Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Жилье для удаленной работы в Европе

Здравствуйте. Сейчас работаем с супругой удалённо. Хочу покататься по Европе, имея возможность работать. Первая страна сейчас будет Испания. Подскажите, как вы ищете жилье в Европе чтобы в нем были удобные стулья или кресла, две отдельные комнаты и два стола? Или вы рассматриваете варианты снятия рабочего места в коворкинге? В идеальном варианте хотелось найти жилье где есть условия доя работы, а не коворкинг. На booking и airbnb не удаётся найти жилье с условиями для работы на двоих

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А что с коворкингами в европее (Испании) ? И как с этим в условиях текущей ковидности ?

Зараз в Малазі якраз. Працюють, але маску не зняти.

В Испании badi . Если не ошибаюсь. Их плюс — Есть на различные сроки . Но. Снять без местных контрактов тяжело.
Ищите ещё в группах . Наших. Но там в основном сдают комнаты. С квартирами проблемы

И да.
При такой постановке вопроса сидите дома

Удобные поджопники в туристическо отделе и некоторых аптеках.
Остальное индивидуально и надо смотреть конкретное жилье

Я бы больше переживал, чтобы интернет был достаточно шустрый, а то в Европе с этим часто проблемы.

Я якось поїхав на пару днів відпочити в Угорщину.
Вирішив зекономити і зупинитися в міні-готелі. І треба ж таке, як раз перед цим пройшли дощі і затопило їх Інтернет-обладнання на даху.
Коротше, ремонтників ми не дочекалися, то вони були зайняті, то ще щось, так весь цей час був без Інету.

А запасний канал?
Це ж святе для удальонщика
Я зазвичай купую ще інтернет мобільний

Я не віддалено поїхав працювати, а просто відпочити

Балатон? Просто не знаю де ще в них щось для відпочинку. Хіба що гарячі басейни

Хіба що гарячі басейни

раслабон такий дуже годний саме для робочого настрою помок у басейні погуляв парков покушав вина з мнясом поработав реально чистий профіт головне у село не потрапляти там депресуха якась ацька за останні 20 років без змін навіть польща зараз кручє але у плані відпочинку у стилі як я сказав угорщина на порядок краще

раслабон такий дуже годний саме для робочого настрою помок у басейні погуляв парков покушав вина з мнясом поработав реально чистий профіт головне у село не потрапляти там депресуха якась ацька за останні 20 років без змін навіть польща зараз кручє але у плані відпочинку у стилі як я сказав угорщина на порядок краще

Прочітав то всьо голосом цигана спод Мункача і заплаков.

Снимаете 3к или 4к квартиру. Там будет спальня и ещё 2 комнаты для работы.

П.С. А мебель, если недостаёт — недорого и купить...

Мне после просмотра ссылок в эмигросрачах стало показывать рекламу serviced apartments in Hamburg, de.phnx.me/serviced-apartments

В IKEA купляєте два столи і два крісла, ціна питання 400 євро.

Переважно ходжу в коворкінг.
Їхати кудись, щоб днями сидіти в чотирьох стінах — це ололо. А так дорога туди-назад — бачу місто. Вийти з коворкінгу прогулятись — бачу центр. Ну і кафушки навколо можна спробувать. А в самому коворкінгу можна цікаві знайомства завести, як з понаїхами так і місцевими.

UPD: одразу два обладнаних місця для роботи в аірбнб це, імхо, екзотика. от уявіть ситуацію в якій хазяїн вирішить таке зробити.

Переважно ходжу в коворкінг.

Там же мікробів повно

Ага, повно. Набігають та граблять коровани. Кошмар! :-)

я вакцинований, я не ковід параноїк, а також обираю напрямки щоб поменше ковіду та обмежень. от за останні пів місяця маску бачив лише кілька разів.

В коворкингах нельзя шуметь из-за этого проблемно созваниваться с заказчиком да и просто для того, чтобы постендапиться надо бежать на кухню.

Да ладно, там є всякі переговорки і зони щоб пошуміти.

Заранее(за неделю) нужно бронировать места в коворкинге? Сервис regus используете?

Нє, в жодному бронювати поки не треба було.
Ні, я (як виявляється) досить перебірливий в цьому плані, тому на місці бігаю та обираю звідки комфортніше працювати.

Підписатись на коментарі