Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Рекрутери почніть нарешті читати профайли

Чи має рекрутер прочитати(чи хоча би проглянути) ваш профайл на LinkedIn перед тим як вам писати?
На мою думку так. Якщо вона\він цього не робить, то має піти геть із професії. Дайте місце молодим і перспективним, чи mature і більш професійним. Простий перегляд профайлу дасть вам базове розуміння про кандидата та убезпечить від самих примітивних помилок. Наприклад таких коли ви пропонуєте JavaScript стек Erlang інженеру, чи коли пропонуєте посаду тестувальника розробнику, чи коли пишете що ви з Канади, але чомусь пишете по-Русски.

В розділі «Languages» в мене 2 мови, англійська та українська. Розуміючи що прогорнути сторінку профайлу щоб заглянути в розділ Languages дуже тяжко-важко-шажкого-класу, я спеціально продублював що відповідаю лише на українську та англійську у розділі «About».
Але все одно купа ректутерів пише російською. А питання «А ви проглядали ви мій профайл» ставить у ступор. Багато хто просто бреше що так. І лише 1 з 10 таких рекрутерів перечитує профайл, та врешті решт розуміє свою помилку.


Окрема історія коли це рекрутер(чи компанія) з Канади\США\Австралії. На що ви розраховуєте коли обираєте російську як мову спілкування до ваших потенційних кандидатів? Ви розумієте що виглядаєте як фейк, хами, і неадеквати? ЩО опісля такого вас(і рекрутера і компанію) серйозно сприймати неможливо? Хочеться російської мови, ну так і шукайте кандидатів на Brighton Beach.

П.с змінюйтесь, бо світ навколо вас змінився.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

58 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Ну у меня в профайле написано, что не ищу работу. Пофиг) всё равно пишут :)

Нифига они не читают в большинстве своем.
Я даже краткий блок в самой верхней части профиля тезисный сделал:

Could look new opportunities:
— React/Redux stack only (not Angular, not Vue, not Fullstack)
— Remote only (even after quarantines)
— Senior positions
— My windows hardware (not the company’s Macs)

Все равно через одного то вакансию ангулярщиков впаривать будут, то тим/тех-лидов и ессно «ой, можно только на наших ноутах трижды залоченный с трекерами».

Но один отличился который типа «прочитал» профиль и все равно попробовал задвинуть офисную вакансию. Видимо я должен был все сбосить, спаковать манатки, арендовать квартиру в другом городе, сесть в машину и поехать туда чтобы ходить в его офис с 9 до 18, делать мне больше нечего -_-

Рекрутер — це обличчя будь-якої компанії. Якщо рекрутер не витратив достатньо часу, щоб розібратись з профілем кандидата та задати правильні питання (або вирішив запропонувати Яваскріпт стек Ерланг інженеру) — значить компанії байдуже, хто буде у ній працювати. А, в мене особисто, бажання працювати у цій компанії не виникне — і я піду в іншу.

На щастя, вибір зараз більше, ніж величезний :-)

Якщо вона\він цього не робить, то має піти геть із професії.
Розуміючи що прогорнути сторінку профайлу щоб заглянути в розділ Languages дуже тяжко-важко-шажкого-класу, я спеціально продублював що відповідаю лише на українську та англійську у розділі «About».
Ви розумієте що виглядаєте як фейк, хами, і неадеквати?

Будьте проще — и люди к вам потянутся ©
Переклад потрібний? :-)

Я не раз спілкувався з різними рекрутерами і таке поняття як конверсія їх теж цікавить.
Більшість з них сидить на маленькій ставочці і основа заробітку це % з кожного найнятого.
Тож основна ціль це саме найняти людину на роботу.
Тому Я вважаю озвучені думки мають право бути озвученими.

Ось для прикладу російськомовний рекрутер здорової людини:

По поводу языков — начинаю на украинском, а далее ориентируюсь на то, на каком языке отвечают.

Ладно, не читають профіль аж до списку мов, ладно About ігнорують. Але коли з ім’ям промахуються, реально дивно. Мене вчора Антоном обізвали. Настільки рекрутер спішив написати, що ім’я далі першої букви не прочитав.

Є кілька персонажів які це роблять регулярно раз у пів року.

До речі, у мене є спеціальний темплейт, який я відправляю рекрутерам, хто шле мені чергову вакансію:

Вітаю, userName. Вибачте, але перше питання загальне для усіх рекрутерів, хто пропонує мені вакансії. Питання наступне: «Чи проглядали ви мій профіль? Там усе в порядку?».

