Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Google шукає у Києві Technical Account Manager

На офіційній сторінці Google Careers відкрита вакансія Technical Account Manager, Professional Services (English, Russian) у Києві.

Вимоги до кандидата

Мінімальна кваліфікація:

  • Ступінь бакалавра або аналогічний практичний досвід.
  • Технічний досвід як мінімум у двох з наступних областей: data center infrastructure, operating systems, networking, security, system administration та/або service management.
  • Досвід в управлінні рахунками, обслуговуванні клієнтів та/або управлінських консультаціях.
  • Вміння вільно говорити та писати англійською та російською мовами.

Бажана кваліфікація:

  • MBA або вища освіта в галузі менеджменту, технічній або інженерній.
  • Досвід роботи в cloud operations, technical support або operations (наприклад, планування потужностей, управління випуском продуктів тощо).
  • Досвід міграції програм/робочого навантаження на хмарну архітектуру.
  • Досвід роботи з партнерами по каналу, системними інтеграторами та сторонніми розробниками.
  • Здатність ефективно представляти технічні матеріали різним стейкхолдерам та взаємодіяти з керівниками великих підприємств як з технічних, так і нетехнічних питань.
  • Відмінні навички управління проєктами та стейкхолдерами з фокусом на перетворення бізнес вимог в технологічні рішення.

Обов’язки

• Розвивати партнерські стосунки з ключовими стратегічними клієнтами

• Співпрацювати з технічними фахівцями та implementation leads та партнерами для управління та успішного впровадження Google Cloud.

• Супроводжувати клієнтів протягом усього життєвого циклу інновацій, будувати стратегічні роадмапи та надавати можливість командам використовувати хмарні технології.

• Надавати найкращу практику та прискорену підтримку для рішень Google Cloud Platform та Google Workspace. Розробити найкращі практичні рекомендації для партнерів Google Cloud, спираючись на досвід взаємодії з клієнтами.

• Налагодити зворотний зв’язок між клієнтом та продуктовим менеджментом та інженерами Google.

Локація

Поштова Площа, Київ.

Більше подробиць у вакансії


Читайте також історію української інженерки, яка пройшла два стажування та у 20 років отримала офер від Google та анонімну історію менеджера, який після 6 місяців співбесід так і не потрапив у Google.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Когда это я успел.. не помню, но получил такой ответ:

Your previous application appears below. You must wait 90 days before re-applying.
You submitted this application on Jul 16

Если не ошибаюсь то до этого снг регионом занимался московский офис гугла, скорее всего он же и ищет нам сео

TAM — это не CEO, это позиция не с таким высоким уровнем ответственности.

Жопа есть — а слова нет. Директора офиса ищут если по нашему.

(English, Russian)

Воу, вот это зрада. Нужно срочно ввести санкции РНБО и выделить пару лярдов бабла на украинский национальный поисковик.

Якщо комусь цікаво як Росія насправді «захищає» права та свободи української національної меншини, українську мову та які умови «створює» декілька століть для українців в самій Росії (зокрема українські школи та український культурний простір) рекомендую переглянути наступний документальний фільм «Кубанські козаки» youtu.be/j8×0sgGPInM

Після нього ви зможете зрозуміти, що Росія та її 5-а колона мріє та хоче реалізувати в сучасній Україні.

Переведите кто-то, а то звучит как колл центр.

Больше на CEO укр. офиса похоже.

А в Укр. офисе есть разработка?

Вакансия в Google Cloud. Работа с большими клиентами.

Речь не о CEO.
TAM — это роль контакта по техническим вопросам для больших клиентов. Организация взаимодействия с клиентом, сопровождение запросов к техподержке, поиск путей решения технических и других проблем, в основном путем поиска правильных людей и решений внутри Гугла, которые могут конкретно помочь.
Вот описание роли
services.google.com/...​al_account_management.pdf

L5 TAM ~ L4 SWE. Був ТАМ’ом в гуглі 2013-2015, в т.ч. в українському офісі дуже часто. Бізнес ролі в гуглі не в пошані, а у там‘ів ще й саппорта багато буде.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

То от до чого була фішка із чайкою. Google просто вирішив зайти на Український ринок. Насправді чудова новина.

