Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

EPAM для студентів

Всім привіт! Не знайшов контактів на сайті для таких питань, однак тим не менш. Чи існують в EPAM прецеденти, коли для студентів домовляються про 4-6 годинний робочий графік в другій половині дня з відповідним зменшенням компенсації? Якщо так, то наскільки це поширено? Насамперед цікавить інформація про таке по напрямку Java. Питаю для того, щоб знати чи взагалі варто пробувати туди пробиватись та можливо не витрачати час. Буду вдячний за будь-яку інформацію!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Це малоймовірно, тому що навіщо ЕПАМу домовлятися з Вами про особливі умови, якщо простіше буде знайти іншого студента -на entry позицію у всіх буде однаково невисокий рівень, однак якому не буде потрібно зменшувати к-сть годин на постійно.
Я Вам би радив уточнити краще:
— наскільки реально Вам дійсно треба буде відвідувати всі пари, зазвичай, викладачі більш-менш лояльно ставляться до пропусків, особливо коли йдеться про профільну(?) роботу, а кілька днів відпустки/скорочених днів під модулі, екзамени і т.д. не проблема вибити в любій конторі
— пошукайте краще кейси серед студентів-співробітників ЕПАМу, може хтось з старших курсів в вас в універі і т.д.

Дякую за відповідь! Згоден, це може бути малоймовірним, тим не менш вдячний за цінні поради

чувак, забей болт на универ (в идеале курса со 2-3), говорю из собственного опыта и жалею, что сам не начал ходить на собесы раньше.
Как сможешь посещай, сдавай, а так, универ то универ, а работа, карьера и опыт останется с тобой навсегда)

Как сможешь посещай, сдавай, а так, универ то универ, а работа, карьера и опыт останется с тобой навсегда)

Послухайте мудрого аксакала з 8+9 місяців ОР :)

UPD.
Сорян, 8 місяців — це трейні.

у нас точно така практика є :))

Якщо ти студент, який париться через пари, то можливо тобі ранувати іти працювати ще?

Якщо ти студент, який париться через пари, то можливо тобі ранувати іти працювати ще?

Який зв’язок між пофігістичним відношенням до універу і появою готовності працювати?

Це хороше запитання. Тут можливо ще має місце ставлення до пар ( в КПІ ФІОТ 121, якщо це має значення). Типу чи все те нам треба, бо здати на 95+, і 70-85 є різними затратами часу, і чи не аукнетися таке далі. Так як моє бачення цього є суб’єктивним, то можливо з висоти вашого досвіду та знань проллється більше світла. Власне тому й пишу, щоб дізнатись більше інформації загалом в цьому плані й не нарубати дров

з власного досвіду — ніхто не дивиться які в тебе оцінки будуть в додатку до диплому (закриєш ти все на 3 чи на 5), ба більше — типова галєра типу епам навряд чи запитає тебе про наявність диплому. від тебе будуть вимагати вчасно робити таски і все, бо ти робоча сила.
Якщо захочеш завести трактор в майбутньому, то в посольстві потрібен буде диплом (оцінки теж не будуть мати значеня, бо в тебе вже буде n-років досвіду). Якщо коротко — оцінки мають значення лише в універі (як і рейтинг), за межами універу вони не мають жодної цінності.
Тому вирішуй сам :)

Питай в ЕПАМА безпосередньо. Їх думка може відрізнятись від нашої.

а також від їхньої власної, висказаної раніше

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Домовитись можна з будь-якою компанією. Тут треба пробувати, бо один проект/юніт можеть не погодитись, інший може погодитись, ще хтось буде ок щоб ви трекали 8, а працювали 4.
В цілому розуміння, що джуни — це здебільшого студенти є. Тут важливіше щоб ви були готові і нормально працювати (а не списувати фейли на «я ж навчаюсь») і нормально навчатись (а не розповідати «я не міг здати лаби бо працював»)

Дякую за відповідь! Особливо слушним бачу останнє речення, мабуть тут треба знайти індивідуальний баланс. Поки по навчанню все на більш менш відмінно, звісно навчання і продакшн це різні речі. Розумію, що наступне питання дуже індивідуальне та можливо риторичне, однак як вважаєте чи краще в пріоритеті залишити навчання чи краще нівелювати ним в роботу?

