Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Windows 11 стане доступною 5 жовтня. Оновлення буде безкоштовним

Microsoft оголосила дату виходу нової ОС Windows 11. Вона стане доступна з 5 жовтня 2021 року через безкоштовне оновлення з Windows 10 на ПК, що відповідають її вимогам. Окрім того, деякі моделі ПК підуть у продаж з попередньо встановленою Windows 11.

Що нового у Windows 11:

  1. Новий дизайн і звуки, що «дають відчуття спокою і легкості».
  2. Меню Пуск тепер дає доступ до користування хмарними можливостями та Microsoft 365, показує останні використовувані файли незалежно від того, на якому пристрої їх переглядав користувач.
  3. Snap Layouts, Snap Groups і Desktops забезпечують ефективнішу мультизадачність з оптимізацією екранного простору.
  4. Чат Microsoft Teams інтегрований в Панель завдань для швидкого й ефективного спілкування з близькими і колегами по роботі.
  5. Віджети та нова персоналізована стрічка на базі штучного інтелекту допомагають швидше отримувати важливу для користувача інформацію, в поєднанні з продуктивністю, швидкістю й ефективністю Microsoft Edge для продуктивної роботи в Мережі.
  6. Windows 11 — поліпшена ефективна ОС Windows для геймерів. Вона розкриває весь потенціал пристрою завдяки таким технологіям, як DirectX12 Ultimate, DirectStorage та Auto HDR. А при наявності Xbox Game Pass for PC або Ultimate гравець отримує доступ до більш ніж сотні ігор для ПК з Windows 11 за щомісячну абонентську плату. (Xbox Game Pass продається окремо).


  7. У Windows 11 з’явиться оновлень Microsoft Store у свіжому дизайні. Обіцяють, що знаходити улюблені програми, ігри, фільми і серіали в безпечному цифровому просторі стане простіше.Також триває впровадження Android-додатків у Windows 11 і Microsoft Store у рамках співпраці з Amazon і Intel.
  8. Windows 11 — найексклюзивніша версія ОС Windows з новими поліпшеними спеціальними можливостями для людей з інвалідністю.
  9. Windows 11 відкриває нові можливості для розробників і кріейторів. Більше розробників і незалежних вендорів програмного забезпечення (ISV) зможуть розміщувати свої додатки в Microsoft Store. Крім того, створено нові інструменти для девелоперів, які допомагають спростити розробку нативних і веб-додатків, а також оновлювати зовнішній вигляд та інтерфейс застосунків.
  10. Windows 11 оптимізована для швидкості, продуктивності та поліпшених можливостей цифрового пера, сенсорного і голосового введення.
  11. Windows 11 — операційна система для гібридної роботи, яка адаптується під особливості та потреби користувача, з урахуванням останніх вимог безпеки, говорять у Microsot. Підприємства вже сьогодні можуть протестувати Windows 11 у попередній версії в Azure Virtual Desktop, а після відкриття загального доступу, і в новій Windows 365.

Як проходитиме оновлення

5 жовтня розпочнеться процес безплатного оновлення до Windows 11.

Він проходитиме у декілька етапів:

Спочатку оновлення буде доступним для нових пристроїв, що відповідають всім необхідним вимогам.

Далі буде поширюватися на пристрої, що перебувають на ринку (на основі інтелектуальних моделей, які враховують відповідність апаратного забезпечення всім необхідним вимогам, показникам надійності, вікові пристрою та іншим факторам, що впливають на процес оновлення).


Очікується, що до середини 2022 року всі відповідні пристрої отримають можливість безкоштовно оновитися до Windows 11.

Як зазначає Microsoft, якщо у користувача є комп’ютер з Windows 10, який відповідає вимогам для оновлення, служба Windows Update повідомить користувачеві, коли воно стане доступним. Також можна самостійно перевірити, чи готова Windows 11 для вашого пристрою. Потрібно перейти в Параметри Windows Update і вибрати пункт Перевірити наявність оновлень.

Мінімальні системні вимоги Windows 11

Будете оновлюватися?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Обновился, теперь на всех окошках corner radius ненулевой
А тулбар в середину — это они с макоси стырили идею?

