Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Hitachi закрили угоду з покупки GlobalLogic. Що зміниться для українських офісів

Японський конгломерат Hitachi оголосив про завершення придбання компанії 100% акцій материнської компанії GlobalLogic Inc. — GlobalLogic Worldwide Holdings. Про плани Hitachi стосовно купівлі GlobalLogic стало відомо у березні 2021 року. Сума угоди склала $9,6 млрд.

Як далі працюватиме GlobalLogic

Приєднання GlobalLogic до Hitachi сприятиме розширенню портфоліо платформи Lumada — діджитал підрозділу японської компанії. Очікується, що GlobalLogic увійде в ключові сфери бізнесу Hitachi — ІТ, енергетика, промисловість, мобільність та «Розумне Життя» (Smart Life) — та бізнес автомобільних систем (Hitachi Astemo).

У пресслужбі GlobalLogic на запит DOU повідомили, що компанія залишиться незалежним бізнесом й надалі працюватиме під такою ж назвою. Проте логотип буде змінено — на ньому з’явилася інформація про те, що GlobalLogic є частиною Hitachi.

Джерело: GlobalLogic

Що зміниться для українських офісів

Стосовно розвитку в Україні, у GlobalLogic очікують зростання на 20%+ з точки зору доходів. У компанії додали, що Україна дуже багата на інженерні таланти у сфері розробки цифрових продуктів, тож GlobalLogic збільшуватиме свою присутність: зі зростанням компанії, зростатиме присутність на ринку. Крім того, у компанії повідомили, що бачать багато можливостей щодо залучення українського офісу до нових проєктів, оскільки планують збільшувати кількість клієнтів глобально і, зокрема, в Європі.

«Ми не зможемо перевести зростання в конкретні цифри щодо залучення спеціалістів у регіоні, проте можна очікувати, що рівень зростання залишиться таким же або навіть збільшиться через нові можливості, які матиме GlobalLogic як частина Hitachi Group. Наразі компанія має понад 1200 відкритих позицій для спеціалістів в Україні», — розповіли у компанії і додали, що плани стосовно розвитку в Україні залишаються такими ж.
👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
у GlobalLogic очікують зростання на 20%+ з точки зору доходів.

Перекладу українською: ви будете овертаймити +20%

І це друге

Що зміниться для українських офісів

Костыли в их управленческом софте и отсталость на тыщу лет.

Интересно что думает Hitachi про Дия.Сити?

Думаю, впечатления поначалу будут самые положительные. Арбайтен обезьянен и всё такое.

Для тех, кто волнуется, что мы теперь будем заниматься Magic Wand’ом, ответственно заявляю — пока оффера на этот проект не поступило, буду держать в курсе XD

Держите нас в курсе!

пока оффера на этот проект не поступило, буду держать в курсе XD

Это вы как тест инженер с сожалением или с облегчением сообщаете?

Теперь будут работать по японским нормативам? ;)

каждодневный коллективный вечерний бухач в караоке станет обязательным
а потом , может, до кайдзунки, гэмбы и прочего доберутся...

Может теперь в Одессе офис откроют?

Та це ще з березня всі знали :)

Нет, я конечно на доу живу, но не настолько что бы быть в курсе всех-всех-всех новостей.

Но я очень впечатлен. Новость крутейшая, хотя вероятно моментально ничего и не измениться.

Підписатись на коментарі