×

Ноутбуки якого виробника найнадійніші?

Попросили підібрати ноутбук ціною щонайбільше 20000 гривень. Особисто мене цікавить в першу чергу міцність корпусу, продумана система охолодження і якість сборки. Хто що порадить?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Apple.
Имеется mac book pro 15 late 2013. Все никак не помрет. Есть такой же 2015 — все еще дышит. Уже замену взял, а они никах не откинутся.

Были
Асус, асер, леново, ибм. Все труха.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

A хто що може сказати про збірки на основі Clevo barebone, які продаються під різними ТМ? Не в плані паспортних даних, а в плані довговічності, швидкодії тощо. Десь у відгуках зустрічав, що хтось знайшов всередині памʼять класу «лайно», й тому довелося забити на гарантію й дещо перезібрати.

Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Не можемо під’єднати ноут HP від фундації пані Зеленської по шнуру HDMI до телевізора. Мій вайбер 0951020534

Доброго дня шановні колеги! Підкажіть будь ласка. Не можемо під’єднати ноут HP від фундації пані Зеленської, по шнуру HDMI до телевізора

Голосую за Apple. Досі користуюсь Макбук Про 2015 р. (І7, 16 Гб оперативки, 512 SSD), був куплений в Києві в 2015 р. новим, «американець». Використовую з ранку до вечорпа для офісної роботи +особисте, іноді відео. В ігри не граю — і це не до Маків.

За весь час лише міняв акумулятор (здувся минулого року).

В мене постійно відкрито дуже багато вкладок у Сафарі — тому доводиться весь час очищати оперативку спеціальною програмкою + може процесор шуміти. При нормальному використанні — все чудово. Естетичний, чудовий екран, не глючний.

Голосую за Apple
доводиться весь час очищати оперативку спеціальною програмкою + може процесор шуміти
не глючний

:)

Dell Presicion уже 4 роки , купляв б/у і нормально працює
Посуті кожен день в роботі

lenovo w series 12 Military-STD tests for shock, vibration, temperature, humidity, sand & dust & more. Вот надежность и другое, какой еще ноутбук может таким похвастаться?

Добрый вечер, стоит ли брать этот ноут для программирования и на сколько долго его хватит Ноутбук HP Pavilion Gaming 17-cd2204nw ?

Ви написали лише назву моделі, а технічні характеристики які?

Да Xiaomi берите и не мучайтесь. Вполне хорошие ноуты. А за свою цену, так вообще огонь.
Аллюминиевые корпуса, топовые процы и ссд.

Заплановане старіння, щож ...

Коротше, це мене так попросили вибрати ноута. І врешті—решт, не особливо зважаючи на мої поради, купили Lenovo V15-ADA за 14500. Пластик корпусу мене неприємно вразив. Раніше я таке бачив лише в дешманських нетбуках. Прогинається навіть від незначаного зусилля. Мабуть виробники почали економити геть на всьому. Windows 10 літає і все що треба теж.

Купувати ноут за 350$ і очікувати від нього на кшталт дорожчих — це по нашому)

Хлопцы, кто покупал

М1

в США, онлайн. Где лучше покупать аппле онлайн, при условии что в США, кто то есть?

В Україні епл дешевше, якщо купувати «сіру» техніку. Це швиде, простіше і ніякої різниці між «офіційною» немає.

Можно на разпродаже купить, тогда дешевле выходит. Будете в Нью-Йорке там на центральном ж.д. магазин есть большой, там все время акции какие то идут. Мой М1 так и был куплен в прошлом году.

Це нові чи б.у? Туди ще доїхати якось треба, або якось доставку робити, в будь-якому випадку це витрати. А в нас пішов в магаз і купив. В Україні в мене вийшло купити по ціні дуже наближено до офіційної на сайті епл.

Різниця є, на американських(сірих) маках клавіатура з нормальним ентером і тільда на місці, а не замінює шматок лівого шифта. Ну і ще естетичніше коли нанесена тільки англійська розкладка:)

Ноутбуки якого виробника найнадійніші?

