Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Старт в 49

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

...ясно що запізно, але хочеться вірити що не повністю ;) Зробив такий собі гібрид резюме та портфоліо , гляньте будь-ласка, було б класно отримати якийсь фідбек — чи є шанси знайти роботу в IT компанії. Цікавить лише віддалена робота, 4-5 годин в день, із зарплатою 1k$ в місяць, закатав губу чи ок?

Чи є шанси на апворк, ще ще десь не фрілас-платформах?

Коротко що вмію робити: бекенди на ноді, та всякі клієнти до них: андроїд дадатки, фронтенд (робив лише один) на реакті, та боти в телеграмі, вайбері та твітері.. Я це все роблю 3 роки на продуктовій компанії (мабуть так правильно сказати) десь за 500$ в місяць. В принципі я і так радий, але, внутрішня жаба робить свою роботу і деколи каже: пробуй, може продаш якісь знання дорожче ;). IT відділу, як такого, тут немає, я тут один, пропоную що можу зробити в плані софта, якщо ок то роблю, робота віддалена, колектив супер.

Ще колись давно будував електронний пристрій дофіга років: розробив схему, друкував плати, замовляв монжаж компонентів, відливав сам форми та корпуси, писав софт для мікроконтролера, ще софт для Ява телефонів та на C++ та на Qt робив декстопний софт... але все це померло 10 років тому.

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Чи є шанси на апворк, ще ще десь не фрілас-платформах?

А что вам мешает попробовать и узнать? У каждого свой путь.

49 (which is crazy) — зачем писать вич из крейзи. Я бы убрал

Бажаю вам успіхів у пошуку роботи. Напишу пару своїх коментарiв до вашого CV, тому що у мене досить більший досвід в роботі з CV і є навіть воркшопи з цієї тематики.

1) Потрібно бути більш уважним при написанні CV, у багатьох словах помилки, це легко було б помітити в будь-якому редакторі з перевіркою правопису — ustilizing, sceen, inustry, neeed
2) Для рекрутера важливий ваш конкретний рівень англійської зараз, а не коли ви жили в Канаді, наприклад, fluent або upper-intermediate — «Foreign langs English (should be good at »
3) Без справжнього імені і прізвища ніхто цього CV дивитися не буде
4) Не вказана дуже важлива річ — яку роботу ви шукаєте, яка позиція вас цікавить (Backend/Frontend/Andriod)?
5) Опис проектів — скріншоти це добре, але не вистачає списку використовуваних технологій і вашої ролі на проекті (що ви там робили, за що відповідали)
6) Технології — дуже багато слів, а рекрутеру потрібен не просто той факт, що ви знаєте C ++ або Java, а також ваш рівень знань, з CV цього незрозуміло. Крім того, незрозуміло, коли ви використовували ту чи технологію (останній раз).

should be good at

I should be good at English but for my laziness.

В попытке выделиться из толпы (что в общем-то правильная стратегия для 49летнего в толпе 20летних), вы пошли не по пути подчеркивания своих достоинств, а по пути завлечь чем-то необычным, абы чем. Плюс сквозь строк читается давление на слезу и попытка вызвать чувство жалости.
Подавляющее большинство вас так не возьмет.
Но думаю вы это и так понимаете, поэтому и пришли сюда за советом.
Так что удачи в изменении подхода и смены места работы.

Напишіть нормальне резюмі, без жартів та прикольчиків, ви ж не у 95-му кварталі вакансії шукаєте ? Чітко , ясно по ділу , що можете ,що ні. Не скидайте все в одну купу, краще зробіть стосик резюмі окремо, під кожну спеціалізацію що ви маєте. Гравці широкого профілю мало де потрібні. По мові, як вам написали — чітко вкажіть який левел маєте, місця попередньої роботи й досвід — ЛИШЕ ОСТАННІ 3-5 років. Це не CV це короткий витяг з вашої робочої біографії. Вік,хобі, всяке таке — не варто вказувати, це вже у вас розпитають на інтрев’ю.Тільки робоча інформація. Окремо — на кожну вакансію навчіться писати супровідний лист, коротко кажучи = у 4-5 реченнях описати чого саме ви подаєьеся на позицію.

Зачем вообще в резюме возраст указывать?

