Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Де краще знімати квартиру у Львові

Я планую переїзд у Львів. Погано знаю місто. Підкажіть, будь ласка, де краще знімати квартиру у Львові щоб зручно було добиратися до офісу Intellias? Цікавлять нові будинки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Стрийська-Наукова-В.Великого — інфраструктура ніби непогана, до Панаса мирного чуть далі ніж 5 хвилин пішки, але, як на мене, досить непогане компромісне рішення

там не меньше ніж пів годи йти по не самому цікавому району Львова

Шо там в Винниках кстати? Там вроде новострои возле лесочка клепают, но я так понимаю есть вариант что номер ряда относительно лесочка будет инкрементиться с каждым годом?

Чув, що в Винниках все файно. Чув тільки скарги про то, шо кожен день по бруківці їздити — таке собі задоволення. Брюховичі ше хороший варіант. Ну і ближні села теж розвинулися, є всякі приватні садіки,школи, секції. То якщо ви з дітьми і якщо цікавитеся особняком. Але вот особняк біля лісу краще не беріть...

. Але вот особняк біля лісу краще не беріть...

вовки?)

Велика імовірність, шо одного дня прийде гопота... Вони люблять якраз такі варіанти біля лісу, зкраю, шоб швидко втікнути. Багато таких випадків, вони не дуже афішуються в СМІ, але ті, хто з тих країв, ті знають...

Ще якшо цікавить подешевше, то можна глянути на Пустомити. Хвилин 20 до офісів на Науковій, але чистенький районний центр з нормальною інфраструктурою і дешевими квартирами і будинками. Місцеві кажуть, шо Пустомити активно розбудовуються. І багатоквартирні будинки, і особняки.

Знімати треба в ламповому не туристичному Львові обмеженого вулицями Дорошенка, Франка, Київська.

Ото нарадите без аргументів, а людина вас потім прокляне стоячи коден день в пробках, шукаючи парковки, шукаючи любу інфраструктуру крім Сільпо і т.д. А ше як людина почне дивитися польські будинки... Нє, я не буду спорити, в тому районі не так вже і печально, є і хороші варіанти, но район на любителя... :)

Аргументи прості як стіл, австрійсько-польский спальний район з адекватною густотою населення, близько центру, вокзалу і аеропорту.

тільки Франка зовсім не близько від Дорошенко, та і низ Дорошенка досить туристичний, і взагалі я арабських туристів бачив навіть на окружній біля зимної води

Софіївка на вул.угорській найкращий варіант, імхо

Обоже, где этот офис? Интеллиас не ратуша, не все знают где он, даже хорошо зная город. Есть ли машина, велосипед, какие пожелания к удобству доезда/дохода/доплыва, есть ли семья-дети? Какой бюджет на количество комнат ориентировочный?

А с такой формулировкой ответ — в новострое рядом с офисом.

Новий Львів, дивись на карті від стрийського парку (уку) до простпекту червоної калини

щоб зручно було добиратися до офісу Intellias?

пешком, на автобусе, машиной?
если пешком то там рядом на угорской есть жилой район на любой бюджет.
если на автобусе то удобного варианта там нету, машиной тоже такое себе удовольствие.
я бы смотрел бы что нибудь в районе самчука или снопковской

Там чимало новобудов, але краще дивитися в бік ЖК бізнес чи комфорт-класу (бо там є економ, і на них були серйозні нарікання), десь на Тернопільській чи Угорській, щоб ближче до трамваю на проспекті Червоної Калини.

Ні в якому разі не рекомендую селитися в низині на Стуса (внизу біля парку Залізна вода і стадіону Україна). Там вже роками смердить каналізація. Не знаю, чи завжди, але коли не їду там, все смердить...

Як є можливість, то я би на вашому місці зразу за Франківськ питав, в них там має бути офіс... З тими нашими пробками тут все гірше і гірше...

Якщо недалеко — то Новий Львів, Стуса. Ще можна десь район Зеленої

в 5 хв пішки від офісу

А очевидний з таким формулюванням варіант «неподалік від офісу Intellias» чому не варіант?

Офіс вже не Науковій, а Панаса Мирного

Ну, локація непогана. Багато ит-компаній, аквапарк, парк, тц, кафешки. Якщо без привязки до компанії — то непоганий варіант.

ну айті компанії потрохи звалюють з Наукової

А чому і куди звалюють?

Різні причини — відкриття свого офісу, оренда з бізнес центром який там (Оптіма Плаза) тощо

ІТ компанії вже давно звалили в рімоут і шось чи найближчим часом нічо не поміняється :)

де краще знімати квартиру у Львові щоб зручно було добиратися до офісу Intellias?

Наче усі знають де у них офіс.

То що Intellias пропонує виходити вже в офіс?

Чи це така тема щоб лагідно донести початок загону в офісні крісла?

Підписатись на коментарі