Не вийде так
Кожен виробник лажає і кожен може зробити гарну модель
(навіть апл kekw)

PS і так, бюджет треба більший чи орієнтуватись на бу/refubrished

Lenovo Thinkpad. На б/у рынке можно найти хороший девайс из США/Европы. Очень надёжные ноуты, особенно серии Т. Плюс очень удобная клавиатура, особенно если выбираете для программирования. В пользовании есть два ноута, одному 5 лет, второму скоро 10 стукнет. И работают отлично оба)

Прошелся по комментариям в этом треде и заметил интересную особенность: со многими брендами у разных людей был диаметрально противоположный опыт (коммент о том, что HP топ а Acer говно, но тут же под ним другой коммент что Acer топ а HP говно). Так что скорее всего вопрос изначально поставлен неправильно, ибо он берет во внимание только производителя (а конкретная модель или даже линейка полностью игнорируется. Но судя по комментам, в рамках одного производителя качество может варьироваться).

P.S. Apple получил меньше всего хейта в комментах. Или они действительно крутые, или это всё фан-бои

Я не люблю ноутбуки в первую очердь. И из железок яблок признаю за что-то хорошее только планшеты.

НО
М1 по отзывам коллег выглядит уже интересно. И я в принципе задумался купить себе как вспомогательный про или макс, что уже много значит.

Не исключаю процент фанбоев, но в кои-то веки яблочные ноутбуки стали интересны. Впрочем, все упирается в ОС.

и опять НО:
это только новые ноутбуки. эппл много раз лажанулся за последние 5-7 лет. и с бабочками, и с тротлингом, и с кабелем на мониторы.

Смотря для чего, если для инженерных задач, то я бы порекомендовал вот эти:www.lenovo.com/...​aptops/thinkpad/thinkpadp

користуючись нагодою продам ноутбук 15.6″ gateway
копрпус з металу , конфіг 15.6″ IPS 1920*1080/ Core i5-10 покоління ( не U)/ два слоти 16 gb DDR4 RAM/ SSD 256gb + вільний слот під М2/ відео інтегроване від Інтел. Новий , коробка і вся документація. Привезений з поласатої ельфії ( кириличної розкладки немає). колір скай блу. ціна 20 тис. торг на молоко присутній

Силку на об’яву будь-ласка))
Т.г. vovamriya

Asus vivobook 15 за 18-20к вполне годный, macbook 15 pro за примерно туже цену. Остальные производители унылое Г. или бюджет нужен 30+

Asus vivobook

через півроку в мене екран почав час від часу мерехтіти, тому я би не радив. А так матеріали корпусу норм. Але це ноут явно максимум на пів року — рік. В мене проц майже завжди на 100% був загружений, як тільки хоть один docker container запускався з проектом. Тому я би порадив ще хоча би 10к добавити і щось краще взяти

Пол года юзаю 20года vivobook 15, проблем никаких нет, все как новое дом-офис каждый день использую. Возможно вам не пощастило. за 18-20к самой топ вариант если новое выбирать, если мощности мало соглашуть докинуть лучше денег.

Така тут дискусія розійшлася, ніби всі забули, що зараз взагалі фіг щось купиш з цим дефіцитом компонентів. Пішов для сміху подивився на щось пристойне для роботи (ну там проц останнього покоління на 16 потоків, 32 озу, 1 Тб ссд, дискретна відяха щоб якісь там нейромережки чи відео енкодінг поганяти). Ціни починаються від 3к$, та ще й в наявності аж три моделі на ринку. Де вже тут брендами перебирати.

Вопрос ещё будут ли они работать
Есть такие, что при любой длительной нагрузке умирают. Вот их выбрать и не хочется
Мне ноут нужен, вот и смотрю что рекомендуют. Пока пришёл к выводу что ломается все и верить никому нельзя

ломается все и верить никому нельзя

Нові М1 про 14″ не дивилися?
SOC можливо дозволить обійтися 16 гб озу, з 1 Тб це виходить нижче 3к
Ось стосовно відео — треба почекати нормальних рев’ю.. Але яблуки обіцяють дуже цікаві результати

нейромережки чи відео енкодінг поганяти

Без зовнішньої вентиляції краще не треба
Для погратись, краще взяти бу стаціонарник чи навіть сервак

Це для С++ треба проц останнього покоління 16 потоків і 32 ОЗУ і 1тб ссд? Чи для чого стільки потужності?

Ну, наприклад, збілдити Chromium. Навіть на такій конфігурації він з нуля буде білдитися багато годин.

У меня hp probook 4330s отработал в режиме рабочей машины около 5 лет.
И потом еще перенес полтора года круглосуточной работы в качестве домашнего сервера, при том на нем работалала даже jira в виде standalone deployment

Так что я доволен hp, а именно линейкой probook

HP — ніколи не підводили.
Asus — ой, краще із тим не зв’язуйтесь.

Вы о чём? Владел HP 255 G6 = 10к, девушке дарил HP Pavilion Gaming 15 (ec1055ur) = 30к. На обоих засветы появлялись в течении года, корпуса хлипкие до ужаса.

Навпаки, Asus це топ. В мене був ноутбук HP Probook, купував новий.За 2 місяці зламалася материнська плата. До сервісного центру майже неможливо було додзвонитися. Але навіть і після ремонту, коли вдалося додзвонитися і віднести на гарантію, за місяць та сама поломка. Навіть боюся дивитися в сторону HP. Lenovo хороший варіант, але трішки гріються. Asus або Dell — це найкращий вибір.

Как повезет, у меня относительно дешманский Asus VivoBook 15’’ (стоил около 1300 долларов, но при этом он на i7-7700) живет четвертый год, я его каждый день использую и не было ни единого нарекания. Я даже винду не переустанавливал ни разу. Вот только когда полгода назад начал на нем основную работу работать, начал замечать подтупливания автокомплита в VS Code в большом проекте. А у девушки практически такой же вивобук, но 17 дюймов и железо послабее — так с ним какая-то жопа, могут быть бсоды по несколько раз в день.

Asus N551JM. Куплен в 2013м, кажется, году. До сих пор работает, из «хирургических вмешательств» была только установка SSD и перенос HDD в корзину от DVD-ROM.

До этого тоже был Asus, который отслужил лет 6, и сломались за это время у него только петли крепления экрана (увы, известное слабое место именно той модели, требующее более бережного обращения)

Я б сказав, що кожен виробник (Dell, HP, ...) має лінійку ноутів Mobile workstation, яка розраховується для інтенсивної роботи та побудована з використанням високоякісних компонентів (живлення, пам’ять, HDD, охолодження). Я використовував упродовж років Dell, зараз працюю з HP Mobile Workstation HP Zbook Fury G7 — дуже задоволений.

Не юзал HP, а вот делловский workstation — тупой геморрой на голову, не советую брать.

Сейчас например бодаюсь с ними, потому что после переподключения док станции отваливаются все USB порты, приходится перезагружаться. Вангую, что грядет заменя материнки.

Если работать от розетки то Dell Latitude просто пушка, в противном случае Apple на м1

Года 2 назад повезло урвать на olx macbook pro 15 года на 15 дюймов в самом дефолтном конфиге за 600$, в отличном для его возраста состоянии. С момента покупки поменял только батарею, родная вздулась, но заряд держала хорошо. Т.к. привык работать на маке, виндовые ноуты не рассматривал (тут уже вкусовщина). За 2 года полёт отличный)

У яблок от линейки к линейке свои проблемы. У тебя стоит чистить клавиатуру и корпус достаточно часто.

если не жрать за ноутом — то ничего чистить не надо
сижу на macbook air уже 7+ лет

У тебя стоит чистить клавиатуру и корпус достаточно часто

Ніжна клавіатура у прошок з 2016 року була.

Ніжна клавіатура у прошок з 2016 року була.

Правда, с другой стороны у меня европейская прошка 15го у которой постоянно клинит несколько клавиш от пыли/волос. Может просто не повезло.

По опыту владения — Dell и, достаточно небычно, Gigabyte
Категорически не HP и не Acer

Thinkpad T или P серия, MacBook Pro. Раньше еще были, Sony Vaio, но они уже все.

ThinkPad з OLX/Ebay, серії T, P, X1 Carbon/Extreme.

Acer не купляйте ніколи. У мене був Acer кілька років, в кінці перестали працювати клавіші 123, qrtu Думаю, старість — не радість, знов придбаний Acer, як тільки закінчилася гарантія, знов перестали ці самі клавіши працювати. Ніщо не допомагало, ні toggle keys відключати, ні Text Framework налаштовувати, ні драйвер обновляти. В інтернеті сотні, якщо не тисячі, скарг на цю саме проблему. Заміна клавіатури її не вирішує. У них якийсь баг, деякі Windows updates так на нього впливають. То зникає сама по собі, то знов з’являється ця проблема. Беріть Dell.