Чомусь був переконаний що маскимально описати досвід це ок, і по дотичних темах проінформувати що знаю що ні, попередити роботодавця по яких темах повільніше по яких швидко роблю роботу, наприклад якими npm пакетами користуюсь — якось здається прородньо і номально і по чесному, а просто загальна вивіска node.js — 2 роки якось виглядає так собі. Мабуть є золота середина, буду шукати і дякую за поради ! реально переобляти багато бачу треба

Рекрутеру нема часу читати те все. Він чи вона бачать ваше резюмі , йдуть по ключовим словам — якщо там все чітко й по ділу написано, вони йдуть з вами на контакт. ВСЕ. Всякі технічні особливості у вас будуть вияснювати на інтерв’ю, а тут вам треба пройти первинне сито.
Ну от скажіть, що б ви обрали, при умові що у вас є завдання знайти спеца по технології ХХХХ, у вас є купа претендентів — резюмі з простим «ХХХХХ, знаю те, те й те. Досвід роботи — 3 роки» чи «працююючи з АААА ВВВВВВ та СССССС успішно засвоїв початки технологію ЕЕЕЕЕ з якої зрозумів як працює ХХХХ й впевнено почав...» — звичайно що перше проходить сито, а друге йде туди куди йому треба йти — у корзину.

Зависит куда подаешься. Если это классическая немецкая компания, то, да, там хотят видеть резюме на 6-8 страниц. Желательно еще указать какую школу заканчивал и какой был средний балл. Украина ближе к США, где резюме должно умещаться на 1, максимум — 2 страницы.
Указывать подробности для самоучки возможно и имеет смысл. Но делать это нужно максимально адресно. Т.е. если видите вакансию по реакт — то:
— либо специально под эту вакансию редактируете резюме, где оставляете только то, что касается реакта и веб-девелопмента (но все равно, максимально лаконично)
— либо описываете эти детали в сопроводительном письме
Первый вариант предпочтительнее, т.к. рынок к сопроводительным письмам не слишком привык, оно может потеряться по дороге или его просто не станут читать. К тому же, тим-лид, как Винни-Пух, длинные слова тексты его только расстраивают.

Не надо подаваясь на реакт описывать проект 10-летней давности на С++. Достаточно упоминания этого языка и контекста в котором он применялся.

резюме на 6-8 страниц.

Це CV й його просять у багатьох компаніях. Не тільки софтверних.
про середній бал у школі — справедливо лише для людей молодше 35 років, потім вже не треба — саме для Німеччини, я з цим стикався.
Проте деякі великі компанії можуть просити дати виписку з диплома по предметам, перекладену. В мене було таке.

Про супровідні листи — залежить на те, в яку компанію подаватись, так. Той лист й не має бути довгим, максимум — 4-5 речень і все. Проте , якщо це стартап і немає рекрутера й також там тімлід не хоче читати навіть такі тексти, то варто подумати , а чи варто туди йти ?

Про побудову resume — дуже добре вказано ! Писати саме те, на що відкрита позиція. Рівень знань буде визначатися на співбесіді.

І ще одне.
В мене склалося враження, що резюме у США потрібно саме тільки у софтверних фірмах.
Багато хто з не-софтверних просить надсилати саме CV.

подивіться резюме хороших спеціалістів і зробіть так само.

LinkedIn->looking for remote only

Что-то повторю, что-то добавлю:
1. Короче и увереннее. В твоей ситуации главное попасть на собеседование. Краснеть от несоответствия чьим-то ожиданиям лучше уже на интервью. Будет как минимум практика прохождения. Но и не надо прикидываться профи. Без нормального коммерческого опыта это будет воспринято как проявление синдрома Даннинга-Крюгера. Позиционируйся как мидл с некоторыми пробелами в знаниях.

2. Про возраст и болезни не упоминай и не шути над этим. Лучше напиши, что-то вроде: что проблем с подчинением более молодым специалистам не будет, т.к. для меня важно не количество лет, а компетентность. И что ты способен и готов много учиться, хорошо перформить. Собственно, это три основных страха у нанимающего в отношении человека существенно старше его самого.

3. Странно, но факт. Почти никого не интересует работник на полставки. Объяснить это невозможно, как и игнорировать. Ищи работу на полный день. Если специально спросят, скажи сразу, если не спросят, то оставь на последний этап интервью инфу о том, что не можешь много подряд работать за компом. Скажи, что будешь 4 часа + 4 часа с 2-3 часовым интервалом. Вероятнее всего менеджер на последнем этапе использует это для того, чтобы сбить зарплату, но на самом факте найма это может и не отразиться. А тебе главное получить первую работу. Позже, когда зарекомендуешь себя, будешь договариваться на полставки шантажируя офферами от других контор на более высокий рейт.