Можна використовувати усім саме цей темплейт, рекрутери його будуть зразу впізнавати...

і рекрутер такий,
так Валентине) я читав.

Точно. Дуже дивує коли пише рекрутер із України, кандидату із України, вакансія в Україні, замовник у США чи Канаді.
Але опис вакансії йде на іноземній мові.
І це не англійська, а — язик агресора та країни-окупанта. :-)
Як на мене, то це якась чисто шизофренія у рекрутера.
Після такого просто складно далі сприймати серйозно як самого рекрутера, так і його/її вакансію.
Це епічний фейл на самому початку рекрутингового процесу.

Вопрос: кому ты нужен, чтоб ради тебя напрягаться?

о боже, очередной топик про языкосрач

це топік про те що треба читати профайл і вимоги кандидата.
Крім мовних запитів там часто буває прохання писати в конкретний час,
на конкретні канали зв’язку, et cetera.

«Nothing personal just business».
Чим більше відправлять повідомлень тим більше буде відгуків. Тому переглядати кожен профіль просто не вигідно так як марна часа трату. Більшість відповість не залежно від того на якій мові напише рекрутер, тому що цілком зрозуміло що рекрутер пропонує.
Відносьтесь до цього простіше.

Чим більше таких тем, як ця, тим більше людей будуть ігнорувати таких рекрутерів, як ви описали.

P.S. у вас «туєва хуча» прорвалась.

марна часа трату

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Слушай, ты странный какой-то. Описываю работу рекрутера: спамим со своей вакансией тупо всех, общаемся с теми, кто отвечают. Ей плевать что ты там написал в профиле, а что ты не хочешь общаться на русском вообще насрать. Потому, что её цель не сделать тебе приятно, а нанять. Если ты не отвечаешь на её сообщение только потому, что оно на русском тем лучше — такой скрипач не нужен

Не хочешь чтоб тебя спамили? Ну так линкедин это социальная сеть как раз для поиска и предложений работы. Не нравится конкретный рекрутер — просто не общайся с ней.

як прочитати і нічого не зрозуміти.
иди домой! Водки здесь нет

Зараз LinkedIn — це цілковитий спам від рекрутерів. Платформа не має жодної користі і я дуже вражений тим, що хтось взагалі (окрім тупих рекрутерів-спамерів) там ще сидить. Питання: навіщо? Сумніваюсь, що у вас нема іншого зв’язку за вашими колегами та навколишнім світом.

Я давно вже туди не заходжу і вам раджу теж саме. Для пошуку роботи є 100500 інших ресурсів. А спаму і так в житті вистачає.

Нехай там сидять тільки рекрутери та спамлять один одного.

Вибачте, але ігнорувати сайт № 1 у світі, що призначено якраз для пошуку професійних зв’язків, це «така собі» ідея. Чи ви може знаєте такий же популярний сайт, де немає спаму?

Ну якщо комусь цей сайт потрібен, як вам, то залишається тільки дружно всім репортити профілі рекрутерів-спамерів щоб їх сторінки взагалі видалили та блокувати особисто.

Це чудова ідея. Треба перевірити чи це буде ефективно.

Я їм відправляю ось такий темплейт. Допомагає.

Я туда хожу когда МНЕ нужно, мне сейчас работа не нужна, посему когда совсем нефиг делать то открываю сообщения, и как описал выше — принимаю запрос а сообщения игнорю.
Если я всю почту буду читать, то мне на доу некогда будет ходить, не говоря уже про работу :-)

Тобто ви таки користуєтесь цим сайтом. Віктор же пропонує взагалі перейти на щось інше.

Цікаво, цікаво. Я свою поточну позицію отримав саме завдяки LinkedIn. Бо крім спамерів там є і професіонали, які не ліняться читати профілі. І не всі наймають виключно в українські «галери». І навіть не всі спілкуються російською. ;) Доктор, что са мной нє так?

Відкрию для вас секрет — спам від рекрутерів приходить з компаній, де ці рекрутери не мають доступу до інструменту LinkedIn Recruiter. В якому є стільки фільтрів та варіантів розширеного пошуку (включно з можливістю шукати по keywords з використанням логічних операторів!), що за кілька хвилин налаштувань буде видавати потрібних кандидатів з чуть не 100% точністю.