Відповім не про епам, а більш узагальнено... Про навчання + роботу, з власного досвіду.

Після мого 4го курсу, коли SoftServe тільки-но відкрив офіс в Франику, на роботу гребли всьо і вся. Пройшов я співбесіду, мені запропонували 3 міс навчання і вйо за весло java девом.

Я спитав чи можна буде не на фулл тайм, і коли сказали що ні — відмовився. Бо бачте в мене магістратура.

А по закінченню 5го курсу бахнула криза. І ринок зжався як в ковідний рік. ) І ні на фултайм, ні на пів шишки мене вже ніхто брати не хотів. )

В ІТ таки вкотився, через 4 роки. Але і технологію поскромніше вибирати довелось, з мінімальним порогом входу.

Так до чого я.. беруть на роботу студентом — іди. Простіше з універом вирішити питання.

PS: 5й курс я на пари майже не ходив.

Питаю для того, щоб знати чи взагалі варто пробувати туди пробиватись

Враховуючи можливу підтримку Дія Сіті /reviews/47298/, компанія може стати першою та примусово останньою в кар’єрі, або будь розумним та уважно читай договори, приділяй увагу пунктам про штрафи, перекладання відповідальності та пункту про «не конкуренцію» (non-competition clause).

Якщо договір написаний занадто складно то можеш мені відправити посилання на договір в Google Drive.

А взагалі, будь обережним, попасти в блок-лист дуже просто.

У нас в гильдии есть юрист на вычитку договоров

А что это даст?
Совет не ходите туда?
Ведь врядли дадут исправить типовой договор.
Да и никто их не читает...

Например в типовом договоре Люкса — в укр.варианте (который основной), ошибка, такого вида: Виконавець повинен попередите про розірвання договору на електронну адресу Виконавця за 30 днів.
Или никто не читает, или не дают исправлять

P.S.
По отзывам вроде не плохие
Но...
Почемуто народ оттуда валит, в том числе и менеджмент (который открывает свои конторы или релоцируется к заказчикам), зато вакансий на джини больше в несколько раз, чем суммарно у 3-4 контор следующих по списку

Если мне не дадут исправить договор, я просто не подпишу и пошли все лесом?

Если мне не дадут исправить договор, я просто не подпишу и пошли все лесом?

Ну ви ж 40-річний ніндзя-убивашка (принаймні на доу), а мова йде про джунів 20 років без ОР — це 2 різних ситуації.
Пошукайте свої старі пости де вас бомбило, бо не вистачало сили волі послати всіх і ви виходили працювати в сб.

Для этого существует Гильдия: у нас будет черный и белый список

Правильніше робити рівні довіри, так менше спротиву стосовно списків.

А кто спрашивает конторы? Я имею права высказать мнение

Аналогично, что мешает указать пункт и попросит исправить , естественно обосновав, почему, я считаю данный пункт не приемлемым, не хотят — досвидули- бизнес должен быть на равноправных условиях. Я так делал — поломались, но правили

Дякую за відповідь! Цікава інформація, візьму до уваги

Гільдія це типу об’єднання програмістів для захисту своїх прав в трудовому полі? Можливо трохи наївне питання: як туди потрапити?

Дякую за пораду! Обов’язково перегляну додане про їх підтримку дія сіті

Так работай удалённо по 4-6, а говори, что по 8, если все будешь успевать — проблем не будет. В епаме низкие зп и без того, но не напряжно, можно в качестве 2 работы зайти на борт на 4-5к на изи проектик на 2 часа логая 8, но только Фоп, за дию даже не заикаются пусть

Хороша ідея! Щодо ФОП, то він типу анулює негатив від Дії, бо трохи по обивательськи чув про цю проблему?

Відповідне зменшення компенсації — це працювати за їжу та кондиціонер?

Бо який хороший спеціаліст піде працювати в EPAM після підтримки Дія Сіті?

Вважаю що студентам там ризиково починати кар’єру з можливими договорами про не конкуренцію.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дякую за відповідь! Не знав про Дія Сіті, прислухаюсь до поради

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі