Шукаю кофаундера СТО

Привіт! Повільно й вдумливо шукаю СТО в стартап classonline.com.ua

Про ClassOnline Ми маркетплейс для репетиторів, які проводять уроки для школярів у групах. Завдяки роботі на уроці з кількома учнями одночасно, вартість для батьків усього 525 грн за предмет/клас, а учні займаються предметом довше ніж один на один із вчителем. Ми працюємо з квітня 2020 року, за остані 6 місяців маємо customer churn rate 4% та 84% new customers by recomended 🚀

Кого шукаємо Було б круто попрацювати з розробником із експертизою в web, mobile, з українським паспортом. Якщо у вас є досвід роботи з API zoom, jitsi, cisco — напишіть, будь ласка, про це

Конкуренти https://outschool.com/ цьогоріч став єдинорогом і ми хочемо

До тон сарказму готова, але до зустрічі зі своїми людьми ще більше 🙃

P.S. Ми працюємо на канікулах, якщо що.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. На цю мить битий ssl та сайт не працює. Всі сторінки в кеші Гугл 404

Так поэтому и ищут CTO :))))) А вы думали на митингах сидеть будете и джунами погонять?)))

))) Так, ви праві, саме тому і шукаємо) Але, можу впоратись з тим, щоб розробити та задеплоити сайт на cms платформі, закодити простого бота чи щось таке. Просто в мене з нульовим бекграундом це займає в рази більше часу, з одного боку, а з іншого (і це головна причина пошуку) дві голови краще)))

Спасибі! Ніби знайшла помилку. Відкорегувала зайві DNS записи. Дякую, що повідомили. Сподіваюсь найближчі години все налагодиться

Я — розробник із експертизою і у мене є український паспорт.
Досвід із Zoom API є, не зовсім зрозуміло що мається на увазі під cisco, але є досвід роботи із різними пристроями і meraki api.
Давайте поспілкуємось.

Спасибі за відповідь! Написала в linkedin

А что помешает самому CTO подключить самому маркетплейс и добавить туда тех штук без вашей помощи?

ничего) рынок большой — отбираете учителей, нанимаете саппорт, маркетологов, вкладываете деньги и часов 40 в неделю на операционку и 20 на фандрейзинг и развитие продукта и... любой СТО, который готов на это — получит свой похожий продукт.

Ого! Это прямо ценный бизнес-план и я просто чувствую себя обязанным дать совет:
Человек, который имеет опыта с циской чуть более чем CCNA не будет смотреть в сторону Джитси. Лучше поищите не CTO а VPE, который соберет команду из таких людей и подружит их в сторону создания продукта.

А Вы попробуйте 😉. Не так это просто

Кто сказал, что я этого не пробовал?

И Вы считаете что всё можно сделать самому?

Конечно. Если собрать команду.

Підписатись на коментарі