А вся проблема в тому, що ліцензія на доступ до LinkedIn Recruiter коштує приблизно від $10 тис. за рік за один аккаунт... тепер можете собі уявити, скільки українських шлюпок можуть собі це дозволити ;-)

а зпіратити не варіант?
або 1 купляє — ділиться логіном/паролем з усіма іншими.

давайте ви будете працювати безкоштовно.
ви як програміст не мали би пропонувати «піратити»

Я в Linkedin навіть спеціальне опитування створив щоб натякнути рекрутерам на те, що краще таки читати профайли.

Стосовно мови. Оскільки мій профіль в Linkedin написано українською, вважаю що рекрутери з України повинні це поважати, і очікую що до мене вони повинні звертатись українською. Це необхідний мінімум щоб я додав їх до своїх контактів.

Якщо ж в Linkedin з перших слів до мене звертаються язиком окупанта, я або ігнорую їх, або видаляю із контактів, якщо перед цим вони мовчки туди додались. Без пояснень чи прохань. Разом із тим, я їх не видаляю із контактів якщо вони вживають язик окупанта у розмові з іншими людьми. Це мій компроміс у мовному питанні.

Стосовно мови. Оскільки мій профіль в Linkedin написано українською, вважаю що рекрутери з України повинні це поважати, і очікую що до мене вони повинні звертатись українською. Це необхідний мінімум щоб я додав їх до своїх контактів.

Ты вот серьёзно думаешь, что она будет читать вместо того чтоб написать ещё десяти? Не читаешь? Ну и пошёл ты туда — сам знаешь куда. Это бизнес и национально озабоченным в нём нет места

У мене пів тисячі контактів, думаєш не вистачить для пошуку роботи?

Я думаю, что работа работе рознь. Мовные активисты с политикой в рабочее время никому не нужны, любых других активистов, впрочем, тоже касается

Де ти прочитав про «рабочее время»?

Чего от тебя ожидать, если ты даже не устроившись на работу начинаешь мовосрач?

Це якраз у мене таке відношення до рекрутерів, яким «какая разница». Тим самим я відфільтровую соціальне сміття.

Так они все такие, никому не нужен человек который начинает мовосрач. Ну пишет человек на русском и что? Отвечаешь ему на украинском, если тебе так удобно — всем хорошо

кажаев, шо ти причепився до мене як гівно до штанів? Це вже некрасіво збоку, шо люди скажуть?

не витрачай на нього час. він так нічого і не зрозуміє.

Ты такой самый «мовный» активист, просто навыворот :-)

Отнюдь, я ни с кем не дерусь за язык. Говоришь на русском замечательно, на украинском — отлично. Главное, чтобы я понимал.

Не читаю посты рекрутеров. Иногда стебусь типа «незнаю», «надо подумать», «только от 10К», троллить начинаю, но это редко очень, щас тупо игнорю чтобы они там не писали.

ппц, это ж надо так подгорает от русского языка.

Справедливо подгорает. Рашкоязык в Украине — вообще должен бы быть запрещён везде, кроме личных квартирок.
Как оккупантский язык пропаганды, попсы и блатняка.

Также официальный язык криминального мира в тюрьме и на свободе.

нє ну це надто прогресивно, дайте нам років 20

Уже дали 20 лет — с 1990 по 2010. Понравился результат?

П.С. Вижу, тебе понравился. Свалил аж в Торонто, от результата подальше...

мабуть, мені треба було пожити в совку як тобі, щоб зрозуміти про що мова) бо я переїхав кар‘єру будувати, а не через політику

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Він же вашу ідею назвав «прогресивною», тим самим фактично підтримав вас, але вказав що це треба робити повільніше. Ви ж цю ідею написали не під своїм ім’ям, а чому? Боїтесь? А хто буде реалізовувати вашу ідею в житті під своїм ім’ям?

Спокійніше треба реагувати на тих, хто фактично з вами на одному боці.

Колись зі своєю українською мовою я був як біла ворона в Києві. А тепер коментар вище в топі на dou )

Героям Слава! Це сталось не саме по собі.
Багато років боротьби за свої права було витрачено, щоби цього досягти.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Мы не виноваты, что в стране агрессора случайно многие говорят на этом языке.

Тут слово «случайно» явно зайве.

Это какой-то тонкий тролинг? Срать на русский язык русским языком.

сараку, припікає да?

топикстартеру видимо да

Підписатись на коментарі