У Windows 11 з’явиться оновлень Microsoft Store у свіжому дизайні.

Там кто-то что-то полезное хоть раз находил?
Я помню пытался спецом поставить хоть что-то из нужного оттуда — фиг там, хром + скачать + next/next/next — наше все, ничего не было в сторе

Я бы обновился. Только мой процессор i7 5960 Extreme Edition который подешевел всего на ~300$ от даты его продажи какого то фига не поддерживается Windows11.
Мне бы очень было бы интересно узнать почему какой то Celeron есть в списке а моего нет, но вот только не знаю где.

чтоб помог партнерам и купил новую железячку
зачем же еще

Задля гівна не закочують рукава!

а что это за пословица такая странная?

вчера пришло обновление до 11

поставил

ну такое, корявенькое, много допиливать через реестр
(размер таскбара, положение)

не спешите обновляться вобщем

реальный юзкейс почему бы я попробовал обновиться до Win 11
Microsoft DirectStorage will work with PCIe 3.0 SSDs

www.pcgamer.com/...​-directstorage-pcie-ssds
Вопрос:
какой ссд выдаст максимум на PCIE 3 шине?
стоит ли оно того?

пример доступного ССД
Amazon.com: Western Digital 500GB WD Blue SN550 NVMe Internal SSD — Gen3×4 PCIe 8Gb/s, M.2 2280, 3D NAND, Up to 2,400 MB/s — WDS500G2B0C : Electronics

и чуть пошустрее

Amazon.com: WD_BLACK 1TB SN750 NVMe Internal Gaming SSD Solid State Drive — Gen3 PCIe, M.2 2280, 3D NAND, Up to 3,470 MB/s — WDS100T3X0C : Electronics

Вау, уже как больше полутора лет появились ссд под pci-e 4.0 а мелкомягкие только технологии 2014-го осваивают:)

Там в малинке железо круче чем в типичном тазике *4 ядра 4 гига* из эльдорадо за $500

Поставил на виртуалке, вроде неплохо, но отклик на виртуалке похуже, на живую пока ставить не буду, думаю к НГ точно перейду, приятных эффекты и звуки, свежо, но хочется эффекты прозрачности.

Там ниже «Олексій Пєніє Developer, Java» несёт такую ахинею про ресурс SSD, человек наверно живёт в 2010 году когда SSD умирали как мухи, сейчас ресурс такой, что скорее ты просто купишь новый, чем у него что-то умрёт, например 1 ТБ NVME стоит около 100 долларов, самсунг или крушиал.
Олексій Пєніє рекомендую вам хоть чуть-чуть почерпнуть знаний, потому что вы в каждой теме «фахивець».

Тесты 3dnews.ru/938764 Samsung 970 evo это бюджетная модель, ресурс 5000 ТБ при том, что на него писали 24/7, грубо говоря у меня за 2 года использования системного диска 26 ТБ перезаписано это 400 лет (вроде правильно посчитал) при такой нагрузке, есть у меня на серваке 250гб модель на которую торренты падают (жалко было выкинуть) не могу сейчас посмотреть сколько ТБ перезаписано, но ему уже 6 лет из них 2 в сервере и в хвост, и в гриву, в месяц там 1-2ТБ только торрентов, не считая системных файлов OMV.

Ну и еще немного интересных данных 3dnews.ru/...​рование которых завершено

Не знаю что это но уже 6 лет ссд самс 850 эво, маслает как урастый, ни минуты не заморачивался с ресурсом и прочим. Игры, исходники... все на нем.

Так будет работать без проблем
Реально интенсивная запись убьет за месяцы
ЧиЯ или мак м1 например
Или у кого 8 гб памяти

Я про нагрузку на своп. Можно и с 4 и с 8 и с 16 учудить

Маки м1 после выхода жрали по пару тб/день на своп:)

Чат Microsoft Teams інтегрований в Панель завдань для швидкого й ефективного спілкування з близькими і колегами по роботі.

