Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

🤡 Плагін для бану юзерів на форумі dou.ua

Навіяно топіком dou.ua/...​rums/topic/13282/#2245920

Вирішив форкнути і адаптувати до форуму 2021. А потім і зовсім переписати з нуля плагін.

github.com/sdwvit/dou-black-list ⭐️

Отже,

Ви втомилися від низькосортних коментарів?

Представляю вам DOU блекліст!

( Chrome Extension для http://dou.ua )

Просто встанови екстеншн і почни банити тролляк

Основні фічі:

  • дуже зручна кнопка в кожному коменті біля юзернейму
  • вбудований запобіжник (діалогове вікно), щоб випадково не забанити Макса Іщенко
  • блекліст зберігається в пам’яті браузера, так що можна перегружати сторінку скільки влізе (використовує localstorage)
  • правильно відпрацьовує на згорнутих гілках обговорень
  • власне, можна банити і розбанювати
  • ховає всі повідомлення від забанених з можливістю показати повідомлення якщо на нього клікнути (іноді корисно подивитись на тролля, що зловив бан)

і багато чого іншого в майбутньому!

Як встановити ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

For Firefox: addons.mozilla.org/...​fox/addon/dou-block-list

For Chrome: chrome.google.com/.../dou-block-list/...

Або якщо хочете актуальну версію з main гілки (тільки для chromium based):

  1. git clone [email protected]:sdwvit/dou-black-list.git або скачай зіп файл тут і розпакуй десь
  2. Заходь в chrome://extensions/
  3. Ввімкни Developer mode (справа зверху)
  4. Зліва зверху клікай ’load unpacked’, вибери папку з першого кроку
  5. Заходь на форум dou.ua і почни полювання на тролляк!

Особлива подяка

Дякую всім троллям, що мене змотивували на написання/адаптування плагіну.

👍ПодобаєтьсяСподобалось12
До обраногоВ обраному8
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

апдейтнув новою версією: час існування юзера знову правильно висвічується. має з’явитись в хромі і файрфоксі трохи згодом

Совсем недавно нашел этот чат...
Конечно каждый может делать что хочет, пока не пошел других «убивать», но мне всегда казалось, что форумы/чаты создаются (и туда заходят) чтобы видеть мнение других, в том числе, сильно не похожих на тебя.
Как только вы "закрываете«/баните людей за мнения, вы создаете свой «удобный пузырь» — вы надеваете Шоры, в комплекте к которым всегда идет еще пара принадлежностей... (Станислав Ежи Лец)

Запаблішив версію 3.0.1, має з’явитися сьогодні-завтра в хром і файрфокс стор.

Release notes:
— fetches info about users and shows a short summary next to the username, example:
user-images.githubusercontent.com/...​d29-90be-6957607920bb.png
— after clicking on it, shows human-readable explanation, example here:
user-images.githubusercontent.com/...​baf-a3db-be6d8bf54516.png

Features request:
Додати якусь позначку для ньюфагів (менше місяця/півроку)
Додати позначку для флудерів (over 9k comments / a lot of posts)

Дякую) зробимо на днях

Отдельный тег для Oлександр V пожалуйста

Хоч би для проформи комітнули щось на гітхабі

А то виглядаєте як рфіянець

У меня хватает коммитов на реальном аккаунте, а тут я никому не должен ничего доказывать.

Тем более уж кто бы говорил.

Зробив щось схоже, буде ось так:
user-images.githubusercontent.com/...​cd0-9919-15d750a81844.png

зараз виправлю баг з рейт-лімітом і запаблішу

Велика ширина
Може побити верстку в довгих тредах

2k/20 | 2021
І по наведенню виводити (title прописати), що це означає

воно не б’є верстку, але робить два рядки з юзернеймом замість одного, що дуже легко обійти як ти кажеш
дякую, хороша ідея

Випустив нову версію 3.0.0:
Додав можливість скачати бекап свого блок списку в форматі json. Це можна зробити на сторінці вашого профілю. Наприклад, ось так у мене:
user-images.githubusercontent.com/...​30c-87bc-2c60c66f0321.png
Також змінив те як зберігається блок список в пам’яті, тепер ключами є юзернейми, а не імена людей. Це брекін чейндж, тому гляньте кого ви забанили через ’window.localStorage.getItem("__dou_black_list__")’, встановіть апдейт, і забаньте ще раз (сподіваюсь, у вас не 100 людей там). Більше брейкінг чейнджів не буде, обіцяю ©.

Дякую! Це дцже важливий екстеншин!

де підтримка для IE6 ??

Роби git clone, міняй в tsconfig.json таргет на es3, запускай npm run build, створюй в ie6 закладку з жаваскриптом, що вийшов і запускай на кожній сторінці форуму руками.

Лет через 5 по этой шутке будут определять сколько человеку лет

Якщо ви встановили плагін і користуєтесь, напишіть чи корисний вам плагін. А саме чи підходить вам ховати коментарі з можливістю їх показати, чи краще може зовсім стирати коментарі забанених?

