Підкажіть, будь ласка, потенційному початківцю

Всім привіт!

Останній місяць я не можу спокійно спати і знаходжусь в пошуку курсів для початку свого шляху в сфері програмування. За плечима, нажаль, ніяких знань і, відповідно, досвіду. Скажімо, я, так званий, «Світчер».

Тиждень тому я спробував 7-денний марафон від Go IT, (Верстка) і в цілому, не зважаючи на те, що нічого важкого ми не робили, але напрямок мені сподобався. Розуміння того, що далі море інформації треба вивчити і відпрактикувати в мене є, але все ж таки і декілька питань до вас, як до профі своєї справи в мене є.

1. Чи реально почати кар’єру програміста з курсів? (Я прочитав неоднозначні відгуки про те, що за рік-півтора нереально вивчити JavaScript і все що потрібно для якісного старту в індустрії)

2. Як обрати якісні курси і зрозуміти, що мене не ошукують на кошти, а дійсно дають якісні знання і навички?(Знову ж таки є купа курсів і різні умови, тому тяжко визначитись з конкретними)

3. Як правильно обрати напрям?

4. Чи дійсно є курси які допоможуть по закінченні отримати оффер? (При умові, що я буду віддаватись вивченню)

Ну і, звісно, буду вдячний за поради, особисті приклади початку свого шляху в ІТ і т.д.

Гарного дня і дякую наперед!

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном1
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Пару-тройку месяцев минимум по 8 часов в день уделять учебе по направлению, курсы + самообучение и можно брать первые заказы на фрилансе. Все зависит от интенсивности получаемых знаний и воволеченности в саморазвитие. А можно пойти в буткэмп, учиться только там год-два, заплатить дофига денег и по итогу не устроиться

4. Чи дійсно є курси які допоможуть по закінченні отримати оффер? (При умові, що я буду віддаватись вивченню)

Крім курсів при компаніях, про які згадали вже не раз, є ще така схема, коли оплата за навчання — відсоток від Вашої зарплати на першій ІТ роботи протягом якогось часу. Там теж зацікавленні в отриманні Вами оферу, наче як навіть забезпечують організацію і допомогу з резюме та співбесідами.

Исключительно по применяемому подходу, могу посоветовать курсы Foxminded. Посмотрите ютубчики Немчинского — он подробно рассказывает о своих конкурентных преимуществах. Если верить сказанному, всех выпускников разбирают на ура как Стронг джуниоров.

Выбирайте то, к чему лежит душа. Если ориентироваться исключительно по деньгам, то джависты сейчас в шоколаде, но и порог вхождения высок.

И я не рекомендовал бы выбирать бесплатные курсы. Они, возможно, помогут войти в предметную область, но совершенно не подготовят к реальному состоянию дел на проектах ..

Відповім як людина, яка 8 років викладає на курсах і тренінгах:

1) Строго кажучи, корочка після курсів не робить вас програмістом. Ви «починаєте кар’єру» програміста коли пишете свій перший код, не так важливо, це буде вдома або на курсах. І на співбесідах нікому особливо не цікаво, які курси ви закінчували. Чи можна вивчити мову програмування за 4 місяці так, щоб САМОСТІЙНО писати додатки? Так можна. Але вам доведеться приділяти цьому час кожен день, і не менше 3-4 годин.
2) Від самих курсів мало що залежить. Курси просто наймають викладача, ось вам потрібно спочатку дізнатися, хто це буде, почитати про нього відгуки або будь-яку іншу інформацію в Інтернеті.Я знаю приклади, коли людина закінчувала курси і відразу йшла на них викладачем. Багато чому вона могла навчити?
3) Дивитися навчальне відео для новачків, намагатися писати найпростіші приклади. Повірте, це не справа одного дня, на це може піти і все ваше життя
4) Тільки курси при ІТ-компаніях, але знову-таки, якщо ви покажете, що можете вчитися і вже навчилися досить, щоб працювати джуніором.

courses.prometheus.org.ua/...​heus CS50 2021_T1/course
можливо зацікавить, "

не ошукують на кошти

" — бо безкоштовно

kottans + intermediate english -> курси від лідерів ринку -> profit

1. Реально. И без курсов тоже реально, и без университета.

3. Смотря какая цель. Если цель деньги, то там где больше платят, то это и есть правильное направление.

Из советов — не учитесь слишком долго, пытайтесь устроиться на работу или на стажировку хоть за бесплатно или за еду.

Боюсь, нужно не «где больше платят», а «где больше будут платить», но тут можно не угадать: что было в моде 10 лет назад ныне уж не в моде. Когда-то Delphi был в тренде, но где он сейчас? Много ли можно найти вакансий тому, кто загребал золотые горы прежде?

