) о чипировании, если нет декларации с врачом? Ее вроде должен семейный врач выдавать потом (у самого нет, вот и спрашиваю)

Не знаю, мене це питання поки що не цікавило! Якщо зробите то скажіть як — я додам у пост інструкцію.

Нужно заключить декларацию или ждать пока в Дие появится. Если лень ходить по больницам для заключения — можно заключить онлайн/по_телефону в частной клинике, благо, такие есть. А потом сказать, что нужна справочка и как нормальный человек записаться на свой слот и её получить, а не брать штурмом государственные больницы, которые сейчас почему-то кишат бабушками XD

Так заключить можно уже после и будет ок? Я короче вчера был в ближайшей поликлинике (ещё до открытия модерны для всех желающих, трубку не брали, сходил ногами, благо рядом), мне сказали «мы вам тут ниче без декларации делать не будем», а щас читаю всякие постановления — не имеют права отказывать..ну как обычно все..

теперь записан на модерну в поликлинику другую, но тоже без декларации и ссыкотно :-)

Сначала заключение, потом прививка. Бывают и исключения, когда клинике пофиг, но она всегда имеет право послать лесом если нет договора. Без договора есть МВЦ, но без него и справки не будет.

Отсутствие декларации не может быть причиной отказа, официальная позиция министерства здоровья, на горячей линии подтвердили, что поликлиники не имеют права отказывать (и финансирование их по ковид-вакцинам не завязано на семейных врачей).
Справку потом тоже можно получить либо у врача, который делал прививку, либо вообще в любой поликлинике (инфа вносится в эл.кабинет в любом случае), вот как-то так мне ответили
..но на деле всем похер судя по всему и каждая амбулатория делает че хочет

За місяць зроблю тест на антитіла.

Зробив?

Думаю що буду. А у вас чисто академічний інтерес чи практичний?

інтерес у плані нарешті зрозуміти шмурдяк то був чи ні)

Не шмурдяк, у меня антитела есть, ковидом не болела (за всё время делала 3 ПЛР теста и 2 кровавых).
Самое шикарное это то, что после прививок вообще никаких отходняков не было, только рука пару дней поныла и всё.

Я робив, після коронаваку 1400 умовних одиниць Сінево, щоб вони не значили. Але в Чехію з коронаваком не пустять.

У меня после коронавака 750 (через 2 месяца после 2й прививки). Уже слетала с сертификатом вакцинации в Стамбул с Анкарой без проблем, принимали и на входе в ТРЦ.

А ви який аналіз здавали? «Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgA» чи «Коронавірус (SARS-CoV-2), антитіла IgM» ?

А никто не интересовался, можно ли по желанию после полной вакцинации Короноваком еще и Пфайзером вакнцинироваться (и получить соответствующий сертификат)?

Вопрос сложный и индивидуальный, но есть одна «саксес стори» по этому поводу. Знакомая-знакомой, инфлюенсер фейсбучный. Ее кто-то из власти попросили своим примером прорекламировать вакцинацию (дело было 2-3 мес назад), он давно собиралась к друзьям по Францию, плюс ЕС вот-вот собирался открывать границы дял вакцинированных. То-се, полная прививка Короноваком. Через некоторое время Франция издает указ, что привитых «китайским компотом» впускать не будет. Мадам слегка офигела от такого расклада, ревакцинация через год.

можно ли по желанию после полной вакцинации Короноваком еще и Пфайзером вакнцинироваться

Если только ради поездок — можно и с тестами ездить. Или вообще в места, где требуют прививки/тесты не ходить/не ездить.

Организьм-то, не казённый...

twitter.com/...​tatus/1415264046652219395
Правда, тут чел в двух странах вакцинировался.
ИМХО, не доработал, есть еще столько разных вакцин, всъ такое вкусное.

И не поплохело ж ему

Файзер нахаляву! Колют и язвенники, и трезвеники.

Правда, нахера ему «аcтра» ? хз

«Чипировался». Записался вчера вечером через helsi.me на сегодня, в ближайший удобный пункт Дарницкого района Киева. Время было доступно любое на сайте. Забукал на 13-30. Прихожу, 2 пациента передо мной, пока заполнял бумажку, им вкололи препарат. 3 минуты на перенос данных из бумажки в какую-то базу, смс верификация на обработку данных. С бумажкой в следующий кабинет, 1 минута на укол. Просили посидеть 30 минут после. Пока сидел подходил народ, кто-то с записью через приложение а кто-то без, в порядке живой очереди. Те очереди в будний день, я там вообще я не заметил.
PS. Магия, но через минуту после укола, подтянулась инфа в helsi.me о посещении, чем вакцинирован и когда в след раз приходить. Декларации если что у меня нет. И таки да, пфайзер.

В хелси записывает на пфайзер только людей старше 60, как повторить данную историю — не ясно

Я знаю, но это грязноватый хак и мне совесть не позволяет его озвучить, молчу уже о том, чтобы воспользоваться)

Хз, я не в курсе был. Записывался через сайт.
Но даже если без записи, в порядке живой очереди, прививайся не хочу. По крайне мере в том пунке вакцинации где я был.

Может, плохо смотрели?

1. Открываете helsi.me.

2. Тыцаете на «запис на вакцинацiю».

3. Выбираете «запис на вакцинацiю у полiклiнiках».

4. Идете по страницам со списком пунктов.

5. Среди кучи этих пунктов выбираете тот, гда написано «вакцина Pfizer», оно там прям в заголовке.

6. Проверяете, есть ли свободные места. Если нет, goto 4.

7.???

8. PROFIT!

(на момент написания на 9 странице аж два таких пункта Pfizer со свободным временем было)

На п6 облом, кнопка записаться (уже в самой форме записи) не активна, так как юзеру (мне) не 60 (о чем висит соответствующее предупреждение). Инфа о возрасте в профиле есть

Какая именно не активна?

Я выбрала КНП «ЦПМ СД № 2» ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА, кнопки с временем активны. Нажала, выскочила формочка где надо вводить номер телефона, чтоб мне пришло СМС. Дальше не пошла, т.к. не актуально, уже вакцинирована.

Ну вот, чтобы записаться, надо ввести номер, по номеру на сайте авторизация, у меня там например есть уже профиль с датой рождения. Короче, после ввода номера ещё надо заполнить вторую форму «окончательную» (первая была для входа), в ней подтягивается мой возраст и уже эта форма шлёт нах, зная мою дату рождения.

То есть первая форма вообще чисто для логина.

ещев ней подтягивается мой возраст и уже эта форма шлёт нах, зная мою дату рождения

Очень глупо... У них же еще на самом первом шаге, где «запис на вакцинацiю», надо жать «18+» или «60+». Получается, уже выбрал «18+», проходишь это все дальше, а тебя шлют нафиг :(

Ну все честно, 18+ могут записаться..просто не на Пфайзер)))

Ну все честно, 18+ могут записаться..просто не на Пфайзер)))

Так и не показывали б эти пфайзеровские варианты, если переходишь по «18+» вместо «60+»...

Не, формально, конечно, тем кому больше 18, может быть и больше 60 (ваш кэп), но не зря ж там выбор из этих двух кнопок :)

Кстати странно, в Го астразенекой прививают 60+, всех остальных пфайзером по дефолту. Можно модерной, но её в разы меньше, ну и J&J по желанию, для последней запилили отдельный телефон и очередь.

Hi.
Пункт вакцинації від COVID-19 (вакцина Pfizer)
Державна клініка
КНП «ЦПМСД № 3 ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА»
Дарницький
м. Київ, шосе Харківське, 121, кабінет 111

У меня сейчас показывает на сегодня, что все свободно. Но думаю, можете свободно ехать и пробовать в порядке живой очереди.

от Глобала можно вакцинироваться прямо в офисе

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

вопчем устал ждать пока галерочька наконец-то организует центральную вакцинацию в соответствии со списьками двухмесячной давности, позвонил медсестре врача из декларации да и съездил в ближайший пункт вакцинации. вся процедура от принятия решения позвонить до получения вакцины заняла около одного часа, очереди как таковой не наблюдал, но поток 2-3 человека видел постоянный. синовак, однодозовые флаконы. решил для себя, что хоть какая-то минимальная защита всё лучше чем ничего, не время капризничать таксказать. но канешно каждый сам решает за себя. будьте здоровы!

вопчем устал ждать пока галерочька наконец-то организует центральную вакцинацию

Галере вообще никак не надо напрягаться для этого. Подал заявку, в офисе (он все равно полупустой) пару столов освободил для медиков. Списки, лол — жужел-форму сделал, сотрудники заполнили, и все. Твоя галера (менеджмент) — просто говноеды конченные, которым лень полтора телодвижения сделать.

На самом деле надо. Вот станет кому-то плохо из состава, дальше че? Не зря большинство вакцин колют в прямой видимости от ближайшей реанимации.
И дело не в вакцинах, у определенного процента населения последствия бывают даже когда витамины или физ раствор колят.

Кстати да, жена в опроснике по здоровью указала, что есть аллергии, требовавшие экстренного медицинского вмешательства, и становилось плохо после вакцин (других). Персонал после укола очень внимательно смотрел, чтоб не дай бог ниче не началось

Ну на самом деле текущие побочки от вакцин учитывая количество привитых сильно меньше по сравнению с внутривенными витаминами или антибитиками. Там побочки всегда имзеряли в процентах, даже не долях. А тут тысячные процента реально.

сам факт, если в анкете есть что-то настораживающее, то смотрят пристально

Ну на самом деле текущие побочки от вакцин учитывая количество привитых сильно меньше
...
А тут тысячные процента реально.

Это так не работает.

Побочка выявляется хотя бы за пару-тройку лет, при тестиировании на группе в 30к чел (тот самый 3-й этап тестирования — без которого не дали «нормального допуска» ни одной из нынешних вакцин).

Нынешние вакцины в работе полгода (без 3-го этапа) — на группах в миллионы. Соответственно, при выявлении побочки нынешних вакцин — медики исходят из того, что если сразу колоть на миллионах, любая побочка хоть на несольких да проявится сразу (а не скажем, лишь через 2 года).
Допущение само по себе непроверяемое — но допустим это так.
При этом, у какого процента проколотых эта побочка проявится через 2-3 года (или позднее) — фиг знает.

Оттого так быстро вывели из использования Астра-Зэнеку, когда пошли десятки трупов от тромбов, при миллионе проколотых. Т.к. на таком количестве проколотых, у десятков чел побочка (тромбообразование) проявилась сразу. А у скольких проявится через 2-3 года (или позднее) — фиг знает. Цифры могут оказаться сильно бOльшие.

Ага, ага.
ну и какие побочки через пару тройку лет после введения,к примеру, физраствора?
видели вы где-то такие данные? Вот примерно так же легко будет связать любой эффект с вакцинацией через 3 года. На самом деле чуток легче, ибо людей, кому не кололи вакцину будет немножко больше, чем тех, кому никогда не кололи физраствор. Но не сильно больше.
Какие нафиг десятки смертей связанных с астрой? Там вероятно связаны вроед как две, и то еще неточно.
Из миллиона от тромбоза и так за месяц где-то столько умрет, точность низка.
Еще как бы умирают от тромбоза в следствии инфицирования собственно ковидом, а как узнать, что умершие им не заболели до вакцинации, если имунный ответ как раз такой же?

Если побочка от вакцины Х совпадает с побочкой от Х(без вакцины) то какуюто кореляцию можно вывести тольско при очень больших значениях вероятности побочки(значительно больше вероятности получить без вакцины). Либо при низкой вероятности заболеть X до вакцины(тоже не тот случай).

Вот примерно так же легко будет связать любой эффект с вакцинацией через 3 года.

Для того и есть 3-й этап тестирования на побочку («контрольная группа» 30к чел на 2-3 года). После которого для вакцины составляется оценка рисков/бенефитов (для разных возрастных групп), рассчитывается потенциальная прибыльность/убыточность для производителя (в случае потенциальной нужды платить много компенсаций), принимается решение о допуске/недопуске такой вакцины. И если допускается — вакцина получает «нормальный допуск».

Сейчас, в связи с массовой истерией, ни одной анти-ковидной вакцины с «нормальным допуском» нет — все (без исключений) допущены по «чрезвычайному допуску», освобождающему производителей от «3-го этапа», всех последующих оценок, какой-либо материальной ответственности.

Соответственно, шмурдяк не протестированный на какую-либо побочку — колят миллионам, а оценки побочки/рисков производят прямо по ходу такого массового тестирования. Надеясь, что вся возможная побочка — выявится в первые же месяцы такой массовости.

Астра-Зэнеку оттого и убрали из использования для всех, кто моложе 65 лет — что тромбоз среди молодых связали именно с вакциной. В течении 3-х месяцев использования, таких случаев вылезло 60 на лимон проклотых (вероятно, и поболее — просто не все связали).
На протяжении 3-х лет, может вылезти и существенно больше. Скажем, если таких окажется 1% — это составит 100к чел от лимона. Оттого, вакцинацию ею — быстро свернули.

Какие нафиг десятки смертей связанных с астрой? Там вероятно связаны вроед как две, и то еще неточно.

„Up to April 14, the MHRA said it had 168 reports of major thromboembolic events (blood clots) following the AstraZeneca jab.

The latest report detailed that these events occurred in 93 women and 75 men aged between 18-93 years old.

There were 32 deaths caused by the clots — with a fatality rate of 19 per cent and one case was reported after a second dose.”

reported — это вообще все репорты. выделить из них влияние вакцины достоверно не так уж просто.

Когда колят вакцину, а через пару недель молодой чел умирает от тромба — это, как бы, вполне себе достоверная связь.

Но могу представить, что в условиях нынешней массовой истерии — на 1 прошедший репорт, ещё несколько не прошло, по разным причинам.

Ну так молодые люди просто так умерают от тромбов. Потом им постфактум ставять короновирус.
В том то и дело, что короновирус сильно увеличивает шанс тромбоза у молодых. Сам, без вакцины.
с репортами там как раз наоборот. Репортят вообще все включая фигню типа «сделали вакцину,умер от удара током», а потом разбираются.

При вакцинации у офиса стоит скорая

Довольно смешно почитать как люди, знающие о вакцинах из ютуба и статеек в гугле, с уверенностью мировых вирусологов рассуждают о вакцинах, что шмурдяк а что топ)

Чтобы рассуждать об эффективности вакцин достаточно знать школьный предмет «Основы статистики» и иметь достаточный уровень критического мышления, чтобы верить надежным источникам)

Какой ещё школьный предмет «Основы статистики»?)))

Это тема в рамках курса алгебры, тогда как мсье Богдан сказал, что есть такой предмет.

Сравнить формошльопство (где еще имеешь 5 лет опыта к примеру) с вирусологией, вакцинами и т.д. это сильно)
Ну и да, лобби ларавел vs симфони почти такое же, как файзер vs коронавак)) Уверен, с твоим то опытом и знаниями в медицине ты сделал правильный ресерч, а не то, что скормили тебе)

Призывается Коваль или Фролов в защиту китайской мощи))

Вообще-то в Китае делаются как низкого качества вещи, так и высокого. Вопрос только в том, сколько человек готов заплатить.

Вообще-то в Китае делаются как низкого качества вещи, так и высокого.

Высокого качества китайское — это то, что сделано под маркой западных «брэндов». Там и контроль производства, и контроль качества с тестированием изделий/отбраковкой.