То что ты описал, такая себе маленькая эйсеровская частность. Я уверен, что у каждого ноута за очень редкими исключениями, есть ряд своих выбешивающих тупых приколов, о которых узнаешь только в процессе эксплуатации или спрятанные на 1087 странице какого-либо хардварного форума.

Так, особливо коли щось треба швидко зробити, і раптом пропадає пів клавіатури і через 3 дні спонтанно повертається назад і заміна клавіатур на це не впливає. У центрах обслуговування цю штуку давно знають і якщо прийшов з Асером на гарантії зараз же починають виписувати талон на заміну клавіатури, яка через деякий час так само починає працювати наполовину.

Я б теж не радив асєр, по-перше у них немає представництва в Україні,а по-друге якість реально фігова.

Имею на руках семилетний acer aspire, который весело пережил вуз — летал по лестнице, на него зимой с размаху падала моя подскользнувшаяся тушка, его ни разу не чистили, пасту не меняли. В общем — отношение к нему было варварски-потребительское.
По итогу — год назад умер тач пад (и то — на него пролился чай), и батарейка скорее мертва чем жива. В остальном — все гуд.
Так что, раз на раз не приходится

Подбирали знакомому в таком бюджете, по итогу сошлись на
rozetka.com.ua/hp_1u9r7ea/p242416075
неплохой вариант на эти деньги

Память распаяна? Поддерживает планки памяти по 16 гиг?

Судя по Количество слотов для оперативной памяти: 2 — не распаяна и можно менять насчет поддержки не подскажу

Немає RJ-45 і з мого небагатого досвіду HP краще не звʼязуватися.

Користуюсь Asus з 2014 року, ще живий. Додав оперативної пам’яті і ссд. WiFi був глючний з заводу, замінив плату.
А от lenovo часто з браком, один друг 2 рази ремонтував материнку. У іншого теж була бракована материнка, сказали будуть ремонтувати, але після довгої переписки поміняли на такий самий без браку.

міцність корпусу, продумана система охолодження і якість сборки.

В бюджет до 20к — macbook pro 15` 2015, 16gb
И бюджетно, и собран хорошо, и кулеров два — охлаждают нормально.

как на 16гб вообще можно что-то сбилдить?

Та легко. Главное не работать на проектах с кончеными микросервисами ненужными.

Ну вот открыты VS и Rider, в одном рабочий солюшн, во втором мой пет-прожект солюшн
Я не говорю, что он это прям использует все, но он выделяет какое-то количество для комфортной работы.
На старом ноуте с 16ГБ мой жесткий диск начинал работать без остановки при открытии всего-лишь двух IDE-к
ibb.co/WkjcjmQ

Треба скрін зі старого ноута.
Бо багато програм (особливо на jvm) та і сама вінда хитрі — як бачуть більше пам’яті, так можуть собі зарезервувати на потім.

NVME спасет отца русской демократии.
Своп выставьте в 2 памяти и все. Большинство «занятой» памяти это «... и вот это на помидоры».

За такую цену любой ноутбук — бревно, можно орехи колоть не опасаясь. Очень надежно.

По нескольку лет использовал нотбуки Acer, MSI и Dell — работали без нареканий может в их сторону и смотреть.

столько мнений и никто не поинтересовался для каких целей подбирается ноут

А для каких целей?
В этом ценовом диапазоне я бы смотрел на экран/память/процессор.

ті шо мілітарі грейд
але вони повільні

Я лично считаю, что dell precision, мой выбор и любовь.
Но есть один момент — это mobile workstation

Mobile Workstation это круто, так как с ней идет три года гарантии и 24/7 сапорта, которые сцуко очень пригодятся, так как глючить и сыпаться все начинает с первой недели. Большинство Precision’ов доживают до своего второго рождения полностью переродившись (полная замена материнской платы, видеокарты, дисплея и батареи по гарантии)

Ну вот хз. Может мне такой попался, но лет 12 назад бывал у меня в руках ноут, который в местном провайдере юзали и админы и монтажники — т.е. с ним и по клиентам ездили, проверить соединение, и по люкам и подвалам с ним лазили (монтажники) — и роняли, и в грузовике на выходные забывали (в мороз и жару). В общем, я увольнялся, он еще живой был. Грязный, но живой. А вот остальные, не Dell, все умерли (там разнобой закупался).

Может повезло просто. Хз. Но вполне себе допускаю, что Dell достаточно качественные.