Вміння вільно говорити та писати англійською та російською мовами

А в Латвії законодавчо заборонені необґрунтовані вимоги знання іноземної мови. Перевіримо, скільки нас таких, хто вважає, що замість російської у вимогах мусить бути українська. Якщо згодні, ставте лайк ;)

Вони і Хінді і Суахілі могли у вимогах поставити це американська компанія. Як я розумію якийсь fellow із Каліфорнії який буде курувати український офіс розмовляє лише двома мовами. А так Jambo, jambo — hakuna matata.

ну так англійською хай і розмовляє)))

Мій аккаунт у instagram забанили пожиттєво тільки за те, що я дмитрия медведева (того що зараз є прем’єр міністром московії) у коментарях назвав карликом у той час, коли воно RIP ставило «государству УкрАина» у 2014 році. Не сумніваюсь, що за такі мої коментарі правилами instagram передбачено якесь покарання, але не вірю що пожиттєве. Думаю що це московська консерва проявилась у рядках модераторів instagram.

Не сумніваюсь, що таку провокаційну вимогу у Google могла написати теж московська консерва.

Правильно забанили

Оу, мамкин либертарианец за цензуру в энторнетах? Вова, ты или крестик сними, или штаны надень.

Не вижу проблемы в цензуре на ЧАСТНОМ ресурсе. Там свои правила, не хочешь — создавай свой

А какие НЕЧАСТНЫЕ ресурсы можно порекомендовать?

Цензура в СМИ — это нонсенс.

Это все равно, что расизм или фашизм в частной школе. Знаю, есть частные школы, куда не берут украинских деток в Украине.

Почему я должен что-то рекомендовать? Вообще, права у тебя есть только в рамках законодательства. Назови мне закон запрещающий тебя забанить

Вы очень хитры и изворотливы.

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Если кто-то назвался СМИ, то он не может ограничивать свободу мысли и слова.

Если кто-то назвался СМИ, то он не может ограничивать свободу мысли и слова.

Не вижу в статье конституции указания, что СМИ обязательно должны давать возможность высказываться всем. Хочешь говорить — говори, но не на моём ресурсе. Это то-же самое, что свобода перемещения: пожалуйста, ходи где хочешь — но не по моей частной собственности

Удаление комментариев, блокировка пользователей — это и есть ограничение права на свободу мысли и слова.

Одним можно, другим нельзя — это же не есть свобода. Это преференции одним и нарушение прав других.

Я не знаю как даются лицензии СМИ и какие там условия их предоставления, но мне понятно, что СМИ — это общественные площадки.

Если это твой частный ресурс — тогда закрой доступ только для своих и там тусуйся со своими. Своим только вещай в своих закрытых площадках.

Мне вот непонятно, почему ты свои информационные помои из своего частного СМИ засовываешь в мой телевизор членам моей семьи. Ибо 95% телевизионного вещания — это частные СМИ.

А когда доступ открытый или телеканал вещает на всю страну / на все общество, а право свободы высказывания избирательное на этом частном канале — то это нарушение прав.

Твой частный ресурс — вот только своим показывай, а коль моей бабушке промываешь мозги, а выбора у нее нет смотреть / слушать что-то другое, так как одни частные помои — то пардон.

Это все равно, если бы ты продавал хлеб или кефир. А потом клиенты жаловались на тебя в санэпидемстанцию, так как качество продуктов неудовлетворительное. А ты говорил бы, что они не имеют право жаловаться, так как это хлеб и кефир — твои кулинарные шедевры, а покупатели-потребители — дилетанты и их мнение никого не интересует.

Вот если ты сам наелся своего хлеба и напился своего кефира низкого качества, то можешь на себя и не жаловаться.

Удаление комментариев, блокировка пользователей — это и есть ограничение права на свободу мысли и слова

С чего это вдруг? А бумаги я тебе не должен принести, чтоб ты имел возможность писать?

коль моей бабушке промываешь мозги, а выбора у нее нет смотреть / слушать что-то другое, так как одни частные помои — то пардон.

Почему это нет? Пусть книжки читает. Я ведь вовсе не заставляю её смотреть

Это все равно, если бы ты продавал хлеб или кефир. А потом клиенты жаловались на тебя в санэпидемстанцию, так как качество продуктов неудовлетворительное.