Вангую топ запрос в гугле: как удалить тимс из новой винды )))))

MS пише, що "

Windows 11 оптимізована для швидкості, продуктивності...

, але якщо порівняти мінімальні системні вимоги w10 та w11, ресурсів потребує як мінімум вдвічі більше. Хоча перейти напевно із часом таки доведеться.

Ну правильно. Купишь новое железо. Полетишь

Більше розробників і незалежних вендорів програмного забезпечення (ISV) зможуть розміщувати свої додатки в Microsoft Store.

Оце найцікавіше. Хто ще не в курсі: Майкрософт взагалі змінила концепцію свого Стора. В першій його версії туди можна було постити тільки UWP-апки, тільки по гайдлайнах — ніхто не постив. Добре. В другій версії Майкрософт дозволив упаковувати звичайні проги і постити в стор — але лише з певними обмеженнями: вони мають вміти працювати в «пісочниці», не встановлювати драйверів, сервісів, не взаємодіяти з іншими прогами. Що, ніби, логічно і не страшно, але все ж вимагало певних змін коду, перекомпіляції, підтримки. Ну і ніхто в той стор так нічого і не постив.

«Ладно, чорт з вами!» — сказав Майкрософт і ось в Він11 в стор можна запостити будь-яку єресь, просто урлку на інсталятор на своєму сайті кидаєш — і воно додається в стор. Ніякого UWP, ніяких пісочниць, став собі тим інсталятором все, що хочеш, треба драйвери чи сервіси — став, треба лізти в чужі папки чи програми — лізь. Таким чином в стор Він11 вже попало купа прикольного типу OBS Studio (що раніше було не можливо). І, нарешті, є шанс, що в тому сторі буде тупо все. Ну, бо тепер не треба нічого навіть перекомпілювати, щоб туди потрапити. З мінусів — сміття, спаму і малварі там може бути хоч греблю гати (як мінімум на перших порах).

Будете оновлюватися?

Вже давно оновився до Linux. Всім рекомендую, особливо розробникам.

How many layers of UI inconsistencies are in Windows 10?

Одним з моментів, чому я перейшов на Linux — як раз це і було. Треба змінити якісь налаштування — тебе кидає з метро до стандартних вікон і назад.

Всім рекомендую, особливо розробникам.

Розробники бувають різні. Є купа всього, заточеного на Майкрософт, геймдев чи щось інше таке чисто віндове. А лінукс ваш в вінді тепер йде «з коробки», у вигляді WSL-консольки і для якихось прикладних задач того досить.

Зрозуміло, що якщо розробляєш під Windows, то від Windows нікуди не дітися. А от все інше — Linux на голову вище. Взяти той же docker, який під Windows просто жахливий. Або спробуйте видалити директорію node_modules: на Windows це займе пів хвилини, а на Linux — дві секунди (демо).

Я не знаю, шо там в плане всяких докеров и пр. утилит, а вот поиграться в линухе можно разве что в косынку, да и для той эмулятор запускать придётся :)

Ви відстали від життя. 77% від першої тисячі ігор в Steam працюють в один клік мишки: www.protondb.com

Ой ли?
Зашёл по ссылочке.
«Underneath the hood, Proton comprises other popular tools like Wine and DXVK» — нативным запуском и не пахнет. Как был эмулятор, так и остался.
«Proton is still in its infancy so support is inconsistent, but regularly improving» — линух как он есть )))))
После этого даже желание найти тесты производительности отпало ))))

А яка різниця, якщо працює і юзеру для цього не потрібно нічого робити? Деякі ігри можуть працювати навіть швидше, ніж на Windows, наприклад Red Dead Redemption 2. Тести є тут: flightlessmango.com

