Luxoft запускає безкоштовні курси з Java, DevOps і QA Automation. Планують навчити 150 спеціалістів

Компанія Luxoft запускає безкоштовні освітні програми для студентів та молодших спеціалістів — LuxCampus. Про це компанія повідомила на сайті.

Компанія відкриває курси з трьох напрямків — Java, DevOps та QA Automation. Потрапити туди можуть студенти 3-5 курсів. У Luxoft зазначають, що подати заявку на курси можуть як фахівці рівнів Junior та Regular, так і спеціалісти інших галузей, які бачать своє майбутнє в IT.

Для того, щоб потрапити на курс, необхідно заповнити заявку за посиланням та пройти співбесіду. Для курсу QA Automation додатково необхідно буде пройти технічний тест.

Тривалість курсів — 4 місяці кожен. Навчання на курс Java стартує 1 жовтня 2021 року, на курси DevOps та QA Automation — 1 листопада.

Навчання буде проходити онлайн. Воно передбачає виконання домашніх завдань та тестування впродовж курсу. Також у студентів з’явиться можливість співпраці з Luxoft ще до закінчення навчання

Як повідомила Program Manager Luxoft Ukraine Олена Кравченко у коментарі для DOU, на старті програма розрахована на 150 чоловік сумарно на 3 курси.

«Звичайно, будемо розширювати портфоліо курсів. У лютому швидше за все будуть анонсовані нові напрямки. Також буде новий набір на три напрямки, з якими вже виходимо. Тобто, LuxCampus буде на постійній основі розширюватися і наповнюватися новими курсами», — повідомила вона.

— 

Раніше повідомлялось, що президент Володимир Зеленський повідомив про плани створити навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

"

Потрапити туди можуть студенти 3-5 курсів.

" ageism again :-(

Ставайте в чергу. Здібних студентів набагато менше, ніж потреба в наймі.
Та й компанія з російським корінням і культурою — це такий собі ліфт.

Почему мало, почти все кто закончили 121 специальность, можно считать здибными. Нездибных выгоняют еще на 1-2 курсе...

Бесплатный сыр — в мышеловке. Читайте условия соглашения.

Я возможно буду выглядеть заангажированным, но я вот вишел с курса софта и ни разу не жалею что отрабатывал потраченной время за минималку. Тк они реально топ,
Хотя не стоит забывать что еще мне дико повезло с преподавателем

То есть ты сейчас прям выложишь условия соглашения, не так ли?

Дак это вроде не был секрет никогда. Тебя бесплатно учат 3-4 месяца и столько же ты обязуешься работать на компанию. По факту документа ничего не стоит этот, тк не имеет под собой законного обоснования, но я вообще не пожалел т.к. знаний дали прям дофига и отплатить было не впадлу.

4 месяца? Что-то сильно сомневаюсь, что кто-то будет учить ради 4 месяцев. Пусть те самые многабуков выложат в открытый доступ, я не удивлюсь если там 3+ года сейчас прописано. С некислой такой неустойкой.

Вот не поверю, что их юристы даром печеньку кушают.

Про сейчас не скажу, у меня были такие условия

Добрый день! А где можно почитать условия соглашения?

В Украине все контракты про отработку не имеют силы, можно спокойно подписывать что угодно, учится где хочешь, и сразу уходить, и так много кто делает, потому что не хотят работать за 500$ когда могут получать 1.5k$

Я конечно догадывался, что так и есть, но можно вкратце объяснить, почему они не имеют силы? Поидее должны иметь, если грамотно написаны.

В нашем правовом поле нельзя никого заставить работать на будущее.
По КЗОТ это запрещено, можно уволится в любой момент, с отработкой 2 недели.
А ФОП вообще предоставляет услуги только когда хочет.

Да ну? А чего тогда вояки не увольняются, если всё так просто? Вот не поверю, что всем всё нравится и все всем подходят.

Підписатись на коментарі