всё норм, к нам вливается «поколение снежинок»

Поколение «я ценю свое время»

...и пишу для него плагины

кстати, а зачем вы сидите вконтакте и пишите в блог с .ru доменом?

я нигде не сижу, у меня вообще нет соцсетей

Если бы ценили — просто игнорировали бы такие комментарии

ну не зря же Бен Шапиро хлеб ест, в самом деле

Android, kiwi browser, latest version:
'host_permissions' requires manifest version of at least 3.
Когда меняю на 3, появляются новые
Permission 'https://dou.ua/forums/topic/*' is unknown or URL pattern is malformed.
Хотя похоже голова клоуна появляется и функционал работает, несмотря на ворнинги.

Ага дякую, про маніфест знаю, пофікшю

Андроїд походу фолбечить на manifest v2, бо це той що в мене
але оновлення до v3 в планах

А вот и первый посетитель бани! Шутка, заслуженное второе место.

Ооо теперь и тут будут как в фейсбуке люди создавать себе свой виртуальный мирок.

Бан — это для слабаков, и фанатов СССР (там эта практика была более развита, особенно во времена Сталина)

Неспособность и отказ выслушать мнения людей, с которыми вы не согласны, приводит к созданию так называемой «информационной эхо камеры», где вы видите только мнения, с которыми согласны. В итоге вместо того чтоб получать взвешенную разнообразную информацию на конкретную тему, развивая свое мировоззрение, вы получаете только те факты, которые усиливают ваши мнение (и заблуждения) и делает их поляризованными.

ты прав, но возможность не читать местный клуб любителей хорового пения прайслесс

Тогда лучше отдельные разделы пилить типа d/immigration, d/go, d/moto, d/ukrainian и т.п.

це було б ідеально, і в кожному розділі свої модератори і рейтингова система, а потім додати донат в вигляді авордів... і отримаємо reddit

Особенно востребовано будет у уезжунь.
Можно строчить свои бесконечные опусы о кисельных реках и мармеладных берегах на уежленде, и ответочка не прилетит.

Так у оставунь тоже самое — можно строчить как они любят Украину, и какой в сшп холсдолг огромный, и никто не опровергнет.

Установил.
Послал «Victor Musienko» в бан.
Test Case passed.

Упд: Как поменять текст на кнопке на «Заткнуть подонка»?

Была байка о том, что делали софт для тюрьмы, и кнопка освобождения юнита называлась «Освободить подонка».

После релиза это заметили, всем сделали втык, кнопку переименовали, но пришел реквест на «верните как было» — очень уж оно тюремщикам понравилось, ибо true.

так що, фіча-реквест записувати?

похоже не работает, раз с ним разговариваешь

пошел бы купил себе олдскульной фольги

Горе-горе, кого же я теперь буду троллить, если все вышиватники перестанут меня читать?

Автор тебе більше не бачить. Ти лише брижі на поверхні інформаційного простору. :-)

Пох на вишиватників, а я завжди тут, щоб підколоти ;-)

Чудова ідея. Якщо ДОУ не хоче банити ватників та сепарів, то можна банити їх самому.
Автору щира подяка за чудову роботу та благородну справу.
Пишіть ще.

Ну то давай. Я здесь на русском разговариваю. И нацыков недоблюливаю...

Не всі російськомовні — погані люди.
І не всі вони — нацики.
Тому краще не розпалюйте міжнаціональну ворожнечу.

Що за розмови в строю? Сказали банити — значить банити :)

Прости, автор, не хотел тебя обидеть так сильно.
PS но если все же захочешь узнать, как, пиши в DM.

как какоть? меня больше бесят сепары в комментах всякие, а твой смешной коммент просто попался как пример
Пс твой оригинальный коммент как раз показывает твое неумение в пост- иронию ;)

ну все, ты меня закибербуллил, звоню маме.

Плиз поменяйте иконку плагина на эту — 🙈

блін от не впевнений, що можна емоджі ставити іконкою

спробую!

Плагін запаблішено в файрфокс сторі addons.mozilla.org/...​fox/addon/dou-block-list

Встановив, працює, команда Firefox значно швидше обробляє розширення ніж команда Chrome.

А статистика встановлень в обох оновлюється з затримкою.

Chrome відмовили бо в мене terms of service не правильні , так шо вони теж швидко працюють

Навіщо банити? Нудно без них.

Пока нет поддержки любых мобильных устройств на любой платформе — всё это мусор.

🤔 якщо хочеш на телефон цей екстеншен — просто попроси)

А есть версия для нормального браузера, а не для гугловского говноподелия с анальными зондами?

А яким користуєтесь? Теж шукаю альтернативу хрому

Давай зроблю сьогодні ввечері.

А вот вас психи не лупят, когда запускаешь лису, а она начинает обновляться?

Ну хром не начинает обновляться когда его на рабочем столе запускаешь. Почему фаерфоксу так невтерпежь?

запускаю браузер только когда ребутаю тазик. м.б раз в недели две. ЧЯДНТ?

Потому что Хром обновляется даже когда его НЕ запускаешь, и вообще старается прописать в систему свой автоапдейт — который потом по-громкому орёт «мама, я обосрался».