Почитай что такое:"качество". Это говоря просто соответствие содержимого тому, что написано на этикетке. Соответственно жалуются не на то, что в пузырьке яд. А что на яде написано:"варенье". И платишь ты за варенье а там — яд

Это говоря просто соответствие содержимого тому, что написано на этикетке. Соответственно жалуются не на то, что в пузырьке яд. А что на яде написано:"варенье«. И платишь ты за варенье а там — яд

Совершенно верно. То, что происходит на олигархических каналах подается как «варенье», но это чистый яд.

происходит на олигархических каналах подается как «варенье», но это чистый яд.

Там подаётся точка зрения владельцев телеканала. Заметь, абсолютно бесплатно. Кто может судить верна она, или нет — судей таких пока не придумали. И это право владельца высказываться на своём канале

Удаление комментариев, блокировка пользователей — это и есть ограничение права на свободу мысли и слова.

Учи матчасть:

Свобо́да сло́ва — право человека свободно выражать своё мнение. Это право включает свободу придерживаться своего мнения и свободу получать и распространять информацию и идеи без какого-либо вмешательства со стороны публичных властей и независимо от государственных границ.

Т.е. если власти тебя преследуют за выражение твоего мнения — то это нарушения свободы слова, а если тебе сосед на двери мелом выразил мнение «Юра — лох», а ты удалил этот коментарий — то это твое частное дело.

Вон даже Трампа забанили. Какая свобода слова?)

Стосовно лівих або правих ідеологій

Всякая идеология доходит в своем развитии до такой точки, где ее эффективность состоит не в действии того, что она говорит, а в том, что она не дает сказать. Особенно если идеологии и сказать-то уже нечего.

Якщо існує цензура та відсутня реально публічна дискусія, то ЗМІ не виконують свою функцію. Тоді це інструменти пропаганди або маніпуляції суспільством з боку держави / приватних осіб. Тобто держава не виконує свою функцію забезпечення інформаційних потреб суспільства, якому воно служить (а не навпаки).

Держава як формальна структура має задовольняти потреби суспільства, а не члени суспільства мають бути гвинтиками та ресурсом державної машини та правлячого класу (пов’язаних осіб та бенефіціарів), який знімає та споживає «вершки» з суспільним досягнень / зусиль.

Якщо є якісь формальні правила щодо специфічних тем, то звісно деякі теми потребують обговорення в певних місцях в колі людей, що мають інтерес до цієї теми, якщо є на це добра воля та вільний поклик пізнання (ніхто не змушує, не маніпулює).

Але якщо тема стосується всього суспільства, то яка цензура може бути? Саме у вільній дискусії можна зрозуміти усі відтінки соціально-історичної проблеми, з’ясувати усі погляди на проблеми, усі деталі. А їх може бути десятки і сотні.

Наприклад, тема голодомору, тема пакту Рібентропа-Молотова, злочини більшовиків, репресії 1937-38 років та інші подібні теми в СРСР не обговорювалась майже 50-70 років. Бо хтось так вирішив з невідомих причин, що це непотрібно обговорювати, що там все «добре».

Цензура — це показник недорозвинутої держави та суспільства. Чим більша цензура — тим більше деградоване суспільство.

Але при цьому, держава чи науковці можуть давати рецензії або можуть написати, що поточна влада чи сучасні вчені вважають праці Леніна та Гітлер, наприклад, мають поганий вплив на розуміння людини та суперечить поточним науковим знанням або висновкам. Але забороняти праці будь-кого — це дичина.

Бо держава, церква і суспільство можуть помилятись. І таке ж було багато раз.

Ви уявіть скільки книжок та знань згоріло за останні 2-3 тисячі років, через дичину когось.

Тобто Зеленський чи інший поточний «патріот» може сказати, що він вважає Чорновола махровим націоналістом, а його літературу — злочинною. Але ми ж розуміємо, що Зеленській, Шкарлет та Ківа можуть помилятись. І уявіть якщо ці сучасні патріоти президенти-міністри-депутати заборонять та знищать усе, що вони законно обрані президент, міністр і депутат вважають хибним.