Но западные вакцины — не производятся западными компаниями в Китае...

Но апрув ВООЗ же есть, значит они тестили.

Западных вакцин на всех не хватает — потому, приходится допускать китайские (чтобы вакцинировать ими страны Африки, Азии, Латинской Америки).

К тому же, китайцы коррупционеров ВОЗ оплачивают — коррупционеры ВОЗ допускают китайское.

Тот случай, когда на весь Китай сейчас 534 заболевших человека covidcontrols.co/restrictions/china это я тонко намекаю на то, что на заболеваемость влияет не только то, какой вакциной колят, но и менталитет и карантинные ограничения со стороны государства.

А в Туркменистане и Северной Кореи вообще нет ни одного заболевшего (согласно официальным данным), и что дальше?)

Там не делают тесты, в Китае делают и уже год как они с ковидными паспортами ходят в магазины пока вся прогрессивная Европа ковырялась в носу пытаясь заделать свои.

в Китае делают и уже год

В Китае много чего делают. В основном, в виде китайской статистики и прочей пропаганды.

Где пруфы, что статистика липовая?

Где пруфы, что статистика липовая?

Это работает не так. Где пруфы, что в стране с однопартийной системой, без какого-либо плюрализма мнений/журналистики и недопуском иностранцев куда-либо — гос-статистика реальная?

Всё понятно, пошли вопросы в ответ на вопросы, бесполезно спорить.

а где пруфы что статистика из Туркменистана и Северной Корее липовая? может оно и правда, но верится с трудом :)

Но, тем не менее, все здравомыслящие люди относятся с опаской к данным по заболеваемости в стране, где могут посадить за то, что сравнил главу государства с винни-пухом

Но при этом продолжают туда ездить в отпуск, ага, опасаются, конечно.
Содрано из гугла:
China is the fourth most visited country in the world, after France, United States, and Spain, with 56.9 million international tourists per year.

Уже полтора года никто в Китай из иностранцев не ездит, причем ограничения еще более жесткие чем в большинстве других «закрытых» стран.

Я говорю о доковидных временах, само собой))

В доковидные времена я сам ездил в Китай и ощущение того, что нарисуют все, как скажет партия было даже больше, чем в Беларуси.

Та не, я не про конкретную вакцину говорю, а про самоуверенность айтишничков :)

Если пфайзер устроит побочки тысячам европейчегов — ему так огурцов в задницу натолкают

при таком-то уровне короноистерии? не натолкают, и он Пфайзер, это знает (фигурально выражаясь) и действует соотвественно — уже даже Хебрей-Иисусу приходится их мало-мало одергивать с третьей дозой :)

Та хотя бы подшаманили бы сначала вакцину под дельта вариант спайк протеина, но это ж надо испытания по новой проходить.

а чтоб вместо себе колоть 3 дозу — отправили ее в африки

Полагаешь, они себе колят? Припоминаю, как CEO Файзера не пустили в Израиль — т.к. у него не было вакцинации.

Directed by Robert B Weide

“The lead scientist on China’s Sinovac vaccine trials in Indonesia died of suspected Covid-19 on Wednesday, Indonesian media said.

The death of Novilia Sjafri Bachtiar comes as fatalities from the coronavirus reach record highs in Indonesia, one of the countries where the Sinovac vaccine has been most widely used.”

edition.cnn.com/...​-dies-intl-hnk/index.html

The lead scientist on China’s Sinovac vaccine trials

Так не разработчик а один из руководителей клинических испытаний вакцины.
И умер не от ковида а предположительно от ковида.

И умер не от ковида а предположительно от ковида.

„According to independent data group Lapor Covid-19, 131 healthcare workers, mostly vaccinated with the Sinovac shot, have died since June, including 50 in July.”

Ну данный функционер в медицине вызывает доверия чуть менее чем 0

а это автоматически означает отсутствие доверия к возглавляемому им органу, а это, in turn, означает отсутствие адекватной медицинской оценки ситауции с вирусом и отдача ее исключительно на откуп политикам, преследующим какие угодно, но не медицинские цели.

отправили ее в африки

да вот судя по статистике, Африки как-то не очень страдают без вакцины
дикие вспышки происходят почему-то именно в развитых — хотя бы относительно локального уровня, как ЮАР — странах и регионах. хотя по логике, если в богатейшей стране мира за полмиллиона жмуров, то какая-то Замбия уже должна вымереть в ноль, однако нет
поэтому — смотрим пункт первый — наталкивать пфайзеру уже некому, они дейтсвуют в рамках этакой рррреволюционной целесообразности, когда всякий член с красным бантиком и трехлинейкой — сам себе общественный институт, СМИ и судья

да вот судя по статистике, Африки как-то не очень страдают без вакцины
дикие вспышки происходят почему-то именно в развитых — хотя бы относительно локального уровня, как ЮАР — странах и регионах.

Африке вакцины не продашь. По 2-м причинам:
1. Всё нынешнеe производство уходит на страны «золотого миллиарда» — за баблос налогоплательщиков
2. У африканских стран (читай, у тамошних коррумпированных чиновников) — нет лишнего баблоса платить за западные вакцины. Оплатишь вакцины (фактически, из своего кармана) — не купишь новую яхту.

Оттого и истерия лишь в богатых странах (включая, пока ещё, ЮАР) — где деньги на вакцины, таки есть.

Впрочем, учитывая что реальная опасность от «смертоносного вируса» сопоставима с гриппoм — какой-то особой смертности там тоже не нaблюдается.

, учитывая что реальная опасность от «смертоносного вируса» сопоставима с гриппoм

Хм, я думав всі коронаскептики вже двинули коні, а ні, ще виявляється є...

всі коронаскептики вже двинули коні

Безумный, что ли? С чего бы вымирать от гриппа? :)

Нет, просто всем пихуй. Включая саму же африку.

я почти уверен, что во время кампании вакцинации от оспы самой Африке тоже было плюс-минус пихуй, но было не пихуй остальному миру, поэтому та кампания возымела успех. ее цель была именно что гуманитарной, цели нынешней — явно политические, поэтому задворки цивилизации никому и не интересны, а Хероисус со своим covax выглядит клоуном

а их цели в демократических странах — избираться

я добавлю — избираться любой ценой. нагнетание страха перед проблемами годится ничуть не хуже их решения
в каком-то смысле Первый мир сейчас проходит то, что соседняя Автозаправочная Федерация начала проходить 20 лет назад — свобода (а Россия 90-х была наверное, самой свободной за всю историю русской государственности) в обмен на безопасность. поэтосу теперь в РФ на совершенно серьезных щщах предлагают татуировать вакцинированных куар-кодом и ограничивать гражданам передвижение между регионами страны, то в Первом мире пока громят карантином малый и средний бизнес и лишают отпускников их оплаченного отпуска

свобода в обмен на безопасность

Именно так. А оплаченный отпуск — можно провести и на даче. Ужасныйсмертельныйвирусведь!

Если пфайзер устроит побочки тысячам европейчегов — ему так огурцов в задницу натолкают (суды, СМИ, чиновники подотчетные своим избирателям) — вынимать задолбается.

Никто не натолкает. Максимум, забанят вакцину для всех, кроме стариков 65+ (как Астра-Зенеку).
Для того, чтобы не натолкали и без судов — «эмердженси допуски» и нужны.

Потому что там работает демократия, и важно, чтобы избиратель был доволен.

Где осталась та демократия? В Штатах социалистов «избирают» фальсификацией голосования «почтовыми бюллетнями», при массовой информационной поддержке крупнейших медиа и соц-сетей, банящих любую критику. В европпках похожее.

И всё это, при массовой «корона-истерии» в тех же крупнейших медиа и чиновничестве.

Все вакцины (без исключений) — допущены к использованию по «эмердженси допуску». Именно для того, чтобы снять любую ответственность с кого-либо. Обычно, «подопытным свинкам» на которых тестят новые вакцины — хотя бы платят за это деньги...

И при этом шанс не избраться Джо был крайне высоким.

Без обширных фальсификаций сразу в 5 штатах — он бы и не избрался. А так, «победил» с хорошим запасом...

то только при поддержке республиканской партии, иначе ничего им бы не удалось.

Фальсификации были именно в тех штатах, где власть/суды узурпированы социалистами. За исключением Джоржии, где социалисты коррумпировали тамошнего топ-республиканца.

И тамошние голосовательные процедуры (отсутствие проверки id, как на участке при личном голосовании, так и присланного «почтового бюллетня») — вполне поощряли массовые фальсификации.

А теперь социалисты пропихивают эти же нормы на федеральном уровне, для применения в дальнейших голосованиях по всей Америке.

Я уверен, что система найдет баланс на дистанции в десятилетия. А все эти страшилки уже 100500 раз проходили.

Поглядим. Баланс может и будут искать — но тут подоспеет повторение кризиса масштаба 1929 (не в последную очередь, благодаря амерским/европейским социалистам — печатающим сейчас бабло адскими темпами и потакающим любой диктатуре).
А там уже, начнутся проблемы совсем иного yровня...

Все экономисты говорят, что будет рост.

Почему «будет»? Рост идёт уже с 2010 — как начали массово печатать баблос.
Собственно, после падения в 2020 (из-за массовой истерии и последовавших локдаунов), с 2021 снова бурный рост — благодаря всё тому же массово-печатаемому баблосу.

Но долго такое продолжаться не сможет...

Рост идёт уже с 2010 — как начали массово печатать баблос
благодаря всё тому же массово-печатаемому баблосу

Навіть, якщо баблос друкують і є ріст — ти плутаєш причину і наслідок

Никто не натолкает.

Ты несешь ***ню, впрочем как обычно. Файзер публичная компания и достаточно просто новостей (даже не фактов) что с вакциной что-то не так и ее капитализация и цена акций будут стремится к 0. Так что не надо тут рассказывать про безнаказанность.

Файзер публичная компания и достаточно просто новостей (даже не фактов) что с вакциной что-то не так и ее капитализация и цена акций будут стремится к 0.

Посмотри на курс Астра-Зэнеки (тикер «AZNCF» или «AZN») — и перестaнь писать безмозглую инфантильную херню.

А потом, когда производители (т.е. причастные вип-физлица) уже нагребли кучy денег на продаже фуфла — обнуление стоимости акций их компании это да, очень «большое» наказание.
Впрочем, даже такого «большого» наказания, в условиях нынешней истерии — не будет.

ну так по пфайзеру тоже нету достоверных даных. производитель говорит одни проценты защиты против дельты, а израиль что нифига.

Я в вакцинах не разбираюсь. Но синовак колол бы только в крайнем случае (уже пфайзер уколол). И не потому что шмурдяк. А потому что КНР — это максимум отвратительная античеловеческая тоталитарная параша, которую лучше бы демонтировать к чертовой матери.

А потому что КНР — это максимум отвратительная античеловеческая тоталитарная параша, которую лучше бы демонтировать к чертовой матери.

Пан напевне китайськими товарами не користується принципово?

Користуюсь, як і написав:

синовак колол бы только в крайнем случае

Якщо є можливість уникати цього, особливо якщо некитай теж безкоштовний — краще робити так. Коли ти робив, то іншого не було — зрозуміти можна.
Не важливо, що людям може не сподобатися те, що я написав про КНР. Довіряти КНР не можна.

Вот и я чипировался)) Johnson одноразовая)) Записался без проблем через телеграм бота.

Дійсно, краще 0 ніж 2/3. Л — Логіка.

Камон, пфайзери вже в Україні не рідкість. Що вже казати про Німеччину.
До речі, навіть в Штатах на Джонсон переважно кладуть болт (5 пунктів вакцинації в НЙ проти декількох сотень з Пфайзером і Модерною).

Краще 0.95, ніж 2/3 — fixed for you.

Да, унас на выбор пфайзер, модерна, аз, джонсон. Джонсон выбрал потому что один раз и через две недели есть действующий сертификат.
Я еще не стар, чтобы переживать насчет эффективности, а от госпитализации и джонсон на 95% защищает.

Камон, пфайзери вже в Україні не рідкість.

Радий за вас. Де мені взяти пфайцер якщо я не працюю в українській компанії? Правильно—треба якось мутитись. Я мутитись не збираюсь. Є офіційні способи вакцинації про які я написав. Якщо це комусь не підходить—хай чекає пфайцерів і тд.

Де мені взяти пфайцер якщо я не працюю в українській компанії?

Правильно — піти в компанію на +500 і два пфайзера )))

Но не во всех, завезли всего лишь 1 миллион доз на всю Украину.

Не факт, многие с перепугу именно пфайзер ждали и побегут им вакцинироваться так что аж тапки гореть будут

Не факт,

Боюсь ты недооцениваешь армию упоротышей... (

Кто хочет обратно безвиз, те и побегут. Но таких не много))

У файзера эффективность выше и открываются двери в большее количество стран. Странно шеймить людей за то, что они хотели вакцинироваться именно им.

а вирус такой «ладно подожду пару месяцев там говорят что в украину должны пфайзер подвести(но это неточно)». пока дождешся пфайзера есть ненулевой шанс склеить ласты уже сегодня.

Уже привезли, і Файзер і Модерну, можна обирати.

Підгорає після поспіху з Коронаваком?

Та ні, мені особисто достатньо того що коронавак захищає від госпіталізації.

От якщо не буде антитіл взагалі то буде сумно. Тоді піду модерну робити!

Так две недели подождать и пропуск в мир есть)))

А де ви чіпувались? У німечині?

Чудово що ви вирішили похизуватися та написати про це у темі «вакцинація у києві».
Додайте до свого першого повідомлення цю інфу щоб не вводити людей в оману.

Взагалі кажучи, в киян є мінімум два варіанти доступу до Джонсона:
1) в Штати в відпустку/сабатікал;
2) в Польщу на трускавку.

То створіть тему про вакцино-туризм. Тут конкретно про місто Київ.

Інфа Маламена про те що він записався через «телеграм бота» та отримав johnson вводить людей у оману.

Пускають і туди, і туди (в Польщу терба запрошення «до праці», але там попит високий, тому без проблем робиться).

мы поставили Файзер пару недель назад. Но с ним вот да, нужна еще одна прививка через 21 день и потом еще 14 дней пока станешь полностью вакцинированным, хотя я смотрю сейчас страны пускают и после 1й прививки если прошел 21 день.

позвонил по телефону в поликлинику в 5 минутах пешком от дома, записался на вакцинацию, на следующий день сделал прививку. 5 минут оформляли и еще 20 минут «отсиживался» после прививки

Я до речі теж планую зробити тест на антитіла через скільки там часу після другої вакцини. Якщо антитіл не буде—сміливо заявлю про китайський шмурдяк.

Сподіваюсь що антитіла все-таки будуть.

Сподіваюсь що антитіла все-таки будуть.

В итоге оказывается, что есть антитела — да не те. Против «дельты» не помогают.
А чтобы были те — нужно снова колоться.

Спрашивается, а нафига было колоться до этого?

Против «дельты» не помогают.

Не допомагають від чого? Від захворювання, від смерті, від важкої, від середньої форми?

Несіть пруфи з нормальними вибірками. Бо зараз все виглядає так що просто люди які не вакцинувалися почали хворіти.

edition.cnn.com/...​a-variant-intl/index.html
nypost.com/...​ecting-vaccinated-adults

Та даже без учёта дельты реальная эффективность была ниже заявленной, так как на 60+ не тестировали толком.

Вы сами читали что даёте?

