×

Щоденна розсилка для програмістів

Привіт,

я запустив щоденну розсилку для програмістів.

Для кого буде корисна розсилка?

Скоріше за все, вас цікавить питання гармонійного розвитку вашої кар’єри. Ви прагнете збільшити свою автономність як спеціаліст та розвинути свою професійну майстерність.

Ви бачите трохи більше за колег, легко розпізнаєте маніпуляції менеджменту у своїй компанії, розумієте їх причини та наслідки, але можете з цим спокійно жити. До якогось моменту...

Розумієте хто платить за всі бенефіти, які подаються як елементи унікальної культури в компанії.

Вам хотілось би, але часом вже важко віриться, стати частиною крутої команди та бути причетним до створення чогось значущого.

Я, як програміст і підприємець, ділюсь думками та роздумами на вищезгадані питання. Працюючи в галузі з 2005 року, я спробував себе у всіх можливих ролях — від програміста до засновника і власника аутсорс компанії. Назбиралось багато як свого досвіду, так і прикладів від колег по цеху.

Теми, які мене цікавлять: менеджмент, лідерство та групова динаміка в технологічних командах, побудова кар’єри, вирішення конфліктів, продажі, бізнес, запуск продуктів.

В народі більшість цього всього узагальнено називають софт-скілами. По суті, це здатність адекватно сприймати реальність, приймати обдумані рішення, реагувати на конфлікти та спокійно відстоювати свій інтерес. Це вміння творити та отримувати від цього задоволення.

Зараз я розвиваю Реінтех — платформу, де зрілі програмісти знаходять свої ідеальні команди, заробляють більше локального ринку і безпечно будують основу для власної автономності. Розсилка — частина мого маркетингу для платформи, часом буду розповідати про наші переваги.

Ми з командою стартували Reintech як платформу з прозорими умовами для програмістів та для клієнтів. Це було не просте рішення, але в результаті я маю можливість відкрито ділитись будь-якою інформацією на тему ІТ бізнесу.

Якщо вам близькі описані теми, запрошую підписатись на мою щоденну розсилку.

kiosan.substack.com/welcome

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Конечно, RSS — kiosan.substack.com/feed

Розсилка — частина мого маркетингу

Ні слова більше

email-розсилки вже застаріли бо потім перетворюються на спам, є телеграм-канали та власні блоги.

Ну, у email є одна перевага — коли воно попало до скрині, воно само не щезне :)

Але для щоденних новин це точно не цікаво.

Краще використати сервіс нотаток, а джерела щоб можна було читати по 1 на сторінку.

в телеграмі простіше відписатись бо у автора каналу відсутні ваші контакти

Дякую за рекомендацію, додав Телеграм — t.me/bondardaily

Підписатись на коментарі