Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Де шукати Kotlin / Java розробників?

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Доброго дня,

Мені знадобилася допомога з Kotlin проектом тому вирішив знайти розробників на кілька місяців для допомоги ремоут.
На жаль, на ДОУ тепер немає можливості створювати теми про пошук робітників, а на Джині немає можливості реєструватися для пошуку для приватних особ, а не компаній.

Тому хотів би запитати де ви шукаєте помічників для роботи?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дмитрий напишите мне, постараюсь вам помочь!)

Джинни не налоговая — им пофиг на статус компании. Главное процент плати)

линкедин конечно.
но никому нафиг не надо подработки, когда можна за кучу денег найти фулл-тайм

Всё относительно, не суди по себе. Не все живут в Киеве, не все работают в офисе. И не все, кто работает в офисе, откажутся побыть зайчиками и взять халтуру в довесок к оплате попа-часов.

В HR ситуация всегда сводится к «не попробуешь — не узнаешь». Кто сказал, что ему нужен синьор-помидор?

Реєєструєш роботодавця імені себе, і шукаєш. А також можеш в цьому топіку вказати, кого хочеш знайти, та на яких умовах.

Попробовал уже так сделать — заявка на регистрацию была отклонена

Здесь не очень хотелось бы писать чтобы не нарушать правила ДОУ. Я уже создавал тему с кратким описанием, но она не прошла модерацию: мне сказали что на ДОУ такое больше нельзя простить (я так понимаю есть договорённости с Джинном), но сказали что есть тема для поиска работы — там можно написать. Я там написал, но похоже что туда никто не заходит

а на Джинні немає можливості реєструватися для пошуку для приватних осіб

Спробуйте, мені вдалось

У меня не получилось ( Заявку отклонили

Круто. Спасибо большое, попробую

Підписатись на коментарі