The government added that the vaccine was now 93% effective in preventing severe disease and hospitalizations, compared to 97% reported in the medical journal The Lancet in May.

Вообще-то обещали 100% против госпитализаций, когда продавались на аппрувал, ну даже без этого эффективность ниже заявленной? Ниже. Вопросы?

97% vs 93%????

Против «дельты» не помогают.

???

Ви читаєте на що відповідаєте?

Я заявляю только то, что реальная эффективность в полевых условиях оказывается ниже заявленной.

Остальное не ко мне.

Ну и как бы каждый процент важен. А то ещё некоторые надеются, что ковид исчезнет после уколов, но нет, не исчезнет.

Краще мати захист від госпіталізаціЇ 0% чи 93% або чи навіть 50%?

С этим моментом я не спорил. 2й Pfizer через неделю если что.

Меня бомбит от того, что Польша при 40 смертях в день уже считалась зелёной, когда Нидерланды при 1-2 смертях в день все ещё были красными, формально кейсов было изрядно больше.

Тут забавно, как эксперты и учёные в едином порыве ранее опубликовали коллективное письмо, обличающее теории заговора по поводу происхождения вируса, до какого либо расследования, прям в духе газеты Правда: такого не может быть потому что не может быть никогда.

Хотя более ранние сарс и мерс хотя и были более летальны, но от человека к человеку передавались гораздо хуже, что и позволило их быстро изолировать.

Тогда надо было делать до и между, а то вдруг у тебя антитела уже были.

Я в середине весны делал ради интереса, немного антител было и до вакцинации. При том, что если я и болел, то без симптомов.

«Угорщина була лідером вакцинації в Європейському союзі, в основному завдяки закупівлі вакцин із східних країн, таких як Росія та Китай»

За спутник приходится платить :D

twitter.com/...​tatus/1405892466730057730

Антипрививичники в Британии сдирают в метро наклейки о просьбе носить маски и держать социальную дистанцию. И не лень же? Не чем больше летом заняться? Казалось бы, не хочешь прививаться или лечиться традиционной медициной — твое дело, вроде нигде еще насильно не заставляют, но нет же, этого мало. Что дальше? Будут ходить маски с людей срывать? Чхать в лицо?

Только что вакцинировался в мвц, пишу прям отсюда. Записался через Хелси, очереди не было вообще, прямиком к бригаде. Дали направление на вторую вакцину, правда тоже в мвц. Сейчас очередей нет (суббота полдень).

Наша контора объявила что всех сотрудников и членов семей вакцинирует файзером в скором времени, есть договренность с минздравом, хорошо что Рожкова не послушал и не пошел говном колоться.

Серия Пфайзера которую завезли — имеет срок годности до 30.09.2021
Учитывая, две дозы, перерыв около месяца и скорость с какой вакцинируют — скорее будут предлагать всем желающим, т.к. просто испортится

Ok, но для меня лучше вакцинироваться тем, чем уже почти все USA вакцинировалось и рассказывают об этом на митингах и все живые, чем ковишилдом.

А этот синовак какая-то мутная тема.

Пруфів у вас звичайно ніяких не буде. Крім мільярда вакцинованих китайців.

Вакцина китайская, что плохо.

«Вакцина погана тому що погана» ))))))))))) Рівень дискусії «інтелектуальної еліти» який ми заслужили!

ну так рашкинская (спутник) — это же плохо. почему китайская — это хорошо, применяя ту же логику?

Потому, что верить оф. инфе из запоребрика после случаев навроде Чернобыля — это даже не смешно.
Китай тоже не лучший случай, но там хоть признанные исследования вакцин были.

То есть доверять Китаю после случаев вроде глобальной пандемии это норм?)

По спутнику тоже кстати есть признанные исследования, причем опубликованные в одном из самых признанных медицинских журналах в мире — The Lancet. И что, нам теперь спутником тоже нужно ширяться?

Опубликована только часть данных, и то по большей части обработанная. На здравые вопросы, покажите выборку, протоколы, как отбирали, какие критерии были, — тишина. Это может означать либо не соответствие исследования принятым стандартам, либо подтасовку фактов. Но можно верить во все хорошее.

Я же не спорю, но мой посыл был больше в том, что «шо то х***ня, шо это..». Странно не доверять России, но доверять Китаю.

Да-да, не критикуй а предложи что-то конструктивное. Слышали мы это. Вы верите большой комерческой компании, и отдаете на откуп свое здоровье, а я верю, что опыт поколений миллионов лет, эффективнее и безопаснее. Вот и посмотрим. В любом случае, разнообразие форм и подходов, способствует выживаемости вида. Кто-то из нас, в будущем, получит преимущество. Хотя постойте, у вакцин же не проводились долговременные испытания, и о последствиях через год-два-10, вообще ничего не известно. Предлагаете забить?

это как? выживает наболее приспособленный остальные дохнут?

Не обязательно дохнут. Просто одна из групп получает конкурентное преимущество над другими, вытесняя со временем менее приспособленных в популяции. Например, при большом переселении народов на север, наши предки, уходя из африки, совершенно точно все были черными. Примерно 200 тыс лет назад. И совершенно точно, они не умерли под северным солнцем, все и сразу, иначе бы нас не было. Но родившийся однажды с мутацией светлой кожи малыш, получил лучший иммунитет и с ним лучшую выживаемость, в сравнении с черными. Им катастрофически не хватало витамина Д. Потому сегодня все северные народы, светлые.

ну так и у sars-cov-2 долговременных испытаний не проводилось и о последствиях через 10 лет ничего не известно

С той только разницей, что в естественной среде, вирусы ВСЕГДА МУТИРУЮТ в сторону УМЕНЬШЕНИЯ вреда виду-носителю. Это было доказано математически и на моделях. Т.е. если ничего не делать, через пару лет ковид станет обычным гриппом, с минимум риска для заболевшего. А вот что будет с 3-жды вакцинированным, через пару лет, мы пока не знаем.

Последние технологии, от которых внезапно сиськи растут. А какие ещё сюрпризы ждут привитых пфайзером? Я предпочитаю вакцину, сделаную по старой технологии, которая проверена десятилетиями.

Не хочу чтобы у меня росли сиськи.

не работает ваша вакцина, месяц назад полностью укололся, сиськи не выросли(

для кого как, мне иногда жалко женщин с грудью больше 3го размера

какіє ваші доказатєльства??

Найс попа и сиськи 3го размера — вот мои документы доказательства

А точно вакцину кололи или ботокс с силиконом? %)

Ботокс в грудь никто не колет))) А силикон имплантируют, а не колят))

а вот господин с.станиславский имеет на єто свой ответ!

Я предпочитаю вакцину, сделаную по старой технологии, которая проверена десятилетиями.

так из таких прививок только пара китайских на основе убитого вируса. Все остальные довольно новые — как векторные так и мРнк

Серия Пфайзера которую завезли — имеет срок годности до 30.09.2021

Так говоришь, будто это что-то плохое. Можно подумать, много завезли.
А вот просрачить из-за жадности в Украине умеют как нигде в мире. Вспомни историю с птичьим гриппом и Тамифлю — ПЯТЬ ЛЕТ срок годности. Купленный по конским ценам в разгар эпидемии. Просрали практически весь.

А ви в курсі при якій температурі такий термін зберігання?

facepalm

Дійсно, як же можна довіряти cdc? /s

Не очікував питання.

це було цілком закономірне питання

і чи не порушувались умови. Таке можливе і навіть

Контейнери пам’ятають температуру
www.who.int/...​ments/IIP2015_Module2.pdf
A VVM is a chemical indicator label attached to the vaccine container (vial, ampoule or dropper) by the vaccine manufacturer.

Ще можна спитати чи кругла Земля, чи Сонце

і питають, і дають неправильну відповідь

Але питання виникло більше через, те що ви не дали контекст

На самом деле жопа кроется не здесь. Украина не в числе стран, где приняли mixed vaccination по протоколу. После Пфайзера у тебя есть срок для второй дозы от 4 недель до 4 месяцев, после этого счётчик вакцинации сбрасывается и начинается с начала, если не успел. В Онтарио умудрились сделать почти всем Пфайзер как первую дозу, а второй догоняться предлагают только Модерной.

В Онтарио умудрились сделать почти всем Пфайзер как первую дозу, а второй догоняться предлагают только Модерной.

И в чём прикол? Если есть хоть какие-то тестовые данные по «Файзер + Файзер» — то что такое «Файзер + Модерна»?

Бесплатное тестирование на подопытных свинках — иначе и не назовёшь.

Протестировали на британцах и других европейских странах:
www.bbc.com/news/health-57636356

А немного напрячься и пройти по ссылке? comcovstudy.org.uk/home

comcovstudy.org.uk/...​colv4015-jun-2021cleanpdf

page 24. Вторую дозу они называют бустом.

Они проверяют всё в комбинации со всем.

page 24. Вторую дозу они называют бустом.

Чистое шаманство. Да ещё и на 1000 / 2 испытуемых...

По местным новостям обсуждали что существуют более 40 миллионов кейсов, из них брали выборочно пол процента для анализов и подтверждения эффективности. Самым старым кейсам почти год. Целые ряды стран одобрили микс mRNA и официально объявили их взамимозаменяемыми. Но Марине мало доказательств. Так бывает, увы.

Марина, ты не можешь осилить оригинальный текст, где я дал ссылку на документ и даже номер страницы. Какие тебе ещё ссылки надо? Ты выдернула информацию со странички, даже не официального документа. Ты же всё равно их не читаешь.

Вот тебе информация от федерального правительства Канады с теми же ссылками на британские исследования.

www.canada.ca/...​e-interchangeability.html

Вот тебе простым языком:
www.health.gov.on.ca/...​19_QA_mixed_schedules.pdf

Вот тебе даже кусочек текста, если ты не осилишь ссылки на исследования в Британии и Испании и Германии:

mRNA COVID-19 vaccine
NACI recommends that, if readily available, the same mRNA COVID-19 vaccine product should be offered for the subsequent dose in a vaccine series started with an mRNA COVID-19 vaccine. However, when the same mRNA COVID-19 vaccine product is not readily available, or is unknown, another mRNA COVID-19 vaccine product recommended for use in that age group can be considered interchangeable and should be offered to complete the vaccine series. The previous dose should be counted, and the series need not be restarted.

(Strong NACI Recommendation)

another mRNA COVID-19 vaccine product recommended

«Рекомендован», в нынешних условиях безмозглой истерии.

Я на комп винду новую ставлю, лишь через пару-тройку лет после выхода — когда все баги вычищены (добровольными тестерами). А тут херню какую-то себе колотъ...

«Рекомендован», в нынешних условиях безмозглой истерии.

mRNA->mRNA — strong recommendation
AZ -> mRNA — discretionary recommendation

Я прочитала этот простой факт на хоумпейже и нашла что дальше читать тем более 24 страницы не имеет смысла.

Браво!

Не старайся, я забыл что у тебя синдром Юджина, все факты игнорим и не читаем.

Правительсто просто не рассчитало поставки. потому сейчас делают хорошую мину при плохой игре и колят вам недоисследованные разные вакцины

Просто, вакцины оказались говном. «файзер + файзер» ещё катят против новых мутаций — но его на всех не напасёшься.

Вот и остаётся колоть человечкам совсем нетестированные гибриды, типа «астра + файзер» или «модерна + файзер».

Впрочем, могло ли быть иначе с вакцинами, типа «тяп-ляп-ивпродакшн»?

колят вам недоисследованные разные вакцины, вместо тоже недоисследованных, но сильно в меньшей степени

Сильно в меньшей степени. Я тебе открою правду ни одна вакцина полностью не исследована. Поэтому то такое — убеждать себя исходя из поста на гравной страницы и игнорировать репорты двух завершенных стадий исследований — вот это упоротость.

игнорировать репорты двух завершенных стадий исследований — вот это упоротость.

Какие исследования? По твоей же ссылке на 77-страничный пдф — прописано следующее:

— репорт от 15-Jun-2021

— относительно тестов, в нём написамо (на страницах 23-24 — на которые ты ссылаешься):

8. TRIAL DESIGN
A single-blind, randomised, phase II UK multi-centre study to determine the reactogenicity and immunogenicity of heterologous boost COVID-19 vaccine schedules.

8.3. Study groups
A total of 1050 (+ up to an additional 10%) participants will be enrolled, all of whom will have had their first dose of COVID-19 vaccine in the community as part of the COVID-19 vaccine programme. Participants will be evenly divided by prime vaccine type (525 per prime vaccine group).

итп.

В общем, это отчёт о лишь планирующемся эксперименте — в котором будет yчаствовать 1к чел, разделённых на 2 равные группы с разными вакцинами.

Похоже, ты тоже сильно сильно хочешь поучаствовать в эксперименте. :) Бесплатной подопытной свинкой.

Это не единственное исследование. Такое же проводилось во многих странах. Я выше описал причину таких исследований. Многие получили первую дозу Пфайзера, а для второй его не поставили в нужном количестве. Такое было массово и в Европе и в обоих Америках. Исследование проводили везде, не везде это было опубликовано, как в UK. Основной мой месседж — если делаешь Пфайзер первой дозой, то нужно убедиться, что хотья какая-то mRNA вакцина будет доступна для второй дозы, иначе шот на ветер.

Многие получили первую дозу Пфайзера, а для второй его не поставили в нужном количестве.

В Еврoпе сейчас речь идёт — лишь об «астра-зенеке + файзер».

«Модерну» в Европе практичекси не кололи (вероятно, почти все евро-дозы пришлись на Германию).

С другой стороны, сейчас в Европе никто не хочет колоть себе «зенеку» — т.к. знают, что 2-й дозой нужно будет колоть «файзер».
Соответственно, хотят «файзер + файзер» (что логично).

Ну и ладно бы! Но прилезть на форум и начать натурально выделываться что все испытали на подопытных европейчиках и тыкать незаконченными исследованиями(а других нет)...такое.

самоуспокоение еще никто не отменял)))

По местным новостям обсуждали что существуют более 40 миллионов кейсов, из них брали выборочно пол процента для анализов и подтверждения эффективности.

40 млн кейсов «файзер + модерна»? Нет такого.

И это малореально, т.к. столько «модерны» не прозвели.

И это малореально, т.к. столько «модерны» не прозвели.

А можно ссылочку на то сколько произвели?

А можно ссылочку на то сколько произвели?

В Германии ширанули 7.641.280 доз «модерны».
impfdashboard.de

Сколько в Штатах не нашёл — но едва ли сильно больше.

К тому же, кололи обычно «модерна + модерна» — соответственно, 40 млн свободных доз, для тестенья «файзер + модерна» — взяться вообще неоткуда.

А потом, по твоей же ссылке пишется об эксперименте, где группа в 1к чел / 2 вакцины.

У них в планах на 2021 от 1 млрд до 1.3 млрд доз, пол году уже прошло, всё завалено модерной в NA и SA.

У них в планах на 2021 от 1 млрд до 1.3 млрд доз, пол году уже прошло, всё завалено модерной в NA и SA.

Я нашёл инфу по Штатам здесь:
covid.cdc.gov/...​ata-tracker/#vaccinations

Модерной сделали 135,477,905 шотов.
При этом 2 дозы 61,840,480 людям.
Т.е. свободным 40 млн доз для «файзер + модерна» — взяться тоже неоткуда.

