Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Хто що слухає з української музики?

На днях відкрив для себе гурти «Лінія Маннергейма» та «Жадан і Собаки». Слухаю без перестану. Просто дах зриває від музики і особливо віршів. І працюється значно продуктивніше.

Хотів би поцікавитись, що можете порадити ще з української музики? Я впевнений, що у нас є ще багато гуртів, настільки ж сильних, як Океан Ельзи, Тартак і Скрябін, але менш розкручених.

Цікавлюсь, тому що хочу наповнити свій плейліст крутими піснями :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному8
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Я 10 лет организовывал концерты андерграундных групп в Украине (как наших, так и импортных) и хочу сказать, что талантов у нас точно не меньше, чем в той же Европе. Вот только минимальную ротацию в медиа и хоть какой то заработок получить супер сложно. Поэтому большинство музыкантов рано или поздно бросают это занятие и идут на «настоящую» работу. Так что очень важно поддерживать и приумножать то, что есть. Мы со своей стороны можем покупать их музыку, ходить на концерты и звать на корпоративы.

Ниже далеко неполный список того, что у нас есть/было. Просто то, что первым пришло мне в голову.

Straytones / psychedelic rock, Киев
open.spotify.com/...​rmqo1EIeXz8CQ&dl_branch=1
У ребят презентация альбома в эту пятницу на ЮБК
2event.com/events/1864254

Stoned Jesus / stoner rock, Киев
В презентации не нуждаются. В своем жанре группа всемирно признана и известна.
stonedjesus.bandcamp.com/...​lbum/from-the-outer-space

Раек / годная поп музыка, Киев
www.youtube.com/...​BsINegQ4&ab_channel=rayok
open.spotify.com/...​x6GNyYxfu7hDQ&dl_branch=1

Milktuth / новая shoegaze/indie группа из Киева
www.youtube.com/...​eUb1k&ab_channel=Milktuth
open.spotify.com/...​Q-FO786FzQyQw&dl_branch=1

Somali Yacht Club / stoner rock, Львов
open.spotify.com/...​rudNpcEA5lK_Q&dl_branch=1

Kurs Valüt / годный ebm из Днепра
open.spotify.com/...​BKDzBhWrc6A0Q&dl_branch=1

Maloi / культовая поп-панк группа из Киева
open.spotify.com/...​gCWNbtE_TtMIA&dl_branch=1

Stinx / панк рок, Чернигов/Киев
open.spotify.com/...​timv-qS0XoBJw&dl_branch=1

Backchat / лучшая метал группа Украины на мой вкус, Киев
open.spotify.com/...​uGVd8BuSzeysw&dl_branch=1

Bluesbreaker / культовый 044 hardcore, Киев
bluesbreakercrew.bandcamp.com

1914 / death-мракобес метал на тематику первой мировой, Львов
open.spotify.com/...​62WIL6VFR92nQ&dl_branch=1

The Troubled / psychobilly, Киев
open.spotify.com/...​pKIGyYBS2PhWA&dl_branch=1

Руки в Брюки / рокнролл, Киев
rukivbryuki.bandcamp.com/album/2020

Stepan i Meduza / очень хитовый synthpop из Киева
stepanimeduza.bandcamp.com/album/—2

Sasha Boole / alt-country, Черновцы, кажется
sashaboole.bandcamp.com

Zwyntar / dark country, Киев
zwyntar.com

Wolverine Blues / еще одна лучшая, но богом забытая метал группа Украины, Киев
wolverineblues.bandcamp.com/album/convict

Tvii Son / хорошая электронная музыка, Киев/Берлин
orcd.co/tvii_son

Robust Fellow. Киевский лейбл, который уже много лет занимается украинской рок музыкой и привозами крутых западных команд. Подписывайтесь, они постоянно что то мутят
robustfellow.bandcamp.com

P.S. Если захотите поддержать какую-то группу звонкой монетой, лучше всего делать это на bandcamp. Они наиболее музыканто-ориентированные.

ну как говорится, и свои 5 копеек вставлю. Мой коллектив Mental Torment релизит альбом в конце сентября. Для ценителей совсем андерграунда. www.youtube.com/...​&ab_channel=MentalTorment

Тема — топ! Через тиждень потрібно буде пробігтись по коментарям. )
В моєму плейлісті присутні Мері (Віктор Винник), Скай, Друга Ріка, Тарас Чубай, Антитіла, Соловій, Один в каное, Лінія Маннергейма, Мірзоян, Козак Систем, Біла вежа, Пирятин.
Раніше багато слухав Скрябін, але, на жаль, нових пісень вже не буде.
Інколи під настрій можу послухати українські повстанські пісні, фолк різних країн (часто ірландський) та невідомий у нас рок/поп країн-сусідів (литовська група Biplan — одна з найулюбленіших).

p.s. буду вдячний, якщо хтось порадить щось схоже за жанром на білоруській і польській мові. )

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

в інтернеті пишуть...
«після розлучення Христина та Сергій домовилися, що собаки залишаться жити з татом» )

Покійного Васю Клуба слухаю, потім Кашу Сальцову, потім старі касети Лесі Герасимчук і Драглайн. Потім мушу слухати 1914, шо поробиш... А ше лемківські і взагалі карпатські пісні Бурдон. Ну і класику, Сільвестрова наприклад, камерний хор Київ. Ось ще цікавий проєкт shukai.bandcamp.com/...​album/kobzareva-duma-1976. Авангард, запис вживу на джазовому фестивалі в Донецьку 76 року. Шаповал. А ше є дуже класний диск банди Катапульта, про роботів пісня наприклад дуже навіть айтішна. А шо за банда я навіть не знаю, звідки і хто вони?

Королі́вські за́йці , круть

Pur:Pur — дуже непоганий гурт, про який в моєму оточенні ніхто навіть не чув
Тінь сонця — метал + бандура = бімба
Tapolsky — слухаю з дитинства, але переважно на радіо:)

Прикольно. Бачив їх на YouTube, і думав, що то не Українці

У Нати з Pur:Pur є суміжний проект Astronata, де вона звучить ще космічніше —
youtu.be/TrzHLXhVtbA (якраз релізнулась два дні тому)
www.youtube.com/watch?v=9EL4TxjbMuw

Не, Pur:Pur краще.
Ці дві пісні від Астронати дуже вже на любителя 😳

Специфічно, але цікаво, дякую:)

Додам і я свої 5 коммітів.
Чесно прослухав та описав свої враження від 268 україномовних альбомів, що вийшли минулого року(2020). Сподіваюсь, тепер руки дійдуть почати слухати і цьогорічні релізи =)
ukralbums.blogspot.com/...​1/12/ukr-albums-2020.html

За посиланням є лінки на всі оглянуті релізи + зібрав найкращі (суб’єктивно) треки з цих альбомів в плейлисти на споті та ютуб музиці. Велком!