Разница вот именно в этих 77%, которые совсем не 100%. А самый кайф — это если игра запустится, а посреди игрового процесса сломается, патамуша именно тут использовано то, что эмулятором не поддерживается.
Ну и эмулятор — это всегда прокси, дополнительные коллы и т.д. И в тестах это чётко видно: среднее отставание от винды ~5..10% FPS. Есть несколько жёстких провалов в 25..50% в отдельных режимах, что показывает откровенную недоработанность эмулятора.
Это при том, что доверия к этим тестам у меня немного: тест в 1 разрешении и с 1 графическим пресетом нельзя считать полноценным тестом. В тех моментах, где каким-то чудом эмулятор оказывался быстрее, типа вот этого
flightlessmango.com/benchmarks/6ds4ROF9Xz8
видно недогруз GPU под виндой. Вывод: надо было выбирать другое разрешение, чтобы GPU load ~ 100%. Там либо система упиралась в другие параметры (напр., быстродействие дисковой подсистемы или памяти), либо сама игруха выставляла какое-то ограничение в FPS (там значения за 200), которое в эмуляторе не обрабатывалось.

Разница вот именно в этих 77%, которые совсем не 100%.

Мені цього достатньо, щоб видалити Windows і ніколи більше її не встановлювати.

самый кайф — это если игра запустится, а посреди игрового процесса сломается, патамуша именно тут использовано то, что эмулятором не поддерживается.

Малоймовірно. Відгуки пишуть люди, які пройшли гру повністю — а значить там все відпрацювало, як треба. Плюс цій технології вже багато років і існує велика база користувачів.

среднее отставание от винды ~5..10% FPS

Некритично. Неозброєним оком не відрізнити 100 FPS від 95 FPS.

А какой кейз разработки под линукс?
Под веб пофигу. Тут понятно.
Вот у меня есть прога. С gui под линукс. По судя по именам файлов, там node и angular.
Так что запустить гуи это ж кошмар для юзера.
Сначала в терминале в папку.
Потом . ./activate
Потом в другую папку и команда запуска в фоне с&

Вот это бизнесы и юзера такое делают и терпят?

А какой кейз разработки под линукс?

Схоже, я неоднозначно написав. Розробка на Linux. Це web, С++, CUDA та всякі ML, IoT, все це загорнуто в докер-контейнери для зручності білда та тестування.

Сначала в терминале в папку. Потом . ./activate. Потом в другую папку.

Це залежить від проекту, а не від ОС.

Девелоперу да. Удобно.
Ну а конечный продукт?
Я похоже давно не видел чем пользуются конечные пользователи.
Особенно под линукс.
В банке например. Страховой.
Более менее понятно веб интерфейс.

Сижу на убунте...ну такэ соби...телега и мс тимс часто глючат, я так и не смог настроить гибернацию/сон по закрытию крышки ноутбука(надеюсь ядро не надо пересобирать и прекомпилить)...В остальном вроде не плохо, докеры и всякие среды для разработки типа нпм/нод и мс стэк под асп.нет стали без проблем и работают.

Заисталил убутну на старый ноут.
Был счастлив до 2й перезагрузки.

Как посмотреть чего залипает?
Не могу добраться ни до терминала ни до аналога таск менеджера (знаю как)

Эх, помню решил я суперстабильный centos с 7 до 8 обновить.
По итогу конфликт в каких-то файликах kernel и он больше не проснулся. Года идут а линукс не меняется:)
Благо все это было на виртуалке, переустановил с 0, примаунтил старый диск с данными и поехал дальше.

Моя історія оновлень: Linux Mint 17 -> Linux Mint 18 -> Linux Mint 19 -> Linux Mint 20 -> Linux Mint 21. Жодної проблеми і дуже швидко в порівнянні з оновленням Windows.

Ну хз, я лично могу на 100% гарантировать что там ничего не ломал, тупо виртуалка под докер) А потом как вспомню приколы с докером на этой 8-ке из-за nftables по дефолту...

Что по поводу телеметрии и торговле личными данными?

Ничего. Майкрософт не торгует личными данными и не собирает их у пользователей.

не собирает их у пользователей.

Надеюсь, это был сарказм.

Телеметрия это не личные данные пользователя.

ЗЫ: Я даже погуглил и нашел по первой же сцылке

Microsoft заявляет, что данные обезличены и помогают компании разрабатывать Windows 10

Считаю, что скрытый сбор любой информации от пользователей, купивших продукт, неприемлемым. И тем более — пересылка этой информации на просторы интернета.