Это только по США. В Канаде всё правительство и военные были вакцинированы Модерной ещё в 2020, начале 2021, уже тогда для второй дозы начали исследования и они были одобрены только в конце мая 2021.

По Канаде тоже информация по вакцинам:
www.canada.ca/...​ment/vaccine-rollout.html

Статистика по вакцинированным
health-infobase.canada.ca/...​-19/vaccination-coverage

40 миллионов смешанных mRNA вакцин среди стран первого мира наберётся легко. Причём по Канаде начиная с Мая месяца уже практически все смешанные.

В Канаде всё правительство и военные были вакцинированы Модерной ещё в 2020,

Судя по инфе здесь — «модерны» в Канаде вкололи порядка 3 млн доз:

covid19tracker.ca/vaccinationtracker.html
«Data by Vaccine Product»

Судя по инфе здесь — «модерны» в Канаде вкололи порядка 3 млн доз:

Я смотрю ту же статистику и там написано:
Moderna administered: 5.5 млн.
Moderna delivered: 15.9млн.

Moderna administered: 5.5 млн.
Moderna delivered: 15.9млн.

А, сорри, 3 млн — это «зенэка».

«модерна» 16 млн

Но, кстати, это 16 млн «distributed», но лишь 5.5 млн «administered»

В общем, 40 млн лишних доз для теста «файзер + модерна» — не видать.

Почему лишних доз? 40 млн — это уже сделанные смешанные вакцины пфайзера и модерны после испытаний по всему миру. И все успешны.

40 млн — это уже сделанные смешанные вакцины пфайзера и модерны после испытаний по всему миру.

Обсуждаем, вроде, «файзер + модерна».

40 млн — это «файзер + файзер» или «модерна + модерна».

40 млн — это «файзер + файзер» или «модерна + модерна».

С чего ты это взял???

К нам модерны поступает раз в 5 меньше пфайзера coronadashboard.government.nl/landelijk/vaccinaties

Я так понимаю, что сейчас ею всё завалят.

У них вроде производственные мощности поменьше, а так не имею ничего против.

В этом году обещают от 1 до 1.3 млрд доз.

НЗ, одобрившая только пфайзер, кусает локти)

Протестировали на британцах и других европейских странах:

Бриты оттестили на себе «астра + файзер». А «файзер + модерна» — это что-то новое.

К тому же, тестенье долгосрочной побочки — так не работает.

хорошо что Рожкова не послушал

ви так пишете ніби я істина в останній інстанції. в кожного своя голова на плечах.

Наша контора объявила что всех сотрудников и членов семей вакцинирует файзером

Не у всіх є контора. У мене наприклад немає.

говном

wat. пеніє покусав?

в скором времени

не всі хочуть чекати

Твой пост очень полезный, держи нас в курсе

Конечно полезный, я думаю всех айтишников из топ-20 лидеров рынка будут файзером вакцинировать, поэтому там, где это еще не обьявили лучше подождать немного, чем за шмурдяком бежать.

Ой, всё, этот сдулся, несите нового.

Вакцинують Sinovac/Coronavac. Зараз ця вакцина «не котується» Європою, але в мене є непідтверджена інфа що через місяць вже буде котуватися.

Друже, ти розберись у питанні для початку, а потім давай прогнози. Бо може статись так, що її завтра взагалі заборонять, як було з іншими, не перевіриними вакцинами. Хлопаки, яких ти тут «мотивував», прийдуть потім носа бити.

А польща тим часом, ввела обов’язковий карантин для всіх подорожуючих, хто не ЄС, незалежно від статусу вакцинації та результатів тесту... Новий штам, кажуть..

А що завадить потім вакцинуватися більш «правильною» вакциною? Вакцина наразі дає імунітет на обмежений термін (на скільки — покаже час), існує думка, що доведеться повторювати процедуру вакцинації.

А польща тим часом, ввела обов’язковий карантин для всіх подорожуючих, хто не ЄС, незалежно від статусу вакцинації та результатів тесту

Жаль в Польше об этом не знают
www.poland.travel/...​-united-states-and-canada

Quarantine exemptions include but are not limited to:

For arrivals from outside the Schengen Area (includes the U.S. and Canada): only documented, fully vaccinated travelers will be released from quarantine

Таки да, вакцинированные освобождаются. Благодарю.

Ты прям гений: обвинил автора в дизе, и сам же дизу напечатал.
В политику идти не планируешь?)

Бред полный) Коронавак уже заапрувлен ВООЗ.

заапрувлен ВООЗ

Давай по существу: в Европку пускают с ним или нет?
П.С. Я не про Сербию.

Европа месяц назад только начала рассмотрение Коронавака, тобишь вердикта апрув/реджект ПОКА нет

в Испанию, Грецию, Болгарию пускают. или это тоже не Европа?

Некоторые вакцины ещё с февраля-марта рассматривают

в Испанию, Грецию, Болгарию пускают.

А вот это уже хорошие новости.

Заехал сегодня в МВЦ, без декларации, без записи — очереди нет, 10 мин на оформление и 30 мин на посидеть после прививки

Получил сегодня повторный Короновак. В пятницу саи позвонили и спросили на какое время удобно подойти, но не в МВЦ, а в поликлинику. В итоге, в это время в поликлинике оказался ад с очередями. Забил, поехал на МВЦ — снова без очередей, все четко и быстро. В МВЦ очереди «без записи» нет вообще, поэтому моментально проходишь. при этом «по записи» не фиговая очередь и едва движется

Схоже що за літо всіх бажаючих вакцинують, ще і пфайзером: moz.gov.ua/...​-organizovanih-kolektiviv

Глобал вакцинирует прямо в офисе, на выбор или пфайзер или коронавак.

И все такие: *уяк, давайте нам коронавак.

Вообще-то я коронаваком вакцинировалась :D Но в МВЦ)

Ну я к тому, что, при наличии такого выбора, странно коронавак выбирать. Хотя, если кто-то из каких-то фанатических или патриотических соображений... в МВЦ, на сколько я знаю, чем колят, тем и колешься, но это точно не бионтех)

В МВЦ сейчас только коронавак, другого ничего нет.

Судячи з рандомних відгуків у коронаваку майже немає сайдефектів навідміну від пфайцеру.

сайдефектів

Жена сегодня кольнулась и спать поехала :D

Здесь скорее вопрос в том, что эффективней. И вот тут как раз пфайзер впереди, а может просто пиар команда лучше.
Ну и преимущество в виде пропуска в большее кол-во стран.

Якщо вам треба сертифікат то це окрема задача і окрема тема.

Сертифікат можна буде купити. Це окрема задача.

Там нижче та в інших тредах є люди які не хочуть вакцинуватися але хочуть мати сертифікат. В Росії вже така послуга є, думаю що й в нас скоро з’явиться.

Їм (росіянам) сертифікат треба не для того щоб за кордон їхати а для того щоб не вакцинуватися бо спутніку не довіряють.

Нашим місцевим сертифікат треба щоб закордон їхати.

Людина, яка замість щепитись купує підроблену довідку, робить подвійний злочин

Це ви розповідайте тим хто хоче купити сертифікат без вакцинації а не мені. Бажаючих буде достатньо щоб така послуга з’явилась.

Я констатую факт

Я навіть не робитиму вигляд, що повірив.

Зніміть шапочку з фольги, шановний.

До того що ви з двох речень зробили висновок що я щось «пропагую».

Напевне моє ім’я теж пропагує еміграцію у Польщу?

просто папірець, із яким навіть в Україну не пускають, не те що в нормальні країни.

Так походя опустить Украину еще суметь надо. Долго над формулировкой думал?

Сегодня получила вторую прививку коронавака, никаких сайд эффектов, как и после первой :)

Сегодня вакцинировался CoronaVac’ом в поликлинике на территории Медгородка на Отрадном.
Собственно почему пишу — в этой поликлинике сейчас вакцинируют всех желающих безотносительно возрастной группы, адреса проживания и наличия декларации с семейным врачом. О том, что тут можно чиповаться узнал из фейсбучика, одна врач написала пост с приглашением обращаться к ним. Съездили туда с женой после обеда, очередь небольшая (3-5 человек), жену укололи без каких-либо проблем, я дополнительно потратил минут 20 в регистратуре, что бы заполнить электронную карточку пациента (так как не было декларации с врачом). При себе достаточно иметь паспорт.
Кому интересно, контакты кабинета вакцинации на helsi и линка на изначальный пост.

Дякую за інструкцію. Все вийшло, черг не має.

Прикольно, що в Одесі вже 4 (!) центри масової вакцінації. І працює онлайн запис. А в Києві розродились на один центр і робота по запису там просто просрана. Через helsi.me туда записатиьс неможливо.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Олег реинкарнировался в лице Рожкова?

можливо стоятимуть люди у черзі

не знаю где и чем кололся аффтар, но хвост очереди на вакцинацию выглядит так
images.unian.net/...​58.jpg?0.9617837922888275
img.tsn.ua/...​d92faeb0c9b286b4655e8.png
и занимают ее люди уже с 5 утра (а центр вакцинации работает с 10-и)

хз, прийшов о 5-ій вечору, черги не було.

Ни одной живой души там не было на улице в четверг, тоже за первой дозой ходил, в 11.
i.imgflip.com/5emqmu.jpg — вот приехал
i.imgflip.com/5emr1g.jpg — вот уехал
Видимо, за первые пару недель основной поток желающих уже сходил.

Внутри на 4-м этаже человек 30-50 чилило после прививок на стульчиках.
20 минут на прививку, 25 посидеть и в путь.
З.Ы. Не записывался, просто приехал.

Всё тему не осилил. Не увидел, собственно, полной инструкции: кто успешно получил 2-ю дозу вакцины после МВЦ в Киеве? Мне сделали 30 мая, дали телефон медучреждения, где вроде бы должны сделать 2-ю дозу. В то же время я вычитал, что медучреждения в Киеве вроде как приглашают на 2-ю дозу Короноваком. Я во вторник, 22-го будут обзванивать регистратуры поблизости, если тут чёткого алгоритма ни у кого нет.

Мені дали папірець з адресою та номером телефону лікарні. Буду туди телефонувати після 16го числа.

Сегодня, в воскресение, выделил время и сходил в МВЦ ориентировочно в 14.00. Там 2 отдельных маршрута, для тех, кто без записи и по записи. В очередях никаких не стоял, в отличие от 1-го раза.

Для тих хто не хоче колоти „китайський шмурдяк” з аргументацією „нашо вдягати парашут — а може він не розкриється” та для послідовників пєніє, ось інфа (звичайно з корумпованої та контрольованої фармою вікіпедії):

A real-world study of millions of Chileans who received CoronaVac found it 65% effective against symptomatic COVID-19, 87% against hospitalization, 90% against ICU admissions, and 86% against deaths.[10] In Indonesia, real world data from 128,290 healthcare workers showed 94% protection against symptomatic infection by the vaccine, beating results in clinical trials.[11] In Brazil, after 75% of the population in Serrana, São Paulo received CoronaVac, preliminary results show deaths fell by 95%, hospitalizations by 86%, and symptomatic cases by 80%.[12][13]
Phase III results from Brazil previously showed 50.7% efficacy at preventing symptomatic infections and 83.7% effective in preventing mild cases needing treatment. Efficacy against symptomatic infections increased to 62.3% with an interval of 21 days or more between the doses.[14] Final Phase III results from Turkey announced on 3 March 2021 showed an efficacy of 84%.[15]

Друже, це булл щіт на рівні жовтої пресси. Стаття для домогосподарок, які вірусів від бактерій не відрізняють.

Там немає жодного слова, як ці проценти отримані, на якій цільовій групі тестували, які штами враховували, як рахували смертність, чи було це плацебо-контрольоване дослідження, чи як нині модно, порівнємо єфективність з якоюсь іншою існуючою вакциною. І порівнюють носорога з жирафом.

Нещодавно було те саме обіцяно по спутніку, вакцина класна, працює, пройшла випробування. Ага. Тільки протоколи випробувань ми не покажемо. Але ви нам вірте.

Пруфів у вас звичайно ніяких не буде. Як завжди :) Адепти «благословенного пфайзеру» та «китайського шмурдяка» по треду один від одного не надто відрізняються.

Vaccine Sinovac-CoronaVac efficacy results showed that the vaccine prevented symptomatic disease in 51% of those vaccinated and prevented severe COVID-19 and hospitalization in 100% of the studied population.

Будь-яка вакцина рятує від смерті на 100%. Будь-яка!

А те, що вона захистить від тижневого нежитю на 50%, та хрін би з ним =)

Задовбали вже ці ждуни якісної вакцини. Привілейований клас говнокодерів.

Будь-яка вакцина рятує від смерті на 100%. Будь-яка!

какие будут ваши доказательства?

Якщо навіть «китайський шмурдяк» оберігає на 100% від смерті, які ще можуть бути кращі докази =)

Там нижче Пєніє та інші відписали що дослідження ні про що не говорять. А ось пфайцер то божа роса яку вони готові прийняти на груди.

С пфайцером все хорошо кроме того что его нет :)

что этот китай не эффективен, от нового штамма почти не защищает

www.medicalnewstoday.com/...​n-against-hospitalization
The report puts the protection from requiring hospital treatment for COVID-19 at 71% after one dose and at 92% after two doses of the Oxford-AstraZeneca vaccine

There is also little data available about how effective the Sinovac COVID-19 vaccine (CoronaVac) is against the delta variant. A recent Reuters news piece reports that over 350 doctors and medical staff in Indonesia developed COVID-19 despite receiving CoronaVac

никуда с прививкой не пускают

Так ця фігня ніколи не закінчиться

У меня есть что сказать тем, кто собирается ждать «хорошей» вакцины. И я вижу две причины для такого решения. Это малая эффективность китайской, желание лучшей вакцины и справка для ЕС. Это хорошие аргументы, давайте обсудим:
1. Китайская вакцина сделана по классической схеме, как те, что делают от гриппа. Эффективность разная и заметна зависимость от уровня страны (Сингапур, Турция 90+%, Южная Америка 50).
ВОЗ: «В ходе масштабной третьей фазы клинического исследования в Бразилии эффективность двух доз, введённых с интервалом в 14 дней, составила по истечении 14 дней после получения второй дозы 51% в плане защиты от симптоматического течения инфекции SARS-CoV-2, 100% от тяжёлой формы COVID-19 и 100% от госпитализации.» !!! Т.е. заболевшим даже в больницу не пришлось попасть.
Сделав сейчас первую, в июле вторую, вы получите иммунитет к августу. В сентябре возможна следующая волна. Лучше китайская до болезни, чем Пфайзер после.
2. Никакая вакцина не мешает потом сделать другую. С вирусом борется не вакцина, а ваш организм, вырабатывая антитела. Вакцина только даёт вам пинок к производству антител, главное, чтобы они не пинали одновременно. Месяц перерыва достаточен. И к антителам от первой прибавятся ещё такие же от второй, хоть и другой или третьей. И все они будут одинаковые и ваши родные «без ГМО». Такие люди есть уже и даже в Украине.
Справки можете и не дождаться либо вы, либо кто-то из родных. У нас же хозяйственники школы Трускавца на распиле, а не «доктор смерть». Обещают они красиво, но как-то уже очень долго. Кстати, знакомая, которая близка к людям из Минздрава, говорила, что партию Пфайзера, что пару месяцев назад пришла из Германии, не хотят себе колоть. Там нарушили условия хранения — гарантии нет. Но дождавшись «хорошей» вакцины, можно дополироваться и ею и получить вожделенную справку. Плюс усиленный иммунитет. Есть риск, что второй раз вас бесплатно не привьют. Но, «спасибо, боже, что взял деньгами» :) Здесь уж сами решайте, чем расплачиваться.

Простите, нет.
Если у вас будет имунитет к вирусу, то вакцины с тем же белком уже не факт что на вас подействуют.
На самом деле исследований о крос-вакцинации нет, но вполне логично, что натренированный имунитет «на подходе» еще срежет любую вакцину с тем же белком(нову, старую,неважно). Второю дозу фактически дают на случай «не разворачивания» иммунитета.

Це ви як імунулог з 10 роками досвіду дослідницької роботи в галузі і науковими здобутками кажете?

В якій роботі ви розглядали питання — наскільки часто імунітет людини вміє реагувати на окремі білкові структури в складі вірусів?

І в якій роботі ви знайшли і підтвердили ось це твердження

натренированный имунитет «на подходе» еще срежет любую вакцину с тем же белком(нову, старую,неважно)

Прям полноценных клинических исследований, достаточных для сертификации, таки нет. Но пробегало, что от 2х разных антител больше, чем от 2х одинаковых.

«количество» антител не является мерой чего-либо и может за дни изменяться в разы и десятки раз при необходимости их выработки.

Скажите это Канаде, к примеру

Нам позвонила семейный врач и сказала, что можно сделать прививку в поликлинике. Очередей никаких нет. Мама звонила своему семейному — тоже сказал приходите, все есть. Не понимаю нафига стоять эти гигантские очереди))

Після обіду черги мінімальні. Я не чекав.

Щодо сімейного то в мене його немає.

Яке місто? У нас в Києві, Дарницький район, наприклад, абсолютно неможливо вакцінуватись поза чергою — ще навіть людей за 65 не вакцінували повністю.

Киев, Святошинский район

Оце фартить :)

Це опосередковано може свідчить про те у що вірить місцева громада
Чи про помилки в розподіленні доз в межах міста

Так, можна спробувати виявити кореляцію політичних вподобань із швидкістю вакцинації та чергами. Думаю, вона буде вище статистичної похибки :)

Киев, Дарницкий, вакцинировались через семейного врача.

То це тільки наша полікліника така перевантажена? Капець. Треба шукати інши шляхи, бо це якась зрадонька вже.

В МВЦ — Коронавак. В мене вже є перша доза АЗ.

Я чиповался в этой поликлинике, при мне приходили ребята с первой дозой AZ и их отправили в другой кабинет в этой же клинике. Насколько понял, то вакцинируют всех желающих без ограничения по месту жительства и возрастной группы.

Дякую, спробую!

Наша подала нас одразу. І одна доза за 2 місяці випала із «залишків» на нашу сім’ю.

З одної сторони так, прікольно. Я сам вакцинувався, але юзав AstraZeneca (корейська). З іншої є трохи зрадонька тут, коли через Covax для вразливих верств населення присилають Pfizer, але їх отримують дуже вразливі депутати. А ви стійте далі в черзі МВЦ за китайською вакциною яку ще не апрувнули в ЄС і хз чи апрувнуть...Надіюсь колись цей цирк закінчиться

Я сам вакцинувався, але юзав AstraZeneca (корейська).

Де і як? Кого не спитаєш через одного вже давно пфайцером або ще чимось вакцинувалися. Потім правда виявляється що ці люди вже давно в Україні не живуть. Нам ця інформація нерелевантна.

[чутки]
наскільки я знаю, виділяли в минулому місяці AstraZeneca для МНС, медиків, військовослужбовців, медпрацівників...

певна кількість з вищеозвучених категорій людей були антипрививочниками — тож не скористались можливістю вакценуватись. «Святе місце пусто не буває». Люди, що вакцинувались і дізнавшись, що дози простаюють сказали про це своїм знайомим — і ті, поки була можливість — пройшли вакцинацію

Чё, прям можно зайти в посольство и получить вакцину?

Можна прийти на кордон з Польщею і отримати Johnson&Johnson (на скільки чув :))

Я уточнял. Только если у вас есть виза на работу в Польше.

Нет, зайти в подземный переход или аптеку где-то в НЙ и получить без проблем Пфайзер/Модерну.
А если еще и погуглить, то можно найти там места с однодозовым Джонсоном — чтоб дважды не летать.

Угу, только визы не дают кроме «сильно необходимых случаев».

зайти в подземный переход где-то в НЙ и получить без проблем Пфайзер/Модерну

/Корону/ГопСтоп/Героин

Так и не осилил, как и брат-1. Я больше по документалочке

Львів. Через акцію від МОЗ «збери компанію 50+ людей і вакцинуйся»

У нас була така спецчерга — якщо хтось із планових пацієнтів не приходить і це — кінець дня, то тебе, як того, що поруч живе, можуть дьорнути в поліклінику, щоб доза не пропала.
Але із нашої сім’ї повезло поки тільки мені :(
Тож, дякую за підказку, спробуємо цієї п’ятниці в МВЦ потрапити.

А при чем тут апрув ЕС? ВООЗ апрувнула и мне этого достаточно. Я же не ради бумажки вакцинируюсь.

Да, в отпуск же не только туда можно поехать ;) Я Европе предпочту далёкие экзотические страны как только ковид чуток утихнет, там мне интересней.

Я туда в отпуск уже лет 8 не летаю))) А если серьезно, то Коронавак 3 недели назад заапрувил ВООЗ и потому это чисто вопрос времени когда ЕС тоже апрувнет, а коммент ТСа про инсайдерскую информацию об апруве в течении месяца только подтверждает мои предположения.
Также меня, как и многих тут присутствующих, волнует не только вопрос эфективности прививки, но и побочки. В этом плане, имхо, вакцина, сделаная по традиционной методике будет более безопасной.

Часть топовых туристических стран с коронаваком пускают ...этим можно уменьшить вес твоей переменой в уравнении

Сделал ПЦР и едешь как обычно

Если бы))) Мало кто из Шенгена пускает просто по ПЦР

Зато можно лететь в Китай

Пока нельзя) Китай пускает к себе только из ~десятка благонадёжных стран и только тех, кто ширнулся китайской вакциной

От мені цікаао, а за чий кошт куплені пфайзер? Чи не за наш з вами? А як же рівні права та можливості? Чи не пора пану міністру до Ростова?

Summary по технологіям.

Inactivated vaccine: Coronavac/Sinovac, більшість вакцин проти грипу, вакцини проти сказу (rabies), поліо, вірусного енцефаліту.
Відносно стара технологія. Відносно дешево. Супчик зі шматків віруса, вбитого теплом, формальдегідом або чимось ще.

mRNA: Moderna, Pfitzer, (CureVac, Walvax)
Розчин синтезованої messenger RNA в чомусь, що не дає mRNA протухнути. Нова технологія, до COVID ніби масово взагалі не використалась. Проблема донести молекулу mRNA з лабораторії до клітин людини без пошкоджень.

Viral vector vaccine: Oxford-AstraZeneca, Johnson & Johnson, Convidencia, (Sputnik V), дві вакцини проти Еболи
Інший, відносно безпечний вірус, модифікується щоб заражав але не розмножувався, в нього копіпаститься фрагмент коду цільового віруса. Вірус заражає людину, викликає імунну відповідь в т.ч. на доданий фрагмент. Оболонка віруса-вектора захищає фрагмент під час транспортування. До COVIDа такі вакцини були заапрувлені тільки проти Еболи.

en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_vaccine

проблема векторних вакцин знаходиться саме у векторі :), для другого підходу бажано змінити носій, що росіянчеки до речі і зробили, а астразенека — на жаль ні.

Відносно стара технологія. Відносно дешево. Супчик зі шматків віруса, вбитого теплом, формальдегідом або чимось ще.

А ще шматки білка, на якому цей вірус вирощувався, а також уривки чи цілі віруси, що могли в цьому білку жити, коли воно ще бігало. На додачу формальдегід чи інший консервант, щоб коктейль не протух, поки доїде.

И именно этот консервант помогает быть уверенным, что вакцина-таки не заэкспайрилась по дороге, чего я по-чесноку сказать о пфайзере не могу, т.к. выдерживать всю дорогу −70 не факт что получится. Чет вспомнилась история с пчёлами и как их укрпочта везла.

Вакцинують Sinovac/Coronavac. Зараз ця вакцина „не котується” Європою,

ТИЦЬ www.dw.com/...​gut-vehat-v-es/a-57597782

ТИЦЬ www.dw.com/...​ogo-na-vysokij/a-57734004

Когда нить смогут, сейчас подтвержденной вакцинацией считают только одобренные в ЕС вакцины

В Киеве вакцинируют не только в МВЦ. Вакцинируют во всех районных поликлиниках. Действуют также другие пункты вакцинации. И информацию об этом при желании можно найти в интернете, и прежде всего в социальных сетях. Да, запись через Дія не работает, во всяком случае не сработала в отношении меня и моей жены. Как агитируют за вакцинацию по телевизору не знаю, так как не смотрю. Но по всей видимости агитация присутствует и работает, поскольку по данным опросов доля тех, кто не собирается вакцинироваться со временем снижается

Вакцинируют во всех районных поликлиниках.

А можете розказати як туди записатися або потрапити? Тільки без «гугліть самі». Те що я чув — це по блату через знайомих лікарів ви можете прийти та вам вколють лишню дозу. Якщо є схема без блату доступна для кожного — я додам вашу інструкцію в пост.

Просто взял и сходил в районную поликлинику (возможно даже идти не надо, если дозвониться получится). Обратился в регистратуру. Меня записали в журнал, вечером того же дня позвонили и пригласили на утро следующего дня на прививку. Правда действительно у них на этот день привезли только 30 доз вакцины, что никак не соотносится с понятием массовой вакцинации. Уточну — это было в начале мая
Другие люди, которые делали прививку вместе со мной, обращались не в регистратуру, а к своему семейному врачу

Це в Києві? Просто прийшли на реєстратуру і сказали «хочу вакцинуватися?»

Так, в Києві. Чому це вас так дивує? Якраз в Києві і інших великих містах вакцинація відносно доступна, на відміну від малих міст та селищ.
І доречі, за інформациєю Кличка, в МВЦ після 15-ї години бажаючих вакцінуватися майже нема

Дивує бо я не знав про таку можливість.

Такої можливості дійно немає. Те, що деяким щасливчикам повезло і їх поза чергою записали на вакцінацію, порушивши інструкції МОЗ, це не робить такий спосіб загальнодоступним.

Не только в дефолт сити но и в других жепныъ обл центрах такой же принцип, к семейному записываешься и через неск дней приходишь за дозой.
Но там же как всегда ))) Одно время кололи инидйскую...а вторую дозу потом как? Индия сказал шо пока местным мега заказы штампует и индийской пока нету..
Это со слов коллеги я не колол, успею еще.

Некоторые страны уже практикуют миксы, типа 1 АЗ, 2 Пфайзер

А научные стимулы к этому есть? Разве реакция на АЗ не убьёт Пфайзер ещё на этапе инсталляции? Я бы скорее понял наоборот, а то и просто 1 дозу пфайзера и всё.

Ну будет не индийская, а другой страны производства. Вот недавно были поставки корейской астразенеки, какое-то количество зарезервировали для тех, кто у кого была первая доза индийской.

Вам повезло. В моей поликлинике все, к кому обратилась, в один голос сказали: не по возрасту пока нельзя. Можно идти к семейному за направлением, тогда можно. Семейный тоже сказал — не по возрасту пока нельзя. (Хотя, месяц назад еще делали всем).

Якась фігня. Одним роблять іншим не роблять. За таку дезорганізацію масової вакцинації все міністерство має піти у відставку.

Вони ще не накрали. Ось Степанов прибарахлився вже і його «злили» — типу, це він провалив вакцінацію, а не подонок Зеленський ще рік тому відібрав гроші у ковід-фонду для свого Великого Крадівництва. Тепер Ляшко буде грітись у вогнища.

В helsi.me є перелік, але зазвичай лише в робочий час в будні

Можна подзвонити по телефону зручного по знаходженню пункта(ів) вакцинації та записатись на вакцинацію надлишковими дозами. Мені передзвонили і запросили.
Перелік пунктів вакцинації був по лінку звідси vaccination.covid19.gov.ua
Але зараз лінк на гуглдок не працює — схоже, що гугл забанив.

штам дельта з Росії

А шо будет, можно спойлеры? А то первая версия как-то не впечатлила.

Не из России, а из Индии. Обычный штамм вируса, отличающийся большей заразностью. Вакцины против него те же.

С начала года выходя все новые штаммы с

большей заразностью

Просто штаммы с меньшей заразностью игнорируются. А они есть, и скорее всего доминируют. Меньшая заразность гарантирует более длительную инкубацию, потому в перспективе носитель заражает больше людей.

Собственно, по итогу коронавирус просто выродится. Даже если не делать ничего. Таков его путь адаптации: он должен научиться не только не убивать носителя, но и не лишать его социальной активности.

Эм, что? Как бы именно штаммы с большей заразностью всегда вытесняют штаммы с меньшей. Это логика.

Меньшая заразность гарантирует более длительную инкубацию

это вообще какой-то бред. Где связь между длительностью инкубации и заразностью?

Короче, думаю, уже на этом этапе можно прекращать кормить тролля.

На длительном участке выигрывают штаммы с меньшей летальностью. Заразность второй идет.На одном уровне с длительностью активного периода. Не все ли равно, сильно зараный один день или в 10 раз слабее 10 дней?

Для понимания: СПИД — один из наименее живучих и наименее заразных вирусов. Как в анекдоте: мы медленно спустимся с холма. Герпес — тот вообще покрыл всё человечество.

Штаммы, которые менее других плодятся, имеют гораздо меньший иммунный ответ со всеми причитающимися симптомами. А потому, имеют бессимптомное течение, которое и есть инкубационный период — то есть период, когда ему иммунная система даёт плодиться. В это время человек активно пользуется деньгами, хватается за что попало, чихает понемножку.

Против медленно проявляющего себя вируса неэффективны карантинные меры. А ту же эболу локализуют за 3 дня. Хотя она плодится так бысто, что уже через 4 часа клетки печени состоят практически полностью из одних вирусов.

Грубо говоря, если каждый сотый из популяции людей будет есть людей и бегать по улице с кусками человечины, менты быстро оцепят регион, перешмонают и перебьют всех кто подходит по параметрам. А если таких 1-2 на миллион, то они могут жрать человечину всю жизнь.

Против медленно проявляющего себя вируса неэффективны карантинные меры

False

Штаммы, которые менее других плодятся, имеют гораздо меньший иммунный ответ со всеми причитающимися симптомами.

Сумнівно

то есть период, когда ему иммунная система даёт плодиться

Сумнівно

Не штамм, а вариант. CoronaVac, пока что, неизвестно насколько эффективна против Дельты, mRNA вакцины все эффективны же

Можно предположить, сравнивая с вакцинами того же механизма действия.
Про дельту в Украине пока не слышно. Но тут в принципе со средствами диагностики туго, не говоря уж про статистику.

Обычный штамм вируса, отличающийся большей заразностью. Вакцины против него те же

Это точно?

На себе не проверил. Как встану на раздачу, расскажу :)

Не знаю в каких интернетах вы смотрите

На сайті воз. Але там напевне все проплачено тому довіряти їм не варто.