Не вижу проблемы в цензуре на ЧАСТНОМ ресурсе. Там свои правила, не хочешь — создавай свой

То есть, ты не видишь проблемы в цензуре вообще. Ибо НЕ частных ресурсов в данный момент не существует. Разве что в Китае, но это не в счёт.
Это, кстати очень красивый гробик твоим декларируемым убеждениям)

Я не вижу проблемы в частной цензуре, но виду в государственной. То есть, плохо когда государство запрещает что — либо писать, но когда редакция газеты не берет статьи определенного содержания это просто бизнес

Ибо НЕ частных ресурсов в данный момент не существует.

Не угадал
uk.wikipedia.org/...​телерадіокомпанія_України

Кстати аналогичная проблема существует в современной торговле.

Есть производители продукции. Но проблема в том, что достучаться до потребителя нужно попасть на прилавок частных Retail & Wholesale магазинов. В 90% существуют только частные площадки.

А там нет честных и прозрачных механизмов одинаковых для всех. То есть один производитель — это друг, кум, сват, какой-то свой партнер и он на прилавке, неважно, что у него продукция некачественная. Это есть нарушение конкуренции, несмотря на то, что это частные площадки.

Функция торговых сетей продавать и создавать одинаковые условия для всех производителей, которые хотят попасть на прилавок. Если и делать какую-то иерархию, то только на основании качества продукции, которую оценили потребители.

Поэтому кстати мусора и гоняют бабушек, мелких предпринимателей, киоски, мелкие рынки. Убивают любую конкуренцию частным площадкам.

Поэтому у нас нет нормальных рынков без барыг и перекупов, нормальных ярмарок, где любой производитель может свободно продать свое никому не кланяясь, чтобы получить полку или прилавок для торговли.

А государство обязано думать о производителях, о предпринимателях — так как это пчелки общества. Им нужно создать место, чтобы их результаты труда оценили и купили потребители без каких-то бюрократических / коррупционных преград.

Функция торговых сетей продавать и создавать одинаковые условия для всех производителей, которые хотят попасть на прилавок. Если и делать какую-то иерархию, то только на основании качества продукции, которую оценили потребители.

Функция торговых сетей — зарабатывать деньги

Вони можуть будь чого і без будь яких пояснень причин закрити акаунт, взагалі нічого не пояснюючи, сервіс є безкоштовним . Як я розумію ви можете подати апеляцію facebook.com/581066165581870

Ага, подавав я апеляцію, але нічого не змінилось.

Недавно же было, что если в инстаграме Байдена, к новостям про Афганистан пишешь loser автоматически пермач получаешь. И типо это самый простой и быстрый способ выпилиться из инстаграма :)

того що зараз є прем’єр міністром московії

у них уже давно поменялось правительство

Т.е. в украинской вакансии нужно явно требовать знание украинского? Дефолтно это не подразумевается? Сепарством запахло

Т.е. в украинской вакансии нужно явно требовать знание украинского?

Саме так. Усім відомо, що велику частину населення України окупант перегнав на свій язик, і, на жаль, більша частина із них взагалі ніколи не переходить на українську і навіть не намагається це робити.

Чому ви вирішили що на Суржик «южный диалект русского языка» хтось і когось навмисно переводив ?

Де ви прочитали про суржик?

Те що ви називаєте россійською — ми в Харкові називаєм суржик, і то наша мова.

Чувак, я живу в Харківській області, в школу ходив у м. Лозова, вчителі просили моїх батьків навіть дома розмовляти російською. За часів совка, у Лозові було повно шкіл, і всього одна з викладанням українською мовою на циганському кільці (в чорта на куличках). Це при тому, що абсолютно усі без виключення села, що є навколо Лозови, україномовні.

Я маю родичів у Донецьку, Харківській, Миколаївській та Київській областях, Криму, в Києві, і абсолютно усі говорили, що така практика тиску для переходу на російську за часів совка була і у них.

Я знаю що більшість моїх знайомих, хто жив у селі, переїжали у міста і за пару років вже навіть із батьками говорили російською. А у містах ніколи не переходили на українську, бо соромились цього.

Я поступав в КПІ у кінці 90-их, я дуже добре знаю, що майже усі викладачі говорили російською...

