Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Fedex/TNT в Україні

Замовляв посилку з Великобританії, єдиною доступною службою доставки на тому сайті був FedEx. Сьогодні прийшло дуже незвичайне повідомлення у Вайбер, начебто скоро ваша посилка буде в Україні, але вартість перевищує 100 євро, і тому їй буде потрібне митне оформлення. Митне оформлення пропонують замовляти у якоїсь непонятної кантори у якої навіть немає ніякого сайту, лише надають мейл для контакту з ними. Розумію, що за цю мізерну послугу будуть здиратись гроші. Найсмішніше те, що сума замовлення 105 євро, тобто за якісь 30 ПДВ грн мені треба буде відправляти свої паспортні дані та підписувати сумнівні угоди з третіми особами. Географічно знаходжусь не у Києві, на гарячій лінії федексу сказали що можливо особисто оформити цю декларацію тільки на складі у Києві. На гарячій лінії митної служби України нічого не знають, їм невідомо, як відбувається процедура подання декларації, тому навіть не знаю, куди звернутись. Чи стикався хтось з цієї недобросовісною службою доставки, як ви вирішували ці проблеми? Поділіться, будь ласка. Можливо хтось знає, куди слід зателефонувати та звернутись. Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Декларация из одной строчки с описанием товара. Не надо никаких сверхзнаний, чтобы заполнить. При этом если таможеннику не нравится стоимость, то меня начали спрашивать. Я дал ссылку на магазин, где купил и все вопросы окончились

Занимался растаможкой самостоятельно на этой неделе. Абсолютно ничего сложного. Приехал в офисс Федекс в с. Гора, заполнил там декларацию, заплатил там же налог и забрал посылку. Все заняло до 2-х часов.

В цьому і найбільша проблема, що географічно я знаходжусь трішки далеко від офісу Федекс.

Брокеры с тебя сдерут под 1.5к гривен и все равно ты им предоставишь все данные. Я интересовался этим вопросом.

Так і буде) Поки що назвали ціну в 1080 гривень, швидше за все буду змушений це «ковтнути», більше ніяких виходів з цієї ситуації не бачу, буде мені уроком на майбутнє)

Погодите-ка.
На dou постоянно, везде и всюду многие хвалят некий божественный украинский сервис.
Этот пост про тот самый сервис, или про другой?
Или этот пост из другой Украины, которая в параллельной реальности?

Да отличный сервис. Скидываешь по имейлу заявление и документы, через пару дней прямо домой приносят посылку.

Вот тут не подскажу. Когда жил в штатах, не заказывал ничего из-за границы, что требовало бы таможенного оформления.
Но вообще, заказывал титановые болты из Англии в Висконсин, которые растаможки не требовали. Пришло под дверь точно также и в те же сроки, что и такие же посылки в Украину.

Чудовий сервіс — це, наприклад, Нова Пошта і Міст, коли посилки вартістю до 150 євро розмитнює сам перевізник без сумнівних доплат, заяв і договорів, а ти лише сплачуєш законне мито. В моєму випадку мито складатиме приблизно... 30 гривень (!), тому що вартість посилки складає 103 євро, і щоб законно його сплатити, я повинен буду доплатити ще тисячу (!) гривень, написати заяву від руки, роздрукувати договір, паспорт, податковий номер, поставити всюди підписи і сканом відправити брокеру. Хороший сервіс. Для Африки. Розмитнення, боже прости, двох пор кросівок.

і щоб законно його сплатити, я повинен буду доплатити ще тисячу (!) гривень, написати заяву від руки, роздрукувати договір, паспорт, податковий номер, поставити всюди підписи і сканом відправити брокеру.

Зачем?
Загоняешь прямо в телефоне в пдф то, что они скинули и ты заполнил, открываешь через акробат, подписываешь и кидаешь скопом в аттаче к письму. Ничего печатать не надо, нафига?
Заяву на 5 строчек от руки катаешь и фотаешь и вуаля.

А як на рахунок паспорту та ІПН? Ти теж просто їх фотографував без підписів і нічого?

Да. Сфоткал и приаттачил к письму всё.
Уже 2 посылки так растаможил в этом году.

Отправляешь ему документы по списку и получаешь свою посылку за пару дней. Я много посылок так получил.
Это брокеры, они так работают. Они такие же ФОП как и ты. И не могут ничего сделать без твоей доверенности и документов.
Самостоятельно оформить груз можно только если ты знаешь процедуру, контакты нужных лиц, имеешь допуск на таможенный склад и т.п. То есть, это можно сделать разве что теоретически. Практически пока ты будешь это делать, твоя посылка уйдёт обратно.
Так тут это работает.

Зачем доступ на таможенный склад? Декларацию инспектору даешь — тебе дают посылку.

Користувався сервісом форвардингу посилок Meest Express, щоб доставити товар із США. Вартість посилки була десь біля 300$, що було підкріплено інвойсом. Коли посилка приїхала в Україну мені прийшло повідомлення, що деякий СП Росан проводить митне оформлення, нараховано стільки то, заплатіть за реквізитами. Оплатив і через пару днів отримав свою посилку.
В наступний раз замовив товар до 100$, інвойс теж був, але криворукі працівники СП Росан вирішили це перевірити, розпакувавши товар. Мало того, вони ще й зірвали заводську пломбу з упаковки і вмудрились подряпати сам товар. Мої письмові претензії просто проігнорували. Українська митниця, хулі.
Так що зв’яжіться з ними і дістаньте реквізити для оплати, поки їм не спало на думку розпакувати вашу посилку.

Это не Росан, а таможня делает выборочные распаковки, потому что много умников делают инвойсы с заниженными ценами. Особенно большая вероятность наткнуться на проверку, если посылка габаритная.

Замовляв посилку з Великобританії, єдиною доступною службою доставки на тому сайті був FedEx.

Новая почта ж

Иногда продавец делает бесплатную доставку worldwide и в случае габаритного/тяжелого товара этт подкупает. Иногда продавец доставляет только на адрес из paypal аккаунта, с которого производилась оплата...

Можно пример габаритного товара worldwide бесплатно из ВБ?

в моём случае это аксессуары для моего хобби, весом около 8кг и габаритами — куб в полметра в каждом измерении. Цена около 400 баксов, у нас с аналогами туго :)

Мне dhl раму велика из UK везли, самолетом. Бесплатно.

С новой почтой придется оплатить VAT 20% и вернуть его нельзя.

так и есть. Более того, ты подофигеешь от стоимости услуг(емнип от 400грн). На доу есть тема, как самому растаможить посылку, с пошаговой инструкцией и скриншотами.
dou.ua/forums/topic/33155
В моем случае сумма таможенных платежей была существенно выше, поэтому я плюнул и решил не заморачиваться.

якщо вже «схавати» і скористатись послугами їхнього брокера, наскільки це оперативно?

в моем случае было достаточно оперативно, день-2 на растаможку с момента подачи документов и столько же на доставку в харьков.

можна з вами якось зв’язатись в тг? буквально кілька запитань, багато часу не заберу

та я уже написал все что знал, в личку ничо нового не добавлю :)

Підписатись на коментарі