×

Ментор чи стажування?

Маю таке питання, думаю багатьом новачкам буде цікаво дізнатись думку «старших товаришів» по цьому питанню — ментор чи стажування?

Сутація наступна, вчусь на JavaRush-і, і в кінці є стажування на яке я власне і пройшов.

З того що я зрозумів за 3 місяці ми розберемо найпопулярніші фреймворки, розберемось з бд, гітом, мавеном і тд, і в кінці стажування в нас буде свій пет проект, і «досвід роботи над пет проектом, з використанням найпопулярнішіх фреймворків...» і далі по тексту.

А з іншої сторони є можливість навчатись в крутого ментора, і рости під його крилом.

Поєднувати не варіант, є ще основна робота поки вчусь.
Головою розумію що впринципі код то я буду писати і там і там, але цікавить що буде більш валідним досвідом як для джуна — 3 місячний досвід роботи над пет-проектом чи краще ці 3 місяці підгянути і структурувати знання з хорошим ментором?

Дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

З того що знаю, джунів від нього беруть в компанії, а для мене, так як це перша робота, це важливо)
Дякую!)

По описанию это не стажировка а просто практика

тоже хотел отметить, что не стажировка. И если нет представления, «как там все устроено», лучше начать с такой практики.

Підписатись на коментарі