+ 302 українських альбоми за 2021 рік, ласкаво прошу.
ukralbums.blogspot.com/...​22/08/ua-albums-2021.html

Релиз от Dreams of Maya, stoner/post-rock из Киева: www.youtube.com/watch?v=V7j_vrrYuHY

Все відкладав свій коментар у цій темі, аж тут помер Місько Барбара, соліст улюбленого «Мертвого півня», всі пісні якого для мене поділяються на чотири категорії: «подобається», «дуже подобається», «хітяра» і «Поцілунок»...

Нажаль, назву я забув, але запам’ятав учасників того дуету

тогда я напомню
www.youtube.com/watch?v=lhfkNHztRok

Одного звали Анальний Дефлоратор, іншого — Вагінальний Експедитор.

это довольно типично для grindcore

не хватает только Орального Кондуктора

Всього потроху. З тих що би порекомендував: Калуш, Альона, Творчі, Ілля Найда (непогано виконує весільні, його «А зорі та зорі» щось дивовижне), та ж Соловій, Кафка.

www.youtube.com/watch?v=j0ZyKPJUrGM
Так, це він.Хоч і на його каналі немає цього відео.

Кого интересует местная пост-рок/стоунер сцена, приходите в субботу на космофестиваль: www.facebook.com/events/253040486616541

Слухаю Ivanov Down — єдина непідвласна до жанрових стереотипів группа. Неймовірна музика! як в 90их це було актуально для того часу, так і зараз звучить дуже сучасно для нинішнього soundcloud.com/ivanovdown

Джері Хейл, Антитіла, Антон Wellboy, Kozak Systems, Океан Ельзи, Калуш, Христина Соловій, Один в каное, The Hardkiss

Брэдор © люблю слушать классику

Тут багато хто згадував Один в каное. Мені сьогодні YouTube запропонував в рекомендаціях їхню нову пісню «Місто весни», спільну з Океаном Ельзи. Про Львів. Надзвичайно зворушливо.

Також я поступово слухаю пісні гуртів, які порадили тут в коментарях. Хочу написати окремий пост зі своїми симпатіями. Але це буде не швидко, тому що крутих і маловідомих українських гуртів виявилося надзвичайно багато, як бачимо :)

Мм, тобі тут накидали в основному ще відомі гурти :-) Тут навіть якщо взяти лише ті гурти, що виступали на великих всеукраїнських музичних фестивалях з авдиторією більше 10К людей, то не факт, що 30% від них вказано. Список реально маловідомих розтягнувся б тобі на роки і роки слухати :-)

Гурт О — топчик

Ой-ой-ой, дякусіки за нагадування, як давно я їх вже не слухав. Зараз увімкнув, ааахх як добре..

Ого, багато всього. Я збираю все україномовне, що слухаю, в окремий плейлист на Спотіфаї: open.spotify.com/...​KGUTU?si=e9deae82c5b64e02

Намагаюся привчити його до хороших рекомендацій :)

Сладж/стоунер сцена местная — натурально одна из крутейших в мире, не шутка.

Перкалаба
Дахабраха
Дах дотерс
З нового можна послухати Мотанку і якщо треба біт — то Калуш

Має сподобатись Тимчасова назва.

а есть чтото типа гражданской обороны?

А як це слухати серце? Особливо, коли російськомовне середовище (колективні монатіки, лободи, квартали) навколо впливає та давить в інформаційному просторі, маючи інколи безмежний / монопольний фінансовий та медійний ресурс.

Для того, щоб «слухати лише себе та свій внутрішній голос», треба бути сильним, сміливим та мати якийсь характер (мораль, честь, совість), який формується з певної внутрішньої революції.

В нас зазвичай часто плутають поняття «бути сильним / сміливим». Сильний — це не той, хто йде за поточною, вигідною кон’юнктурою, за владою, за модним, трендовим чи фінансово домінуючим в рази. Сильний — це той хто стоїть на своєму хоча би внутрішньо, не зважаючи на обставини.

Сильний та сміливий — це не той хто топчить та добиває слабкого, це той хто захищає мале, слабке та унікальне. Росія — слабка держава, бо сильна розвивала би мови та культури своїх малих народів, а вони їх добивають та знищують. Сильний / сміливий не боїться конкуренції, а от духовно слабкий та боязливий — боїться.

Сильний — це не той, хто в зграї / стаді. Сильний — це той, хто внутрішньо сам по собі та може сказати, що зграя / стадо помиляється. А зовнішньо можна бути однаковим, особливо коли зграя / стадо агресивне та деградоване.

Тобто реально сильна людина скоріше буде вдома в навушниках слухати якісну українську музику, ніж популярну та модну російськомовну, яку слухають усі в масі своїй.

Бути українцем — це важко (вимагає сміливості та сили), бо російськомовне середовище століттями каже «какая разница». А от бути малоросом «какая разница» — це просто, треба лиш розслабитись та внутрішньо здатись, вкусивши яблучко змія.

Але загалом сформувати свій унікальний музичний смак — це потребує років пробувань різноманітної музики. Спробуйте послухати японську або бразильську музику, французьку чи аргентинську, мексиканську чи індійську, африканську чи іспанську. Смак в кожного неповторний.
www.youtube.com/watch?v=a24FZteiHEE
www.youtube.com/watch?v=zkqkcYeQSAc

Музика не обмежується лише англійською чи російською.

В минуло році відкрив для себе творчість Квітки Цісик, українська співачка світового рівня. Краще неї ніхто українську пісню не виконував, на мою думку www.youtube.com/watch?v=aPWrdTN1HK4

Англомовні її пісні теж топ, але їх знайшов небагато.
www.youtube.com/watch?v=oJfRc5rzXdo
www.youtube.com/watch?v=KEKX9iBjWh8

українська співачка

Строго кажучи, американська співачка українського походження.
Вона в Україні була лише один раз за життя — якщо вірити Радіо Свобода ( www.radiosvoboda.org/a/29144578.html ).

