Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Amazon зареєструвала юрособу в Україні, щоб популяризувати AWS

Американська корпорація Amazon зареєструвала юридичну особу в Україні, про що повідомляє AIN.UA та що підтверджують дані з держреєстрів.

В Україні зареєстрували один з підрозділів Amazon — AWS — сервіс хмарних обчислень.
Дохід цього підрозділу у 2020 році склав близько $45 млрд.

Компанія ООО «Амазон Дата Сервісес Україна» зареєстрована в держреєстрі з грудня 2020.
Її основний вид діяльності: КВЕД 63.11 (обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах та пов’язана з цим діяльність).
Директор представництва — Денис Головатюк.
Компанія не зареєстрована як платник ПДВ та не мала жодних доходів у 2020-му, за даними податкової.

Кінцевий бенефіціар компанії — А100 РОУ ІНК. або ж A100 Row, Inc. Припускається, що за ним стоїть одна з юридичних осіб Amazon, зареєстрованої в Делавері.

Amazon запускала підрозділ в Естонії та Латвії з подібною назвою ще у 2019 році — Amazon Data Services Estonia та Amazon Data Centre Latvia. Вони теж були зареєстровані на A100 Row Inc.

За даними AIN.UA, основна ціль реєстрація компанії Amazon в Україні — популяризація AWS. Запускати ж e-commerce в Україні поки не збираються.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

я думаю це якась більш глобальна якція
не тільки в Украіні

А это никак не связано что они DBBest купили?

только я здесь не вижу никакой логической всязи?

основна ціль реєстрація компанії Amazon в Україні — популяризація AWS

Краще б вони трафік здешевили.

нічьо-нічьо, щас безнаДія.Сіті як запустять, то вони з ґуґлом і фейсбуком будуть битися за місце в черзі на «резиденство»!

Круто! А когда они перестанут проактивно банить всех украинцев, которые хотят оформиться продавцами в их маркет?

Лол. Будет част та натхнення — я им еще и жалобу отправлю.

A100 Row, Inc.

я так понимаю, у них целые кластеры юрлиц тоже, для разных регионов и разных availability zones :))

с нашими то маски-шоу? :D

Вони ж ніякого обладнання не завозять, просто юридичний офіс

а типа что бы платить в гривнах и официально по договору ;) что тоже можно

Підписатись на коментарі