Ваші пропозиції? Шукати астразенеку по блату? Якби була чітка інструкція а не мутки через третіх знайомих то я б зробив вже давно астразенеку.

А ви впевнені що пфайцер приїде через півроку?

Это потому что Астразенека действительно оказалась недопиленной, а Пфайзер, вопреки их собственным прогнозам, дал очень хороший долгосрочный результат. Каких-то 4 месяца назад лучшим был Спутник, сейчас Пфайзер.

Недостаток Пфайзера — весьма дорогие и специфичные условия хранения и перевозки. Это накладывает требования КОНРОЛЯ во всей цепочке, включая контроль клиентом или его юридическим поверенным. Украине такое и близко не снилось. Зато ЖАДНОСТЬ, желание «прибарахлиться» — это всё про Украину. Потому все шансы, что сюда попадает Пфайзер, который уже забракован из-за ошибок логистики в других странах.

Логично, раз у Модерны с такой же технологией требования менее жёсткие.

Вот! Научные аргументы и near bird, безо всяких там воплей о любимых брендах и любимых странах.

Хотите честное чипирование — незачем соглашаться на всякие 2G чипы от астразенеки.

Алілуйя!

В мене відчуття, що це надовго: ЄС контрактує сотні мільйонів Pfizer на 22-23 роки
Якщо ефективність CoronoVac — рік, встигнемо всі переколотися і AZ, і Pfizer
Бачив на DW, або ВООЗ запитання: Яка найкраща вакцина? Відповідь: та, яку Ви можете отримати якмога швидше — зі схвалених ВООЗ і я згоден

Если все сядут и будут ждать Пфайзер, то заболеваемость останется на том же уровне

Вообще-то я уколола себе Коронавак 2 дозы)

На тот момент когда я шла в МВЦ, ещё не было никакой инфы о том, что пфайзер будут колоть колективам. Короче мсье реально бред пишет)

Этот «шмурдяк» заапрувлен ВООЗ вообще-то.

К сожалению, мне не актуально, на айфон ещё не насосала((( А если серьезно, то нет, я не доверяю пфайзеру по таким причинам:
1) Я не уверена, что во время транспортировки была соблюдена правильная температура, даже если там есть какая-то супер-пупер маркировка на ампулах, то она будет ДО приготовления, тобишь никто жертве не покажет то, что вакцина уже не годна к использованию
2) Считаю, что учитывая ограниченое время для тестирования лучше чипонуться той вакциной, от которой побочек будет меньше, в первую очередь говорю о долгосрочных потенциальных побочках, которые отливливают благодаря тестированию вакцин годами, как это обычно бывает, а не несколько месяцев, как вышло сейчас. В данном случае вакцина по классической методике будет более безопасной

Про ВОЗ не стоит говорить, что там всё проплачено. Как раз наоборот — эта организация работает на своих спонсоров, и проплачивается централизованно. Потому можно вполне считать её одной из самых чистых, не поражённых коррупцией ветвью теневой власти USA. Иначе говоря, это уже не коррупция, а честный феодальный орган.

Коррумпировать такую систему можно только в мелочах. Например, заставив слить настоящие данные, а не те, которые выгодны спонсорам. Но серьёзно повлиять на её действия невозможно, потому что иначе ей тупо заменят руководство на более безмозглое и бесприкословно подчиняющееся.

Это армия по сути. Только на другом фронте. И разговаривать с ними не о чем, не имея своей наукоёмкой отрасли, прежде всего исследовательской фармакологии. И это уж точно не про Украину с её фейковой «телемедициной».

Посмотрите кто наибольшие спонсоры ВОЗ последние годы. Неожиданно, это Китай, бюджет и страховые компании США, различные фонды, аффилированные с фарм-компаниями, вроде фонда Билла Гейтса. Конечно , можно верить, что у них всех в мыслях только общее благо...

Странно было бы, если бы было по-другому, в капиталистическом-то мире. Даже если бы основано оно было людьми очень богатыми и очень щедрыми (не буду уточнять, откуда такие на этой планете, допустим Хэнк), то будучи завязанной на финансовые механизмы, система бы не устояла перед коррупцией.

И правильный вопрос даже не в том, а существует ли социальный ВОЗ. Правильный — это капиталистический он, или же феодальный. И ответ, увы, второй. Маркс не просчитал того фактора, что феодальный порядки никуда не деваются с приходом капитала — как только капитал дожигает ресурсы (а это его основное действие, сжигать всё что горит), система не растёт в социализм, но проваливается в феодальный строй.

Так и ВОЗ — имея спонсоров, она не может управляться ими, не порождая неразрешимых конфликтов. Без войны не разрешимых. А значит, помимо спонсоров, у неё есть хозяева. Полноценные воры в законе. Ну или так чтобы попроще, ФБР, которое уж десятки лет не является американским, а стало обычной международной мафией. Именно им, а совсем не США, принадлежит Украина. Так что у нас с ВОЗ — одни хозяева. И странно было бы, если бы кто-то другой назначал министра здравоохранения. Вернее, контроля над популяцией местных папуасов.

Так у неё эффективность аж 50%, уже проще однодозовый Janssen взять с 67%

Было бы где взять. Как говорил классик, это не Рио-де-Жанейро.

Дания готова поставить в Украину 500 тысяч доз вакцины от коронавируса
Напомним, в мае Дания исключила из национальной программы вакцинации вакцины против COVID-19 от AstraZeneca и Johnson & Johnson (pravda.com.ua)
Схоже, що наше МОЗ відмовилось від пропозиції по-тихому

Бо не запропонували відкат, звісно ж

J&J на днях зафакапили огромное количество вакцин готовящихся к поставке в Европу. Поэтому я бы не надеялся.

Вот их-то и поставят в Украину и прочие тьму-таракани, восстановив сроки годности за откат.

На днях Украина зафакапила 9000 вакцин Пфайзера. В Харькове. Угадайте, сольют ли их кому-то за откат?

Не удивлюсь, если их тайком поменяют местами с нормальными вакцинами и в итоге в МВЦ/при_офисе ширнут эти пропавшие, а кому надо — нормальные.

Я не удивлюсь, если они все такие. Если в подконтрольную ограбленную колонию тупо сливают вакцины с нарушенным сроком или условиями хранения.

Если продажа с истекающими сроками УЖЕ происходит с медикаментами на госзакупках, что же говорить о вакцине, где ничего толком не проверишь в виду отсутствия прав проверять?

А шо по Китаю ? Сегодня прошла э инфа что они уже миллиард доз sinovac/sinopharm укололи ..вроде у них с короной ситуация по лутше чем в ваших европах

Пока ты это писал, китайцы выпустили 290 китайцев. Непривитых, заметь.

Ну вот я смотрю по Британии то там другими вакцинами больше половины уже вакцинированы а кейсов все равно очень много....а смертность может быть више и засчет разного уровня медицины

Sinovac в Южной Америке показал 50% эфф-ти, в Индонезии 65, в Турции 92. В Южной Америке что не кололи, больше 50 % не показало. Там наверно организаторы из трускавецкой школы управления. Они там могут организовать всем прививкам температурный режим? Да и от организованности и грамотности самих людей много зависит. Как видео было из российского поезда: чувака заставляли маску надеть, уже полицию привели, а он говорит: я вчера прививку сделал, справка есть. Много людей знает, что надо две прививки и пару недель после второй и, даже после этого, никто требования гигиены общения не отменяет? И да, та прививка, что есть — лучше, чем лучшая, но через неделю после того, как заболели.

Заміри різні. В південній Америці заміри робили на лікарях в період жорсткої пандемії в той же час пфайзер і модерну на звичайних людях. Тому і ефективність різна. Погуглить вже купа інформації. При цьому коронавак показав себе краще від асрвзенеки щодо південної африканського варіанту. Але саме головне, що усі вакцини захищають від смерті.

Не нравится есть ещё пфайзер и модерна. Я сделал две дозы пфайзером, не самая приятная процедура по колбасило средне с первой дозы и почти сразу, и сильно с второй дозы через сутки. Но болеть все равно сильно хуже, длинный COVID-19 болезнь совсем плохая. Повреждение печени, интоксикация, бред и прочие прелести.

Вакцинують Sinovac/Coronavac.

Будьте осторожны. Знакомых из «органов» прививали этой вакциной одними из первых. Примерно у 30% сотрудников к вечеру или на следующий день высокая температура (до 39), слабость, ломота — симптомы как при гриппе. У некоторых были внезапные обмороки и подозрение на микро-инсульты. Я так понимаю что это последствия возникновения тромбов. Возможно после прививки лучше принимать антикоагулянты — это лучше у врача уточнить.
В любом случае вакцинация — это не просто укол. Это действительно небольшое заражение, поэтому вполне ожидаемо что большинство будут чувствовать те или иные симптомы — просто кто-то меньше, кто-то больше. Желательно первые 2 дня после вакцинации не оставаться в одиночестве: что бы в случае обморока, микро-инсульта или закупорки артерий было кому вызвать скорую.

Ніби поки що живий.

Офигеть, получается это еще хуже чем сам вирус, я как короновирусом болел у меня и близко таких смптомов не было.

Тобто, те що ви заражали оточуючих і могли (чи точно) вбили їх — то таке

Ох уж ці плоскоземельники

Я даже когда здоровый, из дома выхожу раз в 2-3 недели обычно, а как болел то вообще из дома не выходил, даже с тян не виделся.
Если я не хочу колоться всякими Спутниками, то это еще не значит что я не верю в коронавирус.

Не хуже, прививка пройдет за день — два. Ковид 5 дней после заражения вообще без симптомов, потом типа ОРЗ, а вот потом он якобы прошел — а вот и нет. Причем есть шанс поехать в больницу под кислород, и что ещё хуже из палаты с кислородом в реанимацию под ивл к сожалению от туда большинство дальше переводят в морг. Со штамом дельта — у молодых тоже есть шанс под кислород. У заражения ещё масса прочих неприятностей вроде нескольких недель без запаха и вкуса и у всех поражение печени P.S. Только сегодня умерло почти 800 людей.

высокая температура (до 39), слабость, ломота

- вообще-то это нормальная (ожидаемая) реакция здорового организма на прививку

Больше скажу, это значит что вакцина работает, что её не убили при доставке и складском хранении. Очень может оказаться, что Синовак, поставленный в дислокацию обитания Бобра, имеет более высокую концентрацию. И соответственно все побочки, свойственные вакцине АЗ.

Пока что ни от кого такой же инфы в Украине не получал, что от Синовака вообще какие-то достоверные побочки были кроме пониженного давления (перед грозой).

У меня два члена семьи получили АЗ одновременно, в одном учреждении, один без побочек, второй с вызовом скорой. Разные реакции у разных организмов.

Написано ж было на китайском, перед употреблением взболтать :)

Точно такая же реакция, и даже прилично хуже была почти у всей моей семьи на Пфайзер. Похоже, что на побочные эффекты вид вакцины не влияет

Ну и походу реакция сильнее, если ковид таки гдето хватанул раньше.

На Пфайзер ГДЕ? Рекомендуй точку, где делал, где есть проверенный не убитый в логистике Пфайзер. Ну и ценник озвуч.

В израиле, в любой поликлинике. Насколько знаю, бесплатно.

Шановний, тема про Київ/Україну.
В Ізраїлі вже перемогли пандемію та зняли обмеження, ми в курсі, дякуємо.

Изначальный пост, на который я отвечал, был про то, что у вакцины sinovac якобы какие то особенные побочные эффекты, поэтому нужно быть осторожными. А вовсе не про

Київ/Україну

А про израиль и то, что они якобы победили эпидемию, в этой теме и слова не было, пока не спросили, где делали прививки. Ваш кэп.

Я вот на днях привился sinovac ..вообще ничего не почувствовал...

После Синовака у мужа никакой реакции, у репетитора по англ тоже никакой. У меня через день к вечеру начался стоматит, который сам не проходил, пришлось лечить пшикалками и полосканиями. Мама сделала Астру корейскую 1 укол остаточной дозой — субфебрильная температура и ломота.

Вакцинують Sinovac/Coronavac. Зараз ця вакцина «не котується» Європою, але в мене є непідтверджена інфа що через місяць вже буде котуватися.

Але треба пам′ятати, що то не вакцина, а фуфло бодяжене. Вона тупо має на кілька ПОРЯДКІВ нижчу ефективність навіть за Супутник, не кажучи вже про кошерний Пфайзер. Інакше кажучи, вважайте її плацебо, ніби просто купили папірець про вакцинацію.

Пруфів звичайно ж ніяких не буде :)

Ні, по інфі яку ти можеш отримати самостійно — пруфів від мене не буде. Бо я не збираюся розводити політику. Вакцини вже набрали достатньо статистики, щоб будь хто міг оцінити досвід застосування.

Так само я не доводитиму, що Земля не плоска, що Аллаха не існує, а Макаронний монстр вас усіх зожре. Більше того, я не збираюся знецінювати ефект плацебо, він тим кращий, чим більше ви витратили часу та грошей. В ідеалі, якби ви ще якось і страждали.

Тому спробуй зробити малесеньку дурість: дізнайся самостійно наукові дані. А потім нікому не кажи, і тим більше не доводь. В цьому і є наука: її інформація виключно для тих, хто РОЗДІЛЯЄ науковий підхід. А ті, кому треба доводити «авторитетність» думки та харизматичність мєсії що її висказав — вибачте, йдіть до церкви, святіть м′ятні віники в батюшки.

Ок, значить пруфів не буде :)

Можливо поділюся актуалочкою, коли особисто вирішуватиму питання. Зараз навіть влом підіймати документи та шукати куди мордочкою тикати. Мені-то що з того — лайки? Вибач, нецікаво.

От коли буде збір коштів на твоє лікування бо вакцина не подіяла — тоді я напевне приєднаюся, бо випадок буде показовий, ефект недовіри рекламі масовий. А так — який резон?

Какой смысл колотся этими вакцинами, если их ЕС не принимает?

Якщо вам вакцина потрібна для виїзду за кордон — то для вас ніякого змісту не має жодна з вакцин, вам потрібен сертифікат. Я думаю невдовзі можна буде його придбати, аби не наражати себе на небезпечні побічні ефекти від вакцинації. В Росії вже можна придбати офіційний сертифікат вакцинації супутником, значить і в нас скоро буде.

Я би такого не писав, навіть не в серйоз. Фальшива вакцинація — страшне паскудство, і толерувати це не можна.

Який зміст вакцинуватись від поліо?

Поліо набагато більш серйозна гидота, ніж корона. І нажаль, з роками антипрививочників з роками все більше, тому шанси що тут в Україні буде Африка по медицині — просто зашкалюють.

Поліо набагато більш серйозна гидота

Так і перші версії вакцини мали високу смертність
Дитячу високу смертність
Набагато більше ніж ті вакцини, які pro-plague називають «шмурдяком»

Сучасні, до речі, також мають досить високу смертність та інвалідність. мРНК вакцина була б дуже бажаною.

А много ли вакцин от полио? Насколько ли они отличаются? Многие ли хотят колоть ту которая не работает, понимая что не выйдет вколоть после ту которая работает.