Аркадій Войтюк, співак з потенціалом українського Rick Astley.

www.youtube.com/...​/UCtcT2CsJ8CO4Q0Oagudes-A
www.youtube.com/watch?v=9-j3uYaGccI

Cygnosic.
Наші у такому стилі є?
Порадьте будь ласка, якщо знаєте.

youtu.be/_okomjJW5zk
Випадково натрапив, але те, що треба👍

Нагадало ранню Руслану.
До речі її тут і не згадували здається

нажаль дають свій останній (прощальний) концерт у Києві 18.09

ну, це лише перший з їхніх останніх концертів.

ukr-mova.in.ua/...​brary/orfografiya/na-zhal не заради хейту, просто приємніше читати грамотний текст

Давали вроді прощальний ще в 19му, походу як Скорпіонс тепер кожен прощальний))

там два концерти переносили через ковід. я ще квитки на київський концерт купував

ну как говорится, и свои 5 копеек вставлю. Мой коллектив Mental Torment релизит альбом в конце сентября. Для ценителей совсем андерграунда. www.youtube.com/...​&ab_channel=MentalTorment

Хоч дум-метал і не мій жанр, але звучить якісно і дуже атмосферно! Залюбки ознайомлюсь з альбомом, як тільки вийде

Це такий андеграунд, який впевнено пережив всі інші жанри. Діти Ночі, Cyberfront впевнено не витримали чогось і вже більше нема цих фестивалів. А от Doom Over Kyiv впевнено масштабується. Mental Torment якраз на DOK і бачив.

приглашаю всех на официальный стрим релиза 29го сентября www.youtube.com/...​&ab_channel=MentalTorment

йо, зробіть стікери з лого групи, ябкупив

может быть может быть. пока есть диски и плакаты, можно заценить в фб)

Первое впечатление положительное коллега. Так держать. Послушаю как выйдет альбом(если найду его конечно же)

все для вас ) https://song.link/egogenesis

ще не згадували тут Eileen — дівчинка з Рівного, яка співає непогані кавери
www.youtube.com/watch?v=oK4ESHMjSOM

Питання в якості. Небагато бачу проектів реально крутих.
www.youtube.com/watch?v=fcRAsjeeXlQ
а так слухаю перевірену часом музику www.youtube.com/watch?v=YfslSzlhOyU

З того, що не знайшов нижче: Azathoth Circle youtu.be/JSbw-VO_2Uw

А так ще подобаються Обійми Дощу, Motanka, Карна, Vivienne Mort, Dakh Daughters, Gjallarhorn, Zwyntar, Кому Вниз, Один в каное

Раніше ще Jinjer слухав, але після інтерв’ю youtu.be/sXT7hAmQEO0 якось охолов до них

Дивно, що легенду українського панку «Трагічний сніжок» ніхто не згадав.

І його аксіома Ескобара

Та Бредор.

Мне кажется я был на том концерте...но это не точно*...там было много похожих *концертов*

Оооо, не понимаю почему до сих пор не вспомнили про ARTBAT, очень крутые и талантливые парни, которые живут и работают в Киеве, чьи треки играет огромное кол-во известных европейских диджеев: youtu.be/hENgrbIMiy4

Недавно слухав Хорею Козацьку і Компаніченка. Також з нетипового: Анатолій Мокренко, Дмитро Гнатюк, Турець і т.п., класика 60-х.

Немного артхауса лол
«Цукор Біла Смерть»
www.youtube.com/watch?v=OefQ-Pr-YH8

Такс...А почему никоо Верку Сердючку не вспоминает? Неужели никто не слушает? :-)))

Не факт, что Данилко уже сам себя старого слушает (Горилочка, Абрикосы). Каких-то культовых, истинно народных песен там нет. Он нашел свою нишу и аудиторию, и достиг мега успехов и популярности.

Данилко большой self-made мастер. Мне кажется, что он может куда более серьезные и мощные песни петь, включая на английском языке.

Плюс у Данилко талант видеть и раскрывать новые таланты. Успех Go_A это во многом его заслуга.

Колись у мене була традиція ходити на локальні концерти кожного місяця, інакше місяць дарма пройшов :)
Наразі я слухаю в основному дитячі пісеньки. Можу пісню про чорничку заспівати.

Черепаха-аха-аха
У воді сиділа-іла...

Черепаха-аха-аха
Свої ніжки мила-ила...

Deflected Sense “Commentaries at the Edge of the Abyss” 1999
Старе і гурт давно не існує, але на свій час альбом — шедевр.

P.S. Ще згадали тут і White Ward, Sectorial і 1914, але чомусь не згадали Rattenfänger — трохи дивно.

Також рекомендую:
— Ex Animo
— Aftermoon
— Ignea
— Scarleth
— Twelves
— Sad Alice Said
— Orionix

P.P.S. Ще з старого але годного — Ірій, Вінки, Mind Shredder, Dust Heaven, Вежа Хмар, Ворождень, Полинове Поле, Ginger Snap5, Semargl, The Litz / Могила Літціели

P.P.P.S. Ще можливо варте уваги:
Tom Hat

Nokturnal Mortum

Рокаш есть еще ))

Не знаю чи зайде реп і хіп-хоп, але оскільки поки не бачив в коментарях згадки про українських виконавців в цих стилях (не рахуючи комерційні проекти типу калуш, альониальни чи алінипаш, чи російськомовних виконавців, які для мене апріорі не є українськими), то перелічу своїх фаворитів, можливо комусь пригодиться:
— PVNCH
— Довгий Пес
— Ціна Ритму (Довгий Пес, Джонні Дивний, Аппекс, Wootabi., JointJay)
— Гоня
— Кашляючий Ед (aka Паліндром)
— Глава 94 (Гоня+Паліндром)
— Денні Дельта
— Nemo322
— Freel
— Sonnium
— OTOY
— Krechet
— BADDPRODUCCER
— рома майк
— Дядя Вова
— Шершень
— Курган (не рахуючі фрікові сингли, є декілька крутих, напр. Слабость чи Футбол 2000)

На Spotify мало хороших плейлістів з чисто українською музикою, тому може порекомендувати лише регіональний топ: open.spotify.com/...​st/37i9dQZF1DX9lOLSAzbbCv, де всеодно зустрічаються комерційні чи російські треки. Ну або свій: open.spotify.com/...​gk4gl?si=42668e15a1864f78, але там я намішав з американськими\британськими)

Peace!

