14% «Дія City» вакансій на DOU та 17% на Djinni
Привіт, як бачите в заголовку всі результати, але в темі корисна інформація також буде. У розширення StopDiiaCity вже майже 1000 встановлень якщо додати Chrome та Firefox.
Скрапінг DOU та Djinni
Щоб порахувати процент вакансій «Дія City» заскрапив усі вакансії з DOU та Djinni.Для DOU використав готовий скрапер gitlab.com/qrsx/dou-scrapper:
package main
import (
"fmt"
"github.com/valyala/fasthttp"
"gitlab.com/YaroslavPodorvanov/StopDiiaCityVacancyStats/more"
verify "gitlab.com/YaroslavPodorvanov/StopDiiaCityVacancyStats/verify/dou"
"gitlab.com/qrsx/dou-scrapper/components/dou"
. "gitlab.com/qrsx/dou-scrapper/models/dou"
"math"
"os"
"strings"
)
func main() {
var (
path = os.Getenv("VACANCY_STORAGE_PATH")
cookieCSFRToken = os.Getenv("DOU_CSFR_TOKEN")
bodyCSFRMiddlewareToken = os.Getenv("DOU_CSFR_MIDDLEWARE_TOKEN")
)
if path == "" || cookieCSFRToken == "" || bodyCSFRMiddlewareToken == "" {
panic("require environment")
}
var (
storage = dou.NewVacancyStorage(path, math.MaxUint32)
client = dou.NewClient(new(fasthttp.Client), Credentials{
UserAgent: "",
CookieCSFRToken: cookieCSFRToken,
BodyCSFRMiddlewareToken: bodyCSFRMiddlewareToken,
})
scrapper = dou.NewVacancyScrapper(storage, client)
)
var vacancies, _, err = scrapper.DiffScrap()
if err != nil {
panic(err)
}
var (
stopDiiaCityCount = 0
)
for _, vacancy := range vacancies {
if verify.StopDiiaCity(vacancy.Url) {
stopDiiaCityCount += 1
}
}
fmt.Printf("DOU total: %5d, stopdiiacity: %5d\n", len(vacancies), stopDiiaCityCount)
}Весь код доступний в репозиторії.
Епілог
Ціль скриптів показати, що навіть бойкотуючи найбільші компанії, які підтримують «Дія City», залишається багато вакансій на вибір.Скрипти написав за пару годин.
13 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівТо ще почекайте, вакансій в них буде ну дууже багато.
Вчора запустив скрипт щоб перерахував й побачив цікавий результат для Djinni:
Виходить +3000 вакансій з яких 2600 від компаній Дія.City
Поки мабуть логічно, бо офіційний запуск ось тільки відбувся.
Оцей реєстр ще виклали: city.diia.gov.ua/registry/resident
лол. я так в 4 классе читал англ.
Ну ти ж розумієш, що це дуже непрямий показник. Реально це не вакансії, а спам. Приблизно такий самий мерзотний, як мамкиних ріелторів. Здається, їх готують на тих самих інфоциганських курсах, що й HR, що й міністрів України.
Спасибо огромное за Ваш труд !!!
Вот это нужно бойкотировать.
dou.ua/calendar/40577
А то опять IT Ukraine нарисовались. Одно жопой на два стула
А вот реально бредовая ситуация.
www.facebook.com/...osts/260142879361537/?d=n
Да нет, что вы, пусть говорят, мы послушаем и сделаем выводы ...
Вопрос: тебя туда приглашали? Если нет, как ты это бойкотировать собрался?
It Arena, ты серьезно? Билет купил и приглашение, а вот не идти на их митап это бойкот.
Классическая месть — это купить билет и не пойти. Остальное не смешно.
Если честно как по мне сама эта арена очень странное мироприятие и мне и так никогда не было понятно зачем бы мне, да и любому другому рядовому гребцу, понадобило бы туда идти.
ЗЫ: могу я теперь сказать что байкотировал Дия-Сити ещё до того как это стало мейнстримом?
Бойкот работает. Никто не хочет себе негативного пиара.