Дві
Хоча це по свідоцтвам науковців
А як відомо, pro-plague не довіряють нікому

Я думаю, корона в долгосрочной перспективе очень сильно подтолкнула технологии производства вакцин, влив в эту сферу колоссальнейшее баблище, вероятно больше чем за всю историю до этого. Так что не короной единой, скоро и от полиомиелита чё нибудь предложат — рынок-то есть.

youtu.be/FHH0f5vwgA4?t=4038

Ну да, вот Курпита говорит, например, 5 лет и возможны вакцины против герпес, гепатит С, вил, виды рака, и простуды различные скорее всего.

Очень даже принимает ...список на сегодня по короновак ..Испания Австрия Венгрия Словения Исландия

Приведите Ваши аргументы, так как ВОЗ другого мнения по этому поводу.

Официальная позиция ВОЗ по сравнению вакцин между собой такова:

How does this vaccine compare to other vaccines already in use?
We cannot compare the vaccines head-to-head due to the different approaches taken in designing the respective studies, but overall, all of the vaccines that have achieved WHO Emergency Use Listing are highly effective in preventing severe disease and hospitalization due to COVID-19.

Estimated vaccine effectiveness of 49.6% following at least one dose and demonstrated 50.7% two weeks after the second dose.

Увага, задача із зірочкою: за усіма бла-бла-бла про «ефективність», знайдіть ЯК САМЕ ефективність обраховувалася, ЩО САМЕ слугувало критерієм оцінки. Тобто, який саме результат був оцінений як true чи false в кожному випадку? Там має бути ну дуже чіткий критерій.

Як казав товариш Шрьодінгер, киць-киць-киць

знайдіть ЯК САМЕ ефективність обраховувалася

А зачем мне это искать? Я вполне доверяю ВОЗ в этом вопросе. Вы же не перепроверяете на основании других источников то, что написано в официальной документации того языка программирования, на котором работаете?

И раз цитируете часть документа, то неплохо было бы указывать контекст, в котором эта фраза применяется. Сделаю это за Вас:

«Does it work against new variants of SARS-CoV-2 virus?»

Цифры эффективности по защите от «олдскульных» вариантов вируса, думаю, найдете на этой страничке сами, они буквально абзацем выше.

И, как Вы любите, задача со звездочкой: имеет ли смысл получить защиту ~50% от новых штаммов вируса, ~50% от легких форм и ~100% от тяжелых форм течения болезни, чем не прививаться вовсе или ждать «кошерного» Phizer?

ВОЗ доверять нельзя, от слова СОВСЕМ. Это тупо американская фармамафия, единственной задачей которых по бедным странам является их дойка и не допущение конкуренции на фармарынке. Плюс контроль над популяцией.

Возьми да узнай, как проходят те же закупки лекарств «под контролем ВОЗ», в кабальных условиях, когда Украина тупо должна денег, независимо ни от чего, а поставляют лекарства — только в случае их НАЛИЧИЯ в угрожающих просрочкой или просроченных партиях. Если таковых нет — НЕ поставляют, задерживая поставки на годы.

В идеале — расскажешь, когда сам попадёшь в больничку с серьёзной ситуацией или родственники. Например, с онкологией. Тогда и запоёшь нам арию «Я доверяю ВОЗ»

Бразильской статистике веры не сильно-то и больше, чем китайской. Эти цифры могут иметь существенные предыскажения в плане того, кому достались вакцины. Или по способу выбора, кто попадёт в статистику.

Когда стоит цель пропаганды, статистика брешет как сивый мерин. Почему до этого ни у кого 100% показателя не было?

У всех была 100% защита от госпитализации, на тестовой выборке здоровых людей до 60, в реальных условиях не совсем.

>Efficacy against symptomatic infections increased to 62.3% with an interval of 21 days or more between the doses.[14]

Ну вибач, що спойлер виклав. Спробуй сам копнути параметр смертності з вакциною та без.

Не хочу копати, те що у вас вже викопане

Coronovac таке собі звичайно. Але прочитав дурачка наче

По вакцине — нет, не так, Пфайзер по последним данным всё же круче чем ожидалось. Спутник тоже ОК, плюс по условиям хранения и транспортировки имеет на порядок ниже риски. А для Украины с её бескокнтрольностью этот фактор может быть решающим.

При прочих равных сейчас лучший вариант — купить справку, выехать, и сделать в цивилизованной стране. Проблемой может быть необходимость промежутка времени между двумя дозами.

Уже не так. Свежая статистика говорит что лучше Пфайзер, за счёт выявленной эффективности за пределами ожидаемых сроков. Спутник всё так же неплох, но Пфайзер лучше. Само собой дороже, но по айтишным меркам понты.

Сложнее проконтролировать условия хранения и транспортировки, которые для Пфазера просто критичны. Зато можно гарантировать, что Украина в числе стран третьего сорта, куда сбывают медикаменты по остаточному принципу. И вакцина может быть в их числе — там где уже допущены нарушения хранения.

Астразенека — не советую в Украине, здесь вас тупо не спасут если случится побочка. А случиться может. Не настолько страшна корона, чтобы жадничать.

Китайчатина же просто китайчатина. Хотели бы лучше — сделали бы лучше, но им надо не лучше, а больше. Если есть варианты — какой смысл соглашаться на дешёвку? Тем более её эффективность на долгосроке не подтверждена совсем, вы ж не будете каждые 3 месяца вакцинироваться?

То есть получается, что китайский CoronaVac — лучший выбор. От «Астразенеки» побочки и смерть, смерть, кладбище, «Пфайзера» в Украине для простых смертных нет и не будет, а если будет, то где гарантия, что условия хранения не нарушили? Остается CoronaVac, не особенно эффективный, но доступный и лишенный серьезных побочек.

А ещё есть «хрен с ним», доступный без SMS и регистрации. Применяется ровно до тех пор, пока не наступит тяжёлый по короне сезон. Потому что летом она легко переносится, ну разве только вам за 80. А там будем посмотреть, вдруг чё по штаммам поменяется. Потому что как только появилась вменяемая вакцина — появился и повод у Штатов модифицировать Корону с целью зачистить планету от «лишних» людей. Особенно в Китае и Индии.

То что саму Корону сделали они в процессе экспериментов над SARS, у меня ни малейших сомнений, исследования в этом направлении ими велись. Другой вопрос, что применили вероятнее всего не намеренно, ибо при намеренном применении имели бы и чем ответить. Но теперь-то защита есть, и вполне можно безнаказанно кормить мир биологическим оружием.

К слову сказать, mRNA гораздо перспективнее в плане защиты от вирусов нежели традиционные вакцины, а вот средства доказательства военных преступлений с применением вирусов ещё на допотопном уровне. Служит ли безнаказанность мотивом преступлений — даже вопрос не стоит.

. Потому что как только появилась вменяемая вакцина — появился и повод у Штатов модифицировать Корону с целью зачистить планету от «лишних» людей. Особенно в Китае и Индии.

То есть несмотря на то, что уже доказано что вирус сбежал из лаборатории в Китае, во всем виновато США?

Кем доказано? Кому доказано? Сказано с трибуны ≠ доказано, даже если Трампом. Так же как и бан в Твитере не является опровержением.

PS. А чья была лаборатория? Если послушать вопящих дерьмократов, то как минимум Путина :)

Было научное исследование, что этот вирус искусственный, и создан по диаграммам китайского ученого из той же лаборатории, вот статья вкратце:
novayagazeta.ru/...​21/06/05/pobeg-iz-ukhania

PS. А чья была лаборатория? Если послушать вопящих дерьмократов, то как минимум Путина :)

В России только петухов из говна пока могут сделать, какой вирус.
Демократы до недавнего времени говорили что вирус природный, а Трамп старый маразматик раз говорит что он искусственный.

Нащо

зачистить планету от «лишних» людей. Особенно в Китае и Индии.

?
Чи ви не в курсі, що Індія союзник США?
Чи ви не в курсі про en.wikipedia.org/wiki/Aging_of_China ?

Чому Азія, а не Африка?

Який зміст експериментувати над, нестабільними за означенням, видами хвороб?

Чому за базу не взяли MERS?

mRNA

Скільки людей займалось розвитком даної технології на протязі 30 років?

Навіть дебільні теорію мають право на життя, якщо вони пояснюють існуючу ситуацію та на їх базі можна побудувати валідний прогнох

Т.е. уже сотня тысяч привитых индийской Астрой в Украине и никто не жаловался на серьезные побочки (температура и ломки не в счет) против сотен ежедневно умирающих — это

Не настолько страшна корона

Люди з вищою освітою, програмісти, інтелектуальна еліта країни все ніяк не можуть врубитися що навіть 10% (не кажучи вже про 50%) підвищення шансу на виживання варте того щоб вакцинуватися.

Натомість половина «чекає пфайцеру» а інша половина хоче купити сертифікат щоб їхати закордон. Адекватів немає. Дурні. Природа сама з ними розбереться, але шкода що постраждають невинні.

Я ж кажу, дивно що не хочуть щонайменше спростити собі перебіг хвороби. Дурне...

То містер розумність, чому ти не можеш відповісти на питання алгоритмів спрощенна наслідків дії вакцини? Та нє, ми ж краще голову в пісок.

Я просто диву даюся, як колись full_of_hatred швидко перевзувся у матьорого конформіста. Хоча жартую звісно, багато хто так робить. Можна сказати, що це еволюційно розвинений механізм. Який, на жаль, сформований задовго до того, як з′явилися ЗМІ, з їх тотальною підробкою інформації. Яку вже навіть негоже називати брехнею.

То есть, заболевание от коронавируса бинарно — или умер, или безсимптомно прошло? А если переболел вроде как легко, но потерял нюх и вкус на пол года, или задышки появились, проблемы с суставами и прочее и прочее (почитайте форумы, где отписываются переболевшие, узнаете много нового).

Берем простую статистику

Ви в іграх де важливі показники також продавали речі, які не давали +100% до ваших статусів?

Ем? Что? Вероятность за ГОД умереть от несчастного случая 5%? Или все же за 80 лет?
Я вот переболел воспалением легких(вроде НЕ ковид) и уже 10 месяцев как все еще не могу нормально дышать. У меня было 10% поражения одного легкого.
А «средняя степень ковида» это меньше 50% обоих.

Поинт в том, что молодым людям нужно больше боятся других вещей.

Тобі пропонують штуку яка як мінімум серйозно може допомогти у перебігу хвороби а ти від неї відмовляєшся тому що «від нещасного випадку шанс померти більше»
))))))))))))))))))))))))

Як на ровері їдеш то шолом певне теж не одягаєш бо як машина зіб’є то насмерть, так?)

Друзі, і це програмісти! Еліта нації! Люди з вищою освітою!

так это все же фуфломицин? к чему тогда эти пафосные заявления про группы риска? путаетесь в своих словах.

Вы лишаете возможности уколоться группу риска

????
Вакцин більш ніж достатньо, черг немає. Групи ризику ще в лютому почали вакцинувати.

Тому що пенсів вакцинують у лікарнях??? Мою бабцю 80+ левела з райцентру ще у березні вакцинували астразенекою.

Я думаю що головна причина провалу масової вакцинації сидить на банковій та грушевського. Вакцин достаньо, подивіться на черепахові темпи вакцинації. По тисячі людей на день на всю країну, серйозно?

пока будеш ждать можно заболеть и умереть

і скільки від вакцини померло? невже більше 4 мільйонів?

в США померло до 18 років 324 особи, в діапазоні 18-29 — 2380 осіб, в діапазоні 30-39 — 6837 осіб. всього на діапазон до 40 років припадає 9541 смертей від ковід в США. це становить близько 1.6% від загальної кількості смертей в США.

в цьому діапазоні кількість значних побічних ефектів під час вакцинації міряється одиницями чи десятками, а смертей від вакцинації може й взагалі не бути. і це будуть на порядок/ки меші цифри. сповільнення темпів вакцинації призведе до затягування епідемії і значно більшої кількості смертей в більш старших групах людей(а можливо і молодших). а також можливої появи нових штамів, стійких до існуючих вакцин(моз ізраїлю каже що пфайзер не такий хороший проти дельти хоча статистики ще небагато). я вже не кажу про тривалі наслідки для здоров’я для тих хто перехворів.

значно більшої кількості смертей в більш старших групах людей

В ряде стран шли по возрасту сверху вниз, ну и группы риска, и «подождать» получалось автоматически

моз ізраїлю каже що пфайзер не такий хороший проти дельти хоча статистики ще небагато

АстраЗенека тоже не фонтан оказалась

и не факт что там смерть еще была от ковида, как некоторые докторишки списывали все подряд смерти как от ковида, в том числе и страховщики отказывались делать выплаты по несвязанным болезням, если вдруг случайно им сказал, что заболел ковидом

Так нет исследования как pfizer ложится на AstraZenica
Может потом 80 будет недостижимо вообще, не?

чекає пфайцеру

вона теж стрьомна
хоч і схвалена для дітей від 12 років

але я нікуди не їду і працював би з дому довго

місцеві сіньйори не можуть підстроку в строці знайти без фреймворків. про що мова може йти. яка еліта. програмування це вже давно ширпотреб і рівень відповідний. думаю середній рівень iq серед програмістів такий самий як середній по країні.

К сожалению в Украине даже статистика по Короне врёт в пять раз. Что уж говорить о сборе статистики по вакцине — этого тупо никто не делает, и когда понадобится, если вообще — то возьмут цифры с потолка любители прибарахлиться.

Але треба пам′ятати, що то не вакцина, а фуфло бодяжене.

Досі не задавався питанням, довелось почитати. Результати ок. Якщо вона легко доступна, це непоганий варіант саме для масової вакцінації. Краще, ніж високо ефективна вакцина з сильними побічними або складною логістикою.

Тим хто сильно переймається за власне життя у випадку зараження (групи високого ризику) може варто шукати Pfitzer, замість або додатково. Але серед айтішників таких має бути небагато.

Взагалі-то АстроЗенека могла б бути безпечним варіантом, якщо до неї додати АНАЛІЗ. Патологія не розвивається миттєво. Існують аналізи, що дозволяють швидко виявити патологічний процес, та своєчасно і дешево його подавити. Якщо цей аналіз зможуть зробити простим, як тест на вагітність чи тест на цукор у крові, це дозволить збільшити ефективне дозування та покращити ефективність вакцин.

там ймовірності одиниці на мільйон. з такою параноєю нічого навіть з дому виходити.

Почитай медичні журнали чи погугли перед тим як писати таку хрень. Сіновак навіть Сінгапур використоує. І ефективність у неї 100% від смертельних випадків.

Ось тобі пруф youtu.be/BRKZh_RXJC0 і там також сюрпрайз про ефективність пфайзера.

Странно. В Одессе с самого начала пишут, что можно сделать прививку без приложений и записей через сервисы, достаточно постоять в очереди с документами.
Я все еще жду пока подвезут Пфайзер для простых людей, так как хочу справку для командировок заграницу.
Кстати, сейчас увидел, что вакцин Астразенеки осталось в Одессе уже больше, чем Коронавака.
Всего за июнь привезли 1 879 520 доз вакцины из них 700к АЗ, 500к Синовака и 670к Пфайзера.

И когда же подвезут пфайзер? Впрочем если задача «ездить в Европу», то это не имеет значения. У меня задача усилить иммунитет, тут не до ожидания, берём что есть.

берём что есть

Корона есть. Можешь даже сюрстрёмингом полакомиться.
По секрету: Пфайзер в стране есть. Вопрос денег и только. Другой вопрос, где есть реальные условия его хранения... увы, мед.отраслью рулят барыги, и если условий хранения нет, они всё равно продадут испорченную вакцину.

