Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

IPO GitLab 2021

Що думаєте щодо покупки акцій GTLB ??
1 Вже подав заявку через Фрідом на
2 Куплю через ІБ після виходу на біржу
3 Не планую купувати акції GitLab
4. Шо?

At the top end of that range, Gitlab will be valued at $8.6 billion, according to the number of shares outstanding listed in the prospectus. A remote-only company, Gitlab does not have a headquarters
Джерело:
www.bloomberg.com/...​lion-in-ipo?sref=Bz6ST42X

FORM S-1
REGISTRATION STATEMENT
GitLab did not start in a tech incubator, garage, or Bay Area apartment. In 2011, my co-founder, Dmitriy Zaporozhets, created GitLab from his house in Ukraine. It was a house without running water, but Dmitriy felt that not having a great collaboration tool was a bigger problem than his daily trip to the communal well.
www.sec.gov/...​8021018818/gitlab-sx1.htm

GitLab as a Public Company
In 2017, GitLab established aspirational milestones for a public offering, achieving $1B of annualized recurring revenue, and positive operating cash flow in order to align our efforts and investments to common goals.
about.gitlab.com/...​k/being-a-public-company

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Харківʼянин Дмитро Запорожець провів четвер, 14 жовтня, на Волл-стріт. Його компанія GitLab, що розробляє платформу для хостингу і спільної роботи над кодом, в цей день успішно розмістилася на біржі NASDAQ. У перший день торгів капіталізація зросла з $11 млрд до $15 млрд. У інтервʼю Forbes Запорожець, 32, розповів, чим займеться після лістингу і у яку суму можна оцінити його статки
forbes.ua/...​tue-15-mlrd-20102021-2619

Цікаво таке читати: Why I will not exercise my GitLab stock options...
web.archive.org/...​stock-options-bf6f3dda62e

(:

дякую, цікаво. Особливо цей уривок

The only other company that is the same market space and has already had and IPO is Atlassian. The big differentiator here is that they have a whole suite of widely used enterprise products to justify their valuation. Have you heard of JIRA? It doesn’t matter if you like it or not, it is everywhere. They now have a market cap of $6.35 billion, and it’s one of the few tech companies that has managed to steadily increase it’s stock value after it’s IPO.

Але схоже він сильно протупив, що не викупив акціїї ((

Gitlab розмістився по $77 (планувалось по $55). Результат за перші три години торгів — ціна акції зросла до $96 (+25%)

Круто твоя заявка спрацювала!

Стаття з факторами ЗА і ПРОТИ інвестиції в GitLab
mc.today/...​-ye-riziki-investuvannya.

в списках конкурентів чомусь немає Microsoft

Відео
IPO GITLAB: що варто знати
youtu.be/0JxTB27bCuE

Фридом — который из? А то по Гуглу находится несколько...

Продукт хороший, багато проектів ним користуються.
Але це не означає що і Акція хороша. Потрібно для початку подивитися P/E, Growth, Витрати, Закредитованість та інші показники.

У вікні браузера розміром 1359×674? А чого Ви очікували?

Я тут нещодавно знайшов один баг в проєкті, який виліз тільки у мене і тільки тому, що у мене екран всього 1920×1080. У всіх інших були 4к дисплеї і все було оптимізовано під них, а про таких убогих, як я, просто забули. Навряд чи Гітлаб має в пріоритеті оптимізацію під 600 пікселів по вертикалі.

Подаю заявку через Фрідом. Вірю, що стартап «вистрілить» — хороший фундаментал, перспективний напрямок

Подаю заявку через Фрідом. Вірю, що стартап «вистрілить»: хороший фундаментал (виручка виросла на 87% за останній рік), перспективний напрямок

думаю що треба чекати поки просяде до undervalued значень і тоді брати

А яке значення капіталізації буде на вашу думку

undervalued

?

я не експерт, може 4 млрд?

ясно, дякую за відповідь!

Любомире, а хіба по капіталізації оцінюється чи компанія undervalued?

часто по мультиплікаторам типу P/E і ще кільком
youtu.be/SO3ekNSDp1w

Підписатись на коментарі