Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Скільки заробляють програмісти та інші фахівці «Дії»

У співробітників ДП «Дія» виявилися немаленькі зарплати, про що дізнався від Міністерства цифрової трансформації ресурс dev.ua. Розповідаємо, які ж гроші платять у державній IT-компанії.

У штатному розписі компанії налічується 48 позицій, за даними Мінцифри. Загалом же у міністерства 300 штатних працівників та 11 радників заступників міністра, що не отримають заробітну плату з державного бюджету, оскільки працюють на громадських засадах. Найімовірніше, найвищу зарплату отримує гендиректор, однак вона не розголошується через підписання відповідного контракту.

Для інших співробітників зарплата варіюється від початкової ставки 12 500 грн, що прийнята за 1. Як саме вираховується коефіцієнт для кожного фахівця — невідомо. Для більшості посад зарплатні вилки виходять досить широкі.

Управління

Усі дані з ресурсу dev.ua

Технічні фахівці

Нетехнічні фахівці

Кадровий підрозділ

Медіакоманда

Про зарплату Михайла Федорова у Міністерстві не повідомили та зауважили, що він її отримує коштом господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів.

Заступник міністра заробляє 49 527 грн. Директори департаментів — 19 900 грн.

Середньомісячний розмір зарплат апарату Мінцифри складає 9 млн гривень.

Читайте також: про те, як Diia Company збирається зацифрувати 100% держпослуг, які медіанні зарплати в українських розробників улітку 2021-го та слухайте у подкасті, чому вони $3K, а не $7K.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Как-то скромненько, даже близко не подобрались к 12к (324 000 грн) из соседней темы)

Тут явно ни слова о премиях

скоро можно будет подаваться на лотерею Грин Кард, всем удачи

А это не зашквар для ребят из дии?. Ну типа разрабатывал дию , типа как зашкварился, как с опущенцем поручкался, как у петуха ложку взял , ну вы поняли.... а стоп это не та Дия, хотя судя по историям тоже не лучше

Это чёс ,знакомая работает там юристом ,12к зарплата чистыми )

Юрисконсульт — 20375-46875. Якщо взяти нижню планку, то 20375 — (20375 * (0,18+0,015+0,22)) = 11920. Ваші 12к чистими.

а навіщо +0,22? Вони нараховуються на ФЗП, та з зарплатні не утримуються.

Точно, дякую, це ж нарахування на фонд ЗП. Тоді дивно, має виходити 16к, а не 12 :)

то ж для своих, а [цитата из статьи]

Для інших співробітників зарплата варіюється від початкової ставки 12 500 грн

Вы про 12к, которые 12к из соседней темы?))

инженер з охорони праці это тот человек который слишком большие пулл реквесты сразу закрывает?

Раз в год заставляет подписать журнал по т/б — в часных конторах потом увольняют. Тут видно контролирует чтоб погромисты не сутулились. 😄

Може тому що там нема QA?

Я жартую насправді.

Навіщо вам QA, коли у вас примусових бета-тестерів — все населення країни, а «роль кібербезпеки перебільшена»?

І що тестувати якщо документації на систему, мануалів і повного функціоналу немає?

Можете тестувати Дію, що в bug bounty.

От тільки є декілька відмінностей від прод-версії:
1. Інший номер версії.
2. Інший розмір apk (вдвічі більший).
3. Немає розділу Податки.
4. Немає розділу допомоги ФОП.
5. Немає covid-сертифікатів.
6. Не можна створити Дія.Підпис, не маючи на руках ID-картки новішої, здається, 2018 року.
Цей пункт блокує тестування Дія.Підпису частині IT-фахівців з України і ~всім іноземним експертам.
P.S. У реальній Дії можна створити Дія.Підпис взагалі без ID-картки.
7. Пункт 6 блокує перевірку PhotoID від Дії.

Ну і ще купка відмінностей... але через півроку черговий чиновник Мінцифри буде казати, що хакери зі всього світу не змогли зламати Дію)

Нема на Доу ржачних смайликів.
І взагалі, чого Ви хейтите? Мене тут вже звинуватили що я злоДію на всіх ресурсах поливаю заради хейту. Ага.

«фахівець» та «провідний фахівець» як раз можуть ними бути )

Их аутсурсят, наверное где нибудь в Индии.

Ого сколько начальства, это даже круче чем два ПМа на одного программиста

Найімовірніше, найвищу зарплату отримує гендиректор, однак вона не розголошується через підписання відповідного контракту

Що, звісно же, незаконно, бо тринькання грошей платників податків — це публічна інформація, що її мають надавати за запитом. Якщо відмовляються, то можна не йти навіть в суд, часто допомагає звернення до омбудсмена.