IBM (не путати з Леново). І якби бренд був досі живий — курили б сторонці усі ваші макбуки)))

Не будьте наивными. Если эти синкпады раскурочить, то окажется, что это ну оооочень не те железки что продают землянам.

Та все ми розкурочували). В юні студентські роки підробляли трохи продажем німецьких списаних сінкпадів (в основному із фінустанов). В Німеччині чувак забирав їх із звалища (буквально), привозив в запасці у Львів, ми їх чистили, доставляли вінти, вінди і продавали за смішні гроші)). Ці ноути досі прекрасно працюють (а це було на хвилинку в 2008-му)

ISS ==

фінустанов

Шо щє цікавого розкажеш?

Я про те, що вони надійні: пережили фінустанову, звалище, поїздку в запасці і ще працюють.
PS. А МКС поки не списували, тому перевірити не було можливості, якщо що — дам тобі знати персонально))

Было такое.
Мой первый был T23. P3-866/128/20gb. Огонь попелац. Венец был T43p, после чего пришли леново.
Но даже и них корпус был с браком — помому со временем угол отваливался ;)

ІМХО: Dell, Lenovo, Acer (приблизно в такій послідновності). Що категорично не купував би — HP (в будь-якому бюджеті). Не знаю які вимоги до ноута по ТТХ але варто тако ж придивитись до ноутів Gateway — це буде варіант Асер без плати за бренд. Якщо бу то зверніть увагу на Тошибу та Фуджицу-Сіменс. (хоча моя власна думка що виграшу з бу не отримаєте — дуже це лотерея)

бушный / refurbished Dell

Тем более, Dell поддерживает Right to Repair.

Для початку потрібно розуміти якою ОС користуватися зручніше.
Якщо це macOS то відповідь очевидна, а якщо Windows/Linux, то я б радив DELL/Lenovo, так як був досвід використання ASUS/Acer/HP не сильно вдалий. HP мають проблемы з перегрівом, від того відпадає половина мп, ASUS/Aser зроблені з гів..на) Обирати вам.

С появлением М1 все не имеет смысла. Так что вопрос оч странный, хоть еир за 1к бери и будет кайф.

Я открою страшную тайну, коллега. Ноутбуки, которые не противно брать в руки, делает не только Apple. Да и в озвученный бюджет Apple, боюсь, не поместится.

У меня кстати такой же вопрос, но до 2к долларов
Кто-то подскажет что-то стоящее?

Тут точно краще мак, я взяв MB Pro 13″ 2016 і вже 4роки все супер, тільки місяць тому змінив батарею, бо я багато часу працював не від розетки.
Скоро буду міняти на новий, тому 100% раджу.

Якщо є можливість докинути пару сотень зелених, то я б порадив дивитись на 15″, там сильніша система охолодження

На маке можно игры делать?

Не копав в цьому напрямку, бо мені неактуально.
Знайомі щось там грають, але підозрюю, що підтримка менша, ніж на вінді, очевидно.

Да, вполне

Unreal Engine и Unity доступны, как и почти любая IDE на вкус

Thinkpad або apple з apple care+

Apple.
Имеется mac book pro 15 late 2013. Все никак не помрет. Есть такой же 2015 — все еще дышит. Уже замену взял, а они никах не откинутся.

Были
Асус, асер, леново, ибм. Все труха.

asus rog 2014 работает как часики, правда один раз батарею поменял и она уже на подходе, но это из-за того что он у меня никогда от батареи не работает) Лучшая инвестиция 1000 баксов в ноут на то время.

я тоже любитель rog серии, но эти ноуты сильно дороже 20 сейчас.

Ну тогда они стоили не сильно дорого и были с металлическими приятными корпусами. (i7/16/265/gtx 860) обошлась около 1000 на тот момент. Из недостатков конечно это tn матрица и наличие привода, а так железяка по производительности возит большую половину ноутов в сегменте до 30к и по сей день.

У меня apple air 2013 года. За то время, что у он у меня был ноут падал на кафельный пол, его заливало йогуртом, он пережил 2 декрета, на него как-то сильно водой с увлажнителя надуло, он сутки отсыхал. Он катался со мной в Европу и Азию. В этом году купила новый М1, потому что для работы 4Г памяти не хватало. Ноуту поменяли винчестер, потому что ось отказывалась переустанавливаться на, по ее мнению, сильно использованый винт. И ноут таскает дальше ребенок. Более качественных, удобных и надеждых ноутов я не встречала.

