Чи є в Україні компанії що роблять drug testing і мають акредитацію в США?

Drug test потрібен як етап background check.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Когда я получал визу в Бельгию, то на сайте посольства или визового центра было точно указано в какой больнице сдавать анализы. И в названии было что-то типа Американский Медицинский центр. Изначально было в трёх городах, но потом оставили только в Киеве, где-то рядом с метро Лукьяновской. Если не путаю, то оплата была только в USD и только с долларовой карты, возможно, чтобы они не теряли на конвертации.
Но для вашего случая лучше уточнять у того кто требует справки. В бельгийском посольстве были часы приема телефонных звонков, должны быть и в посольстве США — позвоните.

Коли понаїдете в Ельфію, пам’ятайте, що смайлики однією дужечкою там ніхто не робить. Це називається russian smileys, і це generally discouraged.

Афігєнний комент і головне по темі. Написати як правильно робити вже релігія не дозволила?

маю оффер американської компанії але треба пройти drug test

Це звична практика для США, коллеги по проекту здавали цей тест навіть просто щоб у business trip до замовника з’їздити на декілька тижнів. Багато компаній там взагалі цей тест періодично вимагають у всіх своїх співробітників

Спасибо, не знал
погуглил, с условием, что это не дискриминация, то да

Багато компаній там взагалі цей тест періодично вимагають у всіх своїх співробітників

Дивно. Не дивлячись на легалайз у майже в половині штатів?

Звичайно, є нюанси від штату до штату і є різні рішення судів залежно від конкретних ситуацій, де таке тестуання визнавали обгрунтованим або необгрунтованим, але на рівні федерального законодавства легалайзу не існує, а для деяких професій (1%) тест є обов’язким

Зрозуміло, що для водіїв/пілотів чи поліціянтів перебувати на роботі під кайфом незаконно. Але цікаво, як такий контроль може бути обгрунтовано для офісних співробітників, які споживають в неробочий час. Топікстартер не пілотом, знається, йде.

Я чесно, без поняття, як вони це обгрунтовують, знаю, що є така тема і можна при бажанні нагуглити — ось вашінгтон пост пише, що все більше компаній відмовляється від цієї практики, бо positivity rate по канабісу показує double digit зростання
www.washingtonpost.com/...​s-new-dont-ask-dont-tell

Думаю их не столько трава интересует сколько порошки, некоторые из треда про «ноотропы» явно завалили бы его:)

Підписатись на коментарі