Не понимаю, почему они не переходят на стандартно-минимальные для отрасли 5K = 134 514 гривен?

Горбачов наче перейшов

Якщо там є ті, хто працює через ФОП — підозрюю, що вони теж)

когда ж тебя то отпустит уже))

Не отпустит. У Датчан не слабо пригорает от зп в Украине.

Как говорит народная японская мудрость — Сосай-кудасай. Там сейчас из долины напишут нам ее с 250 тысячами в год.

Потому, что государство лучше даст денег на зарплату вору-чиновнику

Ну так программистов ведь никто к батарее не приковал. Можно смело на 5к минималочку перепрыгнуть.

Вполне возможно там работают вместо мобилизации

— Хлопче! В селі німці є?
— Які німці, діду? Війна вже 50 років як закінчилась!
— Йопт!.. А я досі потяги під відкіс пускаю...
©

PS (для тих, хто в танку): У нас війна, на жаль, триває, але мобілізації вже давно не було.

А вот и нет, сейчас мобилизовать могут и без объявления мобилизации

. Можно смело на 5к минималочку

5k это уже минималочка для мидла

Мидл за 5к может разве что в рожу теперь плюнуть.
Средненький жун — ещё туда-сюда, можно поискать, хоть и не без труда.

у воров-чиновников как раз зарплаты зачастую мелкие. там по классике «пистолет дали — дальше крутись сам»

Тобто. Система яка оперує НАШИМИ персональними даними, система прирівняна вже до фізичних паспортів обслуговується командою в якій нема НІКОГО хто б опікувався інформаційною та кібербезпекою. Також я не бачу ні одного адміна чи SRE. Це катастрофа. Мінжеже жваво веде нас в цифровий хаос.

командою в якій нема НІКОГО хто б опікувався інформаційною та кібербезпекою

Так а звідки їм там з’явитися — Федоров же всіх розігнав ще у 2019, забули?

Коли ми прийшли в Офіс президента, it-команда показала дашборди з тисячею атак на день, перевантаженням сайтів і т.д. Через два тижні ми їх звільнили, і нічого не відбувалося впродовж декількох місяців
Я думаю, що роль кібербезпеки трохи перебільшена. Про неї багато говорять, але по факту назвати якісь реальні кейси кіберзагроз мало хто може.

Я то про це пам’ятаю, в цьому то і проблема що ці спогади і моє розуміння реалій + професійний досвід не дають тепер мені спокійно спати по ночам.

Як в анекдоті про білявку:
— Ти могла би їхати не так швидко? В мене все мерехтить перед очима!
— А ти зроби як я.
— Як?
— Закрий очі.

Меня больше ЗП разработчиков смущают. Что там за ведущий инженер с зп мидла на галере даже страшно представить

Ну в дерконторах ставка це ще не все. Можна добрати надбавками і преміями, тобто насправді треба дивитися на фонд оплати праці. Ну там і ще плюшки є.

почему страшно? как раз с компетенцией мидла

Вони ж не раз заявляли що усі дані які там є беруться з різних реєстрів, але до «Дії» вас напевно не хвилювала експертиза чи існування умовного адміна в податковій? ;)

Одна справа, коли щось витягнуть з одного з «різних реєстрів», зовсім інша, це коли вся дата в одному місці. Я вже мовчу про кейси кшталту «шахрайський кредит через Дію».

В тому і фокус, вся дата не в одному місці, ну принаймні з їх слів.

Що воно лежить в різних реєстрах це не має жодного значення коли доступ до неї через одне місце влаштований. Більш того, там не тільки доступ читати, воно ще й дозволяє правочини робити.

там не тільки доступ читати, воно ще й дозволяє правочини робити.

Наприклад? Наче вони часто і заявляли що зламати нічого не можна, бо апка лише доступи на читання до тих реєстрів має.

Ну так, десь так оці «роль кібербезпеки трохи перебільшена» і думають. Але треба дивитись на загальну безпеку всієї системи. Ця дозволяє (вимагає! від цього неможливо відмовитись) авторизуватись будь де (зокрема в банках) і плюс є ще Дія.Підпис. Дивіться кейс «шахрайський кредит через Дію», і жінки навіть не було в ній обліковки: www.facebook.com/...​un/posts/1723468391171588

Дивіться кейс «шахрайський кредит через Дію», і жінки навіть не було в ній обліковки

знаєте що саме смішне з цього вашого прикладу, якби у тої жінки була Дія то вона б з таким не стикнулась.