Дякую за добірку, «Добрий день» (Гоня) — в щоденному плейлісті вже не один місяць :)

Тисну руку! Мій приблизний топ це Довгий Пес — Ціна Ритму, аппекс, Тулим / Tulym Posse, Шершень, Диктор, Zombo, Smlskp — Смолоскип, Olive Taud, Dobra Divka, ЧАКІР, Неформат, Ядерна Могила, паліндром, Псючий Син

Танцювальний ремікс популярної пісні Royksopp від українського електронного дуету ARTBAT

www.youtube.com/watch?v=kezU3NVsXMo

А чи хтось з наших у такому вокальному стилі співає?
Українською?
Окрім Katya Chilly

Юлія Лорд в проекті Еутерпа, де поєднали електронну музику з традиційними українськими етномотивами

Розрив шаблону.
Український New Folk і російська назва 😁
Ну так це сприйнялось

Город — це українське слово, хоч і історизм. Раніше могли розрізняти город — укріплене (огороджене) місце та місто — місце торгу. Гуляй-город — пересувне укріплення, тут воно саме в сенсі огорожа, а не поселення як в російській мові.

Appendix A:

Гуля́й — (пересувна́) ве́жа для обло́ги, гуля́й-го́род (стар.).

Російсько-український академічний словник 1924—33рр. (А. Кримський, С. Єфремов)

Не сперечатимусь. Просто зі школи, здається, пригадую щось про Гуляй город у Стеньки Разина :)

P. S. Тепер «вкурив», що то було і у Козаків і у Московського війська.
Все ок

дякую, зацінив
а те, що їх мікс виклали у себе Royksopp — це визнання

О, згадав банду, з вокалістом якої знайомий особисто .
Не знаю чи вони ще існують.
Aim in Sight
youtu.be/JZ-0U0vonww

Я 10 лет организовывал концерты андерграундных групп в Украине (как наших, так и импортных) и хочу сказать, что талантов у нас точно не меньше, чем в той же Европе. Вот только минимальную ротацию в медиа и хоть какой то заработок получить супер сложно. Поэтому большинство музыкантов рано или поздно бросают это занятие и идут на «настоящую» работу. Так что очень важно поддерживать и приумножать то, что есть. Мы со своей стороны можем покупать их музыку, ходить на концерты и звать на корпоративы.

Ниже далеко неполный список того, что у нас есть/было. Просто то, что первым пришло мне в голову.

Straytones / psychedelic rock, Киев
open.spotify.com/...​rmqo1EIeXz8CQ&dl_branch=1
У ребят презентация альбома в эту пятницу на ЮБК
2event.com/events/1864254

Stoned Jesus / stoner rock, Киев
В презентации не нуждаются. В своем жанре группа всемирно признана и известна.
stonedjesus.bandcamp.com/...​lbum/from-the-outer-space

Раек / годная поп музыка, Киев
www.youtube.com/...​BsINegQ4&ab_channel=rayok
open.spotify.com/...​x6GNyYxfu7hDQ&dl_branch=1

Milktuth / новая shoegaze/indie группа из Киева
www.youtube.com/...​eUb1k&ab_channel=Milktuth
open.spotify.com/...​Q-FO786FzQyQw&dl_branch=1

Somali Yacht Club / stoner rock, Львов
open.spotify.com/...​rudNpcEA5lK_Q&dl_branch=1

Kurs Valüt / годный ebm из Днепра
open.spotify.com/...​BKDzBhWrc6A0Q&dl_branch=1

Maloi / культовая поп-панк группа из Киева
open.spotify.com/...​gCWNbtE_TtMIA&dl_branch=1

Stinx / панк рок, Чернигов/Киев
open.spotify.com/...​timv-qS0XoBJw&dl_branch=1

Backchat / лучшая метал группа Украины на мой вкус, Киев
open.spotify.com/...​uGVd8BuSzeysw&dl_branch=1

Bluesbreaker / культовый 044 hardcore, Киев
bluesbreakercrew.bandcamp.com

1914 / death-мракобес метал на тематику первой мировой, Львов
open.spotify.com/...​62WIL6VFR92nQ&dl_branch=1

The Troubled / psychobilly, Киев
open.spotify.com/...​pKIGyYBS2PhWA&dl_branch=1

Руки в Брюки / рокнролл, Киев
rukivbryuki.bandcamp.com/album/2020

Stepan i Meduza / очень хитовый synthpop из Киева
stepanimeduza.bandcamp.com/album/—2

Sasha Boole / alt-country, Черновцы, кажется
sashaboole.bandcamp.com

Zwyntar / dark country, Киев
zwyntar.com

Wolverine Blues / еще одна лучшая, но богом забытая метал группа Украины, Киев
wolverineblues.bandcamp.com/album/convict

Tvii Son / хорошая электронная музыка, Киев/Берлин
orcd.co/tvii_son

Robust Fellow. Киевский лейбл, который уже много лет занимается украинской рок музыкой и привозами крутых западных команд. Подписывайтесь, они постоянно что то мутят
robustfellow.bandcamp.com

P.S. Если захотите поддержать какую-то группу звонкой монетой, лучше всего делать это на bandcamp. Они наиболее музыканто-ориентированные.

совсем забыл. Kasu Weri. лучший сладж в этой части галактики

kasuweri.bandcamp.com

Risin Sabotage, Keepler 18, White Ward еще не хватает.
А Kasu Weri — топовейшие, да. В Отеле их первый раз увидел.

В списке не хвавтает Shiva The Destructor

кому интересно следить за украинским андерграундом, добро пожаловать на www.neformat.com.ua

на сайте постоянно обновляются новости о концертах и релизах, а форум помнит эпичные баталии и может многое рассказать о том, что происходило в украинской музыке, не охваченной радиостанциями и теле эфирами

Блин, вот чего я раньше список ивентов там не чекал? Clan of Xymox и Nadja упустил :((

Clan of Xymox & Xymox это бомба.
Но не наши они.
Nadja, не слышал, это аналог Clan-a?

Да да, не наши. Я просто огорчился, что провтыкал их концерт. Щас уже поздняк метаться.
A Nadja это культовый проект. Я даже не знаю как правильно их жанр охарактеризовать. Дроун-метал? принойзованный дарк-эмбиент с элементами сладжа? В общем, хорошая годная музыка. www.youtube.com/watch?v=hgl3AK8php8

Xymox были в Украине? Офигеть.
Nadja хороша. Хотя я ожидал больше синтов :)

CoX прямо щас в Украине. Завтра выступают в Киеве www.facebook.com/events/363154014699721 Послезавтра будет Харьков и Одесса в воскресенье.
К нам в Днепр, увы, не заедут. А ехать за ними в другой город я уже слишком старый %)

Nadja это культовый проект. Я даже не знаю как правильно их жанр охарактеризовать. Дроун-метал?