Я працював у колцентрі Дельта Банку 2 роки, телефонував по усій Україні, я дуже добре знаю, що майже усі російськомовні міста України знаходяться в колі україномовних сіл. Виключення із цих правил є лише у Криму, і у тих селах, які є супутниками великих міст, де люди тримають дачі.

Така картина російськоязичних вкраплень очевидно утворювалась раніше адміністративно, а зараз пливе по інерції цією ж траєкторією.

І ти мені будеш говорили про «наш русский язык»?

В Остапа Вишні там щось таке було: «у вас в Харькові усі чтокают и какают», «по моему лучше быть изнасилованной чем украинизированной». P.S. Куме що то у вас на березі коло двору в мішку висить? — То горе — куме. Ростив йго і ростив, вчив його та і вчив — а воно приїзджає і каже — «Здравствуйте, папа».

Краще б ти, синку, вчився плавати, ніж тої собачої мови.

То тепер прийшов час соромитись того, що говорив російською.
І я радив би вам навіть вдома говорити із дітьми українською.
Буває час каміння розкидати, а зараз — час збирати каміння.

Половина населения украины этнические русские, они сами себя перегнали чтоль?

Этничных росиян не бывает, есть этнические русские
Ну это кто себя назвали русскими явно на переписи, если покопаться в корнях оставшихся 83 можно еще 30% набрать

Этничных росиян не бывает, есть этнические русские

Якщо українською мовою, то є лише росіяни, як було написано, на приклад, в графі національність радянського паспорту. Взагалі, різниця «русский/россиянин» є лише в російській мові, англійською то й інше буде Russian, польською rosjanin, українською росіянин.

різниця «русский/россиянин» є лише в російській мові,

И это корректно, и это должно быть разделено и в других языках, потому что в то числе из-за этого западные вакансии, которые к нам прилетают просят «russian language», потому что для них все одно. Теперь надо ждать, пока дойдет жалоба и они сменят на «ukranian language»

Отчего же — в других языках понятие Russian language, język rosyjski, російська мова однозначно соответствует понятию «русский язык», и если в вакансиях на английском/польском/украинском языке требуют знание этого языка, то всем понятно, что нужен человек, знающий именно русский язык, а не татарский, чукотский или какой-либо ещё язык народов Российской Федерации.

Причем здесь говор? На любом общайся, главное чтобы я понял тебя. Я предпочитаю чистый русский язык, потому что это язык моей этники, а также за ним большое прошлое в форме науки, литературы, оперы и балета.
Я говорил про этнику, физиологию, морфологию человека.
Пример: Зеленский называет себя украинцем и на работе говорит по украински, с женой говорит по русски — по этнике он еврей.

по этнике он

туповатый пацык с райчика, но с пртензией, чмо даже до герба свои лапы совало.

Представляете, если в Израиле президентом станет Панас Кожедуб, по этнике украинец, назовет себя израильтянином, на работе будет говорить на иврите, а с женой по арабски? И будет продвигать арабский мир через своего главу администрации Абдулу Мохамеда.

Как вы думаете, как отреагирует местные евреи?

Дело в том, что Google планирует из Киева работать с русскоязычными клиентами из соседних стран. По крайней мере речь о Google Cloud, в котором вакансия.
Перечисленные языки — это список дополнительных языков к основному украинскому.
Я думаю, что они поправят описание вакансии скоро.

Підозрюю, що вимога щодо російської пов‘язана з їхнім ринком.

Так, це додаткова вимога. Планують працювати з сусідніми країнами з України.

Дело в том, что Google планирует из Киева работать с русскоязычными клиентами из соседних стран. По крайней мере речь о Google Cloud, в котором вакансия.
Перечисленные языки — это список дополнительных языков к основному украинскому.
Я думаю, что они поправят описание вакансии скоро.

І не бомбить у мене взагалі від відсутності знання української мови у вимогах.

Це само собою зрозуміло, і не протрібно вказувати в оголошенні. А з Києва ще мабуть прийдеться обслуговувати Казахстан, а може і Білорусь (але виходячи з останніх подій малоімовірно). Бо Москва тільки Росію обслуговує.

Маю надію, вони виправлять опис вакансії, щоб уникнути непорозумінь.

Підписатись на коментарі