Так что при прочих равных я пока за Спутник, и если придётся, возьму именно его. Он куда менее требователен к условиям хранения и перевозки.

Настоящая причина слабой эффективности китайской вакцины — просто малая дозировка активного ингредиента, с целью произвести как можно больше вакцины. Закончится это паршиво даже для Китая, потому что эпидемию остановить не удастся, а вот растянуть во времени — окажется дорого. Разумеется, не так дорого, как карантинные меры. Но так дорого, как уже обходится ротавирус со всем легионом его мутаций.

Навіщо Спутнік, якого офіційно в країні немає, якщо є нормальна ± аналогічна за принципом АстраЗенека?

Он вище пишуть, в Одесі для прикладу.

Як її отримати? Всі пишуть що десь щось є але ніхто не може сказати куди телефонувати або де записатися на вакцинацію.

Мої знайомі отримали через сімейного лікаря свого. Зателефонували, записалися в бажаючі, через деякий час їх запросили і вкололи.

Цирк на дроті. Навіщо тоді була вся ця катавасія з чергою через Дію якщо можна просто прийти та зробити :(

наскільки мені відомо, зараз AZ використовується тільки для 2 дози щепленним раніше

По побочках ну дуууже серйозна твоя АстраЗенека. А от екстрена медицина — ну дуже погана. До тебе швидка може просто не поїхати, тому що дівчатко на кол-центрі вирішило що не дуже й то треба. Наприклад, тому що їй поставили планові показники.

Тому офіційно чи ні, а питання власного життя треба вирішувати, виходячи з позиції що держава вам не друг, і за три копійки вас продасть щойно їм ті три копи запропонують.

Супутник, як здогадуєся, також не няшечка. І ти можеш отримати повноцінний аденовірус через халтурне виробництво. З тими самими побочками, що й в АстроЗенеки.

Так что при прочих равных я пока за Спутник

На здоровье! (естественно, Ваше здоровье). Но в Украине использование данной вакцины запрещено. К тому же, на сайте ВОЗ я не нашел аппрува этой вакцины. По крайней мере, поиск на сайте ВОЗ ничего по ней не дает. То есть, по факту это несертифицированный шмурдяк, который признается исключительно в ряде стран. Хотя и читал новости, что ВОЗ что-то там проверяет, но я исхожу из фактов: на сайте ВОЗ нет никакой информации по этой вакцине.

Запрещено по банальными причинам конкуренции. Как вам например запрещено общаться в магазинах на русском языке.

Других причин запрета просто нет. Обычная война за рынки сбыта. Даже при том, что производители других вакцин насытить эти рынки не могут. И даже если бы Спутник был разрешён, стоил бы он точно не дешевле остальных.

PS. Да с чего можно взять, что ВОЗ на твоей стороне? Они даже не на стороне Штатов. Они враждебны для населения, и вся их суть — взращивать монополии и воевать с конкурентами. Люди в этом уравнении только как ресурс.

А то что Россия могла бы фуфла толкнуть — ну очень сомнительно, им нужна репутация. Пока нужна. Стоит ситуации поменяться, оттуда даже газ будет брать рискованно. Но пока вот так. И ничто не стоит на месте.

Чувак, извини, но ты в крайней степени неадекватен. Вести дискуссию с тобой дальше нет никакого смысла, так как опускаться до твоего уровня аргументации нет никакого желания и возможности...

Лучше умру от короны, но останусь украинцем, чем уколюсь Спутником и буду жить как кацап.

Ну, если тебя отличает от кацапа только вакцина — боюсь у меня для тебя плохие новости.

Прикольно, оказывается мне запрещено общаться на русском языке в магазинах. Теперь буду знать, спасибо.

Это только идиотам запрещено. Как ещё много чего, на кшталт использования Яндекса или ведения дел с находящимися на неподконтрольных территориях, и в России в частности.

Идиотам же дозволены только 2 активности: разделяться и починяться.

Запрещено по банальными причинам конкуренции. Как вам например запрещено общаться в магазинах на русском языке.

Уважаемый вы — непроходимый идиот, представитель генерации «Зебланов».

Причина запрета Спутника V в Европе проста.
1. РФ так и не предоставила полную документацию для прохождения сертификации, и под разными предлогами оттягивала этот процесс, попутно пытаясь протолкнуть без сертификации, в отдельно взятых странах где на текущий момент у власти популисты.

2. «позитивные результаты» которые были опубликованы в уважаемом журнале «The Lancet» были опубликованы со слов РФ медиков, и поздней не были потдверждены, а мы ведь знаем, что в стране где «фэйк — норма жизни» ничего путнего не может появиться.

3. Бразильцы обнаружили образцах вакцины живой аденовирус, который должен быть деактивирован. (хреновое качество). Это снижает эффективность и без того никакой вакцины.
каждая очередная «варка», отличается от предыдущей, что непосредственно указывает на отсутствие контроля качества со стороны производителя.

4. С самого начала было понятно, что сертифицированных вакцин поставляемых на внутренний рынок ЕU будет более чем достаточно для закрытия своих потребностей и основные сложности часто связаны с эффективной организацией процесса массовой вакцинации.

Пару примеров, когда страной управляют «Зебланы».

Словакия:
популист и бывший премьер Игорь Матович «тайно» подписал договор о поставке Спутника без согласования с кем-либо. В итоге лишился своего поста. Чуть позже на публику попало содержание контракта с РФ из которого следует:
— вся отвественность за побочные эффекты ложится на словацкую сторону
— содержание контракта нельзя публиковать иначе штрафные санкции.
— старый добрый подход «бери или плати», то есть в контракте упомянута поставка 2 млн. доз за 16млн Евро.
— разрешения от местного министерства здравоохранения на использование вакцины так и не было получено.
— Словаки получили первые 200тыс доз, при этом 80% документации на нее отсутствовало в результате вакцина пылица на складе. Срок годности заканчивается в июле.
— востребованость, то есть кол-во человек которые изъявили желание вакцинироваться именно Спутником аж 7,5 тыс человек.

И вишенка на торте, ну как обычно у популистов бывает:
Сам бывший премьер Игорь Матович наотрез отказался вакцинироваться Спутником, и был вакцинирован Pfizer-ом.

Чехия.
Аналогично повел себя полоумный президент Чехии Милош Земан.
Во всю торбил за Спутник, а сам и свое окружение вакцинировал Pfizer-ом.
В Чехии чуть-чуть не повторилась ситуация аналогичная Словакии.
Министр внутренних дел уж собирался вылетать в Москву, но тут всплыла инфа о том что 7лет назад россияне с помощью своих агентов, взорвали военный склад в Вербетицах, в результате которого погибли мирные граждане и процесс застопорился.

А кто тебе таки сказал, что с Россией как с государством можно нормально дело иметь. Это как бы и населению России не удаётся. Не более чем «плохой мир». Притом чем дальше, тем более плохой.

С русскими со многими (не с большинством) дело иметь можно. Но они, так же как и наши здесь, стараются платить как можно меньше налогов своей дебильной власти. Вместо этого донатят тем, кому действительно нужно помогать. Как и наши здесь.

Вакцину профинансировали создание качественной исключительно ради политических целей на мировой арене. Для своих бы так не сделали, уж поверь, своим бы максимальные локдауны и конские штрафы, как умеют. Вот сейчас у них в парке на лавочке посидеть — 5000 рублей дяде мусору отстегни.

Вспомни СССР, если застал — экспортные варианты товаров отличные, а своим — говна на лопате. Соответственно на Союзе зарабатывал весь мир, получая сырьё и некоторые товары за бесценок. В том числе вакцины.

Сейчас ситуация точно такая же: ВРЕМЕННО выгодно получить за бесценок качественную вакцину, пока Россия играет в пиар. А то что её протестировали на населении России — так это ж даже хорошо. И, кстати говоря, это не единственная российская вакцина, которую стоит доставать. Но тут уже скорее к родному государству вопросы, какого хрена у нас не производятся вакцины, зато производятся концерты 95 квартала.

Вспомни СССР, если застал — экспортные варианты товаров отличные, а своим — говна на лопате. Соответственно на Союзе зарабатывал весь мир, получая сырьё и некоторые товары за бесценок. В том числе вакцины.

«Если человек умер, то это надолго, а если он идиот то это навсегда©»

Да врут всё, может и поумнеешь, не теряй надежды

Протестировали, как всегда, без открытых данных о результах.
Хотя... подождите, а какие данные вы хотели если каждая партия РАЗНАЯ?

Так что при прочих равных я пока за Спутник

Чесно кажучи, завжди вважав Пєніє просто прикольним місцевим божевільним — частенько, бувало, посміхався його коментарям. Але ні, ти дивись, все-таки всі рано чи пізно паляться. Засланець і провокатор.

Та мені ж не вперше ярлички вішають. Але вибач, бейджик ватника третього ступеня в мене вже є.

Але правда в тому, що я можу обговорювати те що вважаю за потрібне, не зважаючи на думку більшості. А от тих, хто може говорити тільки те що «дозволено» — вважаю тупою ватою, незалежно від національності, мови, віри і таке інше.

Можу й тобі тест на ватність провести: Не питатиму чий Крим чи Донбас, я спитаю — чиє НАСЕЛЕННЯ Криму та Донбасу? Просто скажи наші, чи ні. Можеш дати розгорнуту відповідь, але тільки на це питання і ні на яке інше. Можеш?

PS. Можеш не відповідати, відповідь насамперед потрібна тобі. Щоб знати, чий ти ворог, а хто ворог тобі (це різні множини).

чиє НАСЕЛЕННЯ Криму та Донбасу?

Вопрос изначально некорректный. Крепостное право отменили полтора века назад 😂

Но если ты имел в виду другое, и тебя интересовал национальный состав, то тут тоже нельзя дать однозначного ответа, так как это возможно «измерить» лишь путём опроса населения, которое далеко не всегда знает правильный ответ, и считает это лишь вопросом самоидентификации.

Один мой одноклассник в школе говорил, что он украинец, а в 2014 году заявил, что он руSSкий. Только почему фамилия татарская, объяснить не смог.

Я так и сказал: ответь на этот вопрос, не съезжая ни на какой другой.

Я-то ответ знаю, но он тебе не понравится. Потому что я из тех идиотов, которые не стесняются получить первичные данные самостоятельно. Но я всегда готов услышать тех, кто сам пробовал получить ответы, не глядя в телевизор и прочие источники оголтелой пропаганды.

И я не просто так сказал, что можешь не отвечать. Не обесценивай ответ, лучше получи его, и подумай что он значит для тебя лично. Потому что знать ответ тебе очень даже важно, когда придётся решать за себя — а тебя естественно будут подталкивать к «единственно правильному» решению, и убеждать вписаться за какую-либо сторону.

Могу перефразировать вопрос: а можешь ли ты ответить, кто чужие, до того как ответишь, кто свои? Я ответ знаю. И он тебе понравится. Но лишь тогда, когда ты готов получать его самостоятельно. Возможно даже потратив какое-то количество время-денег. И возможно даже (но не обязательно) допустив какие-то ошибки.

Конечно, могу. Российские алкаши, которые поехали убивать украинцев, их военные кураторы и местное отребье, которое к ним примкнуло.

Я насмотрелся на это дерьмо 7 лет назад, пока паковал вещички. Хотя, вещей у меня был всего один рюкзак и дорожная сумка. 😂

Нее, ты не понял вопроса. Не показать конкретно на чужих, а вообще определить кто ВСЕ чужие. Исчерпывающее множество. Чтобы не оказалось, что ты каких-то врагов принимаешь за своих — просто потому что они против других чужих. И мало того, вполне могут быть против только на словах, а на деле — в дёсна целуются и лавэ мутят, как Порошенко и Путин к примеру.

Почему и говорю, что это ТОТ ЖЕ ВОПРОС: чьё население? Заметь, не алкаши. Назовёшь ли ты их отребьем? А они тебя?

Нет действенных рабочих протоколов, которые сохранят тебе жизнь и здоровье в случае побочной реакции на вакцину. Если есть, если ты в доступности частной скорой, и ты точно знаешь куда она тебе повезёт, и что приедет в любое время дня и ночи, и ты с ходу попадёшь в реанимацию, а не в коммерческую палату по выдаиванию бабла — почему бы и не эта вакцина.

Для абсолютного большинства населения коронавирус в целом безопаснее АЗ. Хотя бы потому, что корона развивается постепенно, а вот тромбоз сосудов реакция быстрая.

Лучший на сегодня сценарий такой: УЗНАТЬ, кому делали пфайзер или спутник, и БЫЛИ нормальные побочные реакции на вакцинацию, сответственно вакцина хранилась правильно. Если цель получить доступ к Европе, только Пфайзер. В принципе Пфайзер лучше, цены вменяемые даже в Украине. Но повторюсь, инфу о качестве конкретной серии вакцин нужно получать самостоятельно и самую свежую. Вплоть до того что съездить в регион, где вакцина есть.

Китайчатину — смотрите статистику. У меня нет достоверных данных что привезённые в Украину партии вообще функциональны, эта страна могла и чистое плацебо закупить ради показателей вакцинации. Вот кого ни спрашивал в Украине, после Синовака вообще никакой реакции организма нет.

Для абсолютного большинства населения коронавирус в целом безопаснее АЗ.

BS

корона развивается постепенно

BS

Смерти позле зенеки были через 2-3 недели

После 1й в основном

Lareb has so far received 20 reports of extensive thrombosis associated with low platelet counts on approximately 2.1 million AstraZeneca vaccines. It is not certain in all these reports that it is due to the vaccine, but there is a strong suspicion that this specific serious side effect is involved. The symptoms started 7 to 20 days after the first vaccination with the AstraZeneca vaccine. It concerns 14 women and 6 men. Of these, 6 were between 20 and 40 years of age, 3 were between 40 and 60 years of age and 11 were over 60 years of age. Three people have died. Since April 8, mainly people over 60 have received this vaccine. No reports of this side effect have been received to date on the approximately 250,000 vaccines given by Janssen.

Вообще все сайд эффекты
Vaccine Notifications
after 1st vaccination Notifications
after 2nd vaccination Total
Astra Zeneca (Vaxzevria) 31,091 514 31,605
Pfizer/BioNTech (Comirnaty) 16.590 8.488 25.078
Moderna vaccine 4.975 3.077 8.052
Janssen vaccine 4.931 - 4.931

www.lareb.nl/...​s/update-van-bijwerkingen

А существует лекарство без побочных реакций? Это риторический вопрос.

Для абсолютного большинства населения коронавирус в целом безопаснее АЗ

серьезно? То есть, сколько там, один случай тромбоза на сто тысяч, смертельных один на миллион, на сколько это больше естественного уровня, можете сказать? А последствия от коронавируса — конечно же, это фигня. Даже не тяжелой формы.
Тем более это смешно при том, что выше вы говорите, что Спутник лучше, при том, что он на той же технологии, что АЗ и Джонсон, которые отметились тромбозами. Спутник это обошло? Уверены?

Повно таких «ліків» без побочок, поки в нас гомеопатію за ліки приймають.

Кстати Пфайзер стала самой массовой вакциной именно из-за выезда за границу. opendatabot.ua/...​/analytics/covid-vaccines А так бы народ выбирал мейд ин китай, однозначно.

Підписатись на коментарі