8 чи 16 гіг нормально для комфортної роботи?

Я брала 16Г. У меня несколько проектов на Джаве в Идее + Докер, все шуршит.

Мені на асусі 12 вистачає для фронта, 8 було б мало

мне на маке для фронта хватает 8, но у меня без докеров. тот жреть как не в себя

На маке всегда упор шел не в объем ОЗУ а в ссд и скорость работы с ней.
По сути сама система тушит неактивные вещи и освобождает ОЗУ из коробки.
Ну и в дополнение они обычно используют «быстрые» ссд, доступные в этот момент
Другой вопрос как это работает под виндой (линукс так и не дошли руки протестировать)

Ну то начебто і так, але тут і раціональне зерно є, нашо макосі залізо з вичерпаним ресурсом.

нащо ОС ставати там де я її прошу

щоб через тиждень, коли вінт налигнеться, ти почав наїжджати на mac os, яка «втратила твої дані»? :)

Asus N550 JV, все ещё достоин. Asus F3 JP все ещё жив.

Мой асер 2009 года до сих пор в строю)

Core 2 Duo вже не дуже тягне інтернет

Та ну. Сестра вчитель.
Років 5-7 тому подарував їй «привезений з США» Dell latitude E6400 ATG (прикольна модель, нею голову розвалити можна 😀 ), 4 ram, Core 2 duo T-не пам’ятаю вже.
Робить аж гуде як для вчителя.
Едине, що SSD поставив замість hdd.

Так все одно ж то старе «як Прага» :)

Це ті latitude що як лего розбираються? Дуже зручно насправді.

У мене декілька Dell було (і є зараз) , всі здається відкриваються/розбираються вельми просто.
Але той ATG, він трохи як military виглядає.
Дуже масивний, кути тверді, окантовка металічна.
Реально ним можна голову проломити.
Ну і через це носити його з собою не так зручно

Сравнивать нужно сравнимое.
Упомянутый late 2013, кстати до сих пор в строю и юзался мной как рабочий, но уже давно перешел младшей (похож счас на треш но не откидывается !).
То есть, непрерывно в использовании != то что лежит на складе.

ЗЫ купил ему замену, late по совету положу на чердак. Раскупорят внуки LOL.

То есть, непрерывно в использовании != то что лежит на складе.

Та ні, якщо то своє, то і користуєшся як своїм.
Акуратно.
Ну я так роблю

Сам не розумію чому РС та лаптопи користувачі часто фізично пошкоджують.
Це речі, але не одяг 😁

По корпусу — у меня MacBook Pro упал с метровой высоты аккурат вертикально на уголок, прямо на асфальт. Аж дёргает как про это вспоминаю. К счастью в самом уголку находился разъём USB, и в нём торчал мини-свисток от мышки. Вот этот свисток конечно жёстко расплющило, уголок макбука тоже поплющило, крышке монитора чуток досталось, но сам ноут жив здоров отлично работает :)

тоже самое у меня было с леновоским Yoga ноутом — вывалился из рюкзака уголком на плитку. алюминиевый корпус чуток помялся на уголке ноута, но матрица экрана не пострадала. прошло 4 года с тех пор и досих про без проблем работает

Ха, мой текущий x230 падал раз 8 уже и два раза заливался водой. Причем один раз — соленой. Клавиатуру, правда, пришлось поменять и рамку дисплея два раза.

Чувак, как ты решил проблему, что когда работаешь от адаптера без батареи, частота проца падает до 0.8 ГГц или около того?

ну, у меня такое бывает иногда, я просто переключаю в режим max и обратно.
режим макс у меня кустомный где все коефициенты процессора на 100% мин 100%макс выставлены.
Хотя зачем работать без батареи если новая батарея для него меньше 50баксов? Я их просто меняю раз в год.

ну, у меня такое бывает иногда, я просто переключаю в режим max и обратно.
режим макс у меня кустомный где все коефициенты процессора на 100% мин 100%макс выставлены.

Нифига не помогает. Я с помощью throttlestop пофиксил, но все же хотелось бы без этих костылей. А в винде встроенная HD4000 определяется как HD4000 или как непонятное «HD Graphics Family»?

Все ок. Но у меня i7 модификация и лицензионная винда.
prntscr.com/1vx26mw

а мне не повезло — разбился экран((( 400 долларов как с куста(((

До 20к вообще пофиг-один мусор, уже лучше за 30 взять в минималке macbook air, там хоть корпус металический будет. Вопрос охлаждения отпадает сам собой, по надежности — кидали линки что экран может лопнуть:)

А винду на него можно будет поставить?

