Про творчість. Розробниця, що пише короткі оповідання

Привіт! :)

Дуже багато років я пишу короткі оповідання. Як і в більшості авторів у мене не вистачало духу розповісти про це, бо завжди є сумніви щодо власної творчості. Але кілька місяців тому я вирішила створити міні сайт, де поступово приводжу до ладу все написане: щось редагую, щось переписую. Якщо вам подобаються трохи дивні історії — ласкаво прошу ysugak.com :)

👍НравитсяПонравилось10
В избранноеВ избранном5
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дуже круті оповідання 👍. Не так багато людей може не тільки почати писати оповідання, а ще й закінчити його, а ще менше людей наважитись їх опублікувати. Так тримати ❤️❤️❤️

Дякую! Мені дуже приємно ❤️

Порада від технічного графомана — зверніть, будь ласка, увагу на технічну ж достовірність.

>>закриваючи сонячний парус
Щоб від сонячного вітрила була якась тяга — його площа має бути йойй... Почитайте «Сонячний вітер» Артура Кларка, наприклад.

>>Тільки спочатку, відправ на довгій радіохвилі
«На довгих хвилях» можна послухати ефір, а щось передавати потрібно на конкретній частоті. Та й довгі хвилі — це немаленьки антенни, на зорельоті їх не дуже й розмістиш. Там скоріше УКХ.

>>пілот сконцетровано керувала шатлом
«Шатл» — це «човник», тобто невеликий корабель, призначення якого (у фантастиці) — хай будуть десантні місії, у той час як основний корабель висить десь на орбіті.

>>Ближче до планети старий мотлох, що висів, наче павутиння у просторі, поступово дрібнішав. Тепер він вже не завдасть шкоди кораблю.
Ох ні (( Хоч тут гляньте: iev.aero/press-centre/news/66

І так далі...

Дуже дякую за ваші коментарі!

Про хвилі та розмір антени згодна.
Обов’язково виправлю :)

Щодо решти зауважень. Ви знаєте, з одного боку, мені досить важко писати про майбутнє, тому що потрібно ніби віддалитися від нашої реальності та вийти за рамки речей, які нас оточують. А з іншого боку, я можу сміливо припустити, що через кілька сотень років знайомі нам терміни матимуть іншу, більш досконалу реалізацію. Мій смартфон у кишені — прямий цьому доказ ;)

За рекомендацію книги — окремо дякую!

Та й довгі хвилі — це немаленьки антенни, на зорельоті їх не дуже й розмістиш.

Хм, навіть карманний приймач може приймати станції у довгохвильовому диапазоні, і розміри йому не заважають :)
І по вашому на частоті 153кГц (мінімальна у класичному публічному ДХ), що відповідає 1.96км — передавачі мають антени хоча б в половину від цього? ;))
Воно все зовсім не так працює.

Інше питання, що в космосі майже нема різниці в базовій частоті, крім ширини спектра, а в атмосфері — у кожної планети своя специфіка.
УКХ — так, для передачі цифрового потоку це десь мінімально вигідний варіант, якщо нема перешкод. Але якщо треба передати сигнал щоб він обігнув планету — то треба шукати щось інше :)

Дякую, дуже цікаво. І не треба боятися публікацій. Сумніви — то нормально. Тільки графомани завжди впевнені у геніальності власних текстів.

Дякую дуже за підтримку :)

Нарешті годний топік на доу. А то дістали нескінченні обговорення зп, наче розробники не знають куди її витрачати.

Дуже вам дякую :)

Попробуйте записывать аудио-варианты.

Спасибо за хорошую идею, я сама очень люблю аудиокнижки!

Дуже до душі мені такі невеликі оповідання.

Невеликий білий зореліт заходив на посадку. Під ними простягались лише засніжені гори, тому вони декілька разів перевірили координати.
Займенники — вони такі. Ласкаво просимо в слав’янські мови :)

PS. Сподіваюся, що з вул.Блюхера, 23 вже переїхала? І прізвище в блозі зміни.
PPS. А що завадило прямо сюди щось покласти? Більшість не стане переходити за лінком.

Вітання від колеги по перу!

як приємно :)))

Подписаться на комментарии