Целиком с тобой согласен. А чего это вдруг скрытый? Майкрософт о нем говорит открыто. Например в лицензионном соглашении. И он не от пользователей.

А чего это вдруг скрытый?

Какие конкретно данные передаются — неизвестно. Просмотреть их где-то можно перед отправкой?

И он не от пользователей.

Из компа пользователя, из системы, за которую пользователь заплатил (а значит, является владельцем) -> информация от пользователя.

Какие конкретно данные передаются — неизвестно. Просмотреть их где-то можно перед отправкой?

А где ты блин видел что бы телеметрию можно было посмотреть перед отправкой?
Ты все что передаешь на сервера просматриваешь перед отправкой?

Из компа пользователя, из системы, за которую пользователь заплатил (а значит, является владельцем) -> информация от пользователя.

Ну ніт.

Ты все что передаешь на сервера просматриваешь перед отправкой?

Если генерируется какой-нибудь дамп при ошибке, то вполне его можно просмотреть.

Ну ніт.

Так себе аргумент. Даже аренда — это временное, но владение. Со всеми вытекающими. Что уж говорить о покупке.

Если генерируется какой-нибудь дамп при ошибке, то вполне его можно просмотреть.

Угу... и каждый HTTP реквест тоже можно просмотреть.
А если никакой дамп ни по какой ошибке не генерируется? Диагностические данные это же не только ошибки. «все нормально» это ведь тоже диагностические данные.

Так себе аргумент.

Это решают не на форуме. В наше счастливое время это регулируется законами, очень заёбистыми надо сказать.

Если это ответ на изначальный вопрос — то 11ка всё еще хуже 7ки.

А где ты блин видел что бы телеметрию можно было посмотреть перед отправкой?

Наприклад, в продуктах Atlassian.

Спасибо за ссылку. Но там вроде не про телеметрию в целом, а про диагностические данные.

это она самая и есть, телеметрия. Я, если что, смотрю на нее регулярно с «другой стороны экрана», и твои страхи про персоональные данные не оправданы. Тем более, что есть такая штука GDPR, которая очень сильно бьет по рукам за такие вещи и МС-у, как компании зарабатывающей на продаже софта и сервисов, проще с ней не связываться и скрейпить все персоональные данные, не давать доступ к данным, и долго не хранить данные вообще.

Windows 11 стане доступною 5 жовтня

Я не розумію, що мені нового дасть ця нова вєнда, в порівнянні з поточною W10? Хтось мене зможе переконати оновитись? )) Вінду юзаю тільки для ігр/Adobe в дуалбуті з православним лінуксом.

думаю, що питати і переконувати не будуть. Написано ж «оновлення почнеться», а не «зможете оновитися»

в порівнянні з поточною W10

Непонятно, как вы умудрились на W10 перейти, ведь с такой логикой можно было дальше спокойно сидеть на семёрке, или даже XP.

Если честно то на 7-ке б и дальше сидел, отот мэтро, через сраку вкурченый, мне и нах не уперся, как апдейты и антивирус которые лезут со всех щелей и еле отключаются...

Чого б це? Як мінімум не зараз, а от років через... тоді і подивимось.

Краще скажіть, це опудало вже навчилося файл Hibernate зберігати не на системному носії? Бо випалювати десятки гігабайт ресурсу на SSD щоразу заради банального засинання, і не вміти вирішити програмно цю проблему — то просто найбільша вивчена безпорадність за всю історію програмування.

Якщо коментар починається з «Краще...», то далі можна не читати.

Администрации dou давно пора ввести возможность фильтрации веток на форуме по никам.

Что мешает отрубить функцию гибернации?

Отсутствие «логики» российских форумов в моей прошивке. Когда вместо того чтобы сказать как решить проблему, или помолчать, если не знаешь — начинают рассказывать наперебой, почему тебе это не надо, и какой ты вообще мудак, что столкнулся с проблемой, ведь мог бы купить (купить айфон/андроид, поставить виндовс ХР, переустановить винду...).