Ну, вообще-то, нельзя — потому что air нынче на эппловском M1 процессоре. А брать на интел вообще нет никакого смысла (M1 сильно быстрей и сильно холодней мобильного интела)

Windows 10 ARM вроде в Parallels работает.

M1 сильно быстрей и сильно холодней мобильного интела

Тут 20 минут назад M1 16 презентовали, отправьте Intel(в США) кто-то гвоздодер с бантиком, готов оплатить.

Хз, имхо это все равно авантюра :)

Вместо тысячи слов:

apawast commented on Mar 2
@FabianBruengerPexon we are waiting to get the machine to be able to test this.

github.com/...​ns-core-tools/issues/2451

Ну никто и не обещал что все будет совсем гладко. У меня М1, все похожие проблемы у меня лечились принудительным запуском под розеттой: arch -x86_64 zsh, дальше делаем все что надо.

Чтоб со всем этим не возится у меня теперь есть brew (для нормальных пакетов) и brow (для тех пакетов которые так и не смогли в М1 без ошибок — это тот же brew, но с принудительным запуском под розеттой). Brew сам по себе уже пофикшен, поэтому он и его клон отлично уживаются (инсталлят пакеты в разные папки и друг другу не мешают)

stackoverflow.com/...​installations-of-homebrew

А брать на интел вообще нет никакого смысла

А если нужно работать и в MacOS, и в Windows?

Користуюсь Dell — цілком задоволенний.

Моё субъективное мнение

топ по качеству:
Apple
MSI (не знаю как дешевые, пользуюсь MSI Creator серией, все супер)
Dell
..
..
..
Lenovo
Acer

^ снизу худшие

Кажуть, останнім часом Acer хороші ноути роблять. Неправда?

ще б знати, які з них флагмани...
а то осадочек до Асерів є

топ по качеству:
Apple

некоторыми Dell Rugged Extreme/Panasonic Toughbook можно дать 3.14зды уличной гопоте и потом спокойно продолжать использовать по назначению
а что делать в подобной ситуции с этим гейским Apple? подарить? звать Кожаева через iMessage?

У меня ноуту Sony Vaio уже лет 12, он до сих пор рабочий. Lenovo служит четвертый год, пока жив.

Користуюся сам, також порадив родичам hp, політ супер вже декілька років; не гріється, не вбиває батарею (інтелектуальна зарядка — перемикання живлення на мережу, коли батарея повністю заряджена і зарядку все ще ввімкнено). От тільки озвучений бюджет дозволить придбати хіба що вживаний екземпляр, якщо йдеться про сучасну конфігурацію.

В мене є HP Probook 455, гріється як скажений CPU 90+ градусів, а батарея вже давно мертва.

В мене HP EliteBook (саме зараз лінь вмикати щоб глянути номер моделі).

гріється як скажений CPU 90+ градусів

Чистка вентиляційних отворів, заміна термопасти... Стараюся здавати в сервіс принаймні раз на рік. Плюс в спеку користуюся вентиляційною підставкою, але це лише про всяк випадок.

батарея вже давно мертва

Батарея має свій скінченний ресурс, навіть у випадку з інтелектуальною зарядкою. І вона там навряд чи розпаяна на материнці, тож цілком підлягає заміні за адекватні гроші.

Чистка вентиляційних отворів, заміна термопасти

Все це робив, не допомагає. Радіатор охолодження на стільки гарячий що можна отримати опіки, плюс ноутбук спроєктований так, що для очищення вентилятора чи заміни термопасти його потрібно майже повністю розбирати. А міняти батарею не бачу сенсу, при такій температурі нова проживе не довго.

Після цієї моделі я HP більше ніколи купляти не буду, а судячи з інших коментарів, проблема з перегрівом доволі поширена.

У мене HP ProBook 440 G3, з 2016 року жодного разу не чистив і особливого перегріву не спостерігав, навіть при роботі з закритою кришкою (з зовнішнім монітором).

У меня в бюджетном hp в свое время пластик от нагрева крошится начал в т.ч. стойки петель:)

Эта «интелектуальная зарядка» есть во всех ноутах корпоративного класса еще.. хз, в 2008м уже была почти везде.

Підписатись на коментарі