Таки да, дроун-металл) Еще его называют дроун-дум.
Вообще было бы круто если бы они еще раз приехали и я про это знал и имел возможность пойти на них) Было бы клево, если бы еще и Sunn O))) приехали — было бы вообще шикарно. :-)

у санн о говорят тех райдер неподъемный, так шо к нам вряд ли(

Зразу видно тіпа з неформату :stupid:

P.S. Если захотите поддержать какую-то группу звонкой монетой, лучше всего делать это на bandcamp. Они наиболее музыканто-ориентированные.

На Patren-е постепенно появляются еще, например:
www.patreon.com/zhadanisobaki
www.patreon.com/palindrom
www.patreon.com/mefreel
www.patreon.com/bbproject

Маю питання.

Наскільки багато українських «невідомих» музичних гуртів виконують свої пісні англійською мовою?

Ринок глобальний, англомовні класні пісні мають куди більше шансів на злет та успіх.

Вот только минимальную ротацию в медиа и хоть какой то заработок получить супер сложно

Так это ж андеграунд, какой ротации ты ожидал? Его слушает какой-нибудь 1% народу.

upd: вспомнил чудесных ребят Джозерс

open.spotify.com/...​wCktZlGYunBqQ&dl_branch=1

а также подкаст о современной украинской андреграунд сцене Галас

linktr.ee/halaspodcast

Хамерман знищує віруси, из Сум :-)
Раньше еще Океан Эльзы, Скрябин, Скрипка слушали и пели под гитару.
Недавно Онука несколько треков слушал.

Хамерман знищує віруси, из Сум :-)

Этих я уже упоминал :)

Если говорить только про украинских исполнителей, то в первую очередь вспоминаются:

Diana Davidi — youtube.com/c/DianaDAVIDI

KOROLOVA — youtube.com/c/KOROLOVADJ

Ready in led (проект Оли Дибровой) — youtube.com/c/DibrovaOlya

Гибкий Чаплинъ — youtube.com/...​/UCC8y2OCaMuy1NQASwJ2UPzg

А вообще очень много разной музыки слушаю под разное настроение.

ЗЫ. Закинул бы ещё сюда ссылку на дисс Владимира Петрова на Моргенштерна, и его же предвыборный трек, но боюсь, что цензура не пропустит, да и не все поймут, так что гуглите сами :)

Не знаю, чи їх іще можна знайти всіх, але в мене в епоху до спотіфайну і youtube.music збереглись такі от гурти (в суміші з цілком актуальними і живими гуртами сьогодення):

— Алоізій Карамболь (чоткі хлопці, жаль, що видно розпались, але пісні типу «Галактичні люди», «Тупняки», «Котлєта», «Жертва Гламура» та решта, навіки залилшаться в сердечку) — www.youtube.com/watch?v=W1pLnIAF2PI — одназ небагатьох яка гуглиться

— Хмародери ( здається теж лавочка прикрита давно як)
— Опіум ( не чув про них, але не здивуюсь, якщо іще щось пишуть)
— Роллікс (вривисті чуваки, давно нічого нового не чув, але те, що є топчик)
— Мотор’Ролла ( «хочеш я твоїм кольором ...»)
— Холодне Сонце («Театр Темних Пелюсток» — мммммм.....)
— Транс-Формер
— W.H.I.T.E
— Mushmellow
— Гуцул Каліпсо
— Гайдамаки (чи то вже Kozak Systems?)
— Брати Гадюкіни
— ТНМК
— VovaZiLvova
— Фліт
— Друга Ріка
— Гудімов
— Vася Club
— Тінь Сонця
— Океан Ельзи
— Один в каноє
— The Hardkiss
— ONUKA
— Карна
— grandma’s smuzi (типу Радіотапок, тільки українською — www.youtube.com/c/Grandmassmuzi)
— CH.SH — www.youtube.com/...​sr2FbiiE4HMHfgA/playlists (для мене одні із найкрутіших металістів наших актуальних)
— MOTANKA — www.youtube.com/c/MOTANKA (також круті дядьки)
— LATEXFAUNA www.youtube.com/...​/UCyND_TEv2zYfMRvwc4c2fEQ
— Хамерман Знищує Віруси (це радше по фану, але концерти начебто феєричні)

Якщо рідною мовою, то якось все більше по дівчатах: Один в каное, Vivienne Mort, Go_A; дещо з GG Гуляйгород, MamaRika, Dakh Daughters, Христина Соловій, ONUKA, Tik Tu. З веселенького — покійний Vася Club та Брати Гадюкіни; Пирятин; дещо з Орест Лютий, Zwyntar, Папа@Карло. The Hardkiss. Також Лінія Маннергейма, Жадан і Собаки, Мертвий Півень, Кому Вниз. Харцизи. Дещо Kozak System, Біла Вежа, Тінь Сонця. Під настрій — Drudkh та WiseGuyz.

Також всім дуже раджу братів-білорусів Belaroots.

О, згадав ще Anno Domini. Але їх дууже важко знайти в мережі в нормальній якості до того ж краще шукаються їх нові пісні (старі мені подобались більше). Ось є один кліп: www.youtube.com/watch?v=fWtUeVV6D1I

В Дойчляндии с удивлением узнал впервые о существовании группы Drudkh. Узнал от коллеги из Ирана, любителя хеви метала. Он поведал мне, что оказывается это просто мега известная и очень почитаемая топ-группа в мире хеви метала. Вот такие вот открытия.

Карна, Stoned Jesus, Мотанка, АННА, ТОЛ, Вагоновожатые, Go-A ( просто розірвали мейн сцену Файного міста 2021)

Під настрій Дуб Бук, Drudkh, Nokturnal Mortum.

Позивний Алькор, Широкий лан

Здається ще не називали:
«Хамерман знищує віруси» — самий адекватний гурт України.
Слухати — таке собі, а ось концерти у них цікаві :)

Мертвий Півень (Ми помрем не в Парижі feat Крихітка — отрыв башки, Everybody Fucks You — классика), Паліндром, Kalush, Альона Альона.

Кстати, Everybody Fucks You можно назначить гимном галер :D

З такого, що поки не згадували — Fontaliza. Особливо ця пісня мені вже декілька років гріє душу
www.youtube.com/...​tw-h0xX-M&ab_channel=ELLO

для мене цього року стали відкриттям Dakh Daughters, Zwyntar, Кому Вниз (до цього багато чув про них, але ніколи не слухав), Joryj Kloc, Motanka, Жадан І Собаки, Пирятин;
також дуже люблю ТНМК, Карну, Один В Каное, ранні Антитіла, Тінь Сонця;
ще з українського, але не україномовного — 1914

Тол, Skinhate, Тимпаче, Димна суміш, Паліндром

Гуртів багато і постійно є бажання інших (нових знайти чи старих переслухати), але зараз це:
Димна Суміш, The unsleeping, Один в Каное, Zwyntar, Мотанка, Пирятин.