4. Когда описываешь технологии сначала указывай те, которые знаешь лучше всего. Можно указать уровень на который сам себя по ним оцениваешь или количество лет опыта (только не пиши цифры более 3-4 лет, иначе отнесутся скептически).

5. По портфолио: если там не совсем говнокод иди НДА, то вместо общего описания приложи хотя бы пару внятных репозиториев на гитхабе. Те описания, что есть лучше запихнуть в README.md. Главные опасения в отношении самоучки — это говнокод, неумение работать с тулзами коллаборации вроде git. Было бы неплохо их развеять. Если приложить нечего, займись пет-проектом. Постарайся сделать в тренде популярных технологий. Это особенно актуально, если ищешь ремоут с заграницей. Но и в Украине может пригодиться.

6. Английский — напиши конкретно свой уровень В2 (например) или fluent. Если были сертификации — их результаты. «7 лет в Канаде» можно указать в скобках к этой информации т.к. это мало о чем говорит. На Брайтоне люди и за 30 лет остаются на уровне «Ландан из э кэпитэл оф Грейт Бритэн».

7. Добавь пару каких-то интересных фактов о себе или своем взгляде на жизнь, которые могут зацепить. Не стоит рассчитывать, что это должно зацепить каждого. Кого-то может даже оттолкнуть. Но если ты-байкер, то шансы того, что тим-лид байкер захочет хотя бы пообщаться возрастут очень сильно :-). Важно добавить немного перчика, который выделит тебя из общей массы в позитивном ключе. Потому что по остальным стартовым параметрам ты, скорей всего, проигрываешь в глазах среднего ХР, лида или менеджера.

З мого досвіду. Взагалі нічого стороннього. Що треба — в тебе спитають на місці. Рекрутеру все рівно, що тобі подобається байкерство й польоти на повітряних кулях, в нього є завдання — знайти спеца по технології ХХХХ. Все. Вік теж не вказувати . Не подобаюсь в одній компанії — сподобаюсь в другій. Десь так.

Рекрутеру все рівно, що тобі подобається байкерство й польоти на повітряних кулях, в нього є завдання — знайти спеца по технології ХХХХ.

Не совсем так. Рекрутеру, обычно, надо закрыть вакансию. И, в принципе, пофиг кем. Если рекрутер знает, что ответственный тимлид любит летать на воздушном шаре, этим обязательно воспользуется. А часто, рекрутер работает по принципу фильтра по ключевым словам. Ключевые слова есть, а на остальное ему пофиг. И тут задача пройти лида, что посложнее. Кроме того, есть конторы, которые вообще без рекрутеров работают. Так что в своих рекомендациях я уверен.

Мне 55, в ИТ с 18 лет (начинал системщиком еще на мэйнфрэймах ЕС ЭВМ).
В 90-х ушел в частный бизнес, периодически возвращаясь в разработку на 2-3 года.
3 года назад пришло время очередного начала и я вернулся в ИТ после 16 лет перерыва.
Зарегистрировал профиль на UpWork и стал искать первых клиентов.
Попались объявления по одной low-code платформе, с которой я имел небольшой опыт работы. Оказалось, что работы там хватает, особенно для разработчиков с реальным программистским бэкграундом. В процессе работы приходиться осваивать новые для себя технологии типа AWS (от хостинга до serverless), фронт-энд фрэймворки, различные API сервисы и т.п.
Вот так и развиваюсь постепенно повышая свой рейт, с умеренной нагрузкой и life-work балансом, который я сам себе выбираю.
Сейчас мой доход на уровне медианы для middle developer с 5+ лет опыта в Киеве.

Так что моя рекомендация: если есть английский, то просто идите на UpWork, сделайте нормальное компактное резюме и ищите своих первых клиентов, все получится.
Удачи!

+1 щодо розташування life на першому місці у «life-work баланс»

Если бы мне прислали такое резюме на рассмотрение, то я бы открыл его, посмотрел минуты две, закрыл и отправил бы в корзину. Между строк написано не серьезное отношение ко всему.

Резюме переписать, шутки убрать. Возраст интересует в первую очередь вас самого.
Что нужно: реальный навык языка, перечень хард скиллов, описание опыта, ссылка на гитхаб и способ связи. Реально уместить на 1-2 А4 страницы.

