Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

EPAM відкриває представництво в Одесі: що відомо

IT-компанія EPAM ​відкриває представництво в Одесі. Про це в інтерв’ю Думська розповів керівник представництва на півдні України Сергій Гаращук.

За словами Гаращука, повноцінне представництво EPAM на півдні України буде організовувати й координувати всю роботу в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Ідея розширення виникла у 2019 році. Тоді EPAM досліджувала ринок й побачила хороший потенціал. Перший досвід взаємодії EPAM з IT-фахівцями півдня країни був позитивним. Компанія бачить хороший базовий рівень підготовки студентів технічних спеціальностей, а місцеві фахівці показують високу кваліфікацію.

«Зараз у південному регіоні у нас понад 200 фахівців, більшість — з Одеси. Вони успішно реалізовують проєкти для тридцяти клієнтів. Серед них — фінансові організації, торгові майданчики, відомі бренди, платіжні системи, і навіть відомий всім додаток „Дія“», — розповів він.

Одеський офіс буде відкритий для кількох цілей:

  • Співпраця з ВНЗ. За словами Гаращука, профільні університети дають хороші базові навички. Компанія хоче якомога швидше дати фахівцям-початківцям профільні спеціалізовані знання й практичні навички.
  • Підвищення кваліфікації. Представництво в Одесі дозволить фахівцям не просто писати код, не просто тестувати, а глибше розуміти, що й навіщо вони роблять, бачити ситуацію очима своїх колег та замовників.
  • Отримання нових клієнтів і робота над новими проєктами.
«Звісно ж, ми відкриваємо перший офіс в Одесі, щоб люди могли не тільки зосередитися в робочій обстановці, але мали можливість зустрітися зі своєю командою і клієнтами», — додав Гаращук.

Більше про розвиток EPAM, підготовку джуніорів та IT освіту читайте в інтерв’ю з головою EPAM Україна Юрієм Антонюком, або дивіться на YouTube.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Можно ссылочку, или фотку, какой офис...

Уря! Давно пора! Хорошё шё у ЕПАМА все складуется...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Т.е реально есть желающие идти в рабство к Ерату? Если сейчас отмахнуться, что ерат поддерживает дию и продолжать с ними работать — вы сами способствуете, тому , что через год станете рабами за миску риса.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дивне рішення, враховуючи, що зараз все більше людей переходять на удаленку.

Мне, наоборот, кажется, что наличие офиса теперь будет бонусом. На удалёнке в любой компании поработать можно, а иметь возможность увидеть наконец коллег и сходить с ними на обед, бесценно.

Ну враховуючи, що звичайно колеги розкидані по всій Україні або навіть світу, це не завжди так просто

Как правило, хоть пара человек да будут из одного города. У меня почти вся команда из Киева.

Та ну... Коллег нужно видеть только в случае крайней необходимости...Ща удаленка, у каждого своё...

Если с коллегами не комфортно, то зачем вообще работать на таком проекте?

Вот не знаю, у меня такого ни разу не было. Хороший специалист без проблем найдёт себе и интересный проект и прикольных коллег.

Хороший специалист без проблем найдёт себе и интересный проект и хорошие деньги!

Не вижу противоречия в том чтобы иметь и прикольных коллег и зарабатывать хорошие деньги

Можно и не иметь хороших коллег и зарабатывать хорошие деньги...

Коллег не надо иметь, с ними надо работать

Чего? У тестеров может и печалька, у разрабов норм!

Чего же везло? Если гавно, то я сразу валила с такого проекта.

У вас у тестеров по-другому видать... А если гавно+ оочень хорошие деньги, то может оно и не совсем говно... Касаемо отношений в команде, на большинстве проектов погонщики дают приблизительно одинаковую вводную:"Вам с ними детей не крестить, или, что-то подобное...". Тем более шё сейчас удалёнка...

1) Тестер — девайс, тестировщик — позиция
2) Всегда есть интересные проекты за хорошие деньги, просто подавляющему большинству легче сидеть на попе ровно и ныть
3) Если мсье называет своего ПМа погонщиком, то я совсем не удивлена, что он жалуется на команду

1.Тестер — девайс, тестировщик — позиция, Тестер это сокращение от тестировщик, я же выше писал у вас свое у нас разрабов-разработчиков, гребцов на галерах(так думаю будет понятнее) своё...
2. Проектов действительно стало в этом году больше. Можно и в облако закинуть резюме, и ждать выгодных предложений...
3.Не РМ а ПМ-ку- это девушка- женщина, 25-30 лет не всегда красивая, но всегда на взводе...«то я совсем не удивлена, что он жалуется на команду»- Не пытайтесь надеть сейчас офисную узду, люди почувствовали свободу, в офис нас уже не заманишь, да и не нужно! Удаленка наше все!!!

Одесса нерезиновая.

Ехайте в киеф.

В Полтаву їх dou.ua/...​ticles/it-market-poltava

Полтавская компания. QA Engineer. джун 245, мидл 325, сеньор 425.
Услышав такое от человека, я подумал, что он шутит. Посмотрев статистику на ДОУ удивился, что он очень даже не шутит...

Так себя одеситы не ведут. Фу!

В киеф.

У них там уже есть и по-моему, не один офис...

Пусть приезжают, нужно выводить Одессу в топчики по IT в Украине.

Интересно наступит то время , когда опыт работы в Епаме — миньоне Дия Сити будет считаться зашкваром?))

А лаборатория в Одессе планируется?

Підписатись на коментарі