Карна, Morphine Suffering, Тостер, Серцевий напад, Брем Стокер, Morton, Мотанка

Сольні альбоми Вакарчука («Вночі» і «Брюссель»)
Бумбокс, як старі так і нові альбоми, майже все подобається
Женя Бережной (харківський виконавець)
Сезон Загона (ex харківська група, досі слухаю кілька їх пісень)
ManSound — особливо альбом «Slavic Roots» та дещо ще
Друга ріка у дуеті з Jazzex («Відчиняй», «Три хвилини»)
Оля Пулатова — «Похмура весна»
Тонкая красная нить — «Правда или ложь»
Дещо з Немного Нервно

Ну і звичайно, JINJER: www.youtube.com/watch?v=SQNtGoM3FVU
(узнав про них від колеги-металіста — бразильця, коли працював в Англії... фейспалм)

P.S.: давно не живу в Україні, так що список не дуже свіжий.

Табулуа Раса згадували?
Кatya Chilly?

P. S. Synth pop ala Depeche Mode from 80’s серед наших не чув. Шкода. Або не так шукав

Мне ранний Скрябин все же не Депешей, а PM Down напоминал.
Например «Щось Зимно» — - > youtu.be/Q5lByFc7HiM
Почему-то такая ассоциация.

моментами Скрябін це навіть італо-діско

«Скрябін — Сінті-Поп»

В стилі Депеш Мод 1981 року :)
www.youtube.com/watch?v=FEDsXUxwQH8

Вобщем ты отметил все что можно слушать из украинской музыки.

Ну чо, есть Cold Comfort, я их ниже упоминал. Хотя они скорее не синтипоп, а синтвейв/колдвейв играют. www.youtube.com/watch?v=Ra5D2g6jOLQ / coldcoldcomfort.bandcamp.com

Cold Confort, спасибо, супер.
Но Имхо это ближе к Cocteau Twins.
Саме те що потрібно 👍

Табулуа Раса згадували?

Они когда-то были очень крутыми, где они вообще сейчас?

Я без понятия.

Кстати, как любитель synth, darkwave и подобного, удивлён, что например в Германии или Швеции таких групп очень много.
А у нас вот не так :(

Мали хороші передумови розвитку, але чомусь не використали їх. Співають в Києві у пабі «Докер» іноді, а колись ОЕ в них на розігріві співали.

Bozon Higgs feat. Kralítsia — HODYṪ SON KOŁO VIKON

www.youtube.com/watch?v=MWy6HVhaxRs

Стоунер: 5r6, Vovk, Ethereal Riffian, Soom ( ну ot Stoned Jesus i Somali Yacht Club яких уже згадали). Інді: Матри Керуака, Zapaska, Dakooka, Ragapop, Brat. Тяжелячок — Septa, Octopus Craft, Sectorial, Space of Variations, BOJEVILLA, Skinhate

Щось в коментах майже ніде не бачив, щоб згадували DakhDaughters і ДахаБраха. Хоча за кордоном вони дуже популярні.

Kozak System — forever :)
Тартак, Тарас Тополя, Хорта, Мотор’ролла, Один в каноє, Обійми Дощу, Був’є.
Те, що зараз в плей-листі є.

«Плач Єремії» та «ВВ» чому не в списку? :)
З активної музики: Димна Суміш, ДримбаДаДзиґа, Гайдамаки, Карна, Антитіла, Тінь Сонця, Роллікс, Mad Heads, «Крихітка» (колишня «Крихітка Цахес»), The Hardkiss, OT VINTA.
Спокійна музика: Vivienne Mort, Один в Каное, Христина Соловій.
З зовсім важкого: Мотанка, АННА, ТОЛ.
Зі старих ще варто згадати «Вій».

Лідер ВВ. Щось часто його бачу у рекламі букмекерских контор.
Не гарно це :(

Так, це прикро. Скоріш за все Скрипка мудак. Але вклад ВВ в українську музику значимий.Але ВВ — це ж не ОЕ, де все на Вакарчуку тримається і він всі пісні пише. Особливо в перші альбоми ВВ дуже вклався початковий склад музикантів, Скрипка сам таке б не створив.

Ну Скрипка заробляє на життя. Врешті решт всі ми часом чимось поступаємось заради грошей

А может просто деньги понадобились. Всяко в жизни бывает.

Точно, кльовий гурт, вживу взагалі бомба, не зважаючи на їхні загони про велич арійців

Середа кльовий чувак. Нормальні загони.

Не знаю, наскільки етичним з мого боку буде писати на цю тему)
але от Веремій:
для прикладу на різний смак
1. www.youtube.com/watch?v=Z_zUjRbHCJk
2. www.youtube.com/watch?v=fRuuO4IBMgM
3. www.youtube.com/watch?v=FmWhW6MbcgQ
4. www.youtube.com/watch?v=EK0u-7Vy5_E

Не знав, що лідери гуртів долучені до спільноти :)

Тут ще вокаліст «Обіймів дощу» навіть статті якось писав наскільки пам’ятаю)

Якщо з мало відомих гуртів (співаків) то зараз заходить Kalush, Patzyki z Franeka, Go_A, Khayat, з відомих гуртів дивно що ніхто не згадав про Бумбокс

FARINHATE, якраз нещодавно знову почали випускати треки

Onuka, Kazka, ДахаБраха?

Тільки ретро хардкор! Руся, Аква Віта, Ван Гог, Скрябін, Грін Грей

Кавер на «Фантом-2» вийшов недавно

Якщо хочеться дізнаватися саме про новинки, то можу порекомендувати сайти типу notatky.com.ua.
Там навіть RSS є ;)
P.S.
Хоча він все ж спеціалізується на більш популярних жанрах (Pop, Rock, Hip-Hop, Rap, etc.)