Це де таке? Лол. На Лінукс жодного разу не було. Пам’ятаю, користувався ще 12-ою оперою, то там здається було щось схоже.

коротше, я то виклав в файрфокс стор, але пишуть, що мінімум день, максимум кілька тижнів будуть публікувати. як з’явиться — я відпишу. Поки що можна потестувати якщо зайти на
1. about:debugging#/runtime/this-firefox
2. Клікнути load temporary add-on і вибрати архів
3. йти на dou.ua і банити

Можна попросити на самому DOU таке зробити:
1) Вести бан-лист. З п′ятьма полями: хто забанив, кого, за що забанив (коммент), коли, доколи. Бан дається на тиждень. Хто хоче на довше, нехай або сам лапками пише скрипт автопродовження, або донатить дєнюжку.
2) Блок коменту від забаненого юзера отримуватиме додатковий CSS клас, який вже тоді розпізнається браузером. Приклад: коммент будет звернуто (з кнопкою «розвернути»), або написано дрібнішим шрифтом (з кнопкою «показати» у вигляді лупи).
3) Самим юзерам в налаштуваннях власного профілю буде даватися на вибір спосіб, як відображати коменти забанених юзерів. Відповідно, який стиль бану юзер обрав, такий CSS файл і буде підгружатися. Обов′язково має бути варіант «бачити всіх», коли жодного стилю не буде — це дозволить тимчасово поспілкуватися з усіма, але не забуваючи старих образ, потім все ж увімкнути фільтр.
4) Обраний спосіб зберігати в куках. А хто в анонімному режимі прийшов — то його власні проблеми.
5) По дефолту ставити режим «бачити всіх». Режим відображення забанених питати при першому застосуванні фічі. Це дасть змогу взагалі ігнорувати таблицю з бан-листом абсолютній більшості юзерів, що знизить навантаження на сервер від фічі майже до нуля.

Що буде в результаті: істеричні особистості знайдуть собі спокій, всіх забанивши. Всім іншим буде тупо начхати на цю фічу.

Потенційна проблема: Адміністрація захоче й сама скористатися фічею, наприклад, забанивши якогось троля на тиждень, при цьому бан буде не жорстким. Ба більше, можна (але не треба!!) зробити так, щоб жертва бана навіть про те не здогадалася.

Сам забаниш. Чи тобі для доброї справи жаба на заваді стала?

Хто хоче на довше, нехай або сам лапками пише скрипт автопродовження, або донатить дєнюжку.

Ця шикарна фіча ваащє повинна працювати в дві сторони і в режимі аукціону ;) - хто більше забашляє, «тостуємий» чи «тостующій»

Цен порушить патент Фейсбука, який порушує патент Гугла :)

треба розуміти нахіба він, не думаю, що шерити блекліст — хороша ідея, у людей можуть смаки різні бути

Щоб бачити хто кого забанив, я готовий зробити свій blocklist публічним.

Опублікуй будь-ласка в /webstore/category/extensions, так буде простіше встановити, а число завантажень буде мотивувати допрацьовувати розширення.

підкажи пліз що писати в github.com/...​blob/master/manifest.json щоб рев’ю пошвидше пройшло? бо мені пише через надто широкі привілегії рев’ю буде проходити місяць

Замінити доступ до усіх сайтів:

{
    "permissions": ["tabs", "https://*/*"],
    "manifest_version": 2
}
на конкретні сайти:
{
  "permissions": [
    "tabs",
    "https://dou.ua/forums/topic/*",
    "https://jobs.dou.ua/*"
  ],
  "manifest_version": 2
}

А ще рекомендую переназвати розширення на «dou-blocklist» або «dou-ban-list», на всяк випадок, бо можливо в майбутньому знесуть із-за такої назви

А как какоть ?:)

И есть большой смысл скрывать юзера в UI лично для себя?

вбудований запобіжник (діалогове вікно), щоб випадково не забанити Макса Іщенко

А при попытке безрассудного бана господина К, отсылать ему в личку юзернейм и геолокацию :)

Так робить disqus, і це доволі зручно. Якщо люди користуватимуться, то можна почати шерити банліст, але це ж дуже тонка грань.

Ну що, потестуємо? Зєльц нєлох (але це не точно), Порошенко барига.
Сподіваюсь, адепти мене забанять

Раніше я б сказав, що ніколи, але зараз, коли з’явився Джон Келлі... ;-)

Я колись давно портував і оновлював таке для двох політичних форумів :-)
Але те, що ви зробили, це не зовсім бан, це типу ігнору, і створює дискомфорт від спорадичного бажання влізти й подивитися, що та «скотиняка» написала. Тому найкраще ховати той комент зовсім, ніби й не було ;-)
Хоча в умовах дерева коментарів це може й не так тривіально...

Можна щось придумати. Я надихнувся тим як робить це Disqus на itc.ua. Там теж дерево коментів і забанені коментарі дуже органічно сховані, зменшує напруження на очі і мозок взагалі.

Підписатись на коментарі