Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Скрейпинг проекты для начинающих

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Всем привет. Работаю уже пол года в it за это время работал только на проектах с использованием puppeteer (js библиотека для скрейпинга)

Очень хочу развиваться как back-end программист, но таски по Беку пока не дают

Что делать? Уже пол года работаю, а ощущения что я ничему не научился...

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Работаю уже пол года ... работал только на проектах с использованием puppeteer (js библиотека для скрейпинга)
Очень хочу развиваться как back-end программист, но..

Вакансії webscraping — надзвичайно велика рідкість в Українському ІТ.
~150 ваканcій с вересня 2020р (з підписки djinni — webscraping, scrapy). Більше половини з них — Junior або досвід менше 2х років.
Коли шукав в Україні вакансії webscraping з 2017 до 2020 — більше 3 вакансій в місяць ніколи не знаходив.
Кількість вакансій back-end за цей період — в десятки разів більша порівнянні з вакансіями webscraping.

Для мене є зовсім незрозумілим, як в таких обставинах ТС не може отримати роботу в back-end?

Здравствуйте!
Приходите к нам на стажировку — за 3 месяца проведем профориентацию на backend developer + serverless.

Что делать?

Говорят, что Ernest Rutherford давал задания только первый раз, если сотрудник потом подходил и спрашивал что делать дальше — его увольняли за профнепригодность.

У большинства людей (включая великих ученых) есть какая-то вавка в голове. Это ж не значит, что именно эту вавку надо принимать как руководство к действию.

А как тогда трактовать:

Очень хочу развиваться как back-end программист, но таски по Беку пока не дают

?

Ты бы еще цитаты из пацанских пабликов сюда притащил.

Без понятия о чём ты, но я верю тебе на слово.

Так что мешает самостоятельно развиваться?

То почни робити домашні проєкти для свого розвитку.

Або напиши статтю про скрапінг, що скрапити найскладніше.

Модераторы плиз...
Это важно для меня

Ты не представляешь насколько скрейпинг может быть сложным и более интересным чем тупорылые круды на беке.

Ага. Дуже прикольно копатись в обфускованому коді, щоб витягти функцію яка генерує токен для бекенда, бо сервер поганий (замовник не хоче/боїться) і не можна використовувати chromium. Або ще, прогнав разів 10 по тестах, все ок, залив на прод, а там вилітає помилка, бо айпішник не той, чи щось нове вилізло. А ще цікавіше парсити інтернет магазини типу ікеа, кайф коли кожного тижня щось міняють)

Підписатись на коментарі