Досить вже відповідати на мої прямі запитання якимись ефемерними теоріями які ніяк не підкріплені.

Ага, ясно: сама-вінавата-нада-била-ставіть-в-діє-всьо-класно-стільна-модна-крута

Дуже подібна дискусія була колись на самому початку Мірандагейту також тут на Доу. Також були крики «а шо такова? Аткритиє данниє, зачем она нужна ваша безопасность». А потім бабахнув скандал...

Ну почну з другого питання. Так хвилювало і хвилює. І задачу Міністерства цифрової Трансформації бачу як раз в тому щоб розробити і впровадити СУЧАСНИЙ фреймворк стандартів для державного ІТ. Перш за все. А не пилити покруча який невідомо як працює і браво брехати про те, що додаток який зв’язує реєстри але при цьому «ніяк не обробляє персональні дані». Ну зовсім ніяк, тільки дозволів хоче до всього-всього на телефоні.

що додаток який зв’язує реєстри але при цьому «ніяк не обробляє персональні дані». Ну зовсім ніяк, тільки дозволів хоче до всього-всього на телефоні.

Щось я не бачу тут звязку, як доступ до умовних фоток на телефоні суперечить тому що ви самі процитували?

Ну хоче додаток якісь там права у вас на телефоні, це ж не означає що в того додатку є права змінювати щось там у реєстрі.

Блін. Я навіть не знаю як ЦЕ коментувати. Ви розумієте термін «обробка персональних даних» взагалі?

зате знаєте як зраду розводити на усіх ресурсах де згадується дія ;)

Зате я знаю що я буду ще питати на інтерв’ю у кандидатів. Ну програмери я ще не дивуюся. Але щоб девопс таке писав!? Ну підіть хоч на власному сайті почитайте. Там є про обробку персональних даних і т.п.

Перепрошую за затримку, спускався на ваш рівень, особистісний :)

Бачите, в дану розмову я вліз уже з певними очікуваннями і ви їх абсолютно пітвердили. У вас немає мети чи бажання щоб мінцифра:

провадити СУЧАСНИЙ фреймворк стандартів для державного ІТ

Ви як тут так і на тому ж ІТС в кожному треді про Дію лише критикуєте їх базуючись на своїх догадках чи ставлячи в приклади якісь стандарти типу FISMA. Думаю причина цьому ставлення далеко не професіональна, а банальна нетерпимість до бубочки і всієї їх команди. Звісно з бубочкою прийшли ціла купа профанів які нічого не тямлять в управлінні країни, проте ваш хейт заважає вам бачите позивні речі і це дуже сумно.

Якщо у вас дійсно благородна мета, а не хейт заради хейту, то допоможіть їм, розкажіть як з вашої точку зору потрібно підходити до розробки таких проектів, бо ці коментарі на доу очевидно ніяк не допоможуть.

Не можете бо а/б/в? То караван іде далі.

Як я вже писав коментувати нічого. Бувайте здорові, Вас чекає багато цікавих сюрпризів у житті. Далеко не всі будуть приємні.

Ну надо быть весьма рисковым парнем, чтоб юзать это сито

Ну в мене все-таки є певна надія, що без мого консенту вони мої дані в себе не закешували «на перспективу» :)

Саме тому ми, як злітали минулого тижня з паперовими сертифікатами вакцинації, так за місяць знову полетимо з паперовими, а Дія не дуже треба навіть заради «цифрового сертифікату».

Заступник головного бухгалтера має вищу вилку, ніж головний бухгалтер. Вони звідки ці вилки беруть взагалі? :)

В минцифре все главы на самом деле говорящие головы которые подписывают что надо, а все решают замы) Борняков (зам. министра) например в своей же вертикали ничего не решает и без аппрува своей заместительницы ничего не может решить)

Пфф
Вся оплата идёт в виде премий, которые не показаны в ведомостях

Детский сад

Про зарплату Михайла Федорова у Міністерстві не повідомили

Работал я как-то на одном предприятии, где зп обычных сотрудников были в разы ниже, чем приведено в этих таблицах, а «самый главный руководитель» получал 3 миллиона грн в месяц.

Мало у статті вказано, мало.

Наприклад, Євгеній Горбачов, судячи з декларації, має отримувати щонайменше 170к на місяць (185к+, якщо рахувати з лютого).
Ще й допомоги від Держпідприємства «Дія» на 85к відписав отримав.
(до речі, НАЗК почало перевірку декларації Горбачова на підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування)

І це ми ще не знаємо, скільки отримують ті, що працюють через ФОП)

Підписатись на коментарі