Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Чого не вистачає для щастя системному адміністратору?

Прошу допомоги спільноти, а саме системних адміністраторів та тих, хто має досвід такої діяльності. Буду дуже вдячна за щирі відповіді.

1. Які робочі моменти особливо турбують (напрягають) системних адміністраторів? (Завелике коло обов’язків, забагато відповідальності, брак особистого часу/простору через роботу тощо).

2. В сучасній тенденції навантажувати одну особу обов’язками кількох посад, можливо є щось, що б системний адміністратор хотів перекласти на іншу посаду чи компанію (яка надаватиме послуги)? Що саме?

3. Якщо ви маєте справу із серверним обладнанням, то чи обслуговуєте його повністю самі, чи залучаєте ще сервісні служби?

4. В яких саме ситуаціях з обслугоуванням серверного обладнання ви звертаєтесь/хотіли б звертатися до інших компаній/людей/служб?

Хай живе ІТ в Україні!)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

1. Люди й досі не вміють читати. Губляться навіть у повідомленні з 5 слів. Але цього не змінити. Тому можна сказати, що відсутність мотивації (деяких) джунів — як же делегувати задачі, якщо вони хочуть працювати лише з малим стеком задач і не хочуть вчитися? Ну, і фідбек від керівництва, звісно. Нам за 2020 рік та переведення осіб так 400-500 з повністю офісної роботи на віддалену щось типу 2-4% хотіли додати до й без того не надто ринкової зарплати (у негативному сенсі);
2. У нас простіше. Мережі, бекапи та ніксові сервери — то інша команда, у нас — вінтел. Друга лінія ще юзерам допомагає. Це все одно одразу кілька посад для L3 (власне, Wintel, M&C, Engineering), але це краще. У нас не така велика команда для розподілення обов’язків;
3. Фізичні сервери — це частина тієї ж команди з (2), але ми теж маємо доступ та можливості робити певні зміни. Дещо на т.зв. клаудах, але то таке;
4. В принципі, за жодних. Залежати від когось — це мати шанс на ескалацію, у нас й так кондиціонування в серверній кімнаті на third-party. Звичайно, зручно мати якийсь 24/7 сервіс чи азур, особливо, коли zabbix волає про 35 градусів в серверній, а де ж та романтика, де канонічне підіймання серверів після втрати живлення? Воно ж для цього й існує, щоб було цікаво. Челенджі — то частина життя, без них нудно.

Щиро вдячна за конкретний та потрібний комент. Приємної вам роботи)

ты мечтаешь быть сисадмином?
да работодатель на них клал! — rabota.ua/...​any8920488/vacancy8665727
сейчас всем нужны девопсы
их разбирают за зеленый безнал! — djinni.co/...​86-shief-devops-engineer

так в першій вакансії енікейщик, а не адмін

Извините за оффтоп, у авторки интересный ник, напомнил одну рекрутерку с Линкедина — AnnaL.

Це моє ім’я та перша літера прізвища. Я не рекрутер та не HR)

Відповідь дуже проста — щоб його не діставали.

Дякую. А чим саме його дістають на роботі?

Як чим? Роботою звісно!

Системний адміністратор — це дуже розмите поняття. Особливо в великих компаніях. Там ти можеш бути SRE, DevOps, просто Ops, монтажник чи щось таке. Тобто може бути дуже вузька спеціалізація, коли один знає як, а інший — куди.
В невеликій компанії, особливо не IT — сисадмін, це людина-оркестр, яка і кава-машину ремонтує і сайт компанії підтримує.
Але про «віддати на обслуговування», тут скоріше або повністю віддають IT на аутсорс, або тримають у себе також повністю. Часткова передача в сервісні компанії практикується, але то має бути реально велика компанія та й такого типу рішення приймають не адміни.

А взагалі сисадміну для щастя не вистачає светра, бороди й кота.

Справді вдячна за таку корисну для мене відповідь. Успіху Вам!

Думаю відповіді на ваші питання сильно залежать від мети такого опитування. У вашій компанії ви хочете створити посаду «системний адміністратор» і не знаєте що написати у посадовій інструкції? Чи у вас є така посада, але велика текучка кадрів? Чи ваш сисадмін запив і ви не знаєте як йому допомогти?

Судячи з опитування, то в цьому пості автор (маркетолог) хоче дізнатись, які послуги компаніям можна пропонувати на аутсорс. Але реальність така, що дешевше виходить мати свого адміна в штаті.

Дякую за відповідь. І про послуги на аутсорс в обслуговуванні серверів теж. Але в першу чергу, чого для щастя не вистачає сист.адміну — це сегмент цільової аудиторії)

Я маркетолог. Серед цільової аудиторії теперішнього проекту є сегмент тих, хто працює з серверним обладнанням. Все просто)

Чого не вистачає для щастя системному адміністратору?

Огнемета

Чого не вистачає для щастя системному адміністратору?

Посади Девопса

був би девопс, а за що посадити знайдеться

Підписатись на коментарі