Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Prometheus запускає краудфандинг і просить вашої підтримки, щоб зібрати 1 500 000 гривень!

Зібрані кошти підуть на професійне дублювання українською та запуск на Prometheus онлайн-курсів провідних університетів світу, створення нових безкоштовних курсів власного виробництва та розширення технічної спроможності платформи!

Підтримайте Prometheus за посиланням

Сьогодні на Prometheus зареєстровано понад 1 500 000 слухачів, які мають змогу навчатися на 200+ безкоштовних онлайн-курсах. За останній рік на платформі зареєструвалося півмільйона нових слухачів і було видано 500 000 безкоштовних сертифікатів. Неймовірно швидке зростання, яке стало можливим завдяки зібраним коштам минулого року.

Цьогоріч команда має на меті:

  • Перекласти українською найпопулярніші світові курси.

В списку на переклад є продовження легендарної серії курсів Гарвардського університету CS50 «Основи штучного інтелекту на Python», курс «Вступ до Linux» від Linux Foundation та інші.

  • Забезпечити запуск нових безкоштовних курсів власного виробництва.

Наприклад, курс «Підприємництво» від засновників і топменеджерів найбільших українських компаній, «Інформаційна гігієна» від ініціативи «Як не стати овочем», «Персональні фінанси» Любомира Остапіва тощо. Також планується запуск низки нових курсів з IT, бізнесу та персонального розвитку.

  • Розширити команду технічних спеціалістів.

У це складно повірити, але дотепер технічним розвитком Prometheus займається одна людина. Prometheus хоче вперше розширити технічну команду, аби не лише забезпечувати безкоштовний доступ до 200+ курсів, а й продовжити швидкий розвиток платформи.

Підтримайте Prometheus
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У меня есть другая идея — отдать их мне, а я организую курсы коррекции того «английского», который у нас задается классическим украинским образованием, таким образом, что прослушав их — можно будет понимать англоязычные курсы без переводов.

Я думал тот прометей что логи собирает

А можна і мені 1 500 000 гривень? За те що я не створюватиму нічого такого, а результат буде той самий. Хіба що сосну корабєльную не повезу в Анталію на ці бабосики.

Тут більше б підійшов раунд інвестицій + колаборація з всесвітніми платформами, а не просто краудфандинг.

Підписатись на коментарі