Да, я хочу гибернацию, что тут такого? Я пользуюсь ноутбуком в дороге и в местах временного расположения, где есть желание быстро выключить и убрать в сумку, не закрывая открытых программ.

Почему я не имею права хотеть то, что уже давно есть и работает, но почему-то нашла коса на камень у Мелкомягких. Хотя то же самое в Линуксе работает со времён динозавров.

Логично.
Вопрос: а разве в ноуте не один носитель?

С такими вопросами тебе стоит в Майкрософт идти работать. Тебя возьмут.
С точки зрения операционной системы что-либо предполагать о лимитах конфигурации — мягко скажем, скотство. Она должна уметь работать с тем, что есть, равно как и с тем, чего ещё нет, но появится (разумеется, соответствуя стандартам).

По железу — какой ноут купишь, такой и будет. Ноут с двумя носителями вообще даже не редкость. Если конечно речь не идёт о макодрочерстве, но там я мало что знаю, однако не удивлюсь если и там есть вполне вменяемые конфигурации.

А хіба в реєстрі не можна змінити? Я сам не пробував, бо не було необхідності але цікавився коли ще стояв ІДЕшний 256 Гб ССД — звільнити місце.
www.isunshare.com/...​find-out-hiberfil-sys.png (типу d:\hiberfil.sys. Не забути перед тим вирубити гібернацію а після врубити).
Чи треба 1-2-клікове рішення засобами ОС?
Залежить ще від самого ПК чи БІОСу, чи «виндо» при запуску системи всі диски одразу чи треба підвантажувати драйвери спочатку.

Вангую запит #1 стосовно цієї вінди: як позбавитися автоматичного оновлення. Запит #2 — як видалити якщо вже встало. Ну і #3 — що робити, якщо воно злетіло з помилкою «Не вдалося встановити» і тепер не грузиться жодна.

Видалити якщо стало — впевнений варіанту немає.

За це корпоративні клієнти можуть зробити боляче. Багато чого в Вінді не змінюється (на гірше) саме через корпоративних клієнтів, які вимагають щоб усе працювало, а не імітувало іновації.

стосовно цієї вінди: як позбавитися автоматичного оновлення.

Там вроде через group policy выключается. Но это не точно.

Teams суперова штука, жалкую за нею в порівнянні з амазоновським chaim

А таскбар з іконками як у він 7? В декулька рядів?

Як НЕ поставити, і щоб воно не намагалося поставитися автоматом.

Автоматом не поставиться

У майкрософта? Та на раз. Хіба що може не поставитися з причини лапок із дупи в індус-кодерів, то запросто, але що намагатиметься, притому сюрпризом у вигляді тривіального апдейта — інфа 100%.

є автоматичні апдейти, а є ті, що потребують конкретної команди від юзера. ви давно на вінді сиділи?

Починаючи з Windows 3.11, тому всі примхи Майкрософта знаю, нічого нового. Справа ж не в тому, що вони декларують та обіцяють. А в тому, що роблять насправді. Їм поставили дедлайн — і вони викатують версію.

Найгірше, що є від Майкрософта — це приховування джерела помилок. Я так розумію, що кодерів там карають за помилки (в тому числі за чужі), тому вони тупо ліквідують інфу та пишуть «не вдалося».

З такими розкладами особисто я не хочу ставити навіть «стабільних» версій, які насправді навіть до бети не дотягують. І лише коли проходить років 2-3, коли накладено 1-2 сервіс-пака, то можна пробувати.

Воно на распбері пай ставиться.
А на компи старше 8 покоління процу дзузьки

Щось мені підказує, що корпоративна стане. Бо нав′язувати щось корпораціям — то безнадійна справа, вони тупо відмовляться. Бо нащо щось міняти, коли й старе працює.

Такі пориви в Майкрософта трапляються ще з часів Windows NT. Нічому їх досвід не вчить.

Хто знає чи можна на новій версії буде запустити три вкладки в Chrome?

Если в системных требованиях будет 4/16 то можно, после системного кеша с тимзами 8 останется по идее... Бомж пк как всегда, только под ос и калькулятор/пеинт — ни на что боьше ресурсов не хватит.

