Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

💥 І ще раз про додаток «Дія»

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я вообще не понимаю тему про «державу в смартфонi» когда у многих из телефонные номера никак не привязаны к их личности. Т.е. уже вроде не первый раз были случаи когда SIM карту перевыпускали без ведома ее реального владельца.

99.8% что эта женщина — обычный дроп. Ну не может человек, который ломает пароли к ящикам, брать и ходить без прокси/впн да еще и с локальных симок.

А так-то да, если в приложении нет возможности задать дополнительный фактор авторизации — это решето.

Тогда заодно включите в обзор, что конкурс на баунтихантинг Дии — очень странный (мягко сказать): unkd.com.ua/...​lyuvannya-za-bagamy-diya

Инфа 0%. Обычные дропы как правило не поднимают кипиш. Специально таких выбирают.
А вот глупость — она более безлимитна, чем даже жадность. Пароль же к ящикам зачастую можно подобрать в буквальном смысле, «на дороге». Есть сервисы, позволяющие проверить, есть ли твой пароль в открытом доступе — и они дают больше, чем кажется. В буквальном смысле готовый шаблон под брутфорс. Для тех, кто знает, как люди строят пароли — там вообще элементарно сузить диапазон перебора.

Смена симки с финансовым номером должна приравниваться банком к утере/компрометации платежной карточки/ключа. Разблокировка — посещение банка для идентификации с новой симкой, сопоставление фото и документов или разбора полетов. Такой подход вынудит под каждый свой банк иметь отдельную карточку с номером, чтоб не заполучить полной блокировки.

Но при этом требуется обязать операторов в буквальном смысле стать нотариусами или филиалом паспортного стола. Проще сделать обратное — запретить им продавать стартовые пакеты, и передать эту функцию в паспортный стол. Но тогда часть населения останется без связи, потому что государство мигом пришьёт туда бюрократические покращення.

Сейчас же худший вариант — в Дию в буквальном смысле может залогиниться любой.

Но можно сделать промежуточный вариант — например позволять привязывать клиент-банк и прочие важные сервисы исключительно к контрактным номерам. А контракт ты заключаешь лично и с паспортом (и этого достаточно, вот как сейчас), соответственно, смена IMEI и прочего тоже лично в офисе оператора. Совсем не обязательно вообще все симки делать «по паспорту».

Оті смайлики в тексті для мене виглядають навіть не натяком, а просто прожектором, що Гільдію тупо злили як проект. Звідки знаю: вважають читача повним лохом, за якого телевізор думає. Чогось такого я звісно і очікував, але щоб отак відкрито та прозоро — ви себе перевершили.

В геїв би це називалося камінг-аутом.

Я не критикую, я констатую факт. Ви нічого не порушили. Просто виказали своє ставлення. Я «трохи» розуміюся на поведінковій психології, тому й констатую, що саме ви сказали — там де ви висловлювалися відверто, не протокольно, могли казати все що вважали правильним і потрібним.

Конкретно, ви показали, що вважаєте читачів свого тексту ідіотами, які мають вестися на найдешевші та найтупіші маніпуляції, які тільки можливі. Гірше тільки вимагати увірувати у пророка Аллаха чи іще якусь ідеальну особистість, яка ніколи не помиляється, а хто вважає інакше — буде покараний.

Повторюся, ви мали право це зробити, нічого поганого в цьому нема, бо нема критеріїв поганого. Лише факт, що проект інституціонально отруєний, отруєний навмисно, з метою тупо випалити наявні ресурси (перш за все час) та примусити діяти в напрямку карго-культу.

Я звичайно ж на це лайно не поведуся, але ви додайте ще цих дешевих маніпуляцій, ви ж у них вірите. А я лише констатую факт: проект злито. Найвірогідніше — за хабар та/або погрозою. Так, я вмію орієнтуватися за такими простими сигналами. Звичайно, в мене нема надздібностей вгадувати, як було насправді. Проте знаю, що такий сценарій був досить вірогідний, це було в обговоренні в голосовому чаті. І те що бачу — просто кричить про карго-культ.

Ні, я не заважатиму злити Гільдію. Лише тому, що не бачу жодних реальних перспектив, інституціональне ядро не створене, навіть не запроектоване, навіть не намагалися. Лише пафос, лише віра в «перевірені» юридичні мантри, які навіть не намагаються розуміти — ніби самі лише розумні слова, як закляття, зроблять диво і «все буде добре».

Особисто я так і сказав — приєднуватимуся лише якщо буде принаймні намір створити щось справжнє, а не порожню коробку з написом. Те що бачу я — тупо культ, для якого підросло покоління яке все це ще не бачило. Єдиною метою зараз є ритуали. Грайтеся, дітки. Єдине що не рекомендую давати на це коштів більше, ніж витратили би на якийсь івент з преферансом та поетесами.

Я так і сказав: Додайте ще цих дешевих маніпуляцій. Спроба образити — ну що може бути дешевше тролінга? А так волали, так волали, що тут не буде політики.

Не критикую, бо критика — це коли намагаєся щось виправити. Лише констатую факт, що не маючи інституціонального ядра, Гільдія легко змінила курс на карго-культ, просто поставивши на керівну роль типового політика. Цю вразливість має будь-яка формальна структура, яка створена не через інституціоналізацію конфліктів та ризиків.

впевнений, що розпилюватися на зрадоботів — не поважати власний час.

сказав адепт «корпоративної психопатії». Дякую за новий ярличок на мене, повішу в шафку.

«Зарозумілих термінів» = чого ви не розумієте.

А про «багаторазове повторювання, неначе папуга» каже людина, яка щойно визнала, що замість конструктиву залишилось «наш меседж простий». Меседж, Карл.

PS. Вгадай з першого разу, чому я не приєднався. Бо приєднання означає визнання обраного шляху. А карго-культ це не шлях, це комплект ритуалів, створений для вичерпання сил та блокування діяльності. Особисто я вважаю вас агентом Дії, принаймні ви працюєте саме на неї, досягаєте мети прийняття як «невідворотного». З Дія-сісі нам точно в різні боки.

Улюблений силогізм: додати свою брехню, щоб «довести» що брехнею є все. Я стверджую, що я вважаю агентом Дії, поза як ви дієте на знищення спроби супротиву, на перетворення її на фарс та ритуали.

использовать эмодзи в посте это прям какой то некст левел от гильдии

Ну да, свобода это рабство, Гетманцев — либертарианец, минцифры понимают в работе программиста

Підписатись на коментарі