Между строк написано не серьезное отношение ко всему.

Я бы сказал что это просто защитная реакция на «синдром самозванца»...

Софт на Java/Symbian це було круто в 00ві. Вам треба вже upwork давно, не можна сидіти на одному місці. Треба розвиватись

Дякую усім, стільки текту, дякую за час і за бажання !!!, Добре що дали можливість побачити себе збоку !
— 4-5 годин, якщо, більше десь ззаді правого ока відчуваю біль, все навантаження іде на одне, ліве -пасивне від народження, лише для фону ;), я то бачу ним, але читати не можливо . З боку і не скажеш що якість проблеми в мене, два ока ж на місці є :)
— CRUDE так і є.
— резюме в pdf зроблю.
— жертва , виправдання, — це по жизні, так заточений, майже неможливо позбутись.
— спробую Джині.
— займусь чисткою розюме.
— англійська — колись жив Канаді багато років до англійської привик, розуміти говорити проблем немаю.

Буду рухатись далі.

Зі святом !

А що у вас з якістю та налаштуваннями монітору і кількістю використання комп’ютеру в неробочий час, а також використанням смартфону?
У мене просто схожа з вами проблема — ефективно бачу тільки на одне око. І про себе за багато років помітив що загалом можна працювати фуллтайм, якщо використовувати хороший монітор з нормальним налаштування підсвітки, робити перерви і не використовувати забагато комп’ютер поза роботою. Але особливе зло щодо загальної втомленості і болю в очах я помітив за використанням смартфону, чим я дуже грішу — буквально година за дві якщо порівнювати з робочим монітором.

По монітору — зменшую розд зтатність, збільшую частоту до макс. Як правило проблема виникає коли без відриву більше години втикаю, і вже як почалось то треба пару днів з догими перевами працювати щоб відпустило.

Всякі Інтервю, (новини від Малееєва:) по ютуб слухаю не дивлюся, але і зловживаю також, якщо не болить.

жертва , виправдання, — це по жизні, так заточений, майже неможливо позбутись.

Убрать из резюме хотя-бы. В разговоре можно многое себе позволить (потому что интонация покажет что ты над собой шутишь) но бумага эмоций не передает так что незачем снижать свои шансы.

англійська — колись жив Канаді багато років до англійської привик, розуміти говорити проблем немаю.

А вот это прямо хорошо. Надо искать работку тогда напрямую на буржуйских площадках (стековерфлоу, weworkremotely, ....) - «проблема» возраста отпадет автоматически (собственно, как и ряд других — например про «коммерческий опыт» в такой формулировке почему-то спрашивают только родные отечественные рекрутеры, а буржуев куда больше интересует какие задачи решал/можешь решать и насколько впишешься в команду). Аплайся на все подходящие по скиллам вакансии вплоть до мидла, проси не меньше трешки, потом спасибо скажешь :)

Насчет времени уже отписали вам, могу добавить что у вас сильно большой разброс по раправлениям — бэк, десктоп, мобайл...У нас в основном предпочитают с одним направлением мобайл или десктоп, могут смешивать бэкэенд и фронт энд для веба и называют фул стэк.
Насколько глубоки ваши познания в этих направлениях непонятно, хотелось бы больше в портфоли узнать что там за задачи делались, картинки не дают полноценной инфы.

Я бы выбрал одно направление в котором хотелось бы работать, подогнал бы резюме под него и попробовал бы удаленку на фул тайм без указания возраста.
После первой пачки собсеов (3-5) собеседований будет понятно что хотят от вас по выбранной технологии и если оффер вам не дадут то просто качаться в прохождении собеседований, набрость какойнить пет проджект где вы будете пробовать все что не знали на собеседованиях.

Через пару тройку месяцев учебы и собеседований я думаю можно будет легко взять планку в 2К на фул тайме, где вы самы будете распределять свое время, а не отсижывать жопочасы в офисе.

Вообще, четкого ответа вам сложно дать, это если бы работали с вами лично тогда можно было бы сказать, а так...пробуйте пробуйте и не пишите лишний раз за возраст, со временем поймете как выбирать и проекты и команды и зарплаты. Самое главное ходить по собесам, общаться с людьми чтобы понять что им нужно и чего у вас нет(знания и навыки)

Но зарплата в 1К это зарплата джуниора с неск месяцев работы, такие обычно даже фичу заделиверить не смогут, а только таски от лида с трудом делают, причем с указанием где писать а где не писать. У вас же есть понимание и опыт когда проект пусть и простенький, но нужно сделать рабочим от начала и до конца и чтобы он решал проблему, а не чтобы лид отвязался от вас и дал новый тикет, значит вам надо просто углубить знания в определенном направлении и искать работу уже мидлом точно.