Верстку можна вивчити самому, погугліть курси на Udemy, я вчилась по курсах Івана Петриченка, і скажу що його курс мені дуже допоміг отримати першу роботу в ІТ. Зверніть увагу ще на таких авторів як Денис Мещеряков і Maximilian Schwarzmüller.
Щодо JS,. індивідуально, можна самому, а можна і на курси якщо складно, наприклад SoftServe, а потім можна і на марафон, але тут слід думати, бо для прикладу React марафон, як на мене був ну дуже такий собі.
Нище правильно написали щодо курсів при компаніях. Якісь ІТ школи, дуже сумнівно, і взагалі б не радила розглядати

Дуже Вам вдячний за пораду! Знайшов курс від Івана Петриченка і вже приступив. Цікаво і доступно. Щиро Вам дякую!

1. Чи реально почати кар’єру програміста з курсів? (Я прочитав неоднозначні відгуки про те, що за рік-півтора нереально вивчити JavaScript і все що потрібно для якісного старту в індустрії)

Да, если вы уже в теме, например, знаете какая файловая система у вашего компьютера или чем отличается кодировка UTF-8 от cp1251.

И еще надо понять, что на курсах программирования JS вас будут учить ровно тому, что вы покупали — программированию на JS, а не программированию вообще или основам организации файлов в каталогах.

У вас не будет якісного старту в індустрії, будет просто старт, и неизвестно, как пойдет.

2. Як обрати якісні курси і зрозуміти, що мене не ошукують на кошти, а дійсно дають якісні знання і навички?(Знову ж таки є купа курсів і різні умови, тому тяжко визначитись з конкретними)

Нияк, кроме личных отзывов тех, кто с этим столкнулся. Это как ВУЗы. Их много. Кто лучший?

3. Як правильно обрати напрям?

Руководствуясь своим интересом (нарабатывается опытом и экспериментами) и слухами от окружающих.

Нет.

Они помогают тем, кто уже в теме, кто уже что-то делал и что-то понимает. Гарантий нет и не может быть.

Ориентир: курсы, чьих выпускников берут сразу без собеседований. Знаете такие?

Єдиний шанс не бути ошуканим на гроші — вивчити основи основ самостійно вдома, а потім постаратись пройти на безкоштовні курси при компаніях, наприклад, Softserve, Epam, Globallogic etc.
Якщо на цих курсах себе добре проявити, то заберуть до себе на роботу. (Деколи навіть не чекаючи закінчення курсів, якщо бачуть, що людина шарить).
Все інше — дуже сумнівної якості та/або ціна/якість не відповідні.

Дякую за відповідь, буду пробувати щось спочатку своїми силами вчити

1) Реально.
2) По моему опыту — лучше те, которые при компании. Но туда чуть с большим багажем знаний нужно.
3) Смотрите на то, что требует рынок сейчас. Если вам интересен фронт, то какой-нибудь реакт смело подвязывайте к базе.
4) см пункт 2.

Английский мастхев и где-то мб даже важнее хардскиллов. Касаемо js и всего, что вокруг некого сейчас столько бесплатной информации, что я лично не вижу смысла платить за курсы.

Дуже дякую за відповідь!
Як тоді за допомогою навіть безкоштовних матеріалів зрозуміти, що я на правильному шляху і як зрозуміти, що певна кількість вивченого матеріалу є достатня, щоб працевлаштуватись? Якщо не говорити за курси при компаніях.

Спробуйте вивчити самостійно такі джерела, як w3school, learnjavascript, freecodecamp, на Прометеус є курси з програмування перекладені українською. Як вивчите, плюс англійська має бути не нижче В1, тоді побачите, що платні курси з нуля вам не потрібні мабуть, тоді йдіть на безкоштовні при великих компаніях типу Епам, Софтсерв, вони якраз беруть тих, хто щось уже знає. Може бути, що в процесі вам це все набридне і ви кинете, але хоча б гроші зекономите. А можливо вивчитеся, якщо дуже хочете і у вас є 1000 годин, щоб стати чимось типу трейні. Беріть і вчіться, гірше від того не буде, мізки потренуєте. Багато за це платити мабуть не варто, хіба за англійську. Ще в ютубі щось на цю тему пошукайте, для ознайомлення, та і тут на добу є, якщо покопатися

Рахуйте години, як буде витрачено 2000-3000 годин, то щось уже зможете робити, подивіться на замовлення на фрілансі, наскільки воно для вас складне чи ні. Або й візьміться щось робити, у процесі довчите і краще запам’ятаєте. На великі гроші відразу
не розраховуйте, ну і резюме теж не буде досить популярним відразу. Готуйтесь до розчарувань, як не кинете на початку, то потім все вийде

Дивіться на список вимог (технологій) у вакансіях. Коли ви на 80% знайомі з усім основним — можна вже пробувати.

Подписаться на комментарии