Місяць вже на Win11, вкладок 30–40 стабільно відкритих, при 8 Гб оперативки та і5 10gen процесорі.
Все стабільно.
Але от Task Manager через панель не відкрити тепер, принаймі не зрозумів як, і особливо не розбирався ще

Якщо апдейтив, краще зроби його заново, так дізнаєся. Якщо на HDD (це типово, бо на SSD випалює ресурс) — зроби під нього окремий розділ на вінті на початку диску. Там швидкість вища.

2021рік, думаєте, що є люди що windows 11 будуть розгортати на hdd?)

На SSD + HDD. Це принципово різні механізми збереження, як за вартістю, так і за надійністю. На HDD шанси втратити все одним махом нижчі в десятки тисяч разів. А надійних SSD, які б не мали вад втрати інфи через економію на залізі та алгоритмах — я не знаю взагалі. Бери будь-який бренд, питай гугла як відновити інфу — і побачих скільки таких, що вже все втратили.

У разі ж застосування SSD + HDD можна досить легко налаштувати бекап. І тоді, назло ворогам, нічого не станеться.

Припідніміть свій ноут з hdd на 5см і неакуратно опустіть на стіл — шанси втратити все збільшаться до 100‰)

Спробуйте це самі. Дуже здивуєтесь результату. В деяких HDD навіть є гравітаційний датчик, по якому HDD паркує головки, щойно він відчув невагомість, тобто вільне падіння.

бо на SSD випалює ресурс

Никогда с этим не заморачивался, комп собирал в 11 году, перед тем как он отправился в утиль (в прошлом году), программа показывала срок жизни ссд до 33 года. Все делал на ссд, каждый триместр в институте сносил винду. Потом пошли безразмерные либы с огромным кол-вом файлов и тд. Я даже не представляю, что можно делать в рамках «стандартного» использования, чтобы угробить ссд.
Мне кажется быстрее словишь какой-нибудь кривой апдейт винды.

Это потому что ты не представляешь. То что пишут в сказках производителя, и то, что есть на самом деле, как говорят в Одессе, две большие разницы.

На SSD можно потерять всё просто перегрев контроллер. А контроллер можно перегреть просто попыткой записи в убитый блок.

На SSD можно потерять всё просто перегрев контроллер. А контроллер можно перегреть просто попыткой записи в убитый блок.

А еще могут украсть ноут, может сгореть квартира, могут ограбить, может сгореть техника от перепада, в конце концов на голову может упасть кирпич и больше тебе уже ничего не понадобиться.

Но вероятность этого примерно в 10 000 раз меньше. Ну нет нормальных SSD, у которых контроллер тупо не рассчитан на ситуацию «всё хорошо», и при небольшом износе не начинает сбоить сам, убивая данные.

Банальное жлобство и погоня за скорость. Разумеется, в ущерб надёжности.

Хватит уже нести чушь. Искренне надеюсь вы в других топиках со знанием дела пишите, а не как здесь...

Разумеется, первое что учится говорить, получивший первый опыт — что все вокруг не правы. Хорошие SSD есть серверные. Но даже там стремятся экономить. И что ещё важнее, нет источника надёжных данных, а что же собственно лучше именно по контроллеру и по сборке, а не только по памяти.

Лично я считаю, что терять ВСЕ данные из-за жлобства производителя в 1 доллар — это просто скотство, свойственное рынку лимонов.

ЕСЛИ ты знаешь ответ, ЧТО сейчас нормальное — и не по поведению нового устройства, а именно по устойчивости контроллера в случае наличия изношенных ячеек — делись. Даже отдельный топик поднимай. Согласись, данные на SSD стоят сильно дороже SSD. Даже если бэкапятся, восстанавливать окружение — это время. Это время-деньги.

Це такий гумор, чи там щось серйозне з несумісністю хрома?

То вони щось придумали собі

С запущенным тимсом — нет. Ну или 64 гб рам.

Они когда *всунут*😁 вам, в комп, уведомят. Узеры по нормальному не понимают, и *мягкие* об этом, еще с 7-10, 8-10 помнят.

Підписатись на коментарі