И будьте готовы к неадекватам — интервьюверы и эйчарки не редко попадаются с вавкой в голове.

Якщо вже пишете, то пишіть «49 (which is AWESOME),»

В резюме ви мабуть хотіли написати CRUD, замість CRUDE. Так же?

Чомусь Edit в кінці ще дописав, хоча Update вже був

Хз, може звісно справа в тому що є фотки на профілях, але я взагалі на пам’ятаю щоб мене хоч раз хтось на кого я віддалено працюю питав за вік за 9 років. Так що я думаю на ваш вік можете взагалі не зважати доки не намагаєтесь влаштуватись в офіс якоїсь модної «молодіжної» української галери.

Апетити щодо зарплатні у вас більш ніж скромні, без великих труднощів можете заробляти більше не йдучи на якісь великі компроміси і працюючи в задоволення.

Ось цю строку персонально я б повністю видалив з резюме:

Age 49 (which is crazy)

Строку «What do I want» я б теж рекомендував відредагувати — не думаю що деталі важливі чому ви хочете працювати 4 години, просто хочете і все, може бути мільйон причин. Непотрібні виправдання і видає вашу невпевненість в собі.

Зробіть профіль на djinni.co якщо ще не зробили

Чи є шанси на апворк, ще ще десь не фрілас-платформах?

Дофіга, якщо вмієте спілкуватись

Цікавить лише віддалена робота, 4-5 годин в день, із зарплатою 1k$ в місяць, закатав губу чи ок?

Мені здається лише віддалена робота і 4-5 годин в день буде важко.
Ну зара може з віддаленною роботою простіше.
4-5 годин в день — швидше не варіант. Я б шукав роботу на повний день а працював би за компом лише 4-5 годин з того дня.

Ну на ремоуте многие так делают или берут 2-3 проекта

1) Выбросить возраст с шутеечками про него. Из раздела про образование убрать пояснения про «legal in the IT industry» — в большинстве случаев всем пофиг, а там где НЕ пофиг твои уверения ничего не стоят и решать будут другие люди по формальным критериям. И вообще поменьше самокритики — это касается всего текста. Задача стоит себя продать, а не рассказать почему тебя нанимать не нужно.

2) Выбросить фразу о том что ищешь работу на 4-5 часов. Ищи удаленку с минимумом ритуалов — она позволит балансировать время/нагрузку, но людей без серьезного опыта на парт-тайм не нанимают и одной этой фразы достаточно чтобы улететь в игнор у большинства рекрутеров не дойдя даже до технарей.

3) Портфолио поднять повыше и акцент на проектах — рассказать побольше что за технологии, какие интересные проблемы решал и все такое. Никто не будет кликать на эти карточки и читать простыни текста чтобы понять что это и о чем.

4) Про скиллы — убрать пониже и почистить (невероятно много воды — я не могу себе представить человека который осилит это дочитать с начала до конца).

5) Упростить язык в целом. Не нужно пытаться писать сложносочиненными предложениями — неидеальный инглиш при этом превращается в откровенный рунглиш. Ну и спеллчекером хоть раз пройтись бы — там хуллиард обычных опечаток которые режут глаз в таком количестве.

6) Меньше комплексовать. Искать работу у буржуев (они за возраст даже не спросят), зарплату просить больше (щас вообще ни о чем просишь — даже подозрительно выглядит).

УДП. Нужно человеческое резюме в pdf — если конечно интересует результат а не сам процесс (в текущей форме некоторые рекрутеры на него и времени тратить не будут, а твоя первоочередная задача пройти этот первичный фильтр и добраться до беседы с технарями).

4-5 годин в день, із зарплатою 1k$ в місяць, закатав губу чи ок?

Більшість замовників хоче на повний робочий день, але переважно фахівці працюють ефективно тільки 5 годин, це аскетично в сучасних винагородах в ІТ.

Я б рекомендував шукати на повний день, потім автоматизувати частину задач та переходити на 3 дні в тиждень, знаю такі випадки але серед дизайнерів.

Підписатись на коментарі