А гурти, які так чи інакше пов’язані зі спільнотою вже ніби радили:
— Обійми Дощу
— Веремій

а суржикомовні підходять? :)
є ось таке — Курган, Апарат та інші
www.youtube.com/watch?v=D1iVPaQZD1E
www.youtube.com/watch?v=kBnusyoWdW8
www.youtube.com/watch?v=OKWl5brw8TE

ще Оратанію згадав, але вони ніби як розпались, тому не знаю, чи підійде під критерії

Joryj Kloc тут ще не згадували — вони доволі специфічні, але, думаю, багатьом сподобаються

Мандри, Lama, Веремій, Шпилясті Кобзарі, Друга Ріка, Плач Єремії

Карна, Zwyntar, Брати Станіслава, Мотанка

Обійми Дощу — www.youtube.com/...​/UCaIicVkwg97fWe2Ssv4RLNg

Кліп на хіт „Мертве дерево і вітер” — чомусь не в каналі — www.youtube.com/watch?v=jyI5xzROaB8

Робив кардіо під їхній альбом — дуже навіть добре :)

Недавно цікавих херсонських металюг знайшов — Gjallarhorn

MORTON. Це група звукорежисера в якого пишуть свої альбоми Jinjer

www.youtube.com/watch?v=uyC3mThIxMY

Если речь идет о сугубо украиноязычных украинских группах, то мне больше всего нравяться:
— «Борщ» (все творчество),
— раннее творчество Океана Эльзы (до «Суперсиметрии» включительно),
— ранние ВВ (до «Країни Мрій» включительно),
— Брати Гадюкіни (например, «Мертвий півень» или «Наркомани на городі»),
— Мандри «Романсеро про ніжну королеву»,
— Скрябин,
— украинские народные (типа «ой на горі два дубки», «Їхав козак за Дунай» и другие).

Если же включать и русскоязычные украинские группы, то: «Морж» (харковская, наверное самая известная их песня — про ядовитого дворника), «Братья Карамазовы» (наиболее известные песни типа «маленькой стаи» или «на железных собаках»), отдельные песни грингрея (а точнее их самые известные хиты типа «подожжем», «мазафака» и «эмигрант»), «Гражданин Топинамбур» (Днепр, насколько помню у них есть песни и на украинском).

Это так — из того, что сразу на ум приходит из того, что я слушал/слушаю из украинских групп.

З.Ы. А также еще есть такой интересный электронный/экспериментальный проект Zavoloka)

А также еще есть такой интересный электронный/экспериментальный проект Zavoloka)

Помимо Zavoloka была целая плеяда вокруг лейбла Kvitnu. Его основатель сам выступал под названием Kotra. Они в том числе фест Detali Zvuku организовывали когда-то давно. А потом в 14м году уехали в Берлин. Щас там движуют. kvitnu.com/about-kvitnu

P.S.: Гражданин Топинамбур снова актуален www.youtube.com/watch?v=evE4SpLRl78

Не, ну Наркоманы, это было типа смешно в те годы.
Сейчас такую лирику воспринимаю как «лёгкий идиотизм» :(

Ещё вот на Евровидении пели «шубу порвала», но постоянно вместо шубы жопа слышалась. 😂
Я понимаю, modern culture, Она такая, но лучше без нее

Дивно, що Maru ніхто не назвав. Але з таким ім’ям є кілька гуртів і той же YouTube Music їх не розпізнає. Гляньте NEZEMNE або KOLY TY YE. Якщо не помиляюся, цей гурт має до ОЕ певне відношення.
Із нещодавнього — Вагоновожатые випустили новий виключно україномовний альбом, він сильний.

Я мав сімнадцять років, я вчитися не хтів
Я втік від мами з татом, я болт на все забив
В Тернополі торчав катав у ширку дімедрол
Я ненавидів поп, я слухав тіко рок-н-рол

Тема — топ! Через тиждень потрібно буде пробігтись по коментарям. )
В моєму плейлісті присутні Мері (Віктор Винник), Скай, Друга Ріка, Тарас Чубай, Антитіла, Соловій, Один в каное, Лінія Маннергейма, Мірзоян, Козак Систем, Біла вежа, Пирятин.
Раніше багато слухав Скрябін, але, на жаль, нових пісень вже не буде.
Інколи під настрій можу послухати українські повстанські пісні, фолк різних країн (часто ірландський) та невідомий у нас рок/поп країн-сусідів (литовська група Biplan — одна з найулюбленіших).

p.s. буду вдячний, якщо хтось порадить щось схоже за жанром на білоруській і польській мові. )

о, точно! Пирятин, дуже потужно ))

Білоруською мовою можу порадити Akute (1, 2), Naka (1), TOR BAND (1), NIZKIZ (1, 2).

Литовською слухаю Skylė. Вони, до речі, співали зі сцени Євромайдану і записали кліп українською мовою.

«Борщ», шукати за назвою важко, альбоми: падло, паразіта кусок

Все ще актуальний «Мертвий півень»

Неистово плюсую к «борщам». Одни только «Audio-video» и «П’яна свиня» чего стоят)
Жаль, что они распались...

Веремій, Мотанка, ХАС, Цвях, Холодне Сонце, Фіолет, Гримить, Біла Вежа, Фліт(Flit), Sasha Boole, Omana, Kalush, Navka, ВорсТ, Farinhate, Rock-H, Пирятин, К402, Мольфа, Натоліч, Los Colorados, Yarmak.

деякі з цих гуртів, на жаль, вже або давно не випускали нічого нового або узагалі невідомо чи існують.

Гурт [О], Brem Stoker, Друга ріка, Безодня, Коктейль Молотова, Тартак, Карна, Анна, Тік. Певно не всі, але перше що прийшо в голову.

Хоча й метал, але — нормально.

О, такий вокал супер. Реально не розрізнити мову 😁
Але я за металл з дещо більш класичним співом.

Grisly Faye, Kulshenka, Panivalkova, Shy, Kurs Valut, Вова Зі Львова, Уляна Малиняк, Brat, ЯЦИШИН, Dakh Daughters, ВВ, Yuko, Latexfauna

Жадан і Собаки — Вову до Ростова (Lyric Video)

www.youtube.com/watch?v=XDbqe7xP0xw

Skinhate, Vivienne Mort, Я и друг мой грузовик.
Хотя, последнее на русском языке, хоть группа и украинская. Это тоже считается? :D

За Vivienne Mort лайк, нещодавно відкрив їх для себе, кайфовий гурт

Був давно на концерті.
Дуже непогано. Хоча й депресивно.

Hyphen Dash, Люсі, Our Atlantic, Grisly Faye, Blooms Corda, Tik Tu, Люцина Хворост, Banned Society

Дякую! Усі ці гурти для мене нові :)

Галопом пробігся по усіх, непогані. Сподобалася Люсі.

Як ви їх знаходите? На якій платформі слухаєте (spotify, deezer...)?

Слухаю на Spotify. А як знайшов — вже не скажу по кожному окремо, але, в основному це через YouTube/SoundCloud/Spotify, телеграм канали типу t.me/rootsmusic , колись слідкував за журналом «Слух»

Ще декілька згадалось, невідомо чи саме зараз ще грають — Somali Yacht Club, Mandarinaduck, Shadazz, Braii, City of me, Гуртом, Brunettes Shot Blondes, Drudkh. І гурт з правильною назвою Singleton)

Ух ти, ще хтось крім мене слухає Tik Tu :-)

Оскільки в ІТ завше вимагають Perfect English, то слухати пісні потрібно англомовні.
Два зайці 😁

Ну та, щоб потім із замовником показувати, що ти задрот і code monkey, який не знає культури власної країни і не може навіть нічого порадити з музики.
Ті ж данці в більшості чудово знають англійську, але вони великі патріоти свого власного, тому в них навіть ОС на компах данська, не кажучи вже про музику та мистецтво загалом.
Тому ні і ще раз ні, треба бути гідним представником своєї власної країни (навіть коли завів трактор), її амбасадором, а не просто неповноцінним, який злив усе своє за валютну зарплатню.

Культура країни через сучасну музику?
Це не працює (?)
Я особисто через тексти не можу наше слухати.
Так, звичайно, що англомовні тексти не менш тупі, але то сприймається якось інакше, бо не вслуховуюсь.
Ну і наші музиканти у порівнянні зі світовими не виграють.
Але то IMHO.

Але то IMHO.

Не варте навіть того, щоб бути написаним, даруйте.

Маркером Світового музичного маркету та і успішності є до прикладу chart-и.
Billboard 200 for example.
На жаль України там нема.
То мабудь тому за кордоном наших і не знають :(
Щодо Імхо.
У кожного є певні смаки, то ж нав’язування недоречне. :)

P. S. Взагалі перший комент то був стьобний жарт.
Але тут як у мемчику про «моє почуття гумору, каністру з бензином, і вразливих співбесідників» вийшло.
Ну, буває 😏

Маркером Світового музичного маркету та і успішності є до прикладу chart-и.

Ти дураґ? Де тут про успішність? Тут про:
— Колорит;
— Самобутність;
— Відданість власній культурі.
Це не змагання.
І, крім того, періодично українське потрапляє в чарти, хоча тут зовсім не про це, просто будь-якій людині, більш-менш знайомій з поняттям культури, очевидно, що культура і шоу-бізнес це не одне й те ж, що душу народу не продають, і не відмовляються від неї, якщо пробували продавати і не зайшло. «Червона калина» чи «Нова радість стала» мають цінність, не дуже сумісну з комерційними мірилами.

А ти, здається, взагалі не зрозумів, у якому світі живеш, навіть коли вже не «стьобний жарт».

Не не. 🤣
нема гумору то нема.
Дислексія — то вже гірше.

P. S. Світ, а якому я живу недосконалий.
Більш за все жаль, що оце в ІТ вже прийшло.

Дислексія — то вже гірше.

Анонімчику, це в мене дислексія, чи в тебе? :)
Я чотирма мовами навалюю, а в тебе навіть емоційне забарвлення ледь вгадується, такий виразний майстер слова :-)

Навалюєш класно. Головне щоб не скаржились вікінги :)
Це тема про музику ж, а не про проблемы з організмом.
То ж не пишіть такого 😐

Ну кстати у меня на одном проекте был коллега из Индии, который реально интересовался современной украинской эстрадой. Просил посоветовать ему чего-нибудь.

Но ведь он не так «интересовался» , как собеседник выше? 🤣

Ну кстати у меня на одном проекте был коллега из Индии, который реально интересовался современной украинской эстрадой

ггг :)
нагадало, як у одногрупника, який з’їхав у Німеччину на початку 2000-х, був колега з Куби, так тому колезі реально зайшла Софія Ротару — поки ми їхали до Києва на машині, касета з Ротару крутилась пів-дороги :)

Чом би й ні? В неї були нормальні пісні.
Здається. Дуже слабо пам’ятаю.
Просто це все якось асоціюється з СРСР, а то вже занадто «не модно» 😂

О, ні, Сокира Перуна — то точно не моє. Але в будь-якому разі дякую за рекомендацію. До речі, а хто з прем’єрів, якщо не секрет?

Нічого собі!

Вже давно він не прем’єр.

Дякую! The Hardkiss та Тінь сонця знаю і слухаю! Решту буду слухати :)

Никогда не понимал как можно продуктивно работать под песни с текстом. Особенно с русским/украинским. На них же отвлекаешься всегда.
По теме: latexfauna (www.youtube.com/watch?v=UMEFYl85_Hk), cold comfort (www.youtube.com/watch?v=22QXj_lqaTA), заводь (www.youtube.com/watch?v=JvrjgKmHPEE) и white ward (www.youtube.com/watch?v=5MHl_CG0Lik)

Думаю, це дуже індивідуально.

Дякую за круті рекомендації!

Вот, кстати, вспомнил хороший киевский проект Sorrow leads to salvation. Текста там почти нет, просто хороший IDM/trip-hop (www.youtube.com/watch?v=BMQK0KDHeJU)
Не знаю, правда, жив ли еще.

Дякую!

Один в каное — youtu.be/gw2nclcoFNE
Оркестр Че — youtu.be/iKJ-lyFAkEM
DakhaBrakha — youtu.be/T3OJVMuHwcU
Вагоновожатые (останній альбом весь українською) — youtu.be/G20xhiSXHlM

Дякую!

Вагоновожатые знаю! Їхня музика була в серіалі «Sex, Insta, ZNO», і я подивився всі серії, в тому числі і тому, що дуже сподобався саундтрек Вагоновожатых.

Один в каное теж є в моєму плейлісті. Схоже, у нас близькі смаки :) Так що буду тепер слухати Оркестр Че і DakhaBrakha :)

Оркестр Че тепер перетворився на Лінію Манергейма.

Ууу, Вагоновожатые, наша єдина група, якій я «дозволяю» бути російськомовною, за пісню «Восстание ватников», а вони і самі перейшли. Слєпаков красава :-)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дякую! Це відкриття для мене!

Не только вокалистка. Там и басист (по факту лидер и менеджер группы) такой же мудозвон в этом плане.
Но исполняют качественно, заразы. По факту это лучшая на данный момент украинская группа в тяжелой музыке. Да и не в тяжелой